Dziś jest:
Wtorek, 28 luty 2017

Koniec świata? Śmierć pojedyńczego człowieka jest końcem świata, a wielkie kataklizmy na ziemi są jedynie nieistotnym epizodem dla kosmosu.
/Edward L. G. Bowell, astronom/

Komentarze: 75
Wyświetleń: 36785x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 11 mar 2011 09:59   
Autor: FN, źródło: CNN, PAP, gazeta.pl, onet.pl   

Ogromne trzęsienie ziemi w Japonii. Jego siła to 8,9 w skali Richtera!

 

Ta informacja bardzo poruszyła naszych czytelników. Ogromne trzęsienie ziemi o sile 8,9 w skali Richtera w Japonii doprowadziło do gigantycznych szkód, gdyż powstały fale tsunami. Stało się to 11 marca, tuż po publikacji na świecie informacji o tym, że Księżyc będzie rekordowo blisko Ziemi, co zawsze powodowało w historii „kataklizmy lub wielkie, ważne dla świata wydarzenia”. To rzeczywiście niezwykła zbieżność.

W Japonii największe szkody wywołuje jednak ogromna fala tsunami wywołana trzęsieniem, która wdarła się w głąb lądu,czyniąc wiele szkód. Fala może osiągnąć nawet 10 metrów wysokości. Po pierwszej fali, pojawiają się kolejne. Wiadomo już, że rannych jest wiele osób. Zginęła też jedna osoba. W Tokio zawaliło się kilka budynków, wiele obiektów ogarnęły pożary.

Ogromna fala niszczy wszystko na swojej drodze, ciągnąć ze sobą samochody, łodzie, domy, a nawet płonące budynki rolnicze. Jak na razie zginęła przynajmniej jedna osoba w prefekturze Fukushima, na północ od Tokio, gdzie cztery miliony domów jest bez prądu. Wiele ludzi ucieka w wyżej położone tereny.

Nastąpiło już kilka wstrząsów wtórnych, które również zatrzęsły budynkami w Tokio. Największe zniszczenia są na razie w mieście Sindei.

Epicentrum wstrząsów znajdowało się około 130 km od wybrzeży położonej na wyspie Honsiu prefektury Miyagi, na głębokości 10 km. Znajdująca się tam elektrownia atomowa wstrzymała pracę. Wstrzymano również ruch na lotnisku w mieście Sendai, stolicy prefektury oraz szybkie pociągi. W mieście doszło do przerw w dostawach prądu.  

 

Trzęsienie w Japonii nie jest „globalnym armagedon”. To jedynie lokalne trzęsienie ziemi, które wobec ogólnoświatowego systemu mediów jest z przerażeniem obserwowane na całym świecie. Nie mieliśmy żadnego sygnału od jasnowidzów, którzy przewidzieli by to wydarzenie. Niezwykłym zbiegiem okoliczności jest jednak to, że właśnie „dopiero co” na stronach opublikowaliśmy tekst traktowany przez nas z ogromnym dystansem, że w połowie marca jest dość „niezwykły czas”, kiedy to zbiegło się kilka ciekawych informacji, jak choćby ta o „rekordowo bliskiej odległości Ziemi od Księżyca”.

 

 

Przy okazji tych wydarzeń warto przypomnieć niezwykle wiarygodną relację ze spotkania z UFO, które przeżył amerykański naukowiec Daniel Fry 4 lipca 1949 roku. To wydarzenie jest rewelacyjnie udokumentowane i mamy je w naszych archiwach. Był on doświadczonym technikiem rakietowym, zatrudnionym w AeroJet General Corporation.

Jego opis i rozmowa z obcymi były na niesłychanym poziomie technicznym ze względu na jego wiedzę. Dziś czytając jego relację rozwiewają się wszelkie wątpliwości co do tego, że faktycznie rozmawiał z „kimś lub czymś”, co miało obezwładniającą wiedzę o technologiach, które zaczęły kiełkować na naszej planecie dopiero 20, 30 lat później… ale to przy okazji.

W rozmowie z obcymi pojawił się ciekawy wątek. Daniel Fry był zdziwiony, że ich cywilizacja zrezygnowała z życia na swojej macierzystej planecie, a żyją w ogromnych „statkach/światach”. Oni odpowiedzieli w bardzo ciekawy sposób. Powiedzieli bowiem, że owszem, planeta, rośliny, wschody i zachody słońca – to wszystko jest piękne, ale zawsze może pojawić się trzęsienie ziemi, które zmiecie z powierzchni ziemi ten świat. Dlatego superzaawansowane technicznie cywilizacje opuszczają planety na rzecz potężnych statków, które są sztuczne, ale gwarantują pełne bezpieczeństwo. Patrząc na to, co się dzieje w Japonii trudno nie dostrzec w tej filozofii racji.

 

Komentarze: 75
Wyświetleń: 36785x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 11 mar 2011 09:59   
Autor: FN, źródło: CNN, PAP, gazeta.pl, onet.pl   


Komentarze (75)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7 8

Śr, 16 mar 2011 12:53 | brak oceny

Tonieja | Gość

Najpierw są filmy katastrofalne a po chwili katastrofy pokazane w tych filmach... Czyżby???

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 16 mar 2011 09:04 | brak oceny

Lem | Gość

Okiem fizyka jądrowego - ocena bezpieczeństwa. Czy Polacy powinni zgodzić się na budowę elektrowni atomowej?
W TV toczy się kłamliwa kampania propagandowa dotycząca awarii w elektrowni Fukushima w celu zapobieżenia protestom przeciw narzuconej nam przez Francję budowie elektrowni jądrowej. Jako fizyk jądrowy doświadczalny, mający wieloletnie doświadczenie z US w bezpieczeństwie jądrowym pragnę przedstawić realne zagrożenia, stopniowo materializujące się w elektrowni Fukushima.
Najważniejszym zagrożeniem jest niemożliwość wyłączenia reaktorów atomowych. ?Wyłączenie reaktora?, to jest tylko zmniejszeniem jego mocy. Analogią jest zdjęcie nogi z gazu w samochodzie, co jednak jest zupełnie czymś innym niż wyłączenie silnika poprzez przekręcenie kluczyka.
Następnym zagrożeniem jest niemożliwość poprawnego chłodzenia rdzenia reaktora w przypadku problemów z drożnością przewodów chłodzących w samym rdzeniu. Niewyobrażalna dotychczas, sytuacja awarii wszystkich systemów chłodzenia, zachodzi kolejno we wszystkich blokach elektrowni Fukushima. Rozwijająca się dramatycznie sytuacja jest dokładnym zaprzeczeniem teoretycznych zapewnień o bezpieczeństwie, niezawodności i nowoczesności energetyki jądrowej.
Rząd Japonii rozpowszechniał informacje, że nie występuje niebezpieczeństwo skażenia promieniotwórczego, ponieważ, w przeciwieństwie do Czernobyla, reaktory w Fukushimie są zamknięte w stalowych obudowach. Była to oczywista nieprawda, jak pokazał rozwój sytuacji w ostatnich dniach. Dalsze uszkodzenia grożą eksplozją obudowy reaktora i rozrzuceniem przez wybuch znacznych ilości substancji radioaktywnych po okolicy. Taki scenariusz, obecnie już więcej niż prawdopodobny, grozi poziomem skażenia porównywalnym z Czernobylem.
Niestety nie jest to najgorszy scenariusz. Jeśli stopi się rdeń, to nastąpi segregacja metali z uwagi na różnice w gęstości. Ciężkie metale rozszczepialne opadną na dno obudowy, a lekkie metale z prętów kontrolnych wypłyną na powierzchnię- spowoduje to niekontrolowane zwiększenie mocy reaktora, zwiększenie promieniowania, wzrost temperatury do kilku tysięcy stopni, przetopieniem obudowy i podłoża reaktora, oraz wylanie się radioaktywnych materiałów do gleby lub morza.
Niestety, jest też możliwy najtragiczniejszy scenariusz. Jeśli po stopieniu rdzenia, obudowa nie ulegnie całkowitemu roztopieniu, to w dolnej części reaktora nastąpi skoncentrowanie wielkiej ilości płynnych materiałów rozszczepialnych. Może to doprowadzić do zajścia ?brudnej? eksplozji nuklearnej o niewielkiej sile. Jednak, skażenie promieniotwórcze będzie gigantyczne, wielokrotnie większe, niż skażenie spowodowane eksplozją, nawet największych, bomb atomowych. Nowoczesna bomba wodorowa zawiera około 1 kg plutonu w zapalniku. Rdzeń reaktora zawiera do kilkunastu ton różnych materiałów rozszczepialnych. Skutki takiej eksplozji, były by nieporównywalnie tragiczniejsze niż w przypadku Czernobyla. Słowa premiera Japonii, że Fukushima nie jest Czernobylem, nabrały by tragicznie ironicznego znaczenia. Do atmosfery dostanie się prawie 100% substancji radioaktywnych w wyniku odparowania rdzenia reaktora. Zanieczyszczenie radioaktywne mogą być porównywalne ze skutkami zanieczyszczeń powstałych podczas wojny jądrowej z użyciem setek bomb atomowych. Zasięg zanieczyszczenia radioaktywnego o poziomie zabójczym dla ludzi, może wykroczyć daleko poza samą Japonię.
Mając nadzieję, że w samej Japonii nie zrealizuje się najgorszy scenariusz, jako Polacy, zastanówmy się jakim ewentualnym kosztem chcemy finansować Francuski przemysł nuklearny. Nie dajmy się zwieść gołosłownym zapewnieniom rządu i osób finansowo powiązanych z dotacjami unijnymi o bezpieczeństwie energetyki jądrowej. Awarię elektrowni jądrowej mogą spowodować różne czynniki, nie tylko trzęsienia ziemi. Skutki em takiej awarii nuklearnej może być całkowite zniszczenie Polski i powolna śmierć w męczarniach większości z nas w wyniku choroby popromiennej.
Dr. Marek Chmielowski

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 15 mar 2011 20:58 | brak oceny

M | Gość

Pamiętacie Kohei Minato został zamordowany bo chciał produkować energie naturalna , i te właśnie Atomowe bestie go zabiły to te lobby za chęć zysków dzisiaj zabija i zabije tysiące albo miliony ludzi , skróci ludziom życie i wepchnie w choroby , Kohei Minato miał ogromne problemy w swoim kraju na sprzedaż swoich urządzeń , i zobaczcie jaka jest tego cena , nie czujmy się bezpieczni w obecności setek Europejskich elektrowni , wystarczy potężna erupcja na słońcu ,a sytuacja się może powtórzyć jak w Japonii , nie chodzi o wieszczenie zagłady , ale z tak niebezpieczna natura nie wolno igrać , a banda polityków i innych złodziei na czas zejdzie do swoich bunkrów , i będą patrzeć jak mięso armatnie i ich niewolnicy zdychają na ulicach .

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 27 wrz 2012 16:20 | brak oceny

Czlo - wiek | Gość

M..., wiesz niektórzy niefrasobliwie zwalają to na film w telewizji. Zatem. Może by tak wreszcie przestali się programować serialami czy informacjami sterującymi ich podprogowo... i zejdą na Ziemię i poukładają fakty. Ten Kohei Minato o którym wspominasz był nie wygodny. Jak to jest..., że nie promuje się bezpiecznych źródeł energii...? Jak to jest,że ogłupiony dezinformacją tłum tego nie widzi... głodny igrzysk i kiełbasy...by nie myśleć i nadal uciekać...od trudnych tematów? Czy rzeczywiście wyśmiewanie się z innych, niszczenie i ignorowanie ciekawych i twórczych rozwiązań jest przyszłościowe...?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 19:52 | brak oceny

rr | Gość

wszystko pada a net w japonii dziala, to naprawde wymyslili amerykanie na wypadek wojny jadrowej i to ustojstwo dziala ;)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 21:34 | brak oceny

M | Gość

To sprawa czysto techniczna.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 16:27 | brak oceny

M | Gość

Ta banda krwiopijców wytruje cały glob ! ale im nic nie grozi oni przeżyją !!!!!! Wymordowali i zniszczyli wszystko co naturalne , odkrywcy wolnej energii gryza ziemie , lekarstwa prawdziwe i naturalne są zabronione !!!! Politycy , banki , religie, to złodzieje i darmozjady .Aby tak dalej !!!!!!!!!!

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 27 wrz 2012 16:42 | brak oceny

Czlo - wiek | Gość

danuta1955...naprawdę chciałabym wierzyć w Twoją gwarancję..., chcę wierzyć. Jednak inni działają...i się dzieje...Są osoby które podejmują decyzje... I potrzeba o tym mówić by reszta nie podpisywała się pod atomówkami...elektrowniami tego typu. Sama wiara, myślenie, oczekiwanie ,że samo się zrobi... to za mało. Bo gdy czekasz, oczekujesz to dajesz innym czas i możliwość by działali..., zatem zadecydują za Ciebie...

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 17 mar 2011 20:28 | brak oceny

danuta1955 | Załogant

M, to sie wszystko ustabilizuje. Powróci energia odnawialna, medycyna niekonwencjonalna. Gwarantuje Ci. Serdecznie Cię pozdrawiam.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 00:22 | brak oceny

Sonia33 | Załogant

Juana sprawdzilam na "hydepark". Tam jest informacja "Tworzenie nowych kont jest obecnie niemożliwe". Tak więc nikt się tam juz nie moze zarejestrować. Możesz - jeśli sie zdecydowałaś albo zapukać do Rybki.Może Cie wpuści? Niżej pod moim postem podala swój email, albo jutro George albo ja podamy inny email. Zapraszamy również Semper Idem, Danutę 1955. Intka i Kontrapunkta na naszą szalupę ratunkową. Załoga będzie prawie w komplecie. Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (5) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 15 mar 2011 20:41 | brak oceny

M | Gość

Juana to wspaniale !Ja to nazywam Ludzie Nowej Ery , a dobrej energii nikt nie zniszczy można ja przesunąć gdzieś schowa , zapomnień ale bezie zawsze, Pozdrawiam !

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 15 mar 2011 18:02 | brak oceny

Juana | Gość

Do Was WSZYSCY KOCHANI - jestem z Wami . Dzisiaj ,dzieki Wam zrozumialam ,ze tak naprawde liczy sie w nas wszystkich, te /22gramy/ duszy,ktora ma polaczenie z Baza =Bog=Uniwersum i to ona odbiera stamtad wszystkie mysli ,wszystkie sygnaly.To wlasnie dlatego/jezeli tylko nasza lacznosc z ta Baza jest dobra/mozna czerpac cale dobro ,bez konca,bez ograniczen i do syta. Wszyscy otoczyliscie mnie dobrymi myslami i prawie mnie nimi rozpiesciliscie i ja w tej chwili otaczam Was Wszyskich najlepszymi myslami i bardzo Wam dziekuje :)

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 23:55 | brak oceny

Sonia33 | Gość

Juana (to nie agitacja) ja się nawet nie przyznam ile mam lat. Też mam wnuki i to większe odemnie. Młode dusze są raczej mniej przydatne niż te stare. Oczywiście wiek duszy nie zawsze idzie w parze z wiekiem ciała. Zabłąkana też nie jesteś, bo przypadków nie ma. Ale masz wiolną wolę i ja to szanuję. Ciepło Cię pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze Cię "poczytam"?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 21:37 | brak oceny

M | Gość

Juana bzdury wypisujesz dusza się nie starzeje i to się liczy !!!!!!!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 17:08 | brak oceny

Juana | Gość

Wybaczcie ,ale ja juz jestem babcia, wiec chyba jednak odpadam..Wam potrzeba ,mlodych dusza i cialem, a ja spelniam tylko pierwszy warunek. Ja tu jestem tylko zablakana dusza :) Pozdrawiam Juana

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 15 mar 2011 08:38 | brak oceny

danuta1955 | Załogant

Juana twórz nadal optymistyczne i cudowne komentarze. Emanują miłością i pozytywnym myśleniem. Tego nam wszystkim potrzeba. Przyszła babcia. Pozdrawiam serdecznie.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 13 mar 2011 20:32 | brak oceny

ten_ktory_wie | Gość

Media nie informują nas o skażeniu kontynentu europejskiego, a tymczasem poziom radioaktywności w ciągu 2 dni dwa razy przekroczył pięciokrotnie dopuszczalne normy.

Chodzi konkretnie o dane monitorowane na bieżąco w instytucie w Monachium, godzina po godzinie:

http://inters.bayern.de/mnz/php/ifrmw.php?station=812&komp=207&tbltyp=2


Mam pomysł na super biznes, założyć restauracje gdzie podawany płyn Lugola.

Bo wiecie na świecie wszystko co jest "new" sprzedaje się jak świeże bułeczki ha ha ha ....

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 17:16 | brak oceny

M | Gość

Wytrują nas te ścierwa !!!!!!!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 11:30 | brak oceny

George | Gość

Media handluja informacja bo z tego zyja. Ale tez maja swoich wlascicieli pilnujacych swoich interesow. Ich interesy nie musza byc zbiezne z interesem obywatela. Gdyby byly w 100% nie uzyskiwaliby oczekiwanych dochodow - pamietajmy ze informacja to wladza, przykladem czego moze byc bezwstydne szlachtowanie w telewizji publicznej, ktora nia oczywiscie nie jest.George: behig1011@onet.eu

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 13 mar 2011 15:59 | brak oceny

Sonia33 | Załogant

Rybka, Danuta1055, Semper Idem, Kontrapunkt, Joana, Intek - czy jesteście zarejestrowani na forum "Hydepark". George i ja chcemy się z Wami skontaktować prywatnie. Jeśli tam jesteście, to proszę zgłoście się do mnie lub do George na "hydepark" na PW. Wyjaśnimy o co chodzi. Weteran czekam na dalszy kontakt od Ciebie. Jeśli nie jesteście tam zarejestrowani, to aby się z nami skontaktować na PW (prywatne kontakty) musielibyście się tam zarejestrować choćby na tymczasem. Jeśli jesteście zarejestrowani pod innym nickiem niż tutaj, to możecie napisać do nas na PW i wowczas podajcie też Wasz nick jaki używacie tutaj. Oczywiście nic nie musicie, my tylko Was o to prosimy. Ciepło pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (5) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 15 mar 2011 18:17 | brak oceny

M,,,,,,, | Gość

Sonia zawsze bylem z Toba i z Twoimi przemyśleniami nie poznajesz mnie !?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 23:46 | brak oceny

Sonia33 | Gość

Nie - M. To towarzystwo wzajemnej adoracji lub jak wolisz kółko różańcowe. A co, chcesz się przyłączyć?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 16:17 | brak oceny

M | Gość

To dywersja czy desperacja ?????????? popieram Was rebelianci !!!!!!!!!!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 07:50 | brak oceny

danuta1955 | Załogant

Soniu mój email: piramida55@o2.pl Pozdrawiam.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 13 mar 2011 18:08 | brak oceny

Rybka | Gość

Z rejestracja mam klopoty.Podaje wiec maila( alexandra.hagglund@live.se.Zostawilam Ci tez te wiadomosc na ktorejs z powyzszych stron.Pozdrawiam.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 13 mar 2011 00:14 | brak oceny

bialykruk7 | Gość

Witam
Zakładając pewien wariant pesymistyczny. Z nieznanych na powodów kończą sie nam pewne środki poznawcze, oceniajcące stan Ziemi, naszej infrastruktury. Przyjmijmy nieopisany kataklizm; choćby upadek technologi teleinformatycznej czytaj społeczeństwa globalistycznego brak wymiany informacji co robimy???
czy mamy środki zabobiegające utrzymaniu produktów niezbędnych do życia
czy wiemy jak zrobić pieczywo ojca, babcia wie ale jest załurszmy 10 lat po jej śmierci wiedzy nie przekazała
czy umiesz upiec chleb schab i inne warzywa
czy umiesz przekazać informacje w dobie braku sieci
czy umiesz zaplanować potrzeby dla Twoich bliskich bez symulacji komputera:
czy zachowałeś wiedz techniczną wiesz jak zrobić rower zważyć materiał przewieźć wodę !!!
czy masz zapisane procesy technologiczne, co z czego przeciesz do tej pory coś osiągneliśmy
czy potrawisz zbudować płaszczyznę współpracy, wykreowć lidera

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 mar 2011 11:43 | brak oceny

George | Gość

Nie koncza nam sie srodki poznawcze lecz sa filtrowane i dozowane. Nie istnieja problemy technologiczne lecz problemy z egoistycznym postawa ktora jest akceptowana jako obowiazujacy standard. Z reszta sie zgadzam, technologia nas tak rozpiescila, ze bez niej trudno przezyc. I tak np. gyby elektrony olaly napiecie, prad by nie poplynal. A pradem jest zasilany caly nam znany swiat. Jego polowa przeznacza swoj intelektualny i materialny wysilek w tworzenie nowego ipoda ale o alternatywnych np. biologicznych czy nawet chemicznych zrodlach juz niekoniecznie. Koncerny farmaceutyczne rowniez nie sa zainteresowane jak z przyrody czerpac zawarte w roslinach lecznicze skladniki. Komus zalezy abysmy byli bezradni, zdani na bank, supermarket i apteke. Im ciemniejszy narod tym wiecej mozna wydoic. Wladze oczywiscie temu jak widac przyklaskuja.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 12 mar 2011 23:57 | brak oceny

inny | Gość

Moim zdaniem czas jest bardzo cenny, a my musimy się nauczyć mądrze nim gospodarować, zamiast go marnotrawić. W większości ludzie są znerwicowani, zmęczeni, przestraszeni, czy podatni na popadanie w skrajności i karmienie się nie tym co trzeba w obecnym czasie. Potrzebujemy wszyscy spokoju ducha, bezwarunkowej miłości i odrobiny zrozumienia. Energia słońca, słoneczna materia,wybuchy nie koniecznie będą dla nas dobre. Przydała by się światowa, mentalna medytacja nad Ziemią nad emocjami jakie towarzyszą coraz większej liczbie osób, złym i nie potrzebnym myślą, złej energii, brakuje mi słów na określenie tego stanu,które kształtują TWOJĄ rzeczywistość. Pamiętajmy to myśli kształtują naszą rzeczywistość. Nasza świadomość wzrasta! To cieszy!Co się dzieje z ciałem bolesnym, gdy osiągamy wystarczającą świadomość, żeby przestać się z nim utożsamiać?Jutro będzie kolejny wspaniały dzień- zobaczycie!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 13 mar 2011 17:47 | brak oceny

Rybka | Gość

Nareszcie cos pozytywnego.!!Potrzebny mi byl Twoj optymizm,bo po przeczytaniu niektorych linkow mozna lekko wpasc w depresje.Pozdrawiam serdecznie.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7 8
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Amerykańskie czarownice i czarownicy w miniony piątek zorganizowali akcję masowego rzucania zaklęć na nowego prezydenta USA. Akcję zorganizował Michael M. Hughes, który przygotował teksty zaklęć, które miały być rzucane przeciwko prezydentowi Trumpowi. Udział w akcji na Facebooku zapowiedziało osiem tysięcy ludzi, którzy mieli w tym samym czasie rzucać uroki i zaklinać prezydenta. Michael M. Hughes zdecydował się upowszechnić akcję i przygotował zaklęcia, które mają „związać” Trumpa.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 25 luty 2017 05:49 | Włoskie wojsko ujawniło informacje o UFO. Setki obserwacji, zdjęcia i filmy. Najczęściej o UFO dowiadują się... karabinierzy. Więcej w dziale ŚWIAT w serwisie FN poświęconym UFO www.emilcin.com [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 25 luty 2017 | Jak to jest: zabić drugiego człowieka? W grach komputerowych i filmach sensacyjnych to prosta sprawa - "w życiu" jest to trudne... Ta pozornie drobna kwestia stanowi śmiertelny cios dla tzw. teorii spiskowych 11 września 2001.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.