Dziś jest:
Wtorek, 28 luty 2017

Koniec świata? Śmierć pojedyńczego człowieka jest końcem świata, a wielkie kataklizmy na ziemi są jedynie nieistotnym epizodem dla kosmosu.
/Edward L. G. Bowell, astronom/

Komentarze: 88
Wyświetleń: 39056x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 10 cze 2012 08:49   
Autor: FN, źródło: FN, PAP, Reuters   

Obce cywilizacje ostrzegają ludzkość: przekraczacie „cienką, czerwoną linię zagłady”!

Jeżeli porównamy nasz świat do pociągu, który w zastraszającym tempie wypełnia się stale rosnącą ludzkością - cały skład zmierza do nieuchronnej katastrofy!

Słowa ekspertów ONZ obiegły świat i są traktowane jako kolejna ciekawostka. Wiadomo, że od dziesiątków lat jacyś tam naukowcy ostrzegają o zbliżającym się dramacie na Ziemi, a tymczasem świat istnieje, w sklepie cały czas można kupić świeże bułki, a na Euro drużyny grają w najlepsze. Nic się nie dzieje, a słowa ostrzegające przed kataklizmem są jedynie „próbą zrobienia medialnego szumu na pięć minut i niczym więcej”.

Niestety tak nie jest, gdyż my patrzymy na świat oczami istot, które żyją zbyt krótko (ok. 70 lat), aby móc dostrzec rzeczy, które są widoczne dopiero z perspektywy  kilkuset lat, a wtedy naprawdę jest dramatycznie. Zanim powiemy o komunikatach od obcych cywilizacji odwiedzających Ziemię, najpierw zapoznajmy się z najnowszym raportem ONZ.


Już w tym wieku na Ziemi może dojść do katastrofy ekologicznej, a globalny ekosystem może runąć nagle, a nie stopniowo, jak sądzono do tej pory - ostrzegają eksperci ONZ, cytowani przez theblaze.com.
Grupa 22 wybitnych uczonych: biologów, ekologów, geologów i paleontologów, z trzech kontynentów, przeprowadziła badanie, którego rezultaty opublikowano w prestiżowym czasopiśmie "Nature". Ze swoimi ostrzeżeniami wystąpili przed Konferencją ONZ ws. zrównoważonego rozwoju, która odbędzie się 20-22 czerwca w Rio De Janeiro.


Naukowcy przekonują, że równowadze na planecie zagrażają: globalne ocieplenie, przyrost ludności i pogorszenie się stanu środowiska naturalnego. Ich zdaniem liczba ludzi na Ziemi zbliża się do punktu krytycznego. Eksperci ONZ obliczyli, że do 2050 na naszej planecie będzie żyć 9,3 mld ludzi, a klimat ociepli się o ponad 2 st. C.

Naukowcy alarmują, że w związku z tym może nam grozić globalny głód. Stanie się tak, gdy połowa powierzchni Ziemi zostanie zurbanizowana. Obecnie ten wskaźnik wynosi już 43 proc.
Biolog z Uniwersytetu Kalifornijskiego prof. Anthony  Barnosky, jeden z głównych autorów publikacji, uważa, że globalne zmiany są nieodwracalne, a ich konsekwencje będą katastrofalne.

 – Będziemy mieli do czynienia z zupełnie innym światem – podkreśla ekspert, przekonując, że globalny ekosystem może się załamać. Eksperci podkreślają, że świat nie radzi sobie z ochroną środowiska naturalnego.

 

 

Tyle raport ONZ. Spójrzmy na ten raport z punktu widzenia wiedzy, która jest niedostępna dla ekspertów Organizacji Narodów Zjednoczonych (a raczej nikt z nich nie wykazuje nią zainteresowania, gdyż „nie wierzy się w takie rzeczy jak UFO”), lecz którą posiadają światowe organizacje zbierające informacje o Bliskich Spotkaniach III Stopnia na całej naszej planecie. Ich przebieg jest dość podobny niezależnie od tego, czy dochodzi do nich w Polsce, w Gwatemalii czy na jakieś pustej drodze Syberii.

Jeśli zagłębić się w raporty o przebiegu takich spotkań bardzo szybko zauważymy, że dość często ludzie uczestniczący w takich niezwykłych wydarzeniach jak spotkanie z obcymi, dostawali od nich możliwość zadania pytania lub po prostu słyszeli ostrzeżenie skierowane do ludzkości. Osoby, dla których zjawisko UFO sprowadza się do obejrzanych kilku „strzelanek z kosmitami w kinie” i szybkiej lekturze „artykułu o obserwacji UFO w tabloidzie” oczywiście natychmiast parskają śmiechem i zaczynają się „tarzać po podłodze podgryzając z emocji dywan”, bo przecież „skąd wy wiecie, co mówią Obcy?”, skoro nie mówił tego tatuś, pan w szkole, skoro nie ma tego w gazetach i innych mediach, to „nie może to być prawdą”. Tego typu przeświadczenie wynikające z niewiedzy i ignorancji jest powszechne. Ale spróbujmy na moment zapomnieć o tej dyskusji (takie „pseudozdroworsądkowe osoby” natychmiast odzywają się po każdej takiej publikacji o „wiadomościach od obcych”) i skupmy się na tym, co wiemy.


Otóż obce cywilizacje twierdzą, że jest znacznie gorzej, niż twierdzą eksperci ONZ – nasza planeta z powodów przeludnienia i skrajnie nieodpowiedzialnego wykorzystywania zasobów naturalnych Ziemi znajduje się na drodze zmierzającej do unicestwienia. Wystarczy przypomnieć historię z 2003 roku, kiedy to Bliskie Spotkanie III Stopnia przeżył mieszkaniec Szczecinka, Lech Chaciński. O prawdziwości tego przypadku nie ma nawet sensu dyskutować, gdyż obiekt pozostawił wyraźne ślady na ziemi, a jego start (o 5.40 zgodnie z opisem głównego uczestnika CE III) był obserwowany przez osoby postronne (pisaliśmy kiedyś na ten temat).

Podobnie jak 99% ludzi uczestniczących w Bliskich Spotkaniach III Stopnia Lech Chaciński ze zdumieniem usłyszał „głos mówiący w głowie”, czyli był to kontakt telepatyczny, gdyż właśnie tak potrafią porozumiewać się „obcy”. Usłyszał on wyraźnie słowa, które miał skierować potem do ludzi.

CHROŃCIE ZIEMIĘ, POWIETRZE I WODĘ,
BO GROZI WAM ZAGŁADA LUB KATASTROFA.

Ostatnio na pokład Nautilusa dostaliśmy bardzo ciekawą książkę wydaną w Brazylii o przebiegu Bliskich Spotkań III Stopnia na terenie Ameryki Południowej. To, co zwróciło naszą uwagę, to Bliskie Spotkanie z załogą UFO, do którego doszło w brazylijskiej wiosce. Uczestnik tego spotkania „usłyszał głos w głowie”, który w niepojęty dla umysłu sposób był bardzo wyraźny i precyzyjny.

Obcy przypominający bardzo humanoida z polskiego incydentu Chacińskiego powiedział, że „ludzkość musi powtrzymać niszczenie Ziemi, gdyż system planety nie jest przygotowany na taką ilość ludzi”.

To tylko jeden z setek przykładów ostrzeżeń, jakie są kierowane do ludzi przez obcych. Ciekawe, że bardzo często pojawia się ta sama liczba – 500 milionów. Co to za liczba? Otóż tyle ludzi jest podobno w stanie utrzymać taka planeta jak Ziemia. Ludzka rozrodczość traktowana jako przejaw „siły i dominacji” sprawia, że w niektórych regionach świata przyrost ludność przypomina prawdziwą „bombę demograficzną”.

W tym tekście moglibyśmy w nieskończoność cytować fragmenty opisów Bliskich Spotkań III Stopnia, gdzie dochodziło do „rozmowy telepatycznej z uczestnikiem” i gdzie pojawiały się prawie te same słowa o „niebezpieczeństwie dla Ziemi”, które wypływa z nieokiełznanej ludzkiej rozrodczości i nieograniczonej, grabieżczej polityce traktowania naturalnych zasobów Ziemi jako „łupów i dochodów”. To nie może być przypadek, gdyż takie wątki pojawiają się zarówno w CEIII, w których uczestniczą niepiśmienni chłopi w Peru, jak i najwyższej klasy naukowiec z NASA w USA (historia tego spotkania będzie tematem oddzielnej publikacji).

Na koniec proponujemy lekturę fragmentu książki Guido Moosbruggera „UFO z Plejad” poświęconego przypadkowi Billy Meiera. Jest to moment, kiedy Meier opowiada o konsekwencjach gigantycznego przeludnienia Ziemi. Warto zwrócić uwagę, jak wiele poruszanych przez niego rzeczy jest zgodnych z tym, co mówią eksperci ONZ.

 W tym roku ekipa FN planuje odbyć podróż do Szwajcarii i spotkać się z osobą, która zdobyła w sprawie przypadku Meiera niezwykle ciekawe materiały, ale... to zupełnie inna historia. Na razie zobaczmy fragmenty książki "UFO z Plejad" - prawdziwej klasyki gatunku w świecie znawców tematu Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.

 

Komentarze: 88
Wyświetleń: 39056x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 10 cze 2012 08:49   
Autor: FN, źródło: FN, PAP, Reuters   


Komentarze (88)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Nie, 8 lis 2015 18:19 | ocena: + 1

marian adonajski | Gość

Zgadzam się jedyną radą na przeludnienie świata, jest kontrola urodzeń.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 1 kwi 2014 15:29 | brak oceny

Przebudzona | Gość

Tak nie wyglądają przekazy od wysokorozwiniętych Plejadian. Te autentyczne plejadiańskie przekazy są pełne miłości, empatii, harmonii, spokoju i wyzwalają w nas piękne uczucia, odwagę, odpowiedzialność za siebie i swoją planetę, potrzebę i zrozumienie współpracy, dbałość o całe życie na tej planecie

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 1 kwi 2014 15:20 | brak oceny

Przebudzona | Gość

Osobiście uważam że wypowiedzi zawarte w tym artykule nie są zgodne z prawdą i są jawnym oszustwem i manipulacją stworzoną dla potrzeb NWO. Przeludnienia nie ma. Ten pseudoprzekaz ma wywołać w nas strach, lęk i panikę bo wtedy czujemy się słabi i bezradni i łatwo nami rządzić i manipulować.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 18 cze 2012 12:35 | brak oceny

jeden z miliardĂłw | Gość

Masz racje , na wsiacj tysiące hektarów ugorów,poktórych tylko krety i owady biegają . NIE MA ZADNEGO PREZLUDNIENIA , to sa ćmoje boje dla ..naiwniaków. Jeden z tych tzw. naukowców zaproponował nawet aby zostało 1% populacji ludzi , i został nagrodzony owacjami prze innych.. Oczywiscei on się nie wiesza ,aby zmniejszyć populacji ,a moze szkoda bo jednego opetanego i choregoz nienawiści do ludzi szjbusa byłoby mniej na Ziemi.

a jezeli chodzi o depopulacje towpisz you tube. lets depopulation. Już jest dawno robiona .Pozdrawiam z chorego swiata

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 18 cze 2012 21:25 | brak oceny

X | Gość

Ale to prawda że to kampania uboju ludzi ufokus, byłem w Indiach , w Afryce tam problemem jest nasza ignorancja , to klęska tego całego systemu ekonomiczno -politycznego.I tak naprawdę oni są opętani nienawiścią , eugenicy rodem z marzeń sennych Hitlera.Wiesz że oni od dawna prowadzą kontrolę urodzeń za pomocą szczepień. Jestem przeciwnikiem mordowania ludzi , nie pisz faktu przeludnienia , bo to nie fakt tylko fobia możnych tego świata , te statystyki i raporty pisane są na zamówienie przez naukowców na rządowym garnuszku.Poczytaj inne naukowe opinie.W Chinach jest komunistyczny reżim i widać do czego doprowadził. Pomyśl przez chwilę jeśli uchwalono by tego typu prawo , do jakich nadużyć doprowadziłby taki system .Jeszcze niedawno w latach 80-tych , 90-tych w usa poddawano sterylizacji ludzi którzy dopuścili się trzech kradzieży i to jest fakt , sprawdz jak nie wierzysz bo to ani teoria spiskowa , ani wymysł ale szokujący fakt o którym można przeczytać....i jak myślisz chciałbyś być chroniony przez takie prawo ? Czym się różni masowe morderstwo od depopulacji ?.....niczym , wiesz dlaczego bo w jednym i drugim przypadku ingerujesz w konstytucyjne prawa ludzi , w niezbywalne prawo każdej istoty ludzkiej do życia. Nawet w schronisku dla zwierząt , nie wprowadzono zabijania ze względu na brak miejsca w kojcach , bo to morderstwo a człowiek jak i rządowy eugenik , czy kosmita nie ma prawa bawić się w Boga.Bo jeśli nie potrafi przywrócić życia , (wskrzesić istoty) to znaczy że nie ma prawa życia odebrać.Co do aborcji to buddyzm który wyznaje jest bardziej restrykcyjny w tej kwestii niż można sobie to wyobrażać, bo to nie płód -tylko człowiek ....jest mordowany.Cywilizacja śmierci budowana jest na podwalinach , pieców krematoryjnych i eugeniki doktora Mengele , czy ty tego nie widzisz?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 18 cze 2012 15:14 | brak oceny

ufokus | Gość

Nikt z osób rozumiejących problem przeludnienia nie mówi o mordowaniu ludzi, rozsądne ograniczenie ilości nowych urodzeń to klucz do rozwiązania problemu. Za to wszyscy przeciwnicy faktu przeludnienia od razu piszą o wieszaniu się, mordowaniu, eugenice itp. hmm i kto tu tak naprawdę jest opętany nienawiścią??? Odwiedź indie i chiny to zobaczysz jakie tam mają "prosperity" dzięki przeludnieniu.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 17 cze 2012 16:22 | brak oceny

Leon X | Gość

To świetnie, że dajecie się tak oszukiwać i sobą manipulować. Przeludnienie to stek bzdur! Ten artykuł to największa głupota jaką czytałem! Odejdźcie na chwile od komputera, wyjedźcie za miasto to zobaczycie jak nasz kraj jest przeludniony, nie wspominając już o ogromnych pustych niezaludnionych obszarach chociażby Rosji, Chin, Indii, Australii. Nie wspominając już o kontynentach jak Afryka czy Ameryka Południowa. Tego typu rewelacje otrzymane od jaszczuropodobnych, owadzionogich i wielkookich obcych latających z wielokrotnością szybkości światła w swych niewidzialnych i bezgłośnych pojazdach, to zwykła manipulacja. Historia stworzona dla słabych ludzi, bojących się wziąść sprawy w swoje ręce i oczekujących,że ktoś tam nad nami czuwa i nie pozwoli żeby stała się nam krzywda... Ludzie obudźcie się!!! Sami jesteśmy za siebie odpowiedzialni! Nie obcy, nie rząd i nie tajne organizacje... Jest tylko jedna destrukcyjna siła która kształtuje świat dookoła nas - nasza ignorancja.
PS. Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza, proszę chociaż darować sobie arogancie stwierdzenia,że nie widzę i nie wiem co się dzieje.
Pozdrawiam, Leon X

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 28 maj 2014 10:40 | ocena: -1

alek | Gość

Masz racje, tylko glupi ignorant jest wstanie uwierzyc w stek bzdur z tego artykulu. Juz to ze ONZ jest autorem skresla go z wiarygodnosci. Jezeli przeludnienie jest dla nich problemem to niech zaczna od siebie i popelnia sepuku.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 5 sie 2013 22:31 | brak oceny

rafał | Gość

słuchaj jesteś kretynem i nie wypowiadaj się jeżeli nie wierzysz , że coś i stnieje i jest na rzeczy posłuchaj chociażby tego co mówą generał brygady pilot wojska polskiego Apoloniusz Czernów czy chociażby płk pilot Ryszard Grundman to są ludzie którym nie sposób nie wierzyć chociażby z racji ich

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 17 cze 2012 02:52 | ocena: -1

anatolis | Gość

Niestety ale ART jest zlepkiem info od właśnie jakiś tam naukowców. Generalnie słabizna.
Biorąc logikę za punkt odniesienia gdzie to musi być wyznacznik każdej cywilizacji.. bo to logiczne.

Życie nie może długo przetrwać w tak zmiennym środowisku jakim jest właśnie nasza planeta. Przyszłość czeka nas tylko i wyłączni w przestrzeni między planetarnej i do tego powinniśmy dążyć. Jedzenie, woda czy inne dobroci dla organizmu w przestrzeni to żaden problem. Otoczenie jest przesycone gazami i użytecznymi dla nas cząsteczkami. Prawdziwa zmora to napęd, grawitacja, promieniowanie. Kiedy z tym się uporamy możemy żyć gdzie chcemy i lepiej aby to się stało prędzej niż później.

Chociażby niedawne badania nad super nowymi dostrzegły ogromny rozbłysk który był odbity od właśnie obłoku stąd mogliśmy go zaobserwować tylko chodzi o to, że on był tak blisko, że gdyby był wycelowany w stronę ukł. słonecznego prawdopodobnie w tej chwili juz nie miałby kto pisać ten post.
Atmosfera to żadna ochrona, wątpliwe nie jednolite pole magnetyczne nadaje się na wiatr słoneczny ale wysokoenergetyczne probmieniowanie przepuści. Stąd np. zorze..

Życie ok ale nie na ziemi ani żadnej innej planecie.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 19 cze 2012 23:05 | brak oceny

Jaskotel | Gość

Czyli twierdzisz, ze cos takiego jak przeludnienie nigdy nie nastąpi? Ziemia ma nieograniczona pojemność. Z twojej strony to bardzo krótkowzroczne, zyczeniowo, strusie myslenie

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 15 cze 2012 21:08 | brak oceny

green_rose | Gość

Szczepionki elementem planu depopulacji. To się już stosuje z dobrymi wynikami. http://vaccgenocide.wordpress.com/tag/depopulacja/ Plejadanie podpowiedzieli?

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 17 cze 2012 17:30 | brak oceny

green_rose | Gość

Co wg ciebie jest dezinformacją ? To że szczepionki trują i zmniejszają populacje ludności na świecie? Willa Angelo jak na boga to brak ci chyba polotu i zrozumienia pewnych kwestii.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 15 cze 2012 21:55 | brak oceny

Villa Angelo | Gość

Tak Green przyłapałem Cie ! wyszłaś na żer !? znalazłaś eldorado fałszywych i zmanipulowanych jatek dezinformacyjnych !?

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 15 cze 2012 20:39 | brak oceny

green_rose | Gość

http://www.youtube.com/watch?v=9sMSsoRXfK4&feature=relmfu

Rozwiń odpowiedzi (4) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 18 cze 2012 11:22 | brak oceny

green_rose | Gość

Masz rację ,że należy zabijać przyczynę, zgadza się, tylko podaj w jaki sposób ? Ten który tutaj proponujesz , nie jest odpowiedni !

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 17 cze 2012 22:19 | brak oceny

Villa Angelo | Gość

Green zabij przyczyny a nie skutki ! ! !

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 17 cze 2012 17:25 | brak oceny

green_rose | Gość

I co ty z tego zrozumiałeś Villa Angel ???? Nic ! Twoja wypowiedź ma się nijak,"ni w gruszkę ni w pietruszkę! " O miłosierdziu piszesz ? Zapytaj tych którzy szykują dla ludzi prawdziwy armagedon! czasem zastanawiam się czy się dobrze czujesz o boski,bo twoje wypowiedzi prócz jadu nie zawierają żadnej treści!

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 15 cze 2012 22:05 | brak oceny

Villa Angelo | Gość

To twoje miłosierdzie !?czy dalej czekasz na Chrysta ?za następne dwa tysiace lat ktoś Ci zada takie same pytanie ! ale to nie będę ja ,może Maybacha sprzedać ?starczyłoby na kilka miesięcy ,kasza manna posypała by się z nieba !

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 15 cze 2012 17:51 | brak oceny

Villa Angelo | Gość

Euro 2012 okraszone krwią jak w katakumbach domów boga gdzie "okult" kwitnie każdego dnia http://www.youtube.com/watch?v=1thygkFSXMw&feature=related

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 15 cze 2012 20:50 | brak oceny

green_rose | Gość

http://www.youtube.com/watch?v=DJjJ5WB3izg&feature=related

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 15 cze 2012 09:33 | brak oceny

green_rose | Gość

http://www.youtube.com/watch?v=xIOuqzY7u_E&feature=related warto obejrzeć wszystkie części.To tak dla przypomnienia czym to było.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7 8 9
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Amerykańskie czarownice i czarownicy w miniony piątek zorganizowali akcję masowego rzucania zaklęć na nowego prezydenta USA. Akcję zorganizował Michael M. Hughes, który przygotował teksty zaklęć, które miały być rzucane przeciwko prezydentowi Trumpowi. Udział w akcji na Facebooku zapowiedziało osiem tysięcy ludzi, którzy mieli w tym samym czasie rzucać uroki i zaklinać prezydenta. Michael M. Hughes zdecydował się upowszechnić akcję i przygotował zaklęcia, które mają „związać” Trumpa.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 25 luty 2017 05:49 | Włoskie wojsko ujawniło informacje o UFO. Setki obserwacji, zdjęcia i filmy. Najczęściej o UFO dowiadują się... karabinierzy. Więcej w dziale ŚWIAT w serwisie FN poświęconym UFO www.emilcin.com [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 25 luty 2017 | Jak to jest: zabić drugiego człowieka? W grach komputerowych i filmach sensacyjnych to prosta sprawa - "w życiu" jest to trudne... Ta pozornie drobna kwestia stanowi śmiertelny cios dla tzw. teorii spiskowych 11 września 2001.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.