Dziś jest:
Piątek, 3 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

ŚNIŁO MI SIĘ PUSTE MIASTO
Pon, 18 kwi 2022 09:31 | komentarze: 22 czytany: 4497x

Witam FN, Chciałem opowiedzieć o śnie, jaki miałem kilka dni temu. Myślę, że możecie go opublikować w tym Waszym XXI PIĘTRZE, jak chcecie. Śniło mi się, że wyszedłem z domu i widziałem puste ulice. Wszędzie było pusto! Chodziłem po pustym mieście, nie było nawet śladu człowieka, zupełnie nic. Miałem wrażenie w tym śnie, że ludzie gdzieś uciekli. Potem spojrzałem w górę i zobaczyłem słońce, ale takie przez mgłę jakby. I się obudziłem. Opowiedziałem o śnie żonie, a ona wspomniała mi o Waszej Fundacji i o tym, że Jackowski mówił o opustoszałej Polsce. Pomyślałem, że muszę w takim razie ten mój sen opisać i go Wam przysłać.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

[dane do wiad. FN]


 

From: [...]
Sent: Wednesday, April 6, 2022 12:04 PM
To: REDAKCJA FN
Subject: Ciekawostka, ale jakie w tym czasie może to okazać się ważne.

Zestawienie dwóch wypowiedzi, które Wam poniżej przedstawię po prostu zbiło mnie z nóg, dlatego postanowiłem, że do Was o tym napiszę, bo być może to umknęło Waszej uwadze...

1) Fragment książki Krzysztofa Kamińskiego pt: "Przepowiednie Ojca Klimuszki" str. 59 (skan w załączniku), słowa wypowiedziane około 50-60 lat temu...
"Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy będą zawarte wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwały pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! ..."

2) Fragment wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego w jego vlogu na youtubie z dnia 27 marca 2022 roku, 44-ta minuta jego audycji.

"Cały czas w zanadrzu, w takich poczuciach moich wewnętrznych, mam jeszcze jedną kwestię...
A mianowicie to, że Rosja zostanie nagle zaatakowana od strony południowej, będą to jakieś rakiety... Cios, którego się raczej nie spodziewają i cios nagły, zdecydowany, cios jak zdrada... Być może nawet na tą zdradę będą przygotowani ale to to będzie trochę wyglądało jak zdrada..."

W zasadzie jeden i drugi powiedział około 3 zdania, niby nie wiele i nic z tego dokładnie nie wynika, bo nie wiemy kto, gdzie ani nawet kiedy...
Ale jak cholernie uderzający jest dobór słow:

WOJNA, POŁUDNIE, ROSJA, ZDRADA... Czy to może być przypadek ???

Czy to może być przypadek ???

Tak, wiem, wiem... Ci niemiłosiernie opluwający Jackowskiego wszystkowiedzący geniusze bez wahania stwierdzą, że Jackowski to taki sprytny cwaniaczek, który w swoim życiu przeczytał wszystkie dostępne książki i teraz kozaczy na youtubie cytując dowolne ich fragmenty w zależności od aktualnie panującej na świecie sytuacji politycznej i gospodarczej...

I to by było na tyle,

Pozdrawiam serdecznie całą fundację i Kapitana,

Wasz stały i wierny czytelnik.

[...][....] Grudzień 2017, środek nocy po 03:00 jak spojrzałem potem na zegarek. Zostaje wybudzony z głębokiego snu i słyszę w głowie jasny przekaz "Jak zginie Erdogan dół Europy zapłonie", koniec przekazu. Piszę bo obecna sytuacja z wojną na Ukrainie i mediacjami Turcji nasuwa mi skojarzenie że to może być już niedługo.
Ponoć 5 maja w Stanbule maja się spotkać przywódcy Rosji i Ukrainy wraz z Erdoganem na mediacjach. Krzysztof Jackowski wspominał o długim moście na którym ma zginąć jakiś ważny przywódca. Oby to nie był most nad Bosforem i Erdogan. [....]

 

[...] O Kapitanie FN. W jednym z wywiadów Kapitan FN Robert Bernatowicz stwierdził że śpi tylko 2 godziny na dobę. Prowadzący powtórnie dopytał czy się nie przesłyszał . Pan Robert potwierdził z uśmiechem na twarzy że tak 2 godziny. Ja to rozumiem i tego sam doświadczam. Są osoby o wysokiej lub bardzo wysokiej świadomości, które energię życiową czerpią z kosmosu. Tacy ludzie nie potrzebują do utrzymania prawidłowych funkcji życiowych dużo snu a także zdecydowanie mniej kalorii dla swojego organizmu z potraw . Energie życiową możemy czerpać z otaczającego nas świata przyrody, szerzej mówiąc z kosmosu. Najprostszym przykładem jest doładowanie energetyczne z brzozy.

Stojąc przed pniem drzewa w odległości około 3 metrów z uniesionymi rozłożonymi rękoma i otwartymi dłońmi skierowanymi na drzewo po krótkiej medytacji i skupieniu można odczuć przypływ strumienia energii wchodzący poprzez dłonie , dalej wpompowany w całe ciało. Jest to uczucie jakby napompowania.

Są osoby które mają taki nadmiar energii że wrażliwi energetycznie (media) przy takich osobach maja określone kłopoty . Miałem takie zdarzenie dawno temu. Byłem zimą na 3 dniowym kursie w Zakopanem. Wieczorem po wykładach Pani kierownik kursu zaprosiła kilka osób – w tym i mnie z kolegą – na kawę i wieczorną pogawędkę. Podczas tego spotkania Pani kierownik opowiedziała jak ona jest silna energetycznie do tego stopnia iż często zdarza się iż ktoś potrafi zemdleć w jej towarzystwie. Mówiła że nawet jej dzieci ileś razy traciły przytomność. Ja wspomniałem o moich różnych doznaniach „ nie z tej ziemi”.

Pani kierownik kontynuując swoje opowiadania i zdarzenia w pewnym momencie zwróciła się do mnie jeżeli mam ochotą abym odebrał energie którą ona wysyła. Wyglądało to tak że stanęliśmy naprzeciw siebie w odległości około 3m. Pani kierownik uniosła rękę i skierowała dłoń w moją stronę. Podobnie zrobiłem i ja. Efekt był piorunujący. W ułamku sekundy napływ strumienia energii do mojego ciała był tak ogromny iż pot na twarzy po prostu ze mnie trysnął. Czułem że eksploduje moje ciało, że rozsadzi mnie coś od wewnątrz. Nie zważając na to gdzie jestem i w jakim towarzystwie błyskawicznie zrzuciłem z siebie marynarkę i koszulę, wybiegłem na taras i nacierałem się śniegiem.

Po kilku minutach zacząłem łapać rzeczywistość. Wszyscy byli zaszokowani całym tym zdarzeniem a najbardziej Pani kierownik. Przepraszała mnie i osoby które były obecne. Powiedziała że nie zdawała sobie sprawy że jestem tak podatny na przyjęcie energii którą ona mnie wysłała. Powoli ubrałem się , usiadłem w fotelu z opuszczoną lewą ręką do dołu i z małego palca przez pół godziny czułem ja ten nadmiar energii odpływa. Po około pół godzinie wróciłem do normalnego stanu.

Energia bywa pozytywna i negatywna. Otrzymałem raz w moim życiu negatywną energię która odbiła się na określony czas na moim zdrowiu. A było to tak. Odwiedził mnie znajomy u którego stwierdzono nieuleczalny nowotwór trzustki. Lekarze dali mu pół roku życia. Zrozumiałe było iż szukał najróżniejszych sposobów aby ratować życie. Odwiedził mnie jedyny raz i wiedząc że mam różne predyspozycje z wyższego wymiaru zapytał czy mógłbym mu w jakiś sposób pomóc.

Po dłuższej rozmowie poprosiłem aby wstał i przesuwając dłonie wzdłuż jego ciała od góry do dołu w odległości kilkunastu cm, pozbierałem ogrom energii z niego. Po prostu ta energia od niego mnie „oplątała” Od razu poczułem się bardzo niedobrze. Nie mogłem w żaden sposób jej się pozbyć. Z każdą godziną moje samopoczucie się pogarszało do takiego stopnia, iż czułem się poważnie zagrożony. Samopoczucie było podobne jak przy bardzo ciężkim przeziębieniu i trwało kilka dni. Potem powoli ustąpiło. Ja mu niestety nie pomogłem. Tak jak wyrokowali lekarze znajomy zmarł. Często można komuś pomóc w niekonwencjonalny sposób ( ja wielokrotnie pomogłem innym ), ale również można zaszkodzić sobie. Taki negatywny przypadek zdarzył mi się tylko raz, ale się zdarzył.

[...]

 

From [...]
Sent: Tuesday, April 5, 2022 4:08 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Jeźdźcy Apokalipsy i Jezus w 2022?

 

Dzień dobry. Drogi Nautilusie, czytając ostatni tekst na waszej stronie "CZY NA NASZYCH OCZACH MAMY POCZĄTEK BIBLIJNEJ APOKALOIPSY" zacząłem szukać głębiej w internetowym archiwum waszej Fundacji. Czytam pierwszy znaleziony artykuł na temat Paruzji i... nie dowierzam! W artykule z 04.04.2010 (niemal równo 12 lat!) jest wzmianka o ponownym przyjściu Jezusa w roku 2022. Dwanaście lat temu, w czasach kiedy nikomu nie śniły się takie tematy jak Covid, koszmarna wojna na Ukrainie, ogromna inflacja, nadchodzący głód... To naprawdę niesamowite. W związku z tym mam ogromną prośbę do FN. Czy mogli byście przygotować kolejny tekst lub live stream na temat powrotu Jezusa, czasów ostatecznych i Biblijnych przepowiedni? Bo jeśli to wszystko nie jest niesamowitym zbiegiem okoliczności to żyjemy w naprawdę ważnym i niezwykłym czasie. Pozdrawiam serdecznie całą załogę!From: [...]
Sent: Monday, April 4, 2022 7:43 PM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: Przepowiednie Jackowskiego

 

Dzień dobry.  

Potwierdzenie wizji Jackowskiego czy to może być fałszywa flaga. 

Pozdrawiam 


Komentarze (22)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 18 kwi 2022 11:06 | brak oceny

88kropka | Załogant

Od razu taka myśl mnie naszła może wojska Natowskie przejmą polskie nieruchomości na wschodzie ?? I lepiej na to się nie zgadzać bo będą ludzie żałować że to zrobili a okaże się że to Fake News , że coś zagraża nam na wschodnich granicach z Ukrainą a nic się nie wydarzy. Będzie to sztuczne zagrożenie i dużo strachu. Może też to być kwas azotowy który wraz z powietrzem przedostanie się przez granicę polską, jest substancją źrąca , po wybuchu jest żółty. To też może napędzić strach i panikę, i opuszczenie swoich domów. Może Rosja wyśle jakieś bomby blisko granic z polską i stanie się to zagrożeniem i państwo polskie przesunie wojska na wschód, już na Lwów spadają bomby, to już blisko nas. Będzie to jakaś sztuczna panika w mediach i ostrzeżenia.....dla ludności na wschodzie, jak alert przed nalotem z powietrza.

Sob, 16 kwi 2022 23:06 | ocena: -1

John-316 | Załogant

Jak nie teraz, to kiedy? Osobiście uważam, że kremlowskich bandytów i cały ich naród powinna dosięgnąć ręka sprawiedliwości. Jeśli o zdradzie mowa, to może Chiny? Może Białoruś? Teraz jest najlepszy moment. Armia roSSputina, to kolos na glinianych nogach i w dodatku ze spuszczonymi gaciami. Teraz jest odpowiednia chwilą żeby im spuścić łomot. Ale jak to zwykle bywa, moment zostanie przeoczony, zbagatelizowany. Pozostaje jedynie potęga podświadomości i prośba z dziecinną ufnością do ducha Świętego, czy też Wielkiego Ducha, o likwidację państwa terrorystkę i morderców. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę dużo zdrówka.

Sob, 16 kwi 2022 18:26 | brak oceny

girolamo | Załogant

Powtarzam jak mantrę, za 500 lat na Ziemi mieszkają sami azjaci. To musi się stać.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 17 kwi 2022 10:59 | ocena: + 2

monopix | Załogant

@girolamo,

nie martw się, tak się nie stanie ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 18 kwi 2022 08:00 | brak oceny

girolamo | Załogant

@monopix,
Skąd ta pewność? Nadal za mało się dzieje, żeby otworzyć oczy?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 18 kwi 2022 11:04 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

@girolamo, Być może azjaci będą ale ja w przyszłości widziałam białą rasę na terenie gdzie mieszkam. Oczywiście zaszły zmiany jeśli chodzi o kontynenty i wiele miast było zalanych lub zniszczonych wodą. Bałtyk stał się większy. Po katastrofie na Ziemi ludzi było niewielu ale szybko się to zmieniało. Jednak co do azjatow to niestety nie widziałam ich być może z powodu zmian kontynetalnych. Jeden wielki plus... W przyszłości nie ma tych którzy niszczyli Ziemię i manipulowali ludźmi. Nigdy się nie odrodza a mieli szansę by to zmienić.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 18 kwi 2022 15:06 | ocena: + 3

Infoo | Załogant

@Maria_st,
"W przyszłości nie ma tych którzy niszczyli Ziemię i manipulowali ludźmi. Nigdy się nie odrodza a mieli szansę by to zmienić".

Szczęściarze. Naprawdę wystarczy kimś pomanipulować i trochę poniszczyć Ziemi by się już nie odradzać? Chyba zaraz pójdę wylać olej silnikowy na trawnik, naprawdę potężna pokusa.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Pon, 18 kwi 2022 17:47 | ocena: + 2

Maria_st | Załogant

@Infoo, sam chciałeś tu zaistnieć. Widocznie nie pamiętasz tego i stąd Twoja wątpliwość. Wcale nie musisz tu wracać...

Pon, 18 kwi 2022 18:23 | brak oceny

monopix | Załogant

@Infoo,

;))) idz wylej.. czegoś się nauczysz

Pozwole sobie doprecyzować za Marie_st. Nie odrodzą się.. ale na ziemi ;)
Sprzątanie było już wcześniej i niedługo powtórzy się. Dodatkowo wyjdą informację które uświadomią ludzi co się do tej pory działo.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 19 kwi 2022 08:11 | ocena: + 1

Infoo | Załogant

@monopix,
Szczerze mówiąc za wiele sensu w tym nie widzę. Narobią tacy syfu, a potem ktoś inny poniesie tego konsekwencje, bo oni już się tutaj nie odrodzą. Ciekawy dysonans z narracją kapitana FN, który wciąż powtarza, że trzeba dbać o Ziemię, gdyż cokolwiek z nią zrobimy, sobie uczynimy. Pozdr.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 19 kwi 2022 18:39 | brak oceny

monopix | Załogant

@Infoo,
Zastanawiałem się, co Ci odpowiedzieć.
Jedyne co Ci mogę podpowiedzieć, to to abyś chłonął wiedzę i starał patrzeć się na każdy temat w wielu poziomów na raz. Tutaj nie ma zasady, że jakiś poziom jest lepszy czy gorszy. Złe, a raczej nie pałne jest patrzenie tylko z jednego poziomu, niezależnie który to poziom.
Pozdr.

Wt, 19 kwi 2022 06:44 | ocena: + 1

girolamo | Załogant

@Infoo,
Po śmierci bóg daje Ci wybór. Możesz reinkarnować lub nie. To że tu żyjesz, to Twój wybór. Chciałeś przeżyć dokładnie wszystko to co się dzieje. Nawet emocje, których nie lubisz chciałeś przeżyć. Jeśli czeka Cię tragiczna śmierć, to także zaakceptowałeś przed narodzinami. Przypadku nie ma.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 19 kwi 2022 12:12 | brak oceny

Kepos | Załogant

@girolamo, po śmierci nie reinkarnujemy, a do wcielenia człowiek nie ma wyboru - siłą jest wcielany. Tylko nieliczni tzw. sprawiedliwi mają coś do powiedzenia na temat warunków wcielenia (przed jego rozpoczęciem).

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 19 kwi 2022 18:51 | brak oceny

monopix | Załogant

@Kepos,
To prawda. Gdy spojrzesz na to z innego poziomu/perspektywy zobaczysz, że tą siłą jesteśmy my sami, a raczej nasze przywiązania (chęci i niechęci = ego) (powiązania energetyczne).

Sprawiedliwi, czyli ludzie którzy czyniki dobro, a przynajmniej starali sie to robić ;)

Śr, 20 kwi 2022 06:14 | brak oceny

girolamo | Załogant

@Kepos,
Z tego co wiem od osoby, która przeżyła śmierć kliniczną, to bóg pytał go, czy chce wrócic do starego ciała, czy chce nowe ciało, lub czy chce połączyć się z bogiem i już nie reinkarnować. Także wydaje mi się, że mamy wolny wybór.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 20 kwi 2022 15:11 | brak oceny

Kepos | Załogant

@girolamo, Bóg jest daleko w Niebie, zejdzie na Ziemię dopiero na Sąd Ostateczny. To Aniołowie pytali Ducha (Anioł Stróż) ,,, (z Duszami nie rozmawiają). Nie mamy wolnego wyboru.

Śr, 20 kwi 2022 09:43 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@Maria_st,
I znowu podpowiedz/przekaz od Istoty jakby na mój wpis wyżej . Dziękuję człowiekowi, który jakiś czas temu dał linka z Istotą tylko potwierdzający mój odbiór tej rzeczywistości.
Pewnie wielu z nas znajdzie tu odpowiedzi jakie poszukuje by zrozumieć sens naszego istnienia .
https://www.youtube.com/watch?v=QeEgCPQd180

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 20 kwi 2022 11:37 | ocena: + 1

poza_czasem | Załogant

@Maria_st, :) wiesz. To jest tak, że czasem spotyka się na swojej drodze sytuację lub osobę, która jest brakującym puzlem, aby uporządkować chaos.

Pon, 18 kwi 2022 18:40 | brak oceny

monopix | Załogant

@girolamo,

Otwarte oczy nie świadczą o wiedzy ;)
Maria_st uchyliła Ci rąbka tego co nas czeka w niedalekiej (całkiem bliskiej) przyszłości.
To co będzie potencjalnie za 500 lat.. niech motyw przewodni tego serwisu będzie Ci odpowiedzią. Ale bedzie to rozwój duchowy, a technologia bedzie szła w parze. Za 800-1000 lat technologii już nie będzie.
Ale nie ma to znaczenia dla nas, więc nie ma sensu kontynuować.

Poprzednie sprzątanie było spektakularne i w etapach i teraz też tak będzie (no może nie aż tak., oby :) ). Obecnie pewnie szykują nam się dwa etapy. 2023 i 2024. Jest już na tyle blisko, że daty powinny być raczej pewne. Nie martw się chinami, niech oni martwią się o siebie.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 19 kwi 2022 06:53 | ocena: -1

girolamo | Załogant

@monopix,
Technologia będzie. Bo czemu niby ma jej nie być? Pojazdy UFO to też technologia. Cały rozwój technologiczny we wszechświecie, czy to dla życia białkowego opartego na przemianach tlenowo węglowych lub metanowo siarkowych na innych planetach, kończy się na wynalezieniu komputera opartego na systemie czwórkowym nukleotydów DNA. Człowiek musi to osiągnąć. Słońcu pozostało jakies 2000 lat życia. Do tego czasu ludzkość musi opuścić planetę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 19 kwi 2022 19:01 | brak oceny

monopix | Załogant

@girolamo,

Zapomniałęm wspomnieć, że to potencjał.

Przyszłość jest jak woda w naczyniu. Dostosowuje się do kształtu naczynia.
Ludzie są jak takie gumowe wiaderko ;) z jednej strony mają wolną wolę, z drugiej nie mają. Wiaderko ma kształ stały, ale z drugiej strony modyfikowalny.

Więc, realnym potencjałęm ludzkości jest to, że za około 1000lat nie bedzie potrzebna technologia, bo wystarczą myśli do tego, aby stworzyć to czego potrzebujesz (jeśli w ogóle). Jest to w moim odczuciu realny potencjał, ale to już będą inne czasy, gdzie ludzkość na ziemi nie bedzie miałą takich silnych pragnień jak obecnie. Dalsze omawianie tego nie ma naprawdę sensu, ponieważ ni jak ta wiedza nie wpływa to na to gdzie teraz jesteśmy.

Wt, 19 kwi 2022 19:20 | brak oceny

monopix | Załogant

@monopix,

Jeszcze a propos dat. Określenie dat można jedynie zrobić poprzez interpolacje z sekwencji wydarzeń które mają zajść. Nastawianie się, czy oczekiwanie konkretnych dat jest abstrakcją. W wyższej rzeczywistości nie ma czasu, jest tylko sekwencja wydarzeń. A my (ja w tym wypadku) wtłączam coś z rzeczywistośc bez czasu w rzeczywistość z czasem. Dlatego nie przywiązywałbym się do tych dat. Nie mam aż takiego dużego przekonania, że to będzie już 23/24, możliwe, że to bedzie później, nawet 27, czy 29. Chociaż coś mi mówi, że bliżej niż dalej ;)

Tak czy siak, od parunastu lat mam bardzo silne odczucie, aby nie wyjeżdzać z polski. To odczucie jest tak silne, że nawet na wakacje stąd nie wyjeżdzam ;)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.