Dziś jest:
Poniedziałek, 20 luty 2017

[...] codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
/Éric-Emmanuel Schmitt — Oskar i pani Róża/

Komentarze: 10
Wyświetleń: 8696x | Ocen: 48

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 4 mar 2015 10:42   
Autor: FN, źródło: FN   

PRZEZ NIEBO CZASAMI BŁYSKAWICZNIE PRZELATUJE NIEZIDENTYFIKOWANY OBIEKT

O tego typu przelotach informują ludzie zajmujący się UFO na całym świecie. Czasami na filmach rejestrowanych przypadkiem widać dziwne zjawisko – na tle chmur nagle widoczny jest jakichś ciemny obiekt, który przelatuje przez niebo z zapierającą dech w piersiach prędkością. Owady? Ptaki?! Zapomnijcie o tym! Czasami można ustawić kamerę w letni dzień tuż nad wodą, gdzie latają miliony owadów, ale taki efekt może się w ogóle nie pojawić, a czasami pojawi się tylko raz – o określonej sekundzie. Przez niebo wyraźnie przelatuje Niezidentyfikowany Obiekt Latający, który leci tak szybko, że ludzkie oko nie jest w stanie jego wychwycić. Widać go dopiero po uważnym obejrzeniu nagrania wideo.

Oto przykład takiego właśnie nagrania z naszej ostatniej poczty:

 

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Monday, March 02, 2015 4:09 PM

To: Fundacja Nautilus

Subject: Odp: RE: Dyskoidalny obiekt przelatujący nad jeziorem Wilkowskim

 

W dniu 19-go lipca 2014 roku wybrałem się z moimi przyjaciółmi nad jezioro Wilkowskie, gdzie nakręciłem krótki film, na którym widać mnie i moich przyjaciół, a także przelatujące owady. Oprócz owadów zarejestrowałem też dyskoidalny obiekt, który w mgnieniu oka przeleciał nad zbiornikiem wodnym, czyli nad jeziorem Wilkowskim, na którym przebywałem razem z przyjaciółmi.

Podczas odtwarzania w normalnym tempie nie widać przelatującego obiektu. Jedynie podczas odtwarzania w wolniejszym tempie można zobaczyć przelot tego tajemniczego obiektu. Wielokrotnie oglądałem fragment tego nagrania w zwolnionym tempie i jestem przekonany, że nie jest to ani owad, ani ptak, a już na pewno współcześnie istniejący statek powietrzny.

Obiekt pojawia się w 9-sekundowym nagraniu, które w sumie trwa 2 minuty i 42 sekundy. Zrobiłem kilkanaście zrzutów ekranu z filmu. Na poszczególnych klatkach filmowych wyraźnie widać tor lotu tego obiektu. Cały film został nagrany przy użyciu aparatu cyfrowego (Nikon Coolpix L310), który w tym czasie był przymocowany do statywu.

Oryginalne nagranie mogę wysłać komukolwiek, w celu dokładnej analizy, pod warunkiem, że cały film nie zostanie nigdzie udostępniony, a jedynie jego fragment, na którym widać zarejestrowany dyskoidalny obiekt.

Ten sam film obejrzałem po raz któryś z kolei, dzięki czemu odkryłem inny obiekt, który w 47-sekundowym nagraniu wyłania się z trzcin i wznosi się ku górze. Na początku sądziłem, że to owad, ale potem, po dokładnym przyjrzeniu się nagraniu, zmieniłem zdanie. Jestem niemal pewny na 100%, że to materialno-techniczny obiekt. Pytanie tylko, czy ten drugi obiekt to sonda telemetryczna pochodząca z UFO?

 

 

Autor filmu zmontował na potrzeby tej publikacji materiał wideo.

 

Na koniec kilka klatek z tego filmu:
http://imageshack.com/a/img538/7186/YDn40z.png
http://imageshack.com/a/img661/8788/oZuCzi.pnghttp://imageshack.com/a/img908/1780/x9tDCd.png


http://imageshack.com/a/img673/7428/zdIr4g.png

Komentarze: 10
Wyświetleń: 8696x | Ocen: 48

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 4 mar 2015 10:42   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (10)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Wt, 10 mar 2015 18:54 | brak oceny

epsylon x | Gość

Ufo nigdy nie istniało,to co się kryje pod tą nazwą na pewno wykracza poza ramy naszego pojmowania.Te obiekty to plaga,nawet jak oglądam teledyski z lat 90 tych często na niebie widać błyski lub szybko poruszające się obiekty.W niektórych filmach również możemy to obserwować często brane jako owady,czy nawet błędy zapisu są realnym potwierdzeniem tego zjawiska.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 mar 2015 10:06 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Jaskółka do jaskółki: Ty! Zobacz toto w wodzie! Jakieś obdarte z pierza, skrzydeł nie mają.. Niechybnie kosmici!

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 21:49 | brak oceny

zeglarz | Gość

Tak poważna instytucja jak Fundacja Nautilus chyba nie powinna po raz 20-sto tysięczny analizować zdjęć z jakimiś niewyraźnymi plamkami bo to do niczego nie prowadzi... Każdy człowiek robiący zdjęcia ma w swoich kolekcjach nie jedno na którym są jakieś kropki, które można wziąć za UFO albo jasne kulki brane bez refleksji za orbs...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 11 mar 2015 08:09 | brak oceny

George | Gość

Gdyby zdjęcia były wyraźne niepotrzebna byłaby analiza. Rozpoznalibyśmy na nim jaskółkę lub zwykłe ufo, a wtedy nie byłoby co badać. Fundacja zajmuje się włąśnie sprawami niewyjaśnionymi a nie wyjaśnionymi. Dobrze logikuję?

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 16:02 | brak oceny

J | Gość

To jest dron militarny, ufo nie istnieje

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 10 mar 2015 12:56 | brak oceny

George | Gość

Jak może nie istnieć coś co nie się pojawia tyle że nie jest zidentyfikowane? Czy rozumiesz poprawnie co to jest ufo?

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 08:11 | brak oceny

mandarin | Załogant

Ludzie zazwyczaj myślą że barierą z powodu której prawdziwi kosmici nie kontaktują się z ludźmi w sposób globalny, jest przeskok technologiczny, a nie zwracają uwagi na to że o wiele większa przepaść może tkwić w obszarach moralnych. Ludzkość po rajskim upadku uległa tak wielkiej degeneracji, że istoty z innych światów stając przed człowiekiem, są w podobnej sytuacji, jak dziewica stojąca w obliczu oślinionego zboczeńca dla którego patologia to norma. Albo można to porównać z przybyciem europejczyków na jakąś nieznaną wyspę, gdzie tubylcy są tak zdegenerowani, że wchodząc w kontakt z przybyszami, nie widzą nic zdrożnego w tym, by odciąć ich koledze głowę, upiec ją na ogniu i zaoferować z sympatią nowo przybyłym obcym - dziwiąc się że europejczyk nie chce dobrego mózgu. I potem jeszcze zdegenerowana ludzkość pyta, dlaczego oni trzymają dystans. Chore.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 11 mar 2015 08:13 | brak oceny

George | Gość

Ja bym tu podyskutował o tym kto jest na niższym poziomie moralnym. Sądząc po zachowaniu dystansu tzw. obcych to raczej nie mają przyjaznych zamiarów. Przkupili ziemian jakimś tranzystorem, uzależnili przeżycie cywilizacji od internetu I prądu a jak dojdzie do czegoś to wyciągną wtyczkę z kontaktu.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 18:56 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Obawiam się, że ludożercy z Andamanów mieli wyższy poziom moralny, niż odwiedzający ich Europejczycy, którzy dla garści dukatów gotowi byli na kazdą zbrodnię. To nie ludożercy handlowali niewolnikami, grabili i eksterminowali całe ludy tzw prymitywne, wydzierali im ziemię i bogactwa mineralne. A wszystko pod znakiem krzyża świętego i hasła nawracania niewiernych.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 mar 2015 08:10 | brak oceny

mandarin | Załogant

Czyżbyś dziadku Jagu poczęstował się tym mózgiem? ;)

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 20:53 | brak oceny

mandarin | Załogant

Ale no! Wiedźm też broniłeś że takie niewinne, a france dzieci pożerały i z upadłymi duchami w konszachty wchodziły.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 00:28 | brak oceny

mandarin | Załogant

Czy terrorysci z IS nie planują wysadzenia elektrowni atomowych we Francji, by zniszczenia były szokiem na skalę dotychczas niespotykaną?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 19:02 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Mandarinie, nie bądź naiwny. Jeden strzał grubym śrutem z dubeltówki i drona niet! Zadziwiająca bezradność francuskich sił porządkowych wskazuje aż nazbyt wyraźnie skąd te drony są!

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 20:00 | brak oceny

marta | Gość

Widzę , że jeszcze się taki nie urodził , który by wam dogodził. Weźcie się sami do roboty zamiast narzekać.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 18:12 | brak oceny

Kontrapunkt | Gość

Po jakości tego filmu można śmiało stwierdzić, że to może być wszystko i nic nadzwyczajnego.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 23:05 | brak oceny

nowosolanin1970 | Załogant

Wszystko, czyli owad, ptak i Bóg jeden wie, co jeszcze. Czy nie wiesz, że NOLe mają tendencję do pokazywania się na zdjęciach cyfrowych i filmach wideo słabszej jakości? Pozdrawiam i dziękuję za konstruktywny komentarz.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 13:48 | brak oceny

Smith | Gość

Badacie, podróżujecie, zbieracie materiały, badacie, podróżujecie, zbieracie materiały, badacie... itd od wieeeelu lat. Czy jako fundacja doszliście już do jakichś wniosków? Jak na razie to chyba tylko zbieracie materiały :( a szkoda. Poczytajcie proszę o projekcie "filadelfia" i "skoczek polny" (z wykorzystaniem cewki Tensora / Kaduceusza. Jeśli jeszcze powiążecie to z teorią Jana Pająka dot. napędu magnetycznego (też występują przeskoki w czasie jak ma to miejsce w przypadku "the grasshopper project") - obraz tego, co nazywamy ufo, nieco się Wam droga fundacjo rozświetli. Co ciekawe, teoria Jana Pająka, choć ma już kilkadziesiąt lat i została rozesłana na wiele najważniejszych uczelni, jeszcze nigdy nie została obalona. Wyjaśnia ona również możliwość podrózowania w czasie. Inną ciekawostką są prace Victora Schaubergera i poszukiwania latającej maszyny prowadzone przez nazistów w Himalajach (ale o tym na pewno wiecie). To może jeszcze na koniec rozprawcie się z pracą naukową "Zakazana archeologia - ukryta historia człowieka". Częściowo zazębia się ona z pracami von Daniken'a i Pająka.

Pozdrawiam i życzę więcej analiz i wyciągania wniosków a mniej zbierania dokumentacji, bo tej macie już sporo. Czas na wnioski.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 20:44 | brak oceny

Signum | Gość

Niczego nie badają bo nie mają do tego aparatury

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 19:35 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

1. Proszę nie porównywać Denikena z Wilkiem. Deniken to autentyczny pasjonat i doskonały pisarz. Nie trzeba wierzyć w kosmitów żeby z przyjemnością czytać jego książki. Wilk to niestety maniak i paranoik. Inżynier, którego na starość chwyciła skleroza. I zaczął majaczyć. 2. Nie wyciągaj "projektu" Filadelfia. To przykład tego co się dzieje, gdy jakieś niepowodzenie w próbach technicznych dostaje się w łapy brukowcowych pismaków i obraca w bzdurną legendę. 3. W Himalajach wyprawa Ahnenerbe nie szukała żadnych maszyn latających ( kolejna legenda dla słabych na umyśle ), tylko miejsca pochodzenia Aryjczyków, i przy okazji legendarnej Sambhali. 4. Dawno już napisałem co myślę o materiałach zgromadzonych przez Nautilusa, i nie będę się powtarzał.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 10:57 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Worek ogromnych zdjęć z których nic nie wynika!

Dziękujemy za ocenę.

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

ZNALEZIONE W KOMENTARZACH POD TEKSTAMI W SERWISIE ... Czworo dzieci podeszło do krzesła na którym siedział dorosły mężczyzna. Dzieci -3 dziewczynki 1 chłopczyk w wieku ok. 5 - 7 lat. Położyły dłonie na jego głowie (jakieś 5 sekund). Po czym złożyły je (dłonie) jak do pacierz i podstawiły pod krzesło na którym siedział ten facet tak, że wskazujące ich palce dotykały krawędzi krzesła. I nagle krzesło wraz nim uniosło się na wysokość ponad metr od ziemi. Byłem tego świadkiem (to ja siedziałem na tym krześle ...) Po tej "zabawie", do której namówiły mnie dzieci (gdzieś podpatrzyły na podwórku) byłem przerażony przez resztę dnia. Nie mogłem sobie tego ułożyć w głowie. Zabroniłem im (dwoje z tych dzieci było moje) robić tego więcej. Podobno nauczyły się tego od jednej małej cyganeczki, córki sąsiadki. Pozdrawiam. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 12 luty 2017 | Panie Robercie, a jaki ma pan dowód na to, że to całe UFO istnieje?! – to zabawne pytanie zadawane jest mi z regularnością pojawiania się trębacza na wieży mariackiej kościoła Najświętszej Marii Panny w Krakowie. Już dawno zamiast odpowiadać po prostu się uśmiecham, macham ręką i ucinam temat.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.