Dziś jest:
Wtorek, 16 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Przebudzenie
Czw, 9 mar 2017 08:49 | komentarze: 11 czytany: 4172x

[...] Witam załogę Nautilusa!!! Chciałem opowiedzieć swoją historię i rzeczy jakie zaczęły mi się ostatnio przytrafiać.Mam 22 lata a mimo to nie oszukujmy się za sobą życie na dnie... życie w mroku i ciemności którego  nawet dzisiaj opisać nie potrafię. Alkohol i narkotyki nienawidziłem samego siebie, umyślnie jak i podświadomie dążyłem do autodestrukcji... jak patrzę w tył nie potrafię odpowiedzieć dlaczego tak się działo...dno.

Ale nie o dno mi chodzi tylko o to co stało się 3 miesięcy temu wyniszczony ciągiem alkoholowym leżałem w pokoju z potworną depresją i myślami samobójczymi... nigdy nie byłem osobą wierzącą ale to przeszło wszystkie moje oczekiwania. Skupiłem się na znalezieniu wyjścia, prosiłem Boga w którego nie wierzyłem o znalezienie wyjścia i coś się zaczęło zmieniać. Dostałem ten ,,przekaz" umysł mi się rozjaśnił a ciało przenikała nowa siła, nie moja ale siła z zewnątrz... zobaczyłem swoje życie i cały egoizm jakim było ono przesiąknięte... zobaczyłem swoje sumienie ale nie moimi oczami... zobaczyłem czystą nienawiść jaką potrafiłem pałać i zobaczyłem wyjście...miłość nic więcej tylko miłość ale nie słowo doznałem uczucia doskonałej miłości trudno to opisać, to mnie przepełniło.

Poddałem się temu uczuciu i doznałem olśnienia, całe to zło jakie czyniłem było po prostu ucieczką od tej miłości od tego światła nie wiem jak to nazwać, a wystarczyło się tylko podać temu światłu i tej miłości.

Tego dnia uwolniłem się od 3 nałogów papierosy, alkohol , narkotyki był to 04. stycznia tego roku... ale na tym nie koniec część tego światła dalej mam w sobie i czuje tą zmiane to przebudzenie, samo podejscie do ludzi się zmieniło... traktuje ludzi jako całość a nawet jako część mnie trudno to nazwać bo to duchowa sfera.

Wiem teraz że ta miłość i to światło daje mi nieograniczone możliwości...trzeba to po prostu poczuć ale jest jeszcze coś czuje jak to światło odnajduje kolejnych ludzi jak ich zbiera w jakimś celu... czuje to i to tak wyraźnie jak się czuje obecność kogoś bliskiego w pokoju. Dopiero teraz widze jakie możliwości się przed nami otwierają...

Pozdrawiam i wolał bym pozostać anonimowy :)

Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 19 mar 2017 04:05 | ocena: + 1

Marcin | Gość

Moj drogi! To nie przebudzenie ale Nawrócenie !!!
To co sie z tobą wydarzyło ma bezpośredni związek z Bogiem, którego prosiłeś o pomoc. ... proście a bedzie wam dane... Według mnie zostałeś napelniony Duchem Świętym !!! Ja doświadczyłem tego osobiście, wszystkie złe rzeczy: nałogi, zachowania, przyzwyczajenia - odchodzą jak odcięte nożycami a ty stajesz sie nowym człowiekiem. Nowym i oczyszczonym, pełnym miłości, pozytywnych zachowań i wrażliwym człowiekiem.
Nie zmarnuj tego ....nie zasmucające Ducha... sięgnij po Biblię, znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi na swoje pytania i przede wszystkim to co dostałeś teraz od Boga jest do użycia nie tylko dla ciebie, ale dla innych ludzi! Dziel sie swoim świadectwem i rozwijaj te miłość która otrzymałeś - to najpiękniejsza sprawa jaka moze nas spotkac na tym świecie. Myśle tez, ze jeszcze tego nie odkryłeś, ale otrzymałeś rowniez dary Ducha Świetego. Poczytaj Nowy Testament - Ewangelie Jana i Dzieje Apostolskie... otworzą ci sie oczy na twoje przeżyte doświadczenie!
Błogosławię Cię! Marcin

Nie, 12 mar 2017 19:48 | ocena: -2

magda | Gość

jestem za tym aby zlikwidowac oceny komentarzy. ludzie daja mniej lub bardziej wartosciowe komentarze i dostaja minusy od troli.3

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 12 mar 2017 20:11 | ocena: + 2

lorena | Gość

sam jesteś trol

Sob, 11 mar 2017 14:26 | ocena: + 2

maja777 | Załogant

Życzę wytrwałości.Trzymam kciuki!
Pozdrawiam.

Czw, 9 mar 2017 18:59 | ocena: + 5

aga | Gość

Jesteście okropni w tych komentarzach. Zakładając, że historia jest prawdziwa, dołujecie człowieka totalnie. Jaki w tym cel , macie? Ponowne pogrążenie go?

Czw, 9 mar 2017 16:49 | ocena: + 5

stevan | Gość

Widzę, że zaczynają się tu wpisywać alkoholicy, kryminalni i narkomani, o pokręconych życiorysach. Chwilowe otrzeźwienie, a potem ciągnie ich do starego trybu życia. Wódeczka, wódeczka jest ważniejsza od miłości, od Boga, od słowa honoru...
Najmądrzej załatwił takie coś red. Rymuszko z Nieznanego Świata. Była tam rubryka Poznajmy się. Prawie pod każdym anonsem był adres: Zakłady Karne w... Kryminaliści chcieli poznawać uduchowione, tolerancyjne kobiety z mieszkaniem (no bo z więzienia wyszliby na ulicę lub do przytułku). I wkrótce zamieniali spokojny, porządny dom w piekło z biciem i w oparach alkoholu. Psychopata się nie zmienia, choćby nie wiem jak przysięgał, obiecywał. Jest artystą kłamstwa!
Ale redaktor zlikwidował tę rubrykę kryminalno- pijacką, bo było mnóstwo skarg od oszukanych, okradzionych kobiet. Wałkonie zastawiali nawet mieszkania w lombardach! Zasady, Bóg, słowo honoru? Ejże! Wódka i koka stawały się Bogiem! :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 9 mar 2017 19:20 | ocena: + 5

Katrin1981 | Załogant

Jakim prawem osądzasz innych? Każdy ma prawo pisać na tym portalu. Dlaczego odbierasz nadzieję ludziom ,którzy walczą o lepsze jutro?
Piszesz o Bogu! Ciekawe kim jest Twój Bóg, że wygłaszasz takie poglądy.

Czw, 9 mar 2017 11:15 | ocena: + 10

mm | Gość

nie wiem co w tej historii jest paranormalnego....
nautilus chyba sie przebranżowuje na telefon zaufania dla dzieci i młodzieży...
hahaha

Czw, 9 mar 2017 11:01 | ocena: + 1

Marysia | Gość

Dzięki za ten wpis! Praktycznie nigdy tu nie wchodzę, a teraz po prostu zobaczyłam kątem oka słowo "przebudzenie", tak mi bliskie osobiście, i zajrzałam, i czytam o Twoim doświadczeniu... Przypomniał mi się ten fragment z książki ?Przekaż dalej - Opowieść o Billu Wilsonie i o tym, jak posłanie AA ogarnęło cały świat?:

"...a teraz on i Lois czekali na koniec. Teraz nie czekało ich już nic prócz śmierci lub szaleństwa. To była meta, ostatnia baza. ?Przerażająca ciemność zamykała się nade mną ? opowiadał Bill. ? W agonii duchowej pomyślałem znów o raku alkoholizmu, który zżerał teraz mój umysł i ducha, a wkrótce i ciało?. Rozwierała się przed nim przepaść.

W bezsilności i desperacji Bill wykrzyknął: ?Zrobię wszystko, absolutnie wszystko!? Osiągnął punkt całkowitego, zupełnego upadku ? stan pełnej, absolutnej rezygnacji. Bez wiary ani nadziei zawołał: ?Jeśli Bóg istnieje, niech się ujawni!?

To, co potem nastąpiło, było elektryzujące. ?Nagle mój pokój rozbłysnął nieopisanie białym światłem. Opanowało mnie uniesienie nie do opisania. Bladła przy tym wszelka radość, jakiej dotąd zaznałem. Światło i uniesienie ? przez pewien czas to one wypełniały mnie bez reszty.

Wtedy oczyma duszy ujrzałem górę. Stałem na jej szczycie, a wiał wielki wiatr. Nie był to wiatr powietrza, lecz wiatr ducha. Z wielką, czystą siłą wiał wprost przeze mnie. Wówczas nadeszła porażająca myśl: ?Jesteś wolnym człowiekiem?.

(...) Bill Wilson skończył właśnie 39 lat i miał wciąż jeszcze połowę życia przed sobą. Zawsze powtarzał, że po tym doświadczeniu już nigdy więcej nie wątpił w istnienie Boga. I nigdy więcej nie wypił ani kropli."

Pozdrawiam serdecznie!!

Czw, 9 mar 2017 10:09 | ocena: + 2

slawekcien | Załogant

Taka interwencja Astralu czy może samego Boga jest częsta w życiu na dnie. Często jest to forma przechodzącego silnego gorąca albo ogarniającej bezgranicznej miłości. Wszystko jest fajnie potem na parę lat, ale człowiek zaczyna tęsknic za tym objawieniem a tu nic. No i stacza się ponownie. Moim zdaniem życie ludzi jest za długie na takie coś. W średniowieczu ludzie żyli do 40-lat i duchowość była największa.

Czw, 9 mar 2017 09:08 | brak oceny

faceplace | Załogant

:)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.