#486 NA SZCZYCIE NAJWYŻSZEGO BUDYNKU ŚWIATA - Burij Khalifa, DUBAJ 2014
...W czasie naszej wyprawy po Azji i Bliskim Wschodzie nasza ekipa odwiedziła Dubaj, gdzie wjechaliśmy na szczyt najwyższego budynku świata. Burij Khalifa to imponująca wieża o wysokości - to nie jest żart - 828 metrów.
Ta nieprawdopodobna budowla jest mało znana w Polsce i być może są ludzie, których zainteresuje to, jak od strony technicznej wygląda wjazd na najwyższe z dostępnych dla zwykłych ludzi pięter, czyli 124 piętro. Wyżej są już tylko pomieszczenia meczetu i techniczne... Zamieszczamy w naszym serwisie film dla wszystkich planujących kiedyś w ramach Waszych "podróży po Kuli Ziemskiej" odwiedzenie tego niezwykłego miejsca. Czy warto? Jak najbardziej, gdyż... a zresztą - zainteresowanych odsyłamy do zamieszczonego przez nas filmu.
[KONTAKT] Witam zrobilem zdjecie dziwnej jasnej kuli wiszacej nad autostrada w bardzo sloneczny dzien bezchmurny wisiala chyba ze dwie godziny i nagle znikla zostawiajac za soba tylko smuge po przyblizeniu zdjecia. Wyglada to bardzo ciekawie jestem z okolic Sieradza. Jak moge wam wyslac to zdjecie? Pozdrawiam
Wczoraj, 11:26 | [KONTAKT] 10.05.2026: godz ok 22:30. Poszliśmy obserwować niebo i fotografować telefonem bo słyszeliśmy za ma być widoczna stacja kosmiczna stacji nie widzieliśmy, ale podczas wielu nastu zdjęć po obejrzeniu na jednym zobaczyliśmy zielone kręgi na niebie, a na poprzednich zobaczyliśmy sos ala (UFO) niezidentyfikowane i syn zobaczył rozbłysk na niebie.
Sobota, 7 marca 2026 | To Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia z UFO miało mieć naprawdę szokujący przebieg. Obce istoty doskonale wiedziały, że mają do czynienia z małym chłopcem, który z ciekawością rozglądał się po pomieszczeniu pojazdu UFO. Po chwili milczenia z wyraźnym rozbawieniem jedna z humanoidalnych istot złożyła mu niezwykłą propozycję.
Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies)
w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby
ją zamknąć.