WIELKI EKSPERYMENT PROJEKTU MESSING – NA CELOWNIKU… HISTORIA JOSEPHA SMITHA

We wrześniu 2021 chcemy wykorzystać zespół naszych jasnowidzów z Projektu MESSING do sprawdzenia historii Josepha Smitha – założyciela Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich (powszechnie nazywanych Mormonami). Kim byli „Aniołowie”, którzy wręczyli mu złote tablice? Skąd pochodzili? Czy Joseph Smith mówił prawdę? Sprawdzą to najlepsi polscy jasnowidze.

Osoby śledzące serwis FN wiedzą, że bardzo zainteresowała nas historia Mormonów, czyli Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich (powszechnie znani jako Mormoni). Opowieść Josepha Smitha przypomina nie tylko przygody Indiana Jonesa, ale także jest niczym żywcem wzięta z historii o Bliskich Spotkaniach Trzeciego Stopnia z UFO.

W tej historii występują świetliste postacie, jakieś artefakty (Złote Tablice zawierające rzekomo prawdziwą historię Jezusa, który po ukrzyżowaniu powędrował do Ameryki Północnej), światła na niebie, wizje przekazane za pomocą telepatii itp.

O Mormonach pisaliśmy już w serwisie:

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,4123,tajemnica-historii-mormonow–niezwykle-watki-znane-z-tematyki.html?LoFi=1

Tym razem chcemy wykorzystać siłę naszych jasnowidzów skupionych w ramach projektu MESSING, który od wielu lat funkcjonuje w ramach Fundacji Nautilus. Pomysł PROJEKTU MESSING jest bardzo prosty: oto najlepsze media i osoby jasnowidzące niezależnie od siebie robią wizję na ten sam temat, a potem konfrontuje się ich wizje.

Adres Projektu Messing:

http://www.messing.org.pl

 

Wiele lat zabrało nam zrobienie listy takich jasnowidzów, z którymi podjęliśmy współpracę. Oczywiście „perłą w koronie” jest nasz przyjaciel Krzysztof Jackowski, ale są tam także inni znakomici jasnowidze, a takich w Polsce nie brakuje Jak działa projekt Messing? Ideałem jest to, co pokazał nowozelandzki program „JASNOWIDZ NA TROPIE ZBRODNI”. Jeśli ktoś nie oglądał żadnego odcinka tej serii (my dokumentujemy wszystko, co w TV pokazuje się w związku ze zjawiskami niewyjaśnionymi), to specjalnie dla takich osób poniżej jeden z odcinków tej znakomitej serii pt: „Zbrodnia na statku”. Historia opowiada o zbrodni na statku. Film znakomicie pokazuje, jak wygląda praca jasnowidzów, a także to, co od dawna opisuje jasnowidz Krzysztof Jackowski, czyli kontakt z duszami zmarłych.

Bardzo podobny pomysł dotyczy tego, co jest związane z naszym planem zbadania historii Josepha Smitha. Wybrani przez nas jasnowidze otrzymają prośbę o odpowiedzenie na kilka pytań:

Czy Joseph Smith sam napisał księgę Mormona?

Czy spotkał się ze świetlistymi istotami?

Jeśli tak, to kim one były?

 Gdzie znajdują się tzw. Złote Tablice?

Czy w tej historii – zgodnie z tym, jak podejrzewamy – jest element związany z UFO?

W tej sprawie współpracujemy z p. Arturem Wójtowiczem, który w Polsce jest jedną z nielicznych osób, która ma potężną wiedzę na temat tego kościoła i historii Josepha Smitha (zajmował się tym naukowo). Pan Artur z zainteresowaniem przyjął naszą hipotezę o związkach tej historii z UFO, a nawet sam zaczął szukać informacji o tym, jak sami Mormoni traktują temat UFO. Zgodził się nawet opowiedzieć o tym podczas połączenia z pokładem okrętu Nautilus.

I tak powstał materiał wideo, który jest zamieszczony w jego witrynie i który polecamy wszystkim interesującym się tematem UFO, których także zafascynował temat historii Josepha Smitha. Będzie także monitorował eksperyment Projektu Messing, który będzie dotyczył tej sprawy.

Poniżej materiał wideo „Czy Joseph Smith widział UFO?”, którego obejrzenie bardzo polecamy:

Autor wideo-bloga na youtube.com przysłał do nas także materiały dotyczące historii Josepha Smitha, które natychmiast dołączyliśmy do dokumentacji projektu. Poniżej je prezentujemy:

Eksperyment Projektu MESSING odbędzie się we wrześniu, ale już teraz nie możemy się doczekać, jakie przyniesie rezultaty. Jak w praktyce będzie wyglądał? Tego na razie nie zdradzimy. Będzie to jednak jedna z pierwszych prób zweryfikowania za pomocą osób o zdolnościach do postrzegania pozazmysłowego  historii, na którą oparła się jedna z największych na świecie wspólnot religijnych. Szczegóły już wkrótce!

Ale to nie wszystko.

Pan Artur Wójtowicz przysłał na pokład okrętu Nautilus intrygujące zdjęcie, które prezentujemy poniżej.

Co ono przedstawia? Dlaczego jest tak ciekawe? O tym jest jeden z odcinków wideo-bloga Artura Wójtowicza.

UWAGA WSZYSCY MIŁOŚNICY UFO!

Suenne i nasi czescy przyjaciele interesujący się fenomenem UFO uruchomili polskojęzyczną wersję swojego serwisu, którą bardzo polecamy!

https://pl.suenee.cz/

 

 

20 listopada 2021 odbędzie się w Pradze międzynarodowa konferencja o UFO, w której będzie także skromna reprezentacja okrętu NAUTILUS. Wykład FN podczas tej konferencji będzie wyjątkowy – zaprezentujemy historie zupełnie nieznane, także wiele rzeczy powiemy po raz pierwszy… serdecznie zapraszamy, jeśli ktoś tego dnia będzie w czeskiej Pradze!

Dodaj komentarz