Dziś jest:
Wtorek, 1 kwietnia 2025

"Cokolwiek mógłbyś zrobić lub o czym marzysz - po prostu to zrób. Taka zuchwałość ma w sobie geniusz, moc i magię."
 J. W. Goethe

Komentarze: 0
Wyświetleń: 34754x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 10 luty 2010 11:44   
Autor: FN, źródło: http://www.stuff.co.nz   

Niezwykłe zdjęcie z Nowej Zelandii

 

Sprawą zainteresował się nasz załogant Tomek śledzący media nowozelandzkie i tym samym bardzo miło, że wiadomości z tej odległej części świata niniejszym także właśnie od tej chwili zaczynają trafiać na strony nautilus.org.pl

  Zagadkowa fotografia została wykonana w St Bathans niedaleko miejscowości Alexandra. Andrew Watters razem ze swoją partnerką Kim Ward podróżowali – podobnie jak czasami to czyni ekipa FN – szlakiem nawiedzonych domów. Szczególnie dużo słyszeli o hotelu „Vulcan” w St Bathans, w którym wielokrotnie widywany był duch. Chcieli jego dokładnie zbadać i wykonać wiele fotografii miejsc, gdzie pojawiał się gościom.

 Po przybyciu na miejsce okazało się, że jest „krucho z czasem” i ograniczyli się do wykonania kilku zdjęć kilku budynków z zewnątrz nie licząc na to, że uda im się zarejestrować coś dziwnego. Dopiero przeglądając wykonane fotografie zobaczyli jakąś niezwykłą postać w oknie... urzędu pocztowego.

 Widać było wyraźnie zarys postaci, a nawet podniesioną do góry rękę. Trudno było uznać to za przypadek.

Sprawa zainteresowała ich na tyle, że zaczeli pytać mieszkańców St Bathans, czy coś im wiadomo o postaci ze zdjęcia. Ustalili, że Poczta była w tym budynku od 1909 roku, ale w 1950 uzyskała status budynku zabytkowego. Osoby administrujące budynkiem powiedziały, że nie znają postaci ze zdjęcia i na pewno nie jest to nikt z ich personelu, gdyż tamte pomieszczenia na piętrze pozostają przeważnie puste. Nie wykluczyli, że być może to ktoś z byłych nieżyjących pracowników poczty postanowił pokazać się „poszukiwaczom duchów”. Oto zdjęcie:

 

Oto zdjęcie po małej naszej "obróbce" i wyostrzeniu na komputerze graficznym FN.

 

 

Komentarze: 0
Wyświetleń: 34754x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 10 luty 2010 11:44   
Autor: FN, źródło: http://www.stuff.co.nz   


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

W USA przypadki okaleczeń bydła zdarzają

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 24 mar 2025 21:16 | [KONTAKT] Szanowny

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 24 marca 2025 | O tym, że spotkanie ze mną zostało uznane za "dobry znak" i niezwykłym zdjęciu czegoś dziwnego na niebie nad Oceanem Atlantyckim..

czytaj dalej

FILM FN

Gorzów Wielkopolski: Bez żadnego dźwięku i hałasu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.