Dziś jest:
Środa, 22 luty 2017

Ludzie sądzą, że zrobili dość nie zabijając nikogo. W rzeczywistości żaden człowiek nie może umierać w spokoju jeśli nie zrobił wszystkiego co trzeba, aby inni żyli.
/Albert Camus/

Komentarze: 13
Wyświetleń: 5532x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 21 luty 2016 22:16   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO NAD ŚWIĄTYNIAMI

Do napisania tego tekstu skłonił nas czytelnik serwisu FN, który na naszą prośbę sporządził bardzo uproszczony, ale wystarczający w pełni rysunek pokazujący dziwne zjawisko świetlne, którego był świadkiem wiele lat temu. Miało ono miejsce wokół wieży kościoła w Resku. Oto jego relacja.

Witam

Chciałem wam opisac jedno zdarzenie które mi się przydarzyło w latach 80 -siatych ,pochodze z Reska w Zachodniopmorskim razem z kolegą przed domem budowaliśmy iglo ze śniegu  jak to dzieci było to juz po zmieszchuu nie pamietam godziny dnia ani miesiaca na pewno to było w okresie zimowym.

W Resku jest kościół pochodzi z około 14-15 wieku ma on teraz 61 metrów wysokości wcześniej w roku 1972 był 8 metrów wyższy ale  strawił go pozar sytuacjia którą chce opisac zdarzyła sie jak juz pisałem w latach 80 tych a było to tak był niski pułap chmur nad Reskiem z kolega robiliśmy iglo i w pewnym momencie zauważyliśmy coś dziwnego!

A mianowicie nad kościołem z chmur zeszły trzy smugi różnokolorowego światła wychodziły z chmur az do ziemi wkoło kościoła z naszej perspektywy  wyglądało to tak a byliśmy jakieś 300 metrów od kościoła i nic nam nie zasłaniało było tak słup swiatła wolna przestrzeń  i słup swiatła. Cięzko mi to opisac ale moge jeżeli bedziecie chcieli zobrazowac  owe światła zeszły z chmur do ziemi i zaczeły kręcic sie w prawa strone nie wiem jak to długo trwało ale na pewno troche bo zdążyliśmy z kolegą wejść do domu na pierwsze piętro i oglądać to zjawisko z klatki na piętrze. Zaznaczam że nie widzieliśmy skąd te swiatła wychodziły,na pewno z chmur a co było w chmurach albo nad nimi to nie wiemy.

 

Oto rysunek, który sporządził świadek wydarzenia:

 

 

Bardzo ciekawy opis trafił do Archiwum FN w roku 2000, choć dotyczył obserwacji UFO przed Drugą Wojną Światową z Wołynia, czyli z Kresów. Babcia jednego z mieszkańców Warszawy opowiadała o zadziwiającym wydarzeniu z 1936 roku z miejscowości Cumań, kiedy razem ze swoją siostrą i mamą znajdowały się w pobliżu Kościoła Wszystkich Świętych w ich miejscowości. Był wieczór, bardzo ciepły letni dzień. Nagle zauważyły, że nad kościołem unosi się coś ciemnego. Początkowo myślały, że jest to jakaś dziwna, ciemna chmura, ale potem… uznały, że obiekt miał kształt ogromnej „miski”. Kiedy postanowiły podejść do kościoła, aby lepiej przyjrzeć się „tej dziwnej misce nad kościelną wieżą”, obiekt nagle ruszył i z ogromną prędkością odleciał. W internecie znaleźliśmy zdjęcie Kościoła w Cumaniu z 1936 roku.

Warto przypomnieć, że w latach 30-tych nikt nie słyszał o „latających spodkach”. Jest to tym bardziej cenna relacja pokazująca, że zjawisko UFO absolutnie istniało w przedwojennej Polsce. Nie mamy takich relacji zbyt wiele, ale jest to kolejna obserwacja UFO z terenów Wołynia.

 

 

 

Ten krótko raport „UFO nad świątyniami” musimy zakończyć mocnym akcentem z Jerozolimy z 2011 roku. Do incydentu doszło 28 stycznia 2011 roku w Jerozolimie. Wtedy z różnych punktów miasta (!) kilkanaście osób widziało niezwykły obiekt, który unosił się nad kopułą świątyni na Skale - miejscem szczególnie ważnym dla wyznawców Islamu. Miało to miejsce około pierwszej w nocy. Film rok temu obiegł wszystkie telewizje informacyjne świata, także na łamach FN w 2011 pojawił się tekst o tej sprawie. Warto przypomnieć ten materiał. Były próby zdyskredytowania go sugerując, że to tzw. „fake” (materiał będący fotomontażem), ale problem powstał wtedy, kiedy zaczęli się zgłaszać kolejni świadkowie dziwnego „obiektu w kształcie rozżarzonej skały” świątynią, którzy także zarejestrowali to zjawisko.

 

 

UFO i religie… to temat trudny, który w wielu osobach bardzo zaangażowanych w przeróżną działalność religijną wzbudza prawdziwą wściekłość. Nie ma bowiem wątpliwości, że zjawisko Niezidentyfikowanych Obiektów Latających nie tylko jest 100 procentowym faktem (o czym dobrze wiedzą nasi stali czytelnicy), ale także istniało sto czy tysiąc lat temu. A skoro tak, to było przy powstaniu wielkich światowych religii. Czy potęga stojąca za UFO mogła w jakikolwiek sposób „zaingerować” w dzieło powstania religii? Nie mamy co do tego wątpliwości, że jak najbardziej. Zawsze słuchając fragmentów świętych pism o przeróżnych „gwiazdach i światłach”, które pokazywały kierunek lub zapowiadały jakieś wydarzenie, mamy z tyłu głowy tę nieznośną myśl…

Na koniec jeszcze ciekawostka wynikająca z naszych materiałów. Bardzo często się zdarza, że osoby przebywające w pobliżu UFO zaczynają płakać. Jest to tak silne wzruszenie, że nie potrafią się od niego powstrzymać nawet w momentach, kiedy tylko przypominają sobie swoje spotkanie z UFO… Ta sprawa jest fantastycznie ciekawa i wkrótce przedstawimy na łamach serwisu ciekawą teorię na ten temat.

Bardzo się cieszymy, że wreszcie pokazaliśmy zebrany materiał w sprawie zdjęć UFO wykonanych w lipcu 2013 roku. Naszym zdaniem to prawdziwe zdjęcia, które śmiało mogą konkurować z najlepszymi zdjęciami na świecie.

LINK DO TEKSTU O ZDJĘCIACH UFO Z 2013 ROKU!

Przygotowujemy publikację opisują rzecz naprawdę zapierającą dech w piersiach, gdyż dotyczącą próby kontaktu z UFO, którą nasza Fundacja Nautilus podjęła w ub. roku na jednej z małych, greckich wysp… gwarantujemy wszystkim, że warto poczekać na ten tekst. Czegoś takiego na pewno w tym serwisie jeszcze nie czytaliście. Do tej pory nie możemy uwierzyć, że to wszystko działo się na naszych oczach… Niedługo minie rok od tych niesamowitych wydarzeń.

Komentarze: 13
Wyświetleń: 5532x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 21 luty 2016 22:16   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (13)

1 2

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

Pon, 29 luty 2016 20:42 | brak oceny

Erazm | Gość

youtube. ufo attacked in syria

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 26 luty 2016 21:33 | brak oceny

Hanys | Gość

Może byli przy powstawaniu religii ale więcej im chodziło o udział w budowli świątyni tak żeby mogli pobierać energię z ziemi do swoich napędów My potrzebujemy dużej ilości energii do naszych maszyn a sami jesteśmy napędzani bardzo znikomym prądem i bardzo wydajni jak na dziesiętne Volta Kiedyś mieli do dyspozycji tylko piramidy a teraz kościoły i świątynie, takie przybliżenie do świątyni może świadczyć o przyspieszonym ładowaniu akumulatorów Uważam że niedługo będą maszyny które same pobiorą sobie prąd z planety potrzebny do wykonania pracy Ale to jest związane z wartością pieniądza bo wtedy trzeba wymyślić coś innego

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 26 luty 2016 14:25 | brak oceny

mandarin | Załogant

Podczas objawień we Włoszech w 1953 roku, jakiś obiekt wisiał nad świątynią. Na trzecim nagraniu przez chwile go widać (możliwe że ktoś ma dłuższy fragment owej rejestracji): http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/10/pacz-niebian.html

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 luty 2016 14:39 | brak oceny

Pela | Gość

Matko Boska, ale nie "półap" tylko "pułap"................. Język polski schodzi na psy! A Wy przyzwalacie na publikację tekstu z takim bykiem!!!!!!!!!!!!!!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 luty 2016 12:08 | brak oceny

George | Gość

Spokojnie, autor korespondencji popełnił błąd podczas nanoszenia komentarza na zdjęcie. Nigdy nie popełniasz błedów? Jedni gramatyczne inni logiczne na przykład. Razi w oczy ale intencje autor miał czyste.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 21:04 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Widocznie przylatują paciorek zmówić!

Rozwiń odpowiedzi (9) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 28 luty 2016 23:27 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

W cywilizowanym świecie ( made in USA ) obowiązuje zasada uwaga oszust. Mój post był po prosty ironiczny. Daj se spokój z tym żywieniem światłem. To bujda. Co do Poppa.. Owszem biofizyk. Jakiś czas naukowiec. Niczego nie osiągnął więc zaczął skręcać w w ciemne zaułki. Dla mnie żaden autorytet.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 26 luty 2016 11:10 | brak oceny

George | Gość

Hej dziadu jesteś tam? Prześledziłem jeszcze raz film którego się boisz pod kątem osób wypowiadających się w filmie. Otóż profesor dr. Fritz-Albert Popp jest postacią jak najbardziej autentyczną (fizyk) i można o nim poczytać na stronie (ze zdjęciami które można porównać z osobą w filmie). Stwierdza on wyraźnie (1:13:12) cyt. "Zadaniem pobieranego pożywienia jest przekazywanie konsumentowi zmagazynowanego wcześniej światła słonecznego, dzięki czemu może on się optymalnie zorganizować. Zdolność organizacyjna konsumenta nie jest skutkiem cząstek które spożywa lecz światła które wchłania z pożywienia.".To jest stwierdzenie profersora dr. biofizyki.
http://www.biontologyarizona.com/dr-fritz-albert-popp/
Podobnie Prof. Dr. Anton Luger http://www.meduniwien.ac.at/innere3/endo/cvs/luger.htm
W cywilizowanym świecie obowiązuje zasada domniewanej uczciwości. Jeśli nadal uważasz że przynajmniej te dwie osoby są skorumpowane i przyjęły korzyść w zamian za fałszywe świadectwo - to wybacz ale jesteś beznadziejnie żałosny. A nazywanie ich publicznie baranami to oszczerstwo zasługujące na więcej niż moją jedynie krytykę.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 luty 2016 19:32 | brak oceny

Intek | Gość

Jaki tam paciorek.... Nadzorują swoją hodowlę i stworzonka w niej ulokowane, bacząc jedynie pilnie - w czym się wyróżniają i co ew. sknocili w swoich eksperymentach.Paciorek świadczy o dobrze rozwiniętym instynkcie samozachowawczym odmawiających go, że idą słuszną ścieżką np.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 luty 2016 19:13 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Mówmy o Twojej skromnej osobie, bo tu jest sedno sprawy. WYPRÓBUJ, zamiast rozdziawiać buźkę z zachwytu. Skąd wiesz, że to lekarze? Bo tak mówią w filmie? Dla mnie to żadne autorytety. Koło każdego BUSINESSU kręci się grupa ludzi (także lekarzy!!) chcących zarobić i kłamiących bez zająknienia! Żywienie światłem jest fizycznie niemożliwe i tyle! Żałosne jest to, że przyjeżdża z Indii do Europy ( Ameryki) jarmarczny magik, i zaraz zbiera się wokół niego stado BARANÓW (trudno to inaczej nazwać), a on ich strzyże. Głosząc marność materii zbija kupę kasy, kupuje sobie Rolls Roys`y, wille w Szwajcarii, a jego wyznawcy cierpią na zanik mózgu! Gdy mam do czynienia z takim mędrkiem to się pytam czy żyje zgodnie z tym co głosi.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 luty 2016 12:05 | brak oceny

George | Gość

Oj dziadu dziadu, nie mówmy tu o mojej skromnej osobie, pytam już 66 raz. Jaki jest twój stosunek do wypowiedzi lekarzy z filmu? No jaki? Nie odwracaj kota ogonem i zdobądź sie na odwagę. Lekarze kłamią? I co będzie z określeniem którego użyłeś "gówniara"? Obejrzałeś film? 66 raz zapytuję czy obejrzałeś film? Jaki masz problem w prostej odpowiedzi TAK lub NIE? Trzeba mieć mniej dwa lata żeby nie rozumieć pytania TAK i NIE.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 luty 2016 11:44 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Uwielbiam Twoje komentarze Christi. Co do rogów - przykro mi, ale równie dobrze możesz namówić krowę aby zrzuciła rogi! Nie da rady. Kto się urodził z rogami musi je nosić. Poza tym, czym bym szurgał rozmaitych głupków, którzy wierzą, że więcej wiedzą niż Bóg?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 luty 2016 01:45 | brak oceny

Christi | Gość

Dziad Jag kiedy tak CZytam Twoje komentarze to sobie wyobrażam.Postać z batem nad Twoją głową.Dziad Jag idzie w niwłasciwym kierunku tj wynurzać się w smole i słyszy nad głową ostre klasnięcie bata połączone z komendą D. JAgu do różańca.Kilka hlasnięć batem i krótkich komend i Dziadek Jag zrzucił rogi i jest posłuszny.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 luty 2016 20:29 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

A cóż innego można napisać? Już Ci napisałem. Sam spróbuj! (to a propos światłożerstwa). Chętnie Cię odwiedzę w szpitalu jak Ci walną nerki od niepicia. Powtórzę po raz setny sześćdziesiąty czwarty! Umysł wiele może, ale cudów nie potrafi robić. A Twoje światłożerstwo jest ewidentnie CUDEM. Widzę, że praktykowanie Wadżrayany uszkodziło Ci zdolność krytycyzmu. Wierzysz w każda bzdurę! Wróć może do Hinayany, co? To jedyny w miarę oryginalny buddyzm. Cała reszta to sekciarstwo.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 luty 2016 10:29 | brak oceny

George | Gość

Jak zwykle wątpliwie dowcipny wpis. Julio Iglesias też tak miał. Kiedy publiczność o nim zapominałąa. z płaczem błagał dziennikarzy - piszcie o mnie cokolwiek ale piszcie. Możesz dać na wstrzymanie? Nie możesz być traktowany poważnie, również z tego powodu, że nawyzywałeś od gówniar, w wątku dotyczącym niejedzenia, pomimo przedstawionych w filmie dowodów (wielodniowe badania pod obserwacją i konkluzje lekarzy). Z jednej strony odżywianie światłem uważasz za ściemę a z drugiej strony odmawiasz zapoznania się z dowodami na możliwość istnienia tego zjawiska. Kolejny raz pytam - obejrzałeś film? Przeprosisz za gówniarę? Jeśli na kogoś wskazujesz palcem to pamiętaj że cztery pozostałe wskazują w przeciwnym kierunku. I kto tu jest gówniarzem? Proszę pozostałych bywalców o wybaczenie, ale skoro moderator ma w nosie poziom forum to ktoś musi zakasać rękawy i przepychać zapchany kibel.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 19:13 | brak oceny

Mori | Gość

William Bramley - "Bogowie Edenu". Obowiązkowa lektura dla wszystkich zainteresowanych zjawiskami paranormalnymi, UFO i genezą wszelkich religii. Tam są mocne dowody na ingerencję Obcych w nasze życie. Polecam.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 16:35 | brak oceny

George | Gość

Myślę, że ciekawym hobby było by fotografowanie takich obiektów w full spectrum, czyli po ludzku w zakresie UV i podczerwieni. Nie tylko obiektów ale i nieba i chmur. W sieci można nabyć takie kamkordery jak i aparaty z wyjętymi filtrami (trzy razy droższe od oryginalnych) oraz latarki jak na podczerwień tak i UV. Właśnie zajęłem się takimi głupotami zamiast oświecać swój umysł w medytacji. Mam nadzieję że szybko się zniechęcę i wrócę do sensowniejszego hobby.

Rozwiń odpowiedzi (10) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 28 luty 2016 14:01 | brak oceny

George | Gość

Też się dziadu zastanawiam, chyba strzeliłem babola. Wydałem kasę na coś co mi się prawdopodobnie wkrótce znudzi. Kamkorder i aparat full vison latarki na podczerwień i UV. Ile lodów by za to było. Sąsiedzi robią sobie na czole kółko widząc mnie co drugi dzień (po co pierwszy jest pochmurno) przed wejściem fotografująego niebo. A po lochach i kanałach w poszukiwaniu duchów czołgać się zamiaru nie mam. Kasa wydana, dziura w grafiku na medytację, poczucie w związku z tym winy a i koszty przed kobietą ukrywać trzeba. Znajdzie kiedyś sprzęt i do emerytury będzie mi głowę tapirowała. Eh... Te pragnienia...

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 26 luty 2016 17:24 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Nie szkoda Ci pieniędzy na bzdety? Z medytacji możesz mieć jakąś korzyść. A co za korzyść z paru kiepskich zdjęć? W UFOlogii konkurencja ogromna. Nawet FN nie może się przebić i na kongresach ufologicznych "gra ogony".

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 26 luty 2016 15:38 | brak oceny

Georged | Gość

Masz odpowiedź Christi. Prawdziwa i skuteczna medytacja polega na wzbudzaniu w sobie uczucia, wizualizacji efektu i intencji. Będąc w tym stanie możesz wpływać jak na różne poziomy materii - od tej najcięższej do subtelnej a także śmiem twierdzić na ciało karmiczne. Mając 2-kę masz wspaniałą okazję na używanie tego narzędzia medytacyjnego, celem nie tylko wspomagania czyjegoś zdrowia ale i spraw osobistych (również swoich). Warunkiem skuteczności jest czysta intencja, otoczenie się polem wspólczucia lub chociażby bardzo głębokiej życzliwości i wizualizacja osoby dedykowanej lub sytuacji jej dotyczącej. Tych trzech wymienionych elementów używa się również w zaawansowanych praktykach buddyjskich Wadżarajana celem np. uzdrawiania czy odwracania niefortunnych okoliczności. Pracując na dwójce w ten sposób nie tylko oczyszczasz swoje kanały i czakry ale również swoje splamienia karmiczne. Mam w tym swoje osobiste doświadczenia kiedy zaczynałem w 1986 roku. Sugeruję abyś nie myślała o technicznym oczyszczaniu czakr jako medytacji lecz medytowała z 2 Reiki. Z 1 też się da, nakłądasz ręce wprowadzając się w stan o którym wspominałem. W swojej "praktyce" spotykałem cuda łącznie z wycofaniem nowotworów, ratowania życia, usuwania migren i wielu innych. I nie jest to zasługa moja lecz zdolności używania odpowiednich narzędzi i jednoczesnego przebywania w odpowiednim polu subtelnym. Nie jest to jednak temat na który można rozmawiać z lekarzami z r różnych względów, których pewnie się domyślasz.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 26 luty 2016 00:55 | brak oceny

Christi | Gość

Dzięki, George.Nie mam wielkiego pojęcia o medytacji ,co widac.Uczestniczyłam kiedys w pewnej Mszy.Podczas niej zaszło cos ,co nazwałabym mistycznym przeżyciem.Przed Mszą przystąpiłam do spowiedzi a w trakcie przyjęłam Komunię Św.Jako pokutę miałąm wyrazić radosć z obecnoci Bożęj w moim życiu. tym celu ,będąć w kosciele klęknęłąm przed Eucharystią(była wystawiona monstrancja)i wyobraziłam sobie gołębie,całe stado.Była ze mną,przyjaciółka p.Wanda(zrobiła reiki 2 stopnia),ona po Mzsy spytała mnie ,czy widziałąs te ptaki.Odpowiedziałam -"nie ,ale słyszałam furkot ich skrzydeł.One nie istniały fizycznie ,tylko duchowo.Jak mogła zobaczyc skoro one istniały tylko w mojej głowie.Nie wiedziała o moim wyobrażeniu(ptaków) dopiero potem jej powiedziałam .Przypuszczam że Eucharystia ma w sobie tę moc która jest w stanie sprawić że inni odczuwają czyjes mysli .Wysokie wibracje Miłosci to ,jak przypuszczam przyciąga UFO do koscioła.Energia,którą byłam naładowana sprawiała że bałąm sie dotknąć klamki ze względu na iskry,które przeskakiwały.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 luty 2016 12:35 | brak oceny

George | Gość

Christi. Jak to nie jesteśmy sami nauczyć się współczucia? To o czym piszesz (proste medytacja na oddech) rzeczywiście nie, to narzędzia czysto relaksacyjne i prozdrowotne jedynie. Ostra jazda zaczyna się gdy używa się znanych od tysięcy lat narzędzi pobudzających i rozwijających współczucie. Om Mane Peme Hum jest mantrą Buddy Współczucia, kolekcjonowanie jej w połączeniu z wizualizacją daje efekt trwałego pobudzania współczucia. A jeśli dodać do tego regularną praktykę z tekstem (około 40 minut) to jest prawdziwy odjazd i transformacja umysłu, pozwalająca teraz i w przyszłości zmienić swoj (i nie tylko) los. Jeśli Cię to rzeczywiście interesuje postudiuj sobie zawartość linku. A szufladkowanie i nazewnictwo są tu bez znaczenia - liczy się aktywność.
http://17karmapa.pl/index.php/news/wydarzenia-roku-2015/352-czenrezik-pierwszy-dzien-nauk
Wracając do ufo nad świątyniami to dopuszczam dwa warianty zainteresowania kolesi. Promieniowanie kształtu (piramidalne, strzeliste wieże) lub energia skupiona w grupie modlących. Drugi powód to jedno i drugie. Może lubią takie środowisko? Ostatecznie wiemy, że podobno mitologiczni bogowie byli niezadowoleni kiedy ludzie zapominali o nich i nie dedykowali im modłów od których zależało ich życie. Można by podywagować na temat.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 luty 2016 01:34 | brak oceny

Christi | Gość

George wobec tego napiszę Ci jak sobie to wyobrażam.Podstawą medytacji jest oddech,wprowadza on energię do ciała i poszczególnych centrów energetycznych.po co to robimy?wydaje mi się że poto by zobaczyc że nie jestesmy sami,nauczyc się współczucia.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 luty 2016 01:21 | brak oceny

Christi | Gość

dziad Jag po prostu się nie myjesz i uważasz że ja mam cos z tym wspólnego.Matematyka to również Bóg.popatrz na niebo i policz gwiazdy a znasz termin fraktale,swięta geometria.Myslę że fraktale to twarz Stwórcy,swoiste odbicie Boga w stworzeniu.Materializm to przywiązanie do posiadania przedmiotów a matematyka przedmiotem nie jest tylko narzędziem poznawczym do badania swiata.Wiedza jjest oswieceniem a głupota zawsze była związana ze złem

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 luty 2016 20:31 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Christi..Matko Święta! Popadasz w materializm...Czuję smród smoły piekielnej!

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 luty 2016 10:14 | brak oceny

George | Gość

Wcale nie uważam że medytacja to oświecenie? Skąd takie skojarzenie? To tak jakby powiedzieć że tluczek do schabowego to schabowy.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 20:01 | brak oceny

Christi | Gość

I tu pojawia się pytanie .Dlaczego uważasz że medytacja to oświecenie?A może oświeceniem jest matematyka

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 16:26 | brak oceny

George | Gość

Ufo ufie nie równe. Cyt. "Na koniec jeszcze ciekawostka wynikająca z naszych materiałów. Bardzo często się zdarza, że osoby przebywające w pobliżu UFO zaczynają płakać". Wzruszenie to może wynikać z wejścia w pole subtelne osoby/osób promieniujące autentyczną, bezwarunkową miłością. Kto miał szczęscie być na audiencji czy choćby prelekcji takiej osoby może potwierdzić. Wyszukajcie może w sieci filmów z udzielania błogosławieństwa przez Dalaj Lamę i innych wielkich mistrzów a możecie na nich zobaczyć jak silnie działa takie pole. Można to tłumaczyć rewolucją we wszystkich polach subtelnych delikwenta (od energetycznego do duchowego - wg. europejskiego nazewnictwa). Niejaki George sam tego doświadczył wielokrotnie i nie zamierza o tym dyskutować z oponentami.

Rozwiń odpowiedzi (3) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 luty 2016 20:47 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Niejaki George nie rozumie, że podstawowy feler człowieka to skłonność do histerii. Mam własny rozum i nie potrzebuję żadnych guru i mędrców. A stado baranów emituje taki poziom bezmyślności że aż zęby mnie bolą! Czyżbyś nie wiedział, że im wyższy poziom inkarnacji, tym większa skłonność do zbaczania w kierunku magii? Nie życzę Ci tego, ale w końcu zinkarnujesz jako bóg, a potem łup o ziemię aż zęby wylecą! I znów zaczniesz od dżdżownicy. A ja sobie pomaluśku, a to w drzewko, a to w strumyczek, a to w zwierzątko...Będę czekał na Ciebie! Mnie tam się nie spieszy. Mam 4 miliardy lat.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 luty 2016 10:31 | brak oceny

George | Gość

No coż, zawsze jest ten pierwszy raz - każdy to przechodzi. Mam na myśli pierwsza ludzka inkarnacja.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 21:12 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Na mnie tam żadne pola nie działają! Stado głupoli zebrane z "okazji" takiego czy innego Guru działa na mnie odstręczająco! Mam wrażenie, że jestem w bagnie.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 10:54 | brak oceny

Bolobolo | Załogant

Przypominam sobie zdjęcie, które było zamieszczone w Waszym serwisie przed kilku laty. Ukazywało ono Klasztor w Trzebini (woj. małopolskie), nad którym była świetlna kolumna. Od dwóch lat Klasztor ten jest Bazyliką Mniejszą.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 06:52 | ocena: -1

SLAYER | Gość

najbardziej lubie wizualizowac sobie TOTALNE wymarcie religii i innych sekt :D

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 21:17 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

To se wizualizuj.. Miliardy lat miną, słońce zgaśnie, a z tej okazji banda sekciarzy będzie zawodzić. Więc nie licz, że religie wymrą. Prędzej wymrą ludzie inteligentni.

Dziękujemy za ocenę.

1 2

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zebrany przez FN materiał z Polski i ze świata mówi wyraźnie - zbliża się moment oficjalnego "Kontaktu". Wiadomo, że obce cywilizacje nas dyskretnie obserwują, prowadzą badania, monitorują. Będzie jednak moment, kiedy ich obecność stanie się informacją równie oczywistą jak to, że... istnieje Antarktyda. Jak będzie wyglądał ten kontakt? Co wie na ten temat FN? O tym podczas multimedialnego czatu - jego data zostanie podana wkrótce!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dziś podczas konferencji prasowej NASA ma ogłosić nowe odkrycie dotyczące egzoplanet, czyli planet, które krążą wokół innych gwiazd niż nasze Słońce. Nie wiadomo, co dokładnie zostanie ujawnione - szczegóły trzymane są w wielkiej tajemnicy. Konferencja rozpocznie się o 19 polskiego czasu, będzie można ją oglądać na stronach NASA.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 22 luty 2017 | Jak to jest: zabić drugiego człowieka? W grach komputerowych i filmach sensacyjnych to prosta sprawa: strzelasz, tamten pada, uśmiechasz się i idziesz dalej. W życiu jest to trudne: ludzie mimo wielu śmiertelnych pozornie ran potrafią dalej żyć... a to dopiero początek problemów dla potencjalnego mordercy. Ta pozornie drobna kwestia stanowi śmiertelny cios dla tzw. teorii spiskowych 11 września 2001...

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621


2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.