Dziś jest:
Niedziela, 22 styczeń 2017

We Will Eradicate Radical Islamic Terrorism (tłum. wytępimy islamski radykalny terroryzm)
/Donald Trump podczas inauguracji 20 stycznia 2017/

Komentarze: 45
Wyświetleń: 37688x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5
Pon, 30 lis 2009 09:35   
Autor: FNźródło: PAP   

Bułgarscy naukowcy: mamy kontakt z „Obcymi”!

Image Hosted by ImageShack.us
By
fundacjanautilus at 2009-11-30

Naukowcy bułgarscy rozmawiają z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskich, otrzymali od nich odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań, które obecnie odszyfrują, i spodziewają się bezpośrednich kontaktów w najbliższych 10-15 latach - powiedział wicedyrektor Instytutu Badań Kosmicznych Bułgarskiej Akademii Nauk prof. Łaczezar Filipow w wywiadach dla dzienników "Nowina" i "24 czasa". - Istoty pozaziemskie także obecnie są wokół nas. Obserwują nas przez cały czas. Nie są nastawione wrogo, raczej chcą nam pomóc.

  Uważają jednak, że nie dorośliśmy do bezpośredniego kontaktu, ponieważ wciąż nie wiemy, o co możemy je poprosić przy spotkaniu, i nie chcą ingerować bezpośrednio w nasze życie - oświadczył Filipow. Wyjaśnił, że do kontaktów z kosmitami dochodzi nie za pomocą dużych radioteleskopów, które badają przestrzeń kosmiczną, lecz poprzez myśli i rysunki. Trzy lata temu zjawiskami tymi zaczęła zajmować się grupa, w której główną rolę odgrywa kobieta o nadzwyczajnych zdolnościach, architekt Mariana Weznewa - mówi Filipow. - Właśnie ona odczytuje sygnały z kosmosu. Są to m.in. rysunki i piktogramy w trawie, na polach pszenicznych. Takie przesłania pojawiały się także w Bułgarii. Większość obrazów pochodzi jednak ze specjalnej, aktualizowanej codziennie strony internetowej z sygnałami kosmicznymi

Według profesora w ciągu dwóch lat przetłumaczono część przesłań i w 2008 r. kosmitom przedstawiono konkretne pytania. - Postawiliśmy ponad 30 pytań, lecz na część z nich nie otrzymaliśmy odpowiedzi - powiedział. Zdaniem Filipowa istoty pozaziemskie krytykują Ziemian za zbytnią ingerencję w przyrodę, nie rozumieją takich kwestii jak np. sztuczne zapłodnienie. Przyczyną globalnego ocieplenia według nich jest infrastruktura inżynieryjna. Na pytanie, kiedy zakończy się globalny kryzys gospodarczy, kosmici odpowiedzieli: "Koniec broni, jednomyślność". 

Profesor zastrzega jednak, że akademia nauk jako instytucja naukowa nie jest zaangażowana w sprawy kontaktów z kosmitami. Instytut Badań Kosmicznych pracuje nad aparaturą związaną z napięciem elektrostatycznym na stacji orbitalnej Mir, mającą duże znaczenie dla bezpieczeństwa jej załogi. Bułgarska aparatura znajduje się też w indyjskim satelicie Chandrayaan, krążącym wokół Księżyca.

Komentarze: 45
Wyświetleń: 37688x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5
Pon, 30 lis 2009 09:35   
Autor: FNźródło: PAP   

Komentarze (45)
1 2 3 4 5

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Pt, 18 luty 2011 21:06 | brak oceny

kula | Gość

Proponuje poczytać książki na temat planety Nibiru , rasy sumeryjskiej i obejrzeć film pt, Czwarty stopień , reszta według uznania . Dziwne jest to , że wszystko klei się w całość !!!

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 15 lip 2011 13:28 | brak oceny

Rafał | Załogant

Rasa Sumeryjska spisywała księgi we własnym języku ludzką krwią lub z domieszką barwników) zeby nie blakły roslinne barwiniki. texty nie zostały do dzisiaj przetłumaczone. .

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 13 lip 2011 17:37 | brak oceny

gpoy | Gość

czwarty stopień jest fikcją... mimo, że mówili ze jest oparty na faktach.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 29 sie 2010 14:32 | brak oceny

no name | Gość

UWAGA - PRAWDOPODOBNIE (tej opcji daje 99,9% opcji) NIEWIDZIALNA BESTIA CZYLI PRAWDOPODOBNIE (tej opcji daje 99,9% opcji) BÓG PRAWDOPODOBNIE (tej opcji daje 99,9% opcji) ATAKUJE CIĘ i MAM OPCJĘ, ŻE ATAKUJE CIĘ W TAKI SPOSÓB, ŻE O TYM NIE WIESZ.

Pisząc ten tekt opieram sie na własnych doświadczeniach życiowych dlatego uważam, że prawdopodobnie (tej opcji daję 99,9% opcji) nie myle się jeśli chodzi o informacje, które napisałem w tym tekście.

Prawdopodobnie (tej opcji daje 99,9% opcji) każdy człowiek ma w sobie niewidzialną istotę (lub ewentualnie więcej niż jedną niewidzialną istotę) a tą niewidzialną istotą (ewentualnie niewidzialnymi istotami) jest prawdopodobnie (tej opcji daje 99,9% opcji) niewidzialna bestia (lub ewentualnie niewidzialne bestie), która prawdopodobnie jest bestialsko okrutną istotą (lub ewentualnie prawdopodobnie bestialsko okrutnymi istotami) - tej opcji daję 99,9% opcji.

Od teraz by było krócej i łatwiej czytać będę pisał skróconą nazwę czyli będę pisał tylko nazwę niewidzialna bestia bez dopisywania nazwy niewidzialne bestie.

Wyjaśnię też, że za każdym razem pisząc poniżej w tym tekście słowo "prawdopodobnie" mam na myśli 99,9 procentową opcję (tak jak powyżej).

Tą prawdopodobnie niewidzialną bestią jest prawdopodobnie tak zwany bóg. Ta niewidzialna bestia czyli bóg jest prawdopodobnie ogromnie inteligentny i swoje skurwielskie i bestialskie czyny prawdopodobnie próbuje zwalać na innych, na przykład prawdopodobnie na szatana. Prawdopodobnie bóg, czyli prawdopodobnie niewidzialna bestia jest w każdym człowieku (prawdopodobnie bóg też jest w każdym zwierzęciu i prawdopodobnie w każdym owadzie, więc jeśli na przykład jakiekolwiek zwierzę Cię ugryzie lub jakikolwiek owad Cię ukąsi, ugryzie itp, to wiedz, że prawdopodobnie dlatego, że bóg tak chciał).

Prawdopodobnie bóg czyli prawdopodobnie niewidzialna bestia jest we mnie i skurwielsko oraz bestialsko mnie torturuje psychicznie. Niewidzialna bestia chce mnie męczyć i/lub psuć mi reputację przy ludziach, i/lub upadalać mnie przy ludziach, i/lub kompromitowac mnie przy ludziach, i/lub poniżać mnie przy ludziach, i/lub stresować mnie, i/lub denerwować/wkurzać/wkurwiać mnie, i/lub tracić mój czas ... . Jeśli niewidzialna bestia mi to robi (a prawdopodobnie to wszystko niewidzialna bestia mi robi) to mam opcję, że też robi to Tobie ewentualny czytelniku/ewentualna czytelniczko.

Kiedykolwiek jest Ci w życiu żle to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii, która prawdopodobnie jest w Tobie.

Prawdopodobnie niewidzialna bestia prawdopodobnie steruje Tobą i/lub mam opcję, że ewentualnie próbuje sterować Tobą, i prawdopodobnie w taki sposób byś się nie zorientował/nie zorientowała, że ktoś Tobą steruje i/lub ewentualnie próbuje Tobą sterować. By Tobą sterować lub by próbować Tobą sterować to prawdopodobnie niewidzialna bestia w tym celu nasyła Ci myśli i prawdopodobnie robi Ci presje psychiczne (nieprzyjemne odczucia) by prawdopodobnie wymusić na Tobie byś powiedział/powiedziała i/lub zrobił/zrobiła to co niewidzialna bestia chce byś powiedział/powiedziała i/lub zrobił/zrobiła. Jeśli coś mówisz i/lub jeśli coś robisz by przestać mieć dyskomfort psychiczny (na przykład by przestać się męczyć psychicznie) to prawdopodobnie oznacza to, że mówisz i/lub robisz to co prawdopodobnie niewidzialna bestia chce byś mówil/mówiła i/lub robił/robiła.

Wiedz też, że prawdopodobnie niewidzialna bestia prawdopodobnie używa innych ludzi by Ci szkodzić. W tym celu na przykład mam opcję, że niewidzialna bestia prawdopodobnie wydaje polecenia innym ludzią by mówili i/lub robili to co niewidzialna bestia chce by te osoby Ci mówili i/lub robili (mam opcje, że prawdopodobnie są ludzie, którzy wykonują polecenia niewidzialnej bestii), i/lub mam opcje, że prawdopodobnie niewidzialna bestia wyłącza świadomość innym ludzią i prawdopodobnie wtedy za innych ludzi mówi i/lub robi Ci różne rzeczy (mam opcję, że prawdopodobnie niewidzialna bestia tak potrafi i mam opcję, że prawdopodobnie tak robi). Mam też opcję, że niewidzialna bestia potrafi sterować ludzmi w taki sposób by powiedzieli (i/lub zrobili) Ci jakieś konkretne słowo/słowa i/lub konkretne zdanie/zdania, więc miej opcję, że dana osoba nie powiedziała (i/lub nie zrobiła) czegoś na polecenie niewidzialnej bestii i miej opcję, że niewidzialna bestia nie wyłączyła danej osobie świadomości by coś Ci za daną osobę powiedzieć i/lub zrobić. Prawdopodobnie za pomocą wydawania innym ludzią poleceń i/lub prawdopodobnie za pomocą wyłączania innym ludzią świadomości niewidzialna bestia może na przykład próbować oszukać Cię, że nieznani Ci ludzie Cię znają, znają informację z Twojego życia, itp.

Niewidzialna bestia (czyli prawdopodobnie tak zwany bóg) prawdopodobnie odziałuje i/lub prawdopodobnie potrafi odziaływać na cały Twój organizm. Jeśli jesteś na coś chory/chora to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii. Jeśli coś Ci dolega to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii. Jeśli coś Cię boli to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii... .

Twój tak zwany los mam opcję tworzy Ci niewidzialna bestia czyli tak zwany bóg. Miej conjamniej opcję, że nie masz wpływu na swoje życie i miej conajmniej opcję, że nie masz wpływu na życie jakiegokolwiek innego człowieka. Jeśli coś Ci (i/lub innym osobą) w życiu nie wyjdzie to miej conajmniej opcję, że tak musiało być czyli miej conajmniej opcję, że bóg chciał, żeby Ci (i/lub innym osobą) to coś nie wyszło i miej conajmniej opcję, że wszystko jest tak jak bóg (niewidzialna bestia) chce żeby było.

Dodam, że bóg prawdopodobnie steruje pogodą i, że bóg prawdopodobnie steruje urządzeniami elektronicznymi.

Chciałem by ten tekst był krótki, więc się nie rozpisywałem.

Informuję, że nie będę komentował żadnych ewentualnych komentarzy dotyczących tego tekstu.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 15 lip 2011 13:26 | brak oceny

Rafał | Załogant

Geniusz heheh naprawde niezły text:) pozdro.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 kwi 2010 15:22 | ocena: + 1

Monika1972 | Załogant

Kosmici boją się nas odwiedzić,bo Amerykanie potraktują ich atomem.HE,HE.
A tak naprawdę,to czemu nie?Jest tyle gwiazd,galaktyk,dlaczego człowiek ciągle neguje oczywistą prawdę?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 17 luty 2010 16:06 | brak oceny

| Gość

Tak, krytykują nas za efekt cieplarniany i nie rozumieją po co in vitro. Zaraz też będą się czepiać o eutanazję i prezerwatywy. Chyba wiadomo, do czego zmierzam?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 10 maj 2010 19:08 | brak oceny

szary | Gość

Czyli, jak rozumiem, chcesz powiedzieć, że kosmici słuchają radia Maryja i są zwolennikami ojca Rydzyka? :>:>:> ( Wszystko jest możliwe, kosmici mówią "jednomyślność" - a gdzie znajdą większą jednomyślność niż w społeczności RM? - daje do myslenia, prawda? )

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 31 sty 2010 15:56 | brak oceny

arti_1994 | Załogant

Myślałem że znajdę tu prawdziwe fakty ale jak widzę są tu artykuły nie poważne.
Ja od kilku lat interesuje się istotami pozaziemskimi ( zacząłem w wieku 14 lat kiedy to wracając od kolegi zobaczyłem dziwne światła poruszające się po niebie ) mam sporo materiałów filmowych i pisemnych na te tematy ( Potrzebuje artykułu o Johnnym kosmicie znalezionym w Roswell po katastrofie)

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 10 gru 2009 08:56 | ocena: + 1

| Gość

Też mam kontakt... 230V

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 8 gru 2009 22:10 | brak oceny

| Gość

Już samo stwierdzenie dotyczące "niezrozumienia sztucznego zapłodnienia" dyskwalifikuje wiadomość. Nijak się to ma do stwierdzonych przypadków tzw "porwań" przez załogantów UFO i eksperymentów dotyczących sztucznego zapłodnienia kobiet. Albo jest to wyrafinowany bluff, albo zwrócenie uwagi na kogoś, komu na tym zależy.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 kwi 2010 15:17 | brak oceny

Monika1972 | Załogant

Rzeczywiście.Latają statkami kosmicznymi,a nie wiedzą co to jest sztuczne zapłodnienie,he he.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 9 gru 2009 11:16 | brak oceny

| Gość

Dokładnie tak. "nie rozumieją takich kwestii jak np. sztuczne zapłodnienie"

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 28 sty 2010 11:09 | brak oceny

| Gość

nie każdy się nadaje aby być rodzicem i może to jest właśnie błogosławieństwo, że nie można mieć dzieci. uważam ,że natura wie lepiej. człowiek stara się ją poprawiać i wychodzi to tylko na gorsze jemu, innym ludziom i całej przyrodzie

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 7 gru 2009 18:59 | brak oceny

| Gość

Ito ma być niby prwada bez żartów prosze

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 6 gru 2009 13:11 | brak oceny

| Gość

Jak świat światem ludzie zawsze dzielili się na tych, co wierzą i nie wierzą. Ja jestem jednym z tych, którzy nie poddają w wątpliwość w tego typu wiadomości czy informacje. To są naukowcy, uczeni i dlatego powinno się poważnie podchodzić do tego, co mowią i twierdzą! Dziwię się wielce, że w dzisiejszych czasach... ludziom wciąż trudno uwierzyć w to, że nie jesteśmy jedynymi mieszkańcami żyjącymi we wszechświecie lub pępkiem wszechświata (?!!!). Michał z Nowej Soli

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 5 gru 2009 10:58 | brak oceny

| Gość

Jak dla mnie to się robi coraz cieplej ,a nie zimniej XD więc te bieguny to sobie schowaj do kartonu

Dziękujemy za ocenę.

1 2 3 4 5

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Brak jeszcze postów w tym temacie.


wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga wszyscy śledzący "Projekt Messing"! Mamy dobre wiadomości - nareszcie ruszył i już wkrótce poznacie pierwsze efekty pracy zespołu. Polecamy śledzić naszą witrynę związaną z projektem, czyli .... www.messing.org.pl  ... szykują się tam duże zmiany.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.