Dziś jest:
Niedziela, 26 września 2021

Ludzie są brani przez załogi UFO na pokłady ich pojazdów. Od kiedy? Prawdopodobnie od początku pobytu człowieka na Ziemi.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 47
Wyświetleń: 44087x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 19 gru 2011 15:12   
Autor: FNźródło: FN   

Krzysztof Jackowski: Europa się rozpadnie... podtrzymuję wcześniej wypowiadziane słowa!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od dłuższego czasu zapowiada, że w swojej wizji dotyczącej przyszłości widzi rozpad Unii Europejskiej. Trzeba mu przyznać rację w jednym, że ów rozpad zapowiadał nawet wtedy, kiedy Unia Europejska była z znakomitej kondycji, a wszelkie dywagacje o jej rozpadzie były uważane za wyssane z palca bzdury. Tym razem po raz kolejny jasnowidz podtrzymał swoją wizję dotyczącą losów starego kontynentu.

"Mówiłem, że najpierw wyłamią się Brytyjczycy, potem czegoś będą żądali Węgrzy... To się stało i rozpad Unii jest przesądzony" - twierdzi stanowczo jasnowidz. Kilka miesięcy temu jako przełomowy dla tego procesu jasnowidz wskazywał listopad. Mimo tego, że listopad minął, a Unia nadal jest w całości, jasnowidz podtrzymuje wcześniej wypowiedziane słowa. Tłumaczy, że tego typu wydarzenie jest procesem, zaś w listopadzie doszło do przełomu i było to dokładnie coś, co w jakiś sposób pojawiło się w jego wizji. 

Krzysztof Jackowski uważa, że ludzie zawsze obłąkańczo chcą konkretnych "dat, godzin, miejsc", tymczasem tego typu informacje w wizjach pojawiają się bardzo rzadko. Jego zdaniem wizja zawiera jedynie "błysk przyszłości", krótki flesz, który jasnowidz stara się jakoś zinterpretować, choć przeważnie czyni to nieudolnie i często popełnia błędy.

Nagranie zostało dokonane 12 grudnia 2011 roku podczas spotkanie z jasnowidzem w popularnych warszawskich "Złotych Tarasach".

 

Na koniec jeszcze małe wydarzenie z życia Fundacji Nautilus. Ostatnie tygodnie w całości zajęły nam obowiązki rodzinne i zawodowe, choć na szczęście udało nam się spotkać w Bazie FN podczas tradycyjnej, świątecznej wigilii. Była choinka, dzielenie się opłatkiem, życzenia.

 Czas leci bardzo szybko i mogłoby się wydawać, że ostatnia wigilia w Bazie FN była ledwie miesiąc temu, a tymczasem minął już rok...

Pozdrawiamy wszystkich tych, którzy dotarli na wigilię i także tych, którzy byli z nami myślami przesyłając ciepłe słowa SMS-ami, gdyż dotrzeć im się nie udało. Oto kilka fotografii z tego niezwykłego wieczoru:

 

Komentarze: 47
Wyświetleń: 44087x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 19 gru 2011 15:12   
Autor: FNźródło: FN   


Komentarze (47)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5

Nie, 22 sty 2012 17:00 | brak oceny

mowian171 | Załogant

panie krzysztofie jak to do cholery będzie z tą wojną od czego się zacznie jak rozpoznać pierwsze symptomy jeśli chodzi o polske czy się bać słyszałam że może to się wydarzyć kiedy się nie będziemy spodziewać i ile zginie ludzi na miasto i co z religią i ekonomią

Pt, 23 gru 2011 23:24 | brak oceny

snutka | Gość

Jeszcze tylko kilka lat i ważny decydent USA (prezydent, wojskowy, prezydent z wojskowymi manierami...) ogłosi kontrowersyjną decyzję. Na pewno nie będzie to Obama...
Potem będzie duża inwazja na Bliskim Wschodzie...
A gdy dużo wojsk (USA, być może też NATO) znajdzie się na Bliskim Wschodzie, Rosja zacznie groźnie pomrukiwać i zbroić się...

W Polsce przyjdzie czas, że łupnie mocno w naszej gospodarce. Współczuję szczególnie losu rolników, nie będą mieli za co żyć...
Kulczyk zrobi przekręt, który zszokuje wszystkich. Sępy zlecą się nad upadającą polską gospodarką.

To efekt moich wizualizacji z ostatnich lat.

Czw, 22 gru 2011 22:26 | brak oceny

harzak | Gość

pamietajcie.. ze jak dojdzie do walki i morderstwa na którymś ze szczytów unii.. 3 jest blisko...
grzyb atomowy niebawem w afganistanie ... styczeń może luty,, zima...
komorowski obwieści masową mobilizcje.. bedziemy uciekać w popłachu.. ciemna noc się będzie straszna, rakiety bomby... pieniadz nic nie wart.

Czw, 22 gru 2011 20:58 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Na wstępie dla mojej obłakańczej siostrzyczki,,Nieistotne'',którą oczywiscie serdecznie tu w tym miejscu pozdrawiam,zwłaszcza świątecznie,uczynię miły gest i się ujawnię...Tak,jestem Thomas Rotschild.Przemijają imperia,zmieniają się rządy,a my ciągle pozostajemy i...trwamy...!?:-)Geniusz mojego przodka Amschela przewidział wszystko:rozesłał swoich synów,jednych do Ameryki i Wielkiej Brytanii,innych do Francji i Niemiec.Ludzi i kapitały rozmieścił w ten sposób,że upadek był i jest wykluczony...!?Mnie przypadł odcinek Europy Wschodniej z Polską oczywiscie na czele.Właśnie pociagam za sznurki różnych instytucji,a taką Fundację Nautilus to nawet nie można porównać do zdepnięcia...!?Nasza taktyka jako Rotschildów jest jedynie obrazem nikłym zabezpieczenia współczesnej wielkiej finansiery.Trzy czynniki przyczyniły się do jej potegi:a)miłość pieniądza u wielkich i małych;b)wojny;c)giełdy walutowe,które ekonomiści nazywają,,świątyniami piekła''.W tych świątyniach tych zasiadają:bóg monopol i jego sługa - trust.Wiadomo,że tylko ktoś taki jak Rotschild może być Ryczerzem Jedi...,którym jestem...!?:-)Co do pan Jackowskiego już się wypowiadałem,jest on banalnym i pospolitym medium, domorosłym,po przysłowiowej zawodówce... zarówno pożal się Boże jasnowidzem...i politologiem(a jakże!),któremu,a widać to słychać i czuć na mile...,uderzyła też przysłowiowa woda sodowa do głowy.Cokolwiek z siebie wydobędzie będzie i tak Bożyszczem Fundacji Nautilus i pana Roberta Bernatowicza i jemu podobnych...!?Najlepsze jest to,że jak z powagą i prawie z przejęciem zawiadywał swego czasu o tym czytelników Nautilusa pan Bernatowicz(pozujacy i pretendujacy do bycią inteligentem i intelektualistą)pan Jackowski poprosił ot tak po prostu kiedyś,,Boga''(ciekawe jakiego,którego...!?)o,,dar'',który rzekomo posiada(a nie jest to żaden z darów Ducha Świętego...takiego nie miał i do czego się przyznawał i któremu pan Jackowski,co by o nim nie powiedzieć,do pięt do kwadratu nie dorasta...Michael de Nostradam-Nostradamus...)będąc kiedyś nad pewnym jeziorem...i ot tak hop siup...sza sza ple ple...go natychmiast otrzymał...!?To się jak mówi młodzież zwyczajnie w pale nie mieści...i mózg staje w miejscu...od oczywiście...głębokości myśli...widzy i mądrości...oraz a jakże...świadczy o,,gigantycznej'',nieosiągalnej,niebotycznej...duchowości...!?Mądremu dość.Pozdrawiam wszystkich już świątecznie i serdecznie!C.d.n.

Czw, 22 gru 2011 18:59 | brak oceny

tx | Gość

O tym że jednak sie nie rozpadnie i od połowy 2012 bedzie dobrze juz pan pewnie na Wall Street Journal niedoczytał, co ? ;)

Czw, 22 gru 2011 16:51 | brak oceny

Patryk P | Gość

Czekam na rozpad UE. Głosowałem za tym, ale żałuje. Zobaczcie, odkąd weszliśmy do UE mamy powolny i coraz większy rozpad i skłócenie społeczeństwa. Nerwica, napięcie, jad, atakujemy samych siebie, własne wartości, tradycje. Tak nie było nigdy w historii. Co nam więc ta Unia dobrego przyniosła. Parę odcinków dróg i dotacje. Za to straciliśmy całą resztę.

Czw, 22 gru 2011 11:51 | brak oceny

arteon | Gość

Jestem bardzo sceptyczny, zarowno do przepowiedni jasnowidzow jak i politykow, ze o mass- mediach nie wspomne. Obiektywnie jednak stwierdzam ze p Jackowski nie pierwszy raz wspomina o rozpadzie Unii, przepowiadal to juz pare lat temu. Wtedy byl wysmiewany bo to bylo niedopuszczalne, dzisiaj rowniez, bo rozklad unii jest tuz tuz i wszyscy o tym mowia.

Poki co, Zdrowych i Spokojnych Swiat wszystkim zycze.

ps. przepraszam za brak polskiej trzcionki

Czw, 22 gru 2011 07:07 | brak oceny

znafca | Gość

Jak zwykle nasz krajowy szarlatan kompiluje przepowiednie z tego co usłyszy w TV. Unia Europejska miała się rozpaść na jesieni - nic się nie rozpadło. Upadek strefy Euro- tak, już w momencie wejścia waluty kilku czołowych ekonomistów naszego kraju twierdziło że dają na to 10 lat- jasnowidze czy co?
Przestańcie wierzyć w te papkę tak bezkrytycznie.

Śr, 21 gru 2011 22:50 | brak oceny

Pamela | Gość

Aby zrozumieć istotę jakiejś rzeczy należy niekiedy zapomnieć na chwilę o rzeczywistości i rządzących nią (jak nam się wydaje) prawach. Rozum, który interpretuje dane dostarczane przez zmysły układa je w ciąg logiczny według informacji zakodowanych w naszej podświadomości.
Dotyczy to także wizji i objawień. Rozum podpowiada ich interpretację według naszego pojmowania bieżącej rzeczywistości i przez to istota przekazu zostaje zafałszowana. Oczywiście nie ustrzegł się tego błędu Pan Jackowski. A przecież fenomen Jego wizji nie polega na tym, co On sam interpretuje, ale na tym co w danym momencie odczuł lub zobaczył. I dlatego właśnie duża część Jego przepowiedni po prostu się nie sprawdza. Daty wydarzeń nie mają znaczenia i nie warto doszukiwać się na siłę analogii do bieżącego toku faktów czy nawet prognoż. Cóź, kiedy większość wizjonerów nadal stara się interpretować odebrane przekazy i zapewne czynić tak będzie zawsze nadając wartościowym informacjom subiektywną ocenę. Najczęściej niestety blędną.

Śr, 21 gru 2011 21:22 | brak oceny

Dargin | Załogant

Rozpad Unii ze względów ekonomicznych od dawna "przepowiadał" Janusz Korwin-Mikke. I akurat to się sprawdza. Socjalizm - tym razem w wydaniu europejskim - nie wytrzyma, zatem tego typu "proroctwa" są zwykłym wyciąganiem wniosków z już istniejących faktów. Zbyt mała liczba szczegółów w wypowiedziach pana Jackowskiego dyskwalifikuje go - w tym przypadku - jako jasnowidza. Prof. Rybiński przewiduje głęboką recesję w Polsce w 2013 roku, i jakoś nie spotkałem, by nazywano go jasnowidzem.
Pozdrowienia dla załogantów Nautilusa

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

26 września: [...]  Wieczorem łączymy się z naszymi kolegami z Las Vegas - temat to scenariusze przyszłości ludzkiej cywilizacji przedstawiane przez obce istoty podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia .[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:32 | Witam FN, Wiem, że macie takich obserwacji dużo, ale sam chyba widziałem UFO. Było to 24 września 2021 w Katowicach, godzina 23.16. Wracałem od mojej dziewczyny, kiedy nagle na niebie zauważyłem jasny punkt. Pomyślałem, że to gwiazda, gdyż punkt stał nieruchomo. Nawet nie wyciągnąłem aparatu, bo wiadomo gwiazda. Ale dosłownie po chwili ten punkt ruszył w kierunku północnym i dosłownie z prędkością niewyobrażalną dla mnie odleciał. Zatkało mnie wtedy. Próbowałem szybko wyjąć z plecaka komórkę ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

POWRÓT DO EMILCINA - FN 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.