WOLSKIEGO ZAHIPNOTYZOWAŁ WITOLD WAWRZONEK I TAK POWSTAŁA HISTORIA 'UFO W EMILCINIE”.

Parszywy, dziecinny idiotyzm o 'super-mistrzu hipnozy z Lublina’ wymyślony przez kłamcę i cwanego manipulatora, który dzięki temu chciał sprzedać (nomen omen – nudną jak flaki z olejem) książkę  powraca w przezabawny sposób w mediach. Po raz kolejny ten idiotyzm został zaprezentowany ze śmiertelną powagą w gazecie „Komputer Świat”.

 

 

Te e-maile po kolejnej publikacji o tym wymyślonym przez cwanego kłamcę idiotyźmie „z hipnozą” zawsze wyglądają bardzo podobnie. Prezentujemy odpowiedź na jeden z nich.

From: [..]
Sent: Saturday, February 18, 2023 4:59 AM
To: Fundacja Nautilus
Subject: Emilcin – link

Dzień dobry,

odniesiecie się do tego tekstu?

https://www.komputerswiat.pl/artykuly/tajemnica-polskiego-miasteczka-roswell-po-latach-prawda-wyszla-na-jaw-dzieki-starym/ds1snbw?utm_source=facebook_extra&utm_medium=social&utm_campaign=Facebook_vertical&utm_term=autor_4&fbclid=IwAR0maRM4HzmZk6A3Zou76wB6dsvkwZNBl9yddjnuW_dXWPOl46_zHy0EFYw

Co o tym myślicie?

[…]

 

OD FN

Dziękujemy za wiadomość.

Co jest najbardziej w tym wszystkim smutne?
Nie to, że setki razy „się odnosiliśmy” i „wyjaśnialiśmy”. Najbardziej smutne jest to, że opluskwienie kłamstwem o „hipnotyzerze wszechczasów Wawrzonku” sprawi, że za jakiś czas znowu ukaże się idiotyczny artykuł oparty o zawierającą nikczemną, parszywą manipulację o Wawrzonku książkę  i znowu dostaniemy prośbę, żeby „się odnieść”… i na to nie ma siły.
Link do materiału z synem Witolda Wawrzonka, Adamem Wawrzonkiem:

Link do rozmowy z żoną Witolda Wawrzonka, panią Heleną Wawrzonek:

Link do oświadczenia rodziny Wawrzonków o „idiotyźmie z hipnozą

https://nautilus.org.pl/artykuly,4121,spotkanie-z-ufo-w-emilcinie–oswiadczenie-rodziny-wawrzonkow.html?cat_id=18

Pozdrawiamy
FN

Poniżej materiał z naszego archiwum – list syna Witolda Wawrzonka w sprawie pomówienia jego ojca z prośbą do Fundacji Nautilus.

 

Przedstawiamy pełną wersję filmu POWRÓT DO EMILCINA zrealizowaną przez lubelską TVP w 1995 roku. Jest ona bezcenna, gdyż występuje w tym filmie Witold Wawrzonek, który jako pierwszy trafił na ślad tej nieprawdopodobnej historii. Możemy chyba ujawnić ważną informację – szykujemy bezprecedensową akcję związaną z postacią Ś.P. Witolda Wawrzonka.

Już teraz zachęcamy gorąco do obejrzenia pełnej wersji filmu z 1995 roku „Powrót do Emilcina”, którą z wielkim trudem, ale zdobyliśmy do naszej dokumentacji. Jest naprawdę bezcenne zobaczyć jego poczciwą twarz (w kolorze!), usłyszeć jego tak charakterystyczny głos, zobaczyć drobnej postury sylwetkę… obraz jest cenniejszy niż tysiąc słów!

Z każdej sekundy tego filmu bije prawda, każda sekunda pokazuje, że zarówno Jan Wolski, jak i Witold Wawrzonek byli cudownymi ludźmi, których świadectwo o lądowaniu UFO w Emilcinie w 1978 dzisiaj powinno dać sygnał wszystkim ludziom: Ziemia jest odwiedzana przez istoty, które nie są ludźmi! /Fundacja Nautilus dziękuje wszystkim życzliwym nam i sprawie Emilcina osobom, które zdobyły i przekazały nam tak unikalne materiały jak ten film/

I jeszcze prośba do czytelników

Mamy prośbę. Być może ktoś z czytelników działa także w wikipedii. Po opublikowaniu prawdy o okolicznościach napisania książki z tezą o hipnozie (od rodziny Witolda Wawrzonka) najwyższy czas usunąć wzmiankę o tej nikczemnej książce z wpisu w wikipedii pod hasłem „UFO Emilcin”, bo to naprawdę narusza zasady  rzetelności i wszelkie inne zasady także. Czy możecie nam pomóc w tej sprawie?

nasz adres: nautilus@nautilus.org.pl

Pozdrawiamy wszystkich

FN

Ten post ma 5 komentarzy

 1. Nie mam zdania w kwestii Emilcina, ale mam w innej sprawie. Ogromna zaleta Nautilusa to archiwum ciekawych historii w postaci listów od ludzi. Ale nie podoba mi się wasz styl dyskutowania. „Opluskwienie kłamstwem”?! Nie od dziś ci, którzy ośmielają się poddać w najmniejszą wątpliwość wasze tezy o tym, że „na sto procent” istnieje UFO czy reinkarnacja, zostają od razu wyzwani od zacietrzewionych opluwaczy, nikczemnych kłamców i tym podobnych. Może po prostu mają inne zdanie? Przez takie komentarze nie sposób traktować was poważnie. A historia o wyczyszczeniu konta na Patronite po tym, że przez 20 lat pobieraliście sobie niefrasobliwie zdjęcia z neta to wisienka na torcie. Oczywiście ci, którzy zażądali zapłaty za własność intelektualną to „drapieżcy”, a jakże. Pewnie opluskwieni od stóp do głów. Na pewno ludzie, którzy wpłacali pieniądze na badania zjawisk paranormalnych są zadowoleni. Słabe to wszystko i to w dodatku w wykonaniu starych wyjadaczy…

 2. Antarktis Antarktis

  No bo tak już tu jest. Masz inne zdanie, to Twój post zostanie odrzucony.
  Tylko to, co pasuje kapitanowi jest publikowane, reszta to hejt lub fake…

  Wszystkie moje posty o Geoinżynerii (Chemitraills) przez ostatnie 20 lat nawet nie dostąpiły zaszczytu ukazanie się na tym serwisie, bo zdaniem dowodzącego nie ma i nigdy nie było takiego zjawiska. Jakiś znajomy pilot tak powiedział i taka jest tu prawda absolutnie objawiona. Żadne oficjalne dokumenty opublikowane przez liczne rządy nie są w stanie tego zmienić.

  Kończę, bo jak zwykle post zostanie zablokowany, więc szkoda mi czasu na rozwijanie tematu.

 3. adrianekleo

  Jan Wolski nie mógł sobie tego sam wymyślić, czy pod hipnozą czy bez niej. Był prostym i prawdomównym człowiekiem. Z tego co pamiętam badali go wariografem, co kończy temat.

 4. adrianekleo

  ” Oczywiście ci, którzy zażądali zapłaty za własność intelektualną to “drapieżcy”, a jakże. ”
  Ciekawe dlaczego akurat teraz wypłynął temat z zapłatą za własności intelektualne? Nautilus do tej pory nie był przez nikogo atakowany, aż tu nagle taka torpeda. Trzeba było go zwinąć i od początku postawić na nogi. Może jednak teorie spiskowe nie zawsze są wymysłem wariata i potrafią zmaterializować się w najmniej oczekiwanych momentach?

Dodaj komentarz