Dziś jest:
Środa, 21 stycznia 2026

Twierdzenie, że Ziemia to jedyny zaludniony świat w nieskończonej przestrzeni jest równie absurdalne jak przekonanie, iż na całym polu prosa wyrośnie tylko jedno ziarenko.
/Metrodor, filozof grecki z IV wieku p.n.e./

Komentarze: 0
Wyświetleń: 29882x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 2 wrz 2010 09:08   
Autor: FN, źródło: FN   

Niezwykła interpretacja piktogramu z Wysp Brytyjskich.

Oto e-mail, który dostaliśmy od naszego czytelnika:

 
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: crop circle w Anglii 05.08.2010

 Witam

 Mam dla was ciekawą informację. Chodzi o kręgi zbożowe.

Mieszkam w Irlandii Pn. W ręce wpadła mi gazeta z ciekawym rysunkiem.

Gazeta: Daily Mirror z 05.08.2010

Tytuł art: "Jesus crop up by M-Way"

 Skan z gazety jest w załączniku.

 Pozdrawiam

 p.s. Moje imię i nazwisko tylko dla wiadomości redakcji. MK

 

 

 

 

Początek września i pogoda iście jesienna. Co to oznacza? Koniec tegorocznego sezonu kręgów zbożowych, bardzo ciekawego i na pewno takiego, który przyniósł kilka ciekawych formacji. To, że właściciele pól natychmiast likwidowali piktogramy i ścinali zboże, jedynie pogrążał na wieki teorie, że „właściciele sami to robią, aby zdobyć sławę, rozgłos i ogromne pieniądze”. Szum kombajnów koszących „znaki w zbożu” jest dobrym podsumowaniem pewnego okresu w Polsce, który należy już do historii. Zamykamy listę tegorocznych kręgów zbożowych. Prosimy wszystkich, którzy mają informacje o jeszcze jakiś polskich formacjach o przysłanie nam wiadomości na adres:

 

nautilus@nautilus.org.pl

 

Na koniec jeszcze coś z serii „USO”, czyli Niezidentyfikowanych Obiektów Podwodnych. Mamy nareszcie nowe relacje o takich obserwacjach, w których uczestniczyli nasi rodacy. Piszemy „nareszcie”, bo to zjawisko znacznie rzadsze niż klasyczne UFO. Relacji o pojawieniu się UFO mamy „pełne katalogi”, a każda wiarygodna obserwacja UFO sprawia, że natychmiast „nadstawiamy z ciekawością ucha”. ;)

 

Nasz grafik wyjątkowo pięknie zobrazował jedną z takich relacji. Oto jego najnowsze dzieło:

 

 

 

Komentarze: 0
Wyświetleń: 29882x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 2 wrz 2010 09:08   
Autor: FN, źródło: FN   



* Komentarze są chwilowo wyłączone.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Prokuratura Krajowa przekazała, że w śledztwie dotyczącym zaginięcia Iwony Wieczorek pojawiły się nowe ustalenia. Wcześniej jednak dziennik Fakt nieoficjalnie poinformował, że policjanci z Warszawy mogą znać miejsce, gdzie znajduje się ciało zaginionej. Podobno funkcjonariusze mają już precyzyjnie wyznaczony teren, na którym mogą znajdować się zwłoki.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 24 lip 2025 08:46 | 22 lipca 2025: Dwóch mężczyzn w miejscowości Giby (wieś o charakterze letniskowym w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie sejneńskim) widziało przelot trzech jasno świecących obiektów, które tworzyły na niebie formację trójkąta. Obiekty poruszały się bardzo szybko, świadkowie wykluczają drony. Przelot był w całkowitej ciszy. Dwóch z nich zarejestrowało przelot telefonami komórkowymi. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 27 sierpnia 2025 | 86-letni mężczyzna był gotowy poddać się operacji w gabinecie chirurgicznym. Chciał poznać tajemnicę związaną z objawieniem maryjnym, którego był świadkiem jako kilkuletni chłopiec.

czytaj dalej

FILM FN

To może być statek obcych. Co naprawdę leci przez Układ Słoneczny?

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.