Dziś jest:
Czwartek, 2 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

TEN CZŁOWIEK CIEBIE OKRADNIE...
Czw, 10 cze 2021 19:46 | komentarze: 5 czytany: 3425x

[...] Witam, Chciałabym podzielić się z Państwem moim doświadczeniem, które upewnia mnie,że tzw. zjawiska paranormalne są obiektywnie istniejącą rzeczywistością.Muszę jednocześnie dodać, że ilekroć powracam myślą do tego zdarzenia, jestem zdumiona ,a jednocześnie w pełni świadoma, że przekazanie , "opisanie" przebiegu tego zdarzenia jest tylko relacją, w którą można wierzyć lub nie.Nie mniej, od tamtej pory , ja wiem,że takie zjawiska istnieją.
Otóż jestem racjonalistką.Z zawodu , od 20 -tu lat, jestem adwokatem.Każde zdarzenie, teza, musi być udowodnione zgodnie z regułami logicznego rozumowania, a jednak.... .

Było to ok. 10 lat temu.Wynajmuję pokój na kancelarię w budynku biurowym.Nie miałam zwyczaju ,wychodząc na chwilę do kuchni lub wc, zamykać pokoju na klucz.Pewnego, zwykłego dnia, wychodziłam do toalety.Przechodząc korytarzykiem przez hol, "owionęłam" wzrokiem kilka osób siedzacych  w tym holu na fotelach wokół stolika, czekających prawdopodobnie w innych sprawach do biura spółdzielni, które się na tym piętrze mieściło.Szłam szybko, obróciłam tylko głowę w kierunku siedzących.Minąwszy te osoby ( nie zarejestrowałam żadnych szczegółów), doznałam,pamiętam to jak dzisiaj, takiej myśli - wiedzy : " ten człowiek cię okradnie". Szłam dalej i po dwóch krokach pomyślałam, co za bzdura.Kiedy wychodziłam z toalety bałam się jednak, że to może być prawdą , więc zaczęłam biec do pokoju,i gdy zauważyłam, że mężczyzny nie ma już w holu, byłam już pewna, że to nie było złudzenie. Dopadłam pokoju i z ulgą stwierdziłam, że moja torebka stoi na parapecie okna, tak, jak ją pozostawiłam.Pomyślałam, co za idiotyczne zdarzenie. Zajęłam się pracą.Ok. godz. 16 -tej, kiedy wychodziłam, wzięłam torebkę, zeszłam do samochodu i , o zgrozo, stwierdziłam, że nie ma w niej kosmetyczki, w której trzymałam kluczyki do samochodu i klucze do mieszkania! Byłam przerażona! Dopiero wówczas uprzytomniłam sobie, że "przeczucie"(?) z godzin rannych wypełniło się, że rzeczywiście  ten człowiek z holu wszedł do mojego pokoju, gdy byłam w toalecie i w pośpiechu wyjął z torby ,leżącą  na jej  wierzchu ,kosmetyczkę.Prawdopodobnie nie mógł wziąć całej torby, gdyż była duża i pozostali siedzący w holu widzieliby, że ją wynosi.Kosmetyczkę z legitymacją adwokacką znaleziono kilka miesiecy później , wetkniętą do rynny  budynku w mięście i zaniesiono ją do Rady Adwokackiej, skąd otrzymałam wiadomość o jej odnalezieniu.Problemy z wymianą kluczy to już inna sprawa.

Tak więc, ja już po prostu wiem,że umysł ludzki jest w stanie odbierać energię innych osób i to w niewytłumaczalny sposób. To się dzieje w ułamku sekundy, p oprostu absolutnie nagle, bez żadnego racjonalnego powodu, absolutnie bez udziału własnej myśli lub intelektu, pojawia się " w głowie" ta wiedza, czy jak to nazwać,że zdarzenie się wydarzy.Potem, jak włączony zostaje rozum, czyli myślenie, skąd mi to przyszło do głowy, to niemożliwe etc., następuje rozumowe wyparcie tego zjawiska.Dla mnie samej, to było racjonalnie niedorzeczne, więc zdaję sobie sprawę, że tym bardziej ,innym osobom, trudno w to uwierzyć. Co ciekawe, przed tym zdarzeniem nie było żadnego bodźca, który by tę myśl, iż siedzący człowiek mnie okradnie, wywołał.Poprostu przeleciałam wzrokiem siedzących, przechodząc obok nich , pamiętam jednak, że moje i tego człowieka( mężczyzny- złodzieja) oczy wówczas spotkały się,i w ułamek  chwili po tym , pojawiła się ta myśl w mojej głowie.Słowo myśl jest nieadekwatnym określeniem.Tu chodziło o wiedzę, pewność, informację- tego typu odczucie.
Gdyby ktoś chciał zanegować moją historię i powiedzieć, że może w drodze do pracy, ktoś po drodze mnie okradł, to powiem , że nie było to możliwe, bowiem przyjechałam do pracy swoim samochodem,zamknęłam go,a nastepnie cały czas, za wyjątkiem krótkiej chwili, byłam w pokoju.
 
Od tamtej pory, tak spektakularnych zdarzeń nie miałam, choć, jak to często bywa, gdy myślę o ludziach, oni akurat odzywają się , dzwonią,  etc.,do mnie.
 
Co Państwo o tym sądzicie? Do napisania tego listu skłoniła mnie lektura strony Nautilusa.
z poważaniem [...]  z Wrocławia


-----Original Message-----
From: [...]
Sent: [...]
To: FN
Subject:

Droga FN

czytając artykuł na waszej stronie przypomniała mi się pewna historia...to znaczy nei przypomniała ponieważ cały czas siedzi w mojej głowie..ale mneijsza o to

gdy byłem jeszcze mały, miałem w tedy może 7-8 lat, jeździłem sobie koło mojego domu na rowerze. blisko mnie była górka a za nią ostry zakręt. wyjechałem na szczyt tej górki i zaczołem zjeżdrzać jak najszybciej potrafiłem. nagle usłyszałem głos kobiety ,,uważaj, auto". Głos był spokojny, a zarazem głośny. szybko zjechałem na bok a zaraz potem czarny opel sąsiada wyjechał zza tego zakrętu. Ździwiłem się i zaczołem się rozglądać kto mnie oszczegł ale nikogo nei dostrzegłem. w tedy ni zdawałem sobie sprawy z tego że to byc może Anioł Stróz do mnie przmówił lecz z upływem czasu zrozumiałem to musiała być wyższa siła. teraz gdy mineło gdy mineło 7 lat od zdarzenia dalej mam w głowie ten głos

Pozdrawiam
[...]

Szanowna FN,

Jestem fanem Waszego serwisu. Przesyłam ciekawostkę - tekst sprzed stu lat z polskiej prasy, jak sobie wyobrażano nasze czasy.

pzdr.

Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 12 cze 2021 06:43 | brak oceny

Maria_st | Załogant

"Otóż jestem racjonalistką.Z zawodu , od 20 -tu lat, jestem adwokatem.Każde zdarzenie, teza, musi być udowodnione zgodnie z regułami logicznego rozumowania, a jednak.... ."

Jakbym czytała o sobie, choc nie jestem adwokatem .
Każde swoje doswiadczenie rozbieram na czynniki pierwsze i szukam wyjasnienia na podstawie znanych fizycznych praw, choc i one nie go końca muszą być prawdziwe.
Z tego co przeczytałam napiszę jasno - to co pani zdążyła zaobserwować daje jasno do zrozumienia - pamiętaj, że intuicja pomaga i korzystaj z tego, nie zagłuszaj jako coś nierealnego.
Z pewnościa juz nie raz odebrałaś w sobie coś, co odrzuciłaś jako realistka. A to Ty sama siebie ostrzegasz, być może to praca jaka wykonujesz wyostrzyła w Tobie to, co kiedys było czyms naturalnym a co sami zatarliśmy w sobie .
Korzystaj z tego, co niektórzy nazywają darem.
Pozdrawiam

Sob, 12 cze 2021 05:38 | ocena: -1

Caoii | Załogant

Historia pani adwokat bardzo ciekawa.

A propo tej drugiej historii z dzieciństwa to ja też mam nieco podobną, choć dużo mniej spektakularną. Jak byłem w podobnym wieku, też miałem około 8 lat to któregoś razu jechałem sobie na podwórku na rowerze, jechałem, jechałem i nagle ni stąd ni zowąd postanowiłem się zatrzymać, nie wiem w sumie czemu. I zaraz po tym jak się zatrzymałem na chodnik tuż przede mną spadło ptasie guano. Gdybym się nie zatrzymał to pewnie spadłoby mi na głowę. To na pewno nie był przypadek bo nie przypominam sobie ani jednej innej podobnej sytuacji z mojego życia ze spadającym ptasim guanem gdziekolwiek w pobliżu mnie. Więc kombinacja spadająca ptasia kupa tuż obok mnie plus zatrzymanie się na chwilę przed tym dzięki czemu nie spadła na mnie jest bardzo bardzo bardzo mało prawdopodobna gdyby ktoś chciał wyliczać prawdopodobieństwa. Dlatego nie mam wątpliwości, że to nie było przypadkowe. Opatrzność czuwała.

Pt, 11 cze 2021 20:26 | brak oceny

maskonur | Załogant

Pani adwokat nie potrafi napisać tekstu bez błędów? Nie do wiary, że człowiek po studiach pisze w ten sposób...
Druga historia to już w ogóle ortograficzny hit. Przez takie byki każda, nawet nie wiem jak ważna opowieść traci powagę i (jak dla mnie) wiarygodność piszącego. Naprawdę tak trudno włączyć korektę?
Wiem, ulało mi się. Niestety, to zjawisko jest powszechne. Ubolewam nad tym, że obecnie większość ludzi nie potrafi napisać poprawnie zdania po polsku, nie chce im się nawet przeczytać tego, co napisali.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 12 cze 2021 05:27 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

@maskonur,


W tekście pani adwokat nie zauważyłem żadnych błędów po za tym, że ma problem z robieniem spacji gdy zaczyna kolejne zdanie. Ale samo to trochę za mało aby tak się czepiać jak Ty w tym komentarzu.

Studia to tylko papierek. Ja sam nawet matury nie mam bo rzuciłem ,,szkołę'' jak tylko skończyłem 18 lat, a interpunkcje i staranność pisania mam lepszą niż większość ludzi.

A drugą historię pisał 14-15 latek, z informacji zawartych w tekście wynika ile ma lat, opisywana przez niego historia działa się jak miał 7-8, a minęło od tego 7 lat. Od 14 latka nie ma co wymagać jakieś super pisowni. Sam pewnie nie lepiej pisałeś jak byłeś w tym wieku albo niewiele lepiej. Przeciętny 14 latek nie jest zbyt rozgarnięty jeśli chodzi o pisownie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 12 cze 2021 14:49 | brak oceny

maskonur | Załogant

@Caoii,
Pani adwokat ma problem z interpunkcją, pisze niechlujnie. Ortografy to nie są, fakt, ale błędy owszem.
W drugiej historii obliczylam sobie wiek autora, ale proszę wybaczyć, to go nie usprawiedliwia. Za rok skończy szkołę i pójdzie dalej. Tak pisać to można w pierwszych latach podstawówki. I owszem, powinno się wymagać, bo kiedy jak nie teraz?
Może ma dysleksję, nie wiem. Ale skoro ma się z tym problem, istnieje ta nieszczęsna korekta tekstu.
I nie, nie pisałam tak za dziecka. Wręcz przeciwnie, czytałam dużo i ortografia nie sprawiała mi problemu.
Po prostu, już pomijając te dwa przykłady, smuci mnie coraz większe niechlujstwo w pisaniu, to jest wszędzie. Obecnie nawet w artykułach prasowych w internecie są błędy.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.