Dziś jest:
Środa, 18 styczeń 2017

Kiedy w Ziemię uderzy asteroida i zakończy ten bajzel? Prawdę mówiąc codziennie pijąc poranną kawę myślę, czy to przypadkiem nie jest ten dzień.
/Peter Diamandis, znawca makrokosmosu/

Komentarze: 16
Wyświetleń: 8247x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Nie, 4 gru 2016 12:40   
Autor: FN, źródło: FN   

OTO PRAWDZIWE ARCHIWUM X!

Aby zrozumieć skalę tego, co się dzieje w związku z tą sprawą, najpierw warto poznać historię, która przydarzyła się naszemu koledze, który pracuje w potężnej firmie/koncernie. Jeden z jego kolegów wiedząc, że prowadzi Fundację Nautilus poprosił go o rozmowę w cztery oczy. Był bardzo spanikowany. Okazało się, że jego żona odkryła na swoim ciele dziwny znak. Ni to krzyż, no to koło... a raczej koło okrętowe a obok jeszcze kilka kropek. Człowiek opowiadający tę historię był spanikowany, bał się o życie swojej żony.

- Słuchaj, co to jest… my mamy małe dziecko… czy to jest groźne dla niej? Ja się boję, nie spałem w ogóle w nocy…

Znak nie pozostawiał cienia wątpliwości, że nie jest efektem „przypadkowego zadrapania”. Kiedy pokazaliśmy mu znak na ciele czytelnika serwisu FN, który odkrył przypadkiem podczas kąpieli pod prysznicem, o mało nie zemdlał. Powód? Znak był identyczny jak ten, który był na ciele jego żony! Czerwony, symetryczny, z kilkoma kropkami wokół.

Nie zgodził się udostępnić zdjęcie znaku na ciele żony, ale nasz kolega widział ten znak. Wyglądał on identycznie jak na zdjęciach, które już są w Archiwum FN. Szanse na żart i inscenizację? Zero! Mamy do czynienia z prawdziwym i niewyjaśnionym fenomenem.


Mięło kilka dni od tego zgłoszenia, a raczej rozmowy  i właśnie otrzymaliśmy wiadomość od wielce zdziwionego czytelnika serwisu, który… odkrył właśnie na ciele taki znak!

Oto fragment wiadomości (mamy namiary do tego człowieka, zachowujemy oczywiście anonimowość)

witam mam pytanie. nie wiem gdzie się z tym zgłosić. Czytałem trochę szukałem ale większych konkretów nie mam.  Sam interesuje sie ufo zjawiskami paranormalnymi ale nigdy nie śladami na ciele wczoraj obudziłem się rano i zauważyłem znak na ciele. wieczorem na pewno go nie było.

mam jakby strupek ale niewyczuwalny jakby wypalone znak jest idealnie równy. W internecie znalazłem kilka zdjęć z podobnymi sladami u innych ludzi którzy tez nie potrafią tego wytłumaczyć.

Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia tego znaku, to… 

Są takie chwile, kiedy czujemy się bezradni. Nie mamy cienia wątpliwości, że nikt nie robi „sobie żartów”, bo ta historia z żoną kolegi jest w stu procentach prawdziwa. Czym jest ten znak? Kto go robi? Dlaczego kolejne osoby zgłaszają się do nas? To naprawdę przypomina kolejny odcinek serialu Archiwum X. Tamte jednak odcinki są wymyślane przez scenarzystę, a to dzieje się naprawdę na naszych oczach… Dzisiaj odbędziemy naradę w Bazie FN na temat tego, co dalej w tej sprawie. Są rzeczy na niebie i ziemi, które się nie śniły filozofom, ale to… przerosło nawet naszą wyobraźnię. A mamy ją naprawdę sporą po 25 latach zajmowania się na potężną skalę zjawiskami niewyjaśnionymi.

I JUŻ PO PUBLIKACJI

Jak zawsze ruszyła lawina tak zwanych "banalnych wyjaśniaczy", którzy pokładając się ze śmiechu na wyścigi podają banalne, proste i nawzajem się wykluczające wyjaśnienia owych znaków. A więc:

- jest to banalne, zwyczajne "przypalenie skóry" końcówką suszarki. Po co ktoś to zrobił?

1. Aby nabrać Nautilusa

2. Aby zrobić żart rodzinie

3. Aby zrobić jedno i drugie

4. Zrobił to nieświadomie. Ot, suszył włosy, a przez przypadek dotknął sobie na przykład kolana. Praktycznie co drugi człowiek w Polsce używający suszarki ma takie właśnie "banalne, zwykłe i normalne" ślady po suszarkach.


- jest to zwykły efekt "nalepienia sobie na ciało" takiej nalepki, która zostawia taki ślad. Nalepki są powszechnie dostępne w kioskach ruchu i wszystkich sklepach. Są wszędzie!

- jest to banalny, zwykły efekt niedbalstwa. Ktoś położył się spać, a w łóżku zostało "sitko ze zlewu". Spał, odcisnęło się i ot - wielka tajemnica wyjaśniona

- jest to prosty, banalny efekt trzymania zakupów na kolanach. W siatce było coś, co ma ten kształt i się "odcisnęło". I tajemnica wyjaśniona.

Listę takich wyjaśnień można jeszcze ciągnąć długo. Faktycznie nie możemy zweryfikować ludzi, którzy przysyłają nam na pokład zdjęcia znaku i wykluczyć, że chłopak "grzał nogę suszarą, żeby potem drzeć łacha widząc swoje zdjęcie na stronach". Tak, oczywiście to jest możliwe, ale... W przynajmniej jednym wypadku taką możliwość wykluczyliśmy, gdyż żona naszego kolegi... po prostu w tym przypadku (ze względu także na miejsce pojawienia się znaku) taką możliwość wykluczamy.

Komentarze: 16
Wyświetleń: 8247x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Nie, 4 gru 2016 12:40   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (16)
1 2

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Pt, 9 gru 2016 10:50 | ocena: -1

Wojciech | Gość

Dzieją się dziwne rzeczy u mojej żony również pojawia się dziwna kreska czerwona i nie jest to zadrapanie pojawia się i znika i to dosłownie gdy się na to patrzy jest i nagle powoli zanika co się dzieje ?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 7 gru 2016 14:56 | brak oceny

Robert | Gość

Znamię bestii?

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 5 gru 2016 23:02 | ocena: + 5

Annie | Gość

Droga Zalogo Nautilusa, a gdybyscie tak posluzyli sie hipnoza do wyjasnienia sposobu i przyczyny powstawania tych oznakowan na ludzkiej skorze? Wspominaliscie kiedys, ze stosowanie hipnozy nie jest Wam obce.
Kto bowiem i w jakim celu (!!!), a na dodatek z pewnoscia bez zgody samych Zainteresowanych znakuje tych ludzi (zupelnie podobnie, jak to maja w zwyczaju... farmerzy). Nawiasem mowiac juz samo to porownanie napawa przerazeniem. Niedopowiedziana reszte pozostawiam do samodzielnego przemyslenia przez Czytelnikow. Pozdrowienia.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 5 gru 2016 12:36 | ocena: + 4

banałek | Gość

Nocni goście... - poszukajcie sobie o tym zjawisku

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 4 gru 2016 22:23 | ocena: -4

a Jedi Knight | Gość

Szanowni Czytelnicy,Panowie i Panie,cóż tego rodzaju znamiona są banalnym śladem,pozostałością praktykowania satanistycznego okultyzmu...,w tym aktywnej,zaangażowanej ufologii...,pozostałością po kontakcie ze zmiennokształtnymi,międzywymiarowymi upadłymi aniołami,demonami,którzy od XX wieku nazywają się,a jakże,...,,wielorasowymi''...i wielocywilizacyjnymi''...,,Kosmitami'' / ,,Obcymi''...Dlaczego owi,,Kosmici''uciekają przed Jezusem ? To jest przyczyna i logika egzorcyzmów tak upadłych aniołów,demonów ( pozostałością po,,olbrzymach''...) jak i,,Kosmitów'',ponieważ są to te same istoty...! Dlaczego ludzie,,porywani''przez,,Obcych''często w desperacji wzywający imienia Jezusa czy Chrystusa...zapamiętując obserwowali,że owi rzekomi,,Kosmici''natychmiast znikali...?!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 5 gru 2016 20:21 | ocena: -1

inka | Gość

Moze to klamstwo, moze nie, ale na 100% Pan bredzi. Takie natrectwa mozna leczyc. Pozdrawiam. :)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 6 gru 2016 00:21 | ocena: + 1

a Jedi Knight | Gość

Jest dokładnie tak jak napisałem.Czego dodatkowym potwierdzeniem jest to i jak to pani napisała w swoim,,komentarzu''...Nie podając żadnych racjonalnych argumentów...ZERO...NUL...ale za to wie pani,że na 100 % bredzę...Gdzie był / jest w tym momencie pani rozum...??? Jakież to pretensjonalne...pospolite...sztubackie napisać pod czyimś adresem,że bredzi...,nieprawdaż ? Pozdrawiam ! A może chce pani umówić się ze mną na kawę ? :-)

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 4 gru 2016 21:25 | ocena: + 4

Taki_Jeden | Załogant

miałem taki ślad na prawej nodze ale znikł po dwóch dniach ale została po nim dziwna szorstka skóra

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 4 gru 2016 16:35 | ocena: + 4

punio | Gość

Zastanawia mnie dlaczego rysunek jest niedopalony z jednej strony, a mianowicie od strony pleców i wydaje mi się, że przykładając np. suszarkę drugą ręką trudno jest ją przyłożyć prostopadle do ręki.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 4 gru 2016 14:51 | ocena: + 2

123 | Gość

http://www.paranormalne.pl/topic/40997-nietypowe-sypialniane-odwiedziny-w-lodzi-2014/page-2

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 4 gru 2016 14:02 | ocena: -11

Jurko | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Nie, 4 gru 2016 13:45 | ocena: -2

andrzej | Gość

Nie wiem czy osoba redagująca jest zgodna z resztą osób, ale na prawdę nie mogę czytać takich bzdur i że ktoś w to wierzy.
Z setek artykułów których piszecie, najpierw powinniście szukać w internecie czy coś podobnego nie było już wyjaśnione, a nie wszystko pochłaniać jak gąbka i jeszcze w to wierzyć bez zastanowienia?

Sprawa tych znaków już została wytłumaczona kilka lat temu na forach UFO.
Przecież to ślad po suszarce. Jeśli ktoś ma szczególnie taką ze zdejmowaną szczotką to radzę ruszyć się do łazienki i zobaczyć do wnętrza suszarki i zacząć być detektywem w swoim domu, niż wierzyć na słowo jakimś fanatykom UFO którzy szukają taniej sensacji.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 4 gru 2016 14:06 | brak oceny

Blue Angel 333 | Moderator

To powiem Ci, że byłam świadkiem tego co się wypalało na moich oczach, na mojej prawej ręce. Na szczęście byłam przytomna i jakoś mogłam się obronić, dziś nie mam żadnego śladu po tym ale mam zdjęcia jak to wygląda w początkowej fazie...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 4 gru 2016 15:45 | ocena: + 2

Anna | Gość

Tak?! A kto to robił ? Kosmici ?

Dziękujemy za ocenę.

1 2

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

najnowsze posty w tym temacie:
stefan12 | Wtorek, 6 grudzień 2016 22:25:20 :: No to już coś jest....czytaj dalej >>
MAG | Wtorek, 6 grudzień 2016 22:14:01 :: Nie wiem co miałby oznaczać, ale jeśli pochodzenie jest metafizyczne i ten sam wzór pojawia się u różnych ludzi, to coś musi oznaczać.

Oprócz oczywiście wylotu suszarki przypomina koło sterowe albo koło Dharmy - buddyjski symbol, który odnosi się do życia oraz nauczania;

http://i.imgur.com/XyuXJeJ.jpg...czytaj dalej >>
MAG | Wtorek, 6 grudzień 2016 21:40:03 :: Prawdziwa. To oczywiste, że takie znaki można zrobić w naturalny sposób. Tu jedynie możemy polegać na wierze w słowa Aleksandry, a właściwie w jej męża, który jej o tym powiedział. Bo przecież nawet Aleksandra nie widziała jak te znaki powstają w czasie rzeczywistym, lecz już po fakcie.
ja tego nie rozpatruje, bo i tak się tego nie dowiemy

To ważny wniosek. Znaki o niczym nie rozstrzygają, nie potwierdzaja i nie przeczą autentyczności zjawiska.czytaj dalej >>

wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ogłoszono koniec poszukiwań malezyjskiego boeinga MH370. Lot MH370 to jedna z największych zagadek w dziejach lotnictwa. 8 marca 2014 roku malezyjski Boeing 777, lecący z Kuala Lumpur do Pekinu, zniknął z radarów nad Morzem Południowochińskim. Na jego pokładzie było w sumie 239 osób. Wiadomo, że samolot skręcił później w kierunku Oceanu Indyjskiego. Dalszy los lotu MH370 pozostaje jednak nieznany. Po blisko trzech latach zakończono bezowocne poszukiwania wraku.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.