Dziś jest:
Piątek, 18 kwietnia 2025

Jedność myśli, słowa i czynu. To jedyna droga do szczęścia.
Sathya Sai Baba

Komentarze: 0
Wyświetleń: 7092x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Nie, 1 lip 2007 00:00   
Autor: FN, źródło: FN   

Fundacja NAUTILUS ma już plan pracy na wakacje! Wyjazdy, eksperymenty, nadrabianie zaległości z ostatnich tygodni - takie cele ustaliśmy podczas spotkania FN w Zdanach.

Należy powiedzieć: nareszcie! Już wiemy, co będziemy robić w wakacje – powstał plan wyjazdów i eksperymentów, które nas czekają w ciągu najbliższych tygodni. Zebrało się tego tyle, że musieliśmy robić „ostrą selekcję” i kilka bardzo ciekawych spraw będzie musiało poczekać do jesieni. Ostatni miesiąc to były przede wszystkim obowiązki zawodowe związane z naszymi miejscami pracy - tam zarabiamy pieniądze, aby wydawać je na... działalność Nautilusa! ;) A jest to worek bez dna - nasze plany i przedsięwzięcia wymagają coraz większych nakładów, stąd prosimy Was o wyrozumiałość za wszelkie niespodziewane "opóźnienia". Wszystko jednak poszło świetnie i już powoli wracamy do nadrabiania zaległości, których powstało całkiem sporo. Zaległe teksty, wyjazdy, eksperymenty, telefony, spotkania, umowy itp. Wszystko to zostało spisane i uporządkowane, choć ilość bieżących rzeczy związanych z działalnością Fundacji NAUTILUS naprawdę może wprawić w zdumienie... Aby nad tym jakoś „zapanować” przy okazji naszego kolejnego wyjazdu do Zdanów (musimy prowadzić dokumentację nowych informacji) zrobiliśmy listę najpilniejszych wyjazdów i eksperymentów, które czekają nas w najbliższych czasie. Ostatnie spotkania z Jackowskim trochę zmodyfikowały nasze plany i informacje uzyskane od jasnowidza w ostatnich dniach sprawiły, że pierwsza wyprawa będzie związana z eksperymentem, którego przebieg dokładnie opisał jasnowidz. Czy ma to związek z UFO? Jak najbardziej! Ta operacja będzie wymagała jednak jeszcze zakupu kilku elementów wyposażenia naszego „okrętu flagowego”, co postaramy się zrobić w ciągu najbliższych dni. Będzie to pierwszy tego typu eksperyment związany z UFO przeprowadzony według wskazówek Krzysztofa Jackowskiego i nie ukrywamy, że jest to temat „numer jeden” ostatnich rozmów w FN. Naprawdę jesteśmy ciekawi, co się wydarzy... ;) Od tego tygodnia nasz „NAUT-MOBILE” będzie wyposażony w radio CB, aby móc kontaktować się z kierowcami na trasie przejazdów. Naszym loginem będzie oczywiście słowo „NAUTILUS”. Jeżeli zobaczycie nasz konwój "na trasie", zapraszamy Was do rozmowy. Oczywiście w trakcie jazdy czekamy na wywołania na 19-tce (kanale 19). Na razie zobaczcie kilka fotografii z naszej ekspedycji do Zdanów, gdzie odbyła się narada załogi FN w temacie „plany wakacyjne – czym musimy zająć się natychmiast!” O naszych najbliższych trasach po Polsce będzie informować Was na stronach.

Komentarze: 0
Wyświetleń: 7092x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Nie, 1 lip 2007 00:00   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

13 kwietnia - pozd

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 24 mar 2025 21

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 5 kwietnia 2025 | Czy można jednym zdaniem zmienić świat? Ja wierzę, że trafna myśl zapisania słowami ma gigantyczną energię, jeśli zawiera w sobie światło czyli prawdę. I może zmienić jednego człowieka, czyli tak naprawdę cały świat. Jak to działa? Zobaczycie sami, bo chłopaki już wyruszyli!

czytaj dalej

FILM FN

Teleskop Webba sfotografował UFO?

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.