Dziś jest:
Wtorek, 24 maja 2022

Komentarze: 82
Wyświetleń: 49274x | Ocen: 38

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 28 kwi 2011 22:31   
Autor: FN, źródło: Reuters, PAP   

Portal WikiLeaks twierdzi, że Al Kaida ukryła bombę atomową w Europie

/wybuch pakistańskiej bomby atomowej/

O tym, że terroryści z Al Kaidy weszli w posiadanie ładunków jądrowych z terenu dawnego ZSSR, pisaliśmy na tych łamach wielokrotnie. Informacje o tym płyną z wielu źródeł, w tym także z wywiadu polskiego (mniejsza o szczegóły). Tym razem zapaliła się naprawdę ostrzegawcza, czerwona lampka po lekturze dokumentów ujawnionych przez portal WikiLeaks. Chodzi o to, co mówił słynny „mózg Al Kaidy”, czyli Khalid Sheikh Mohammed.

 

Zeznania tego terrorysty wskazują wyraźnie, że organizacja weszła w posiadanie bomby atomowej, którą ukryła w jednym z krajów europejskich. Khalid Sheikha Mohammed zdradził, że ładunkiem opiekują się "uśpieni" członkowie Al Kaidy, którzy mają rozkaz odpalić ładunek, gdy tylko siłom amerykańskim uda się schwytać lub zabić Osamę bin Ladena (54 l.).

 

Chodzi o tzw. „ładunki jądrowe w walizkach”, które armia sowiecka wyprodukowała w ilości ponad 60-ciu sztuk pod koniec lat 80-tych. Problem w tym, że znaleziono tylko… dwie – reszta zaginęła w czasie wielkiej zawieruchy, kiedy upadało komunistyczne imperium. Detonacja takiego ładunku podczas wielkiego zgromadzenia ludzi w Europie (mecz, ważna uroczystość) oznaczałoby śmieć nawet kilkuset tysięcy osób.

 

26 kwietnia do Bazy FN dotarł znany pisarz, autor kilku książek o terroryzmie islamskim – Igor Witkowski. Jest on pewien, że świat powinien już się przygotowywać na największy atak terrorystyczny w historii, przy którym płonący żywcem ludzie wyskakujący z okien WTC będą wręcz obrazem mało drastycznym. Oto, co powiedział w Bazie FN:

 

 

 

 

 

 

Igor jest człowiekiem wyjątkowym ze względu na swoje metody pracy. Od lat przeraża go metoda, na której ludzie (zwłaszcza młodzi) budują sobie obraz świata. Ta metoda została nazwana dość drastycznie, ale trafnie: „durnym linkiem rozjaśnij sobie pusty łeb”. Na czym ona polega? Bardzo prosta sprawa: dostajesz „linka”, klikasz i już wiesz. Metoda „durnym linkiem rozjaśnij sobie pusty łeb” jest chorobą zatruwającą mózgi ludzi korzystających z internetu. Nie wiesz czegoś? Chcesz sobie wyrobić opinię na jakiś temat? Zastosuj natychmiast metodę „durnym linkiem rozjaśnij sobie pusty łeb”, wyślij linka albo odbierz linka, kliknij i posłuchaj na „jutjubie” jakiegoś bęcwała który nigdzie nie jeździ i niczego nie sprawdza, a wie wszystko - i ty już też wiesz wszystko!

 

Link „wyjaśniający wszystko” tu, link „wyjaśniający wszystko” tam – „durnym linkiem rozjaśnij sobie pusty łeb” to w tej chwili podstawowa metoda budowania sobie wiedzy o świecie ludzi siedzących „przed monitorem komputera”. Igor w ogóle z założenia nie „klika na linka”, tylko… wsiada w samolot, dociera do świadków wydarzeń, dociera do dokumentów, jedzie na koniec świata, aby na własne oczy i na własne uszy przekonać się, co mają do powiedzenia uczestnicy jakieś historii, co zawierają archiwa czy biblioteki.

Stary, niemodny sposób zdobywania informacji o świecie. To metoda o niebo kosztowniejsza od metody „durnym linkiem rozjaśnij sobie pusty łeb”, ale ma nad nią kolosalną przewagę. Nie trzeba się bowiem opierać na kimś, kto „coś powiedział i wisi na jutjubie” /specjalnie spolszczona nazwa/, ale można samemu „zobaczyć i wyciągnąć wnioski”. W sprawie terroryzmu islamskiego Igor Witkowski naprawdę przejechał pół świata i kiedy on przed czymś ostrzega, naprawdę warto go uważnie słuchać… Dziś mówi o tym, że terroryści mają broń atomową. Igor zwraca uwagę na niesłychaną rzecz. Liderzy świata arabskiego nie tylko bardzo pozytywnie wypowiadają się o autorach zamachów z 11 września, ale także coraz częściej mówią wprost, że to za mało i są gotowi sprezentować niewiernym „atomową nauczkę”. Nagminnie w swoich wystąpieniach mówi o tym prezydent Iranu budząc wręcz bezgraniczny entuzjazm słuchających go tłumów.

 

 

W 1996 roku w audycji radiowej Igor Witkowski ku zdumieniu autorów audycji wymienił nazwę jakieś dziwnej organizacji, o której „nikt nie słyszał”. Powiedział wtedy, że Al Kaida wcześniej czy później rzuci zachód na kolana i będzie potężny zamach terrorystyczny, bo świat zachodu czuje się idiotycznie bezpieczny i za swój idiotyzm zapłaci. Wtedy, w 1996 roku, jego słowa brzmiały jak zupełna abstrakcja i budziły uśmiech politowania. Wtedy jeszcze metoda „durnym linkiem rozjaśnij sobie pusty łeb” nawet nie istniała, bo internet dopiero w Polsce raczkował…

 

 

 

Na koniec jeszcze małe wydarzenie w Bazie FN. 27 kwietnia 2011 do naszej Bazy przyjechała ekipa TVP, aby nagrać wypowiedzi kilku naszych „oficerów” o UFO. Przy okazji ich wizyty mieliśmy debiut naszego najnowszego modelu piramidy, która powstała na potrzeby projektu „Otwarte Niebo”. Było trochę zamieszania jak to zwykle bywa w takich przypadkach, ale… było OK. Dla naszych czytelników krótka relacja z tego wydarzenia w postaci materiału wideo:

 

Komentarze: 82
Wyświetleń: 49274x | Ocen: 38

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 28 kwi 2011 22:31   
Autor: FN, źródło: Reuters, PAP   


Komentarze (82)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Pon, 19 gru 2016 17:25 | brak oceny

Naramsin | Gość

jaki drugi po Bin Ladenie?!

Pon, 19 gru 2016 17:23 | brak oceny

Naramsin | Gość

Piotrek,jak Tobie pomoze to i ja sie do niego zglosze bo cierpie na to samo.

Wt, 11 gru 2012 23:29 | brak oceny

k2urt | Gość

Jakby ten Pan miał takie wielkie pojęcie o Islamie to wiedziałby, że Al Kaida jest tworem CIA. Nie ma terrorystów, Arabowie są normalni. Istnieją tylko konserwatywne ruchy polityczne, które chcą nas ze sobą kłócić i zagarniać cudze ziemie. .

Pon, 12 gru 2011 17:51 | brak oceny

adrios | Gość

Widzę, że wiele komentujących zastanawia się w którym z europejskich miast mogłaby wybuchnąć taka bomba zupełnie pomijając Polskę. Przypominam tylko, że w 2012 roku jesteśmy organizatorami euro co pociągnie za sobą przyjazd masy ludzi nie muszę też chyba dodawać, że stanowimy jeden z łatwiejszych celów w UE i w dodatku bierzemy czynny udział w konfliktach na terenie Iraku i Afganistanu będąc wiernym sojusznikiem USA. Nie dajcie się zwieść politykom, którzy zapewniają, że wszystko jest pod kontrolą. To złudne gadanie.

Czw, 19 maj 2011 08:44 | brak oceny

Piotrek | Gość

Kochana Fundacjo! Pomocy! Jakiś czas temu przypadkowo durną książką ( "Wysadzić Rosję" Aleksandra Litwinienki) rozjaśniłem sobie pusty łeb. Od tego czasu permanentnie wierzę że zamachów w moskwie dokonały rosyjskie tajne służby na polecenie samego "faraona", po to aby mieć pretekst do uderzenia na Czeczenię.
Może pan Witkowski korzystając z zasobów swej porażającej wiedzy mógłby mnie jakoś naprostować? Czy jest jeszcze dla mnie nadzieja???

Sob, 7 maj 2011 19:59 | brak oceny

Ryszardw | Gość

Nie mam wątpliwości,że tak się stanie. Nie znam szczegółów, ale te wydarzenia wpisują się w moją teorię "zagęszczenia zdarzeń" z roku 2009.
1. Katastrofa gospodarcza-rok 2011.
2. Wojna- rok 2011.
3.Epidemia- rok 2011.
4.Trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów- rok 20011.
5.Upadek meteorytu- rok 2012.
6.Przebiegunowanie -rok 2012.

Sob, 7 maj 2011 19:07 | brak oceny

hehe | Gość

Bin Laden nie żyje a o bombie ani słychyu

Sob, 7 maj 2011 00:13 | brak oceny

luki | Gość

Dziwna sprawa z tą bombą jądrową! jeśli cccp zgubiły 58 bomb walizek na początku lat 90 to dla czego jeszcze żadna nie wybuchła ? a może były yakie próby tylko my masy nie wiemy o tym ??
Kolejna próba ciemnych by wzbudzić w ludziach strach ,to już nie jest takie proste !
Nadszedł czas WYZWOLENIA
Czas mroku sie skończył

Pt, 6 maj 2011 13:17 | brak oceny

aware | Gość

Ależ niektórzy dowalili Czlo-wiekowi...Jakże łatwo można się narazić...głosząc nieco odmienne poglądy / całkiem inne poglądy...lub też czasami tylko nieco zahaczając o samo sedno ludzkiej natury....wszak jest jaka jest....nie samym chlebem człowiek żyje i nie samą dobrocią...Każdy z nas znajduje się, pewnie nie przypadkiem w określonym miejscu...fizycznym i duchowym... zaiste...I cóż mieć za złe pączkowi róży, że jeszcze nie zakwitł....czyż tym samym jest gorszy od kwiatka w pełni....A któż z nas jest już tym kwiatkiem...Nawołujemy do poszukiwań, myślenia osobisto / odrębnego, nieskażonego obcymi naleciałościami....a potem obrażamy się, że ktoś takowe posiada...Człowiek jest z natury przekorny...a co jeszcze donioślejsze, przekonany o własnej nieomylności....I bardzo dobrze...Tylko po co tyle zacietrzewień...Pozdr.

Śr, 4 maj 2011 22:56 | brak oceny

Czlo - wiek | Gość

Tak jak już napisałam ostatnio w komentarzu pod innym artykułem, po prostu nie czytam komentarzy na mój temat. Zwłaszcza po ostatnich docinkach na mój temat. Nawet nie współczuję. Nieźle sobie niektórzy namieszali. Nie interesuje mnie to czy ktoś zgadza się z tym co piszę czy nie. Żadne wojny podjazdowe mnie nie interesują. Ani przyklaskiwanie. I pseudo pozdrowienia na pokaz. Piszę tylko odnośnie artykułu. Kto che dyskutować niech tam sobie dyskutuje, kto chce słuchać niech słucha. Ja idę dalej. Bo szkoda mi życia na przepychanki i trzymanie się debat słownych. Bo to uwikłanie. Życie jest zbyt ciekawe. He, he, he,he :)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7 8 9
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.