Dziś jest:
Poniedziałek, 19 lutego 2018

"Nie ma geniuszu bez odrobiny szaleństwa" Arystoteles

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Dziwne zdarzenie w nocy
Pon, 12 luty 2018 08:10 | komentarze: 5 czytany: 1237x

Witam wszystkich. Chciałbym podzielić się swoja historią, która miała miejsce około rok temu. Dawniej niejednokrotnie doświadczałem tzw. paraliży przysennych, ale zauważyłem od jakiegoś czasu, że teraz mam z tym spokój. Zdarzają się one już bardzo rzadko i podobne były do większości historii opisywanych na tym portalu, więc nie ma sensu bym to powtarzał.
Chcę natomiast opisać coś, co zdarzyło mi się tylko raz w życiu i dało wiele do myślenia. O czymś takim tu ani nigdzie indziej nie czytałem. Historia jest krótka i byłbym bardzo wdzięczny wszystkim którzy mieliby w tej kwestii coś do powiedzenia, gdyż ja nie rozumiem czego wtedy doświadczyłem A więc do rzeczy.

Otóż śpiąc sobie smacznie w środku nocy zostałem nagle gwałtownie wybudzony przez rozbłysk światła w... głowie. Dokładnie tak. Śpię zawsze po ciemku, gdyż przy świetle bym nie zasnął i naraz ujrzałem- choć to złe chyba słowo, bo oczy miałem zamknięte- gwałtowne światło jakby w mózgu. Coś jak błyskawica wewnątrz głowy. Trwało to sekundę i wywołało niezwykle mocny paraliż całego ciała. Byłem cały czas przytomny, gdyż ten rozbłysk mnie obudził. Nie ma mowy o śnie, świadomość była już jak za dnia. Ale paraliż był inny niż ten opisywany standardowo przez internautów. Czułem się jak podłączony do prądu. Dosłownie.

Całe ciało było skurczone i drżałem jakby ktoś raził mnie wysokim napięciem. Nie mogłem nic zrobić, wykonać jakiegokolwiek ruchu dopóki mnie to trzymało. Nie miałem żadnych wizji. Po prostu jakbym był podłączony do wysokiego napięcia. Wszystko trwało kilkanaście sekund, było bardzo dynamiczne i nagle samo ustało. Skurcz całego ciała ustąpił i mogłem się ruszać. Natomiast serce waliło mi jak oszalałe, jakbym przebiegł sprintem kilkadziesiąt metrów. A przecież nie wychodziłem z łóżka! Mysłałem, że mi wyskoczy z piersi.

Byłem tym zajściem bardzo zaskoczony i delikatnie przerażony. Jeśli ktoś z szanownych komentatorów wie czego wtedy doświadczyłem, bardzo proszę o odpowiedź. Zaznaczę jeszcze, że jestem całkowicie zdrowy, nie mam żadnej padaczki ani innych chorób. To było jednorazowe zdarzenie w moim zyciu. Pozdrawiam wszystkich.


I jeszcze jedna historia z tych nadesłanych "w ostatnich godzinach" na pokład okrętu Nautilus.

[...] Witam,

od ponad roku wraz z moją przyszłą żoną przeprowadziliśmy się do domu - wynajmujemy go. Jednak na dzień dobry - czuliśmy, że coś jest nie tak, ktoś tu jest. Czujemy, że jest pewna starsza kobieta, niska, zgarbiona oraz mężczyzna - bardzo wysoki (ok. 2m), zawsze na czarno ubrany - pokazywał nam się, czasem czujemy dodatkowe dwie osoby, moja dawno zmarła ciocia i dawno zmarły krewny przyszłej żony - jednak ich czuliśmy wcześniej, jednak nigdy o tym nie rozmawialiśmy. Na chwilę obecną mamy bardzo niebezpieczne hobby - jazda motocyklem i sporo podróżujemy samochodem, zawsze jak coś się dzieje, to czujemy, że Oni są z nami. Jednak nie jestem pewien, czy to podświadomie czujemy - czy faktycznie tak jest? Co o tym sądzicie?

Może polecicie nam jakieś lektury? Jeżeli chcieli byście więcej informacji do artykułu - nie widzę problemów, często o tym z przyszłą żoną rozmawiamy. Zauważyliśmy, że jak mówimy na głoś "hej, mamy problem, prosimy o pomoc" to zawsze ona się pojawia, w różny sposób - ale wiemy że to nie znikąd. Proszę o odpowiedź na te pytania

pozdrawiam
[dane do wiad. FN]

Jesteśmy w kontakcie z autorem historii i poprosiliśmy go o bardziej szczegółowy opis.
Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 14 luty 2018 13:39 | brak oceny

promagna | Załogant

@Info,

Proszę bardzo za komentarz. Wiem, co nieco z własego doświadczenia. Ładnych parę lat temu dwa razy w oodstępie 1 miesiąca poczułem się jak rażony piorunem. Za każdym razem szedłem w biały słoneczny dzień i nagle czułem jakby mi ktoś gwałtownie włożył gorący pręt przez głowę w dół tułowia, wzdłuż kręgosłupa. Każde z tych dwóch uderzeń trwało mniej niż ułamek sekundy, natomiast odbiór bodźca może trwał 1-2 sekundy. Nie traciłem przytomności i równowagi, jak mają ludzie rażeni błyskawicą. Natomiast dziwnie się poczułem. Nigdy więcej mi się to później nie przytrafiało. Potem zaczęła się przygoda z kriya joga. Podczas którejś z kolei medytacji w ciemną noc widziałem jasne światło w oczach i głowie i bez możliwości zobaczenia źródła jego emisji.

Tak, można to nazwać wyładowaniem, ale fal elektromagnetycznych. Fale mózgowe zaczynają rezonować w wyniku czego mają wspólne węzły. Wtedy następuje sumowanie tych fal i ich wzmocnienie, następuje błyski w oczach i całej głowie.

O efektach ubocznych nie będę się dużo rozwodził, bo są to bardziej osobiste doświadczenia. Jednak zmienia się sposób pojmowania rzeczywistości w ktorej się żyje.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 14 luty 2018 22:29 | brak oceny

Info | Gość

@promagna,
Promagna, to niesamowite. Otóż kilka tygodni temu zainteresowałem się wlaśnie tym o czym piszesz - krija joga. Po przeczytaniu książki "Autobiografia jogina" Paramahansy Joganandy. Czy moglibyśmy porozmawiać prywatnie? Jeśli masz chęć, to napisz na infozistu3@o2.pl
Miałbym parę pytań, a nie chcę ich tu poruszać, bo są już bardziej osobiste. Pozdrawiam i dziękuję za komentarze.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 12 luty 2018 17:27 | brak oceny

promagna | Załogant

Takie światło w głowie, czy przed oczami nie jest czymś nadzwyczajnym. Najlepsze są skutki tego zjawiska po jakimś czasie nawet po kilku(nastu) latach.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 13 luty 2018 10:08 | ocena: + 3

Info | Gość

@promagna,
Promagna, dziękuję za komentarz, ale jest on bardzo enigmatyczny. Czy wiesz cos na ten temat? Proszę, napisz więcej, jestem ciekawy co to było za zjawisko. A to światło to był tylko jednorazowy błysk trwający krótko. Taka błyskawica, nic trwałego. Coś jakby jakieś elektryczne wyładowanie w mózgu. Tak w każdym razie próbuję to sobie wytłumaczyć.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 12 luty 2018 11:08 | ocena: + 8

Jane | Gość

Moja nieżyjąca już ciocia, opowiadała mi kiedyś jak prosiła zmarłych o pomoc i oni jej pomagali. Podała mi jeden przykład takiej pomocy, kiedy zwróciła się do swojej mamy. Miała do załatwienia jakąś pilną sprawę kolejnego dnia i bała się,że zaśpi. Poprosiła mamę, aby ta jej pomogła wstać następnego ranka. Ok. 5.00 usłyszała głos swojej mamy, dobiegał z ulicy, zza okna. Wołała ją po imieniu. Ciocia twierdziła, że było to tak prawdziwe, że aż podbiegła do okna, aby zobaczyć czy jej tam nie ma. Nie zaspała i udało się jej zrobić to, co zaplanowała.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[...] Droga redakcjo, Od jakiegoś czasu staram się napisać do Was tego meila. Drugiej doby poprzedzajacej katastrofę rosyjskiego samolotu pasażerskiego miałam sen. Stałam w moim mieszkaniu(a widok mam an polankę przed blokiem) i przez okno dostrzegam nisko lecacy ogromny samolot pasażerski,leci tak nad budynkami,że wiem,że zaraz się rozbije. Nagle znajduję się na polanie i widzę jak z kabiny pilotów uchodzi czarny dym Jestem przerażona bo wiem,że za moment nastapi katastrofa i wszyscy zgina. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 23:21 | [...] Też byłam świadkiem który zaobserwował dziwne bardzo intensywne światła które płynnie się zapalały i gasły. Widziałam je ok tydzień temu jadąc na wiadukcie w Jankowie Dolnym/Lulkowo (tutaj dokładnej daty nie pamiętam). Tydzień temu to właściwie widziałam te światła poraz drugi. Pierwszy raz widziałam takie światła które kilkukrotnie się pojawiły na niebie jak wracałam z pracy między Wrześnią a Żydowem koło Gniezna dnia 13.12.2017 roku ok godz 18. Wtedy próbowałam nagrać film. Na nim niestety...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 14 stycznia 2018 | Brawo "my"! Kolejny sukces w „nadrabianiu zaległości” – znowu serwisy FN są aktualne, a poczta całkowicie czysta, czyli wszystkie e-maile i listy doczekały się odpowiedzi. Cała maszyneria Fundacji Nautilus wymaga absolutnej precyzji i ciężkiej, systematycznej pracy. I nie znosi błędów! Odpuścisz sobie na kilka dni? Natychmiast powstaje zator, który trzeba usuwać tygodniami.

czytaj dalej

FILM FN

UFO I TAJEMNICE TRZECIEJ RZESZY - film z Arhiwum FN

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.