Dziś jest:
Wtorek, 23 lipca 2019

Przychodzimy, odchodzimy
leciuteńko na paluszkach.
/J. Jęczmyk, Piwnica pod Baranami/

Komentarze: 78
Wyświetleń: 46317x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 1 mar 2012 10:23   
Autor: FN, źródło: FN   

Czy Mistrzostwa Euro 2012 odbędą się w cieniu dramatycznych wydarzeń w Europie?

29 lutego 2012 po raz kolejny Krzysztof Jackowski zgodził się podzielić się swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości z czytelnikami serwisu FN . Robi to raczej... niechętnie, gdyż jest absolutnie świadomy tego, że tego typu wizje są obarczone dużym marginesem błędu. Zupełnie czymś innym jest szukanie zaginionej osoby, a czym innym przewidywanie rewolucji w jakimś kraju. Trzeba mu jednak przyznać, że bardzo często jego niezwykłe przeczucie okazuje się strzałem w dziesiątkę. Przykładem mogą być jego słowa z końca 2009 roku o tym, że w 2010 dojdzie do jakiegoś wypadku „z jednym lub dwoma samolotami, gdzieś na wschodzie lub na Ukrainie”. Warto przypomnieć, że do Smoleńska poleciały "dwa samoloty", czyli rządowy TU-154 i JAK.

Jasnowidz wiedział, że ten wypadek lotniczy będzie miał ogromny wpływ na Polskę, będzie „czymś ważnym”. Wtedy w grudniu 2009 roku podczas spotkania Fundacji była dyskusja o tym, że przecież wypadki lotnicze są oczywiście dramatycznym wydarzeniem, ale przecież nie wpływają na losy kraju. Dopiero po 10 kwietnia 2010 stało się jasne, że i tym razem Krzysztof Jackowski miał rację. Oczywiście nie przewidział wszystkich okoliczności tamtego zdarzenia, ale istotnie w jakiś niepojęty dla rozumu sposób z przyszłości dotarł do niego prawidłowy obraz „katastrofy lotniczej, która wpłynie na cały 2010 rok”.

 

Tym razem także ma dość ciekawą wizję, która dotyczy dramatycznych wydarzeń, które mają mieć miejsce na zachodzie Europy. Jasnowidz nawet jest bardziej precyzyjny – mówi, że będzie to miało miejsce we Francji. Chodzi o jakieś potężne zamieszki, wręcz rewolucję. Jego zdaniem zbiegnie się ona z Mistrzostwami Europy w Polsce i na Ukrainie. Efektem ubocznym tych wydarzeń ma być to, że Euro 2012 zostanie wręcz „przykryte” medialną siłą tego, co będzie się działo w Europie. Oto materiał nagrany w Bazie FN:

 

 

 

I jeszcze jedna sprawa z ostatnich dni. Chodzi o odnalezienie zwłok zaginionej kobiety w miejscowości Łask. Oto strona z serwisu http://www.mojlask.pl/2012/02/21/tragiczna-smierc-starszej-pani/

 

 

 

O pomoc do wizjonera zwróciła się rodzina 81-letniej Marianny Madej z Łaska w województwie łódzkim. Cierpiąca na chorobę Alzheimera kobieta wyszła z domu 14 lutego po południu. Jej córka wysłała jasnowidzowi list ze zdjęciem zaginionej. W sobotę, 18 lutego Krzysztof Jackowski na mapie zaznaczył obszar, gdzie może znajdować się ciało kobiety.

"Uważam, że ta osoba nie żyje - napisał jasnowidz w e-mailu wysłanym do bliskich zaginionej kobiety. - Ona leży w lesie. Blisko toru kolejowego. Blisko rozdroża dwóch dróg..."

Oprócz tej informacji Jackowski wysłał mapę z miejscem, gdzie należy szukać.
- Mapkę wysłałem około godziny 15 - mówi jasnowidz. - Dwie godziny później otrzymałem wiadomość od rodziny kobiety, że natrafili na jej ciało. Znaleziono ją 300 metrów od miejsca, które wskazałem. To bardzo mało... Prawdopodobnie kobieta wyszła z domu i zamarzła.

Krzysztof Jackowski uważa tę historię za „zwykłą”, gdyż tutaj pomogła mu osoba zmarła. O swoich kontaktach z osobami „po drugiej stronie” jasnowidz mówi od dawna, a swoją książkę zatytułował nawet „Zmarli Mówią”. Wspomina także o niej w kolejnym materiale wideo, który został zmontowany na potrzeby tej publikacji.

 

Komentarze: 78
Wyświetleń: 46317x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 1 mar 2012 10:23   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (78)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7 8

Wt, 17 lip 2018 15:38 | brak oceny

WaszaSzerokosc | Załogant

Z zamieszek we Francji podczas polsko-ukrainskiego euro 2012 moze przepowiednia sie nie sprawdzila, ale troche to pasuje do euro 2016 WE FRANCJI. Moze nie do konca dobra interpretacja przepowiedni, skoro sie sprawdzila, ale pare lat później...

Pon, 2 lip 2012 12:08 | brak oceny

CYPISEK | Gość

NIESTETY NIE POTWIERDZIŁY SIĘ ZAPOWIEDZI PANA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO DOT. ZAMIESZEK WE FRANCJI PODCZAS EURO 2012 !!!!!!

Pon, 12 mar 2012 16:20 | brak oceny

Lucyfer | Gość

Do: a Jedi Knight
Musisz się strasznie męczyć w klatce swego dogmatycznego umysłu. To smutne że na świecie są ludzie którzy pomimo tak wielkiej dostępności informacyjnej jaką zapewnia dzisiaj Internet w dalszym ciągu tkwią w ciemnocie i średniowiecznym zacofaniu. Tu nie chodzi już o bliźniego w stosunku do którego powinieneś okazać szacunek tak jak przecież nakazuje Twój dogmat ale o Ciebie samego. Tkwiąc w tak wielkim intelektualnym i duchowym ograniczeniu krzywdzisz siebie samego, krzywdzisz swój święty kwantowy umysł i marnujesz potencjał jaki posiadasz będąc istotą ludzką. To właśnie puste naczynie wyda najgłośniejszy dźwięk gdy się je potrąci. Szukasz sensu własnego istnienia? To bardzo dobrze ale na chwilę obecną Jesteś jedynie wielkim i pustym cytatem z Bibli, groteskowy, bufonowaty rycerzu Jedi. Myślę że byłbyś w stanie własnoręcznie ukrzyżować swojego Jezusa gdyby okazało się że w jego zachowaniu i głoszonej prawdzie jest coś odmiennego niż to co zostało zawarte w tak uświęconym przez Ciebie kanonie. Zatraciłeś się rycerzu tak bardzo w tej fundamentalistycznej doktrynie że nie jesteś już w stanie odróżnić istoty prawdziwego sacrum i pojęcia Boga od ograniczonej interpretacji powstałej w wyjątkowo nieoświeconych, prostych umysłach żydowskiego ludu. Myślę mały inkwizytorze że przebrałeś sie w kostium rycerza Jedi bo tak naprawdę wstydzisz się tego ograniczenia i duchowego inwalidztwa w jakim tkwisz. No cóż nie miałeś wyboru, narzucone Ci to zostało przez kulturę w jakiej przyszło Ci żyć ale uświadom sobie iż wiara to rzecz nabyta a nie wrodzona więc jeżeli masz choć trochę szacunku do samego siebie zacznij kopać głębiej. Rycerz Jedi to właściwy drogowskaz, to Dharma uniwersalizmu i prawdziwego Oświecenia. Niech moc będzie z Tobą

Nie, 11 mar 2012 18:48 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Wywoływacze duchów,JASNOWIDZE,seanse w których rzekomo widzimy ducha zmarłej osoby,wróżby,tarot itp.szatańskie praktyki były jednoznacznie i zdecydowanie zakazane w Biblii.Sam Bóg żywy,Bóg Abrahama,Izaaka i Jakuba prowadząc Izraelitów po pustyni dał im zakaz korzystania z takich,,usług'',wiedząc do czego to prowadzi i znając jak nikt inny naturę ludzką i jej złe wszelkie inklinacje i ciągoty...pożądliwości...?!Przykłady dwóch cytatów:,,Nie będziecie jedli niczego z krwią;nie będziecie wróżyć ani czarować(...)Nie będziecie zwracać się do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów.Nie wypytujcie ich,bo staniecie się przez nich nieczystymi;Ja,Pan,jestem Bogiem waszym''./3 Księga Mojżeszowa 19,26.31/;,,Kto zaś zwróci się do wywoływaczy duchów i do wrózbitów,by nasladowac ich w cudzołóstwie,to zwrócę swoje oblicze przeciwko takiemu i wytracę go spośród ludu(...)A jeżeli mężczyzna albo kobieta będą wywoływać duchy lub wróżyć,to poniosą śmierć.Ukamienują ich,krew ich spadnie na nich''./3 Mojżeszowa 20,6.27/.Kapitalnymi cytatami w kontekście działalności pana Krzysztofa Jackowskiego,która jest duchowym wszeteczeństwem i cudzołóstwem są następujące:,,Ale Jezus rzekł mu:Pójdż za mną,a u m a r l i n i e c h a j g r z e b i ą u ma r ł y c h s w o i c h''./Mateusza 8,22/.A do tego:,,A że umarli wzbudzeni będą,to i Mojżesz zaznaczył przy krzaku gorejącym,gdy nazywa Pana Bogiem Abrahama i Bogiem Izaaka,i Bogiem Jakuba.N i e j e s t o n p r z e t o B o g i e m u m a r ł y c h, a l e ż y w y c h.Dla niego bowiem wszyscy żyją''./Łukasza 20,37-38/.Dlaczego i czy to jest przypadek wszyscy uczciwi czytelnicy Nautilusa,że praktyki pana Jackowskiego mają jednoznacznie m r o c z n y charakter...?!Dotyczą bowiem śmierci i znajdywania martwych ciał ludzi,którzy w dodatku giną w m r o c z n y c h okolicznosciach...?!Cóż komu za pożytek,korzyść z tego,że odnajdywane są ciała ludzi...w kraju rzekomo ludzi tzw.wierzących,przyznajacych się do bycia chrześcijanami...skoro skupiają oni swoją uwagę na...ciałach...i to martwych...skoro istotą cherześcijaństwa jest zmartwychwstanie...ale przecież nie tych martwych ciał...tylko c i a ł d u c h o w ych...gdyż...:,,ciało i krew nie mogą odziedziczyć Królestwa Bożego ani to co,co skażone,nie odziedziczy tego,co nieskażone''./1 Koryntian 15,50/.Amen!Mądremu dość.Pozdrawiam wszystkich serdecznie!C.d.n.

Sob, 10 mar 2012 15:09 | brak oceny

Area 51 | Załogant

Biedny Jackowski... Biedny, bo jest jasnowidzem od znajdywania ciał.... Może on sam by chciał kiedyś odnaleźć kogoś żywego?..... Tego mu serdecznie życzę!

Pt, 9 mar 2012 20:50 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

W 1 Księdze Samuela mamy pokazane jak Saul,król izraelski z XI wieku przed Chrystusem poszedł do wrózbitki En-dor,która jako jedyna uchowała się w Izraelu po tym jak Saul kazał wcześniej usunąć z kraju wrózbitów i wywiływaczy duchów.Saul dowiadywał się przez ducha złego...,co przedsięwziąć w czekającej go walce z Filistynami,ponieważ Duch Boży odszedł od niego.W 1 Księdze Kronik mamy wyjaśnione,że Saul postąpił żle nie pytając o to Pana ale wróżkę za którą stały siły nieczyste,a więc i duch był dobitnym i ewidentnym zwiedzeniem Szatana...?!1 Księga Kronik:,,Tak zginął Saul z powodu swojej niewierności,jakiej dopuścił się wobec Pana,wbrew słowu Pana,którego nie przestrzegał;zapytywał równeiż o wyrocznię wieszczkę,a nie pytał o wyrocznię Pana;On więc pozbawił go życia,władzę królewską zaś przeniósł na Dawida,syna Isajego''.Uczciwy czytelniku Nautilusa jeśli nie czytałeś Biblii być może nie zdajesz sobie sprawy jak wielkie znaczenie ma korzystanie z takich,,usług''.Osoby które w ten sposób zwodzą ludzi,nie mają daru Ducha Świętego ale mają do czynienia z siłami zła.Podczas wywoływania duchów istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo,że złe duchy opanują Twój umysł,za wszelką cenę wystrzegaj się czegoś takiego.Poczytaj Biblię a dowiesz się,że dusza po śmierci czeka na Sąd Ostateczny,nie przebywa w tym czasie na ziemi,nie ma żadnej możliwości byś ją zobaczył.Wszystkie zjawy i duchy,które wtedy zobaczysz,są zwiedzeniem Szatana,który wie że chcesz je zobaczyć,karmi Cię twoim własnym pragnieniem...?!Osoby,które niesłusznie uważają,że nauki zawarte w Starym Testamencie stały się nieważne,po przyjściu Jezusa Chrystusa,mają przykład w Nowym Testamencie w Dziejach Apostolskich,jak apostoł Paweł wypędził demona,który przecież głosił,iż są oni sługami Boga.Po co Paweł wypędzał demona który głosił,że są sługami Boga oraz czy rzeczywiście był to demon?Pewne jest,że Ducha Świetego Paweł by nie wypędził,musiał być więc to demon,który zachował się tutaj bardzo podstępnie.Co chciał osiągnąć demon,który jest przeciwny Jezusowi Chrystusowi,głosząc o tym,że Pawel jest posłany przez Boga i zwiastuje drogę zbawienia?Uwaga ludzi skupiłaby się wówczas na tym,że duch ten mówi prawdę,nie kłamie,a więc wszystkie inne wróżby które były przez niego przepowiadane uznane zostały przez ludzi za prawdziwe i prawdopodobnie pochodzące od Boga.Zły duch w ten sposób zwiódłby znaczną część ludzi,którzy zamiast przestrzegać zakazu wróżbiarstwa oddawaliby się czemuś co Bóg zabronił.Możemy również przeczytać,że dzieki temu duchowi,pewni ludzie czerpali korzyści finansowe,co również jest sprzeczne z tym co naucza Słowo Boże.A jak to jest z panem Krzysztofem Jackowskim...?!Mądremu dość.Pozdrawiam wszystkich serdecznie!C.d.n.

Pt, 9 mar 2012 12:22 | brak oceny

nikos | Gość

Dlaczego nie zamieściliście mojego komentarza negującego twierdzenia o reinkarnacji i opisującego Trójcę? "Jeśli będziecie trwać w nauce mojej poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli". Czy boicie się Prawdy że od niej uciekacie i się do niej nie przyznajecie?

Czw, 8 mar 2012 22:13 | brak oceny

Gajela | Załogant

Lubię czytać książki i Święte Księgi też. Oprócz BIblii czytam Torę i Koran. Kiedyś przeczytałam Świętą Księgę Mormona i Hindusów. Mądremu dość??? Nie, bo pewnie jak każdej kobiecie wszystkiego mało, mnie wiedzy nie dość... A, że nie przepadam za jabłkami, to i wężowi raczej trudno mnie zwieść... Do czego zmierzam?. Otóż, a Jedi Kinght jak z rękawa zakonnego habitu, sypie tekstami Starego i Nowego Testamentu, hłoszcząc niemiłośiernie Biblią po głowie Pana Krzysztofa Jackowskiego, udowadniając tym samym jaki to z niego Salomon, a z Pana Krzysztofa, kto ???. No właśnie... Sięgam po Biblię i w Księdze Samuela (mój ulubiony Prorok) w rozdziale 28 jest opisane jak to król Saul udał się do kobiety wywołującej duchy w En-Dor, z prośbą, aby mu wywołała, nie jakiegoś tam mało znaczącego ducha, ale samego Proroka Samuela. W wierszach od 13 do 15 pisze: "I rzekł do niej król. Nie bój się. Lecz co widzisz? Kobieta odrzekła Saulowi. Widzę nadludzką istotę wychodzącą z ziemi. I rzekł do niej; Jaki wygląd Jej? I rzekła: Starzec to, który wychodzi otulony w płaszcz. I poznał Saul, że to Samuel, i pochylił się ku ziemi i oddał pokło. Samuel zaś rzekł do Saula: Czemu mnie niepokoisz, każąc mi przyjść?." ... O czym pisze w tym tekście???. Niech, no sobie a Jedi Kinght to dokładnie przeczyta i spróbuje zobaczyć oczami wyobraźni... Nigdzie dalej nie pisze, gdzie się podział, i co się stało z duchem Samuela - nadludzkiej istoty...

Czw, 8 mar 2012 22:06 | brak oceny

Andrew47 | Gość

Pożyjemy, zobaczymy, oby skutki tych przyszłych wydarzeń jak najmniej odczuła Polska. Stanie się to co ma się stać.

Czw, 8 mar 2012 01:11 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Niniejszy komentarz rozpocznę od stwierdzenia,że wbrew stwierdzeniom i przewidywaniom pana Krzysztofa Jackowskiego i jego,,rewolucji we Francji''... nie tylko,że nie Tylko EURO 2012 w Polsce i w Ukrainie przebiegnie i odbędzie się pomyślnie ale najważniejsze...narodowa reprezentacja Polski nie tylko wyjdzie ze swojej grupy ale zagra w FINALE mistrzostw.Piszę od tym dobitnie i jasno po raz drugi przypominając wszystkim czytelnikom nas czytających biorąc ich niejako na świadków.Moje,,jasnowidzenie''nie jest oparte na żadnych moich praktykach spirytystycznych czy okultystycznych żeby sprawa była jasna...Mam jednakowoż mocne podstawy i argumenty żeby tak twierdzić i przewidywać o czym też napiszę wiecej w miarę zbliżania się EURO 2012.Póki co,niech to bedzie(i jest taką)moja tajemnica...?!Terminy takie jak:JASNOWIDZ,medium,spirytysta,praktykujący radzenia się umarłych,mają powiązanie z poczynaniami i ludżmi,którzy otrzymują od duchów róznego rodzaju,,nowiny''.Kiedy biblijny Bóg żywy,Bóg Abrahama,Izaaka i Jakuba wyprowadził swój lud,naród wybrany z niewoli w Egipcie,aby zamieszkał w Kanaanie,ostrzegł przed zwiedzeniami,które mogły ich spotkać w nowym domu:,,Niech nie znajdzie się u ciebie taki,który przeprowadza swego syna lub swoją córkę przez ogień,ani wróżbita,ani wieszczbiarz,ani guślarz,ani czarodziej,ani zaklinacz,ani wywoływacz duchów,ani znachor,ani wzywający zmarłych''./5 Mojżeszowa 18,10-11/.Dlaczdego Bóg zakazał takich rzeczy?Bóg po prostu nazywa tez rzeczy obrzydliwymi.Nowy Testament daje nam przejrzyste powody.Jezus Chrystus,będąc na ziemi,spotkał wielu ludzi,których narzędziem mowy zawładnęły duchy.Ale w tamtych czasach,istoty te nie grały roli,a jakże...opiekuńczych filozofów,jak dzisiaj.Wręcz przeciwnie,identyfikowały się z demonami,które całkowicie obejmowały ludzi,mieszkając w nich i wprowadzając w coraz większą nędzę aż do śmierci włącznie.Zamiast radzić się tych duchów,prosić ich o mądrość albo dyskutować z nimi może nad problemem sensu życia,Jezus jednoznacznie przeciwstawił się się im i wyrzucał z ludzi,którzy przychodzili do niego po pomoc.W taki sam sposób,gdy apostoł Paweł spotkał młodą dziewczynę zniewoloną przez swoich właścicieli,którzy zarabiali na jej zdolności komunikowania się z duchami,powołał się ona na imię Jezusa i wyrzucił z niej złego ducha(Dzieje Apostolskie 16,19).Dziś można słyszeć od ludzi komunikujących się z duchami,że duchy są,,Chrystusem''albo,,Jezusem''albo,,Bogiem''.Interesujące jest to,że istoty te nie używają metodologii,którą Biblia potępia,ale wszystkie jednoznacznie przeciwstawiają się poselstwu Biblii.Twierdzą one,że człowiek nie musi przyjąc poselstwa Biblii,aby żyć na wieki.Bezpiecznie szanowni czytelnicy mozemy stwierdzić,że powodem,dla którego istoty te przeciwstawiają się Biblii jest fakt,że pokazuje ona kim one są naprawdę.Gdyby ludzie,a zwłaszcza tzw.wierzący,przyznajacy się do bycia chrześcijanami zaczęli znać i rozumieć to,co jest napisane w 5 Księdze Mojżeszowej albo w Ewangeliach,media te straciłyby szybko swoich wielbicieli...?!Przypomnijmy i przywołajmy kilka faktów z życia pana Krzysztofa Jackowskiego oraz z tego co on z siebie wydobywa.Twierdzi on,że wczesniej uważał,że w jego mniemaniu było to,,jasnowidzenie''ale teraz jest pewien,że ma to związek z kontaktem osoby(osób)zmarłej z nim jako Jackowskim i to nie z jego inicjatywy w stosunku do osoby zmarej lecz z inicjatywy tej osoby następuje kontakt...?!Twierdzi on,że rzekomo zmarła osoba daje mu impuls,który to impuls jest,,perfekcyjny''dodając,że,,niewiele skupienia przy tym jest''...?!Dalej,twierdzi on,że jest możliwość,,poczucia żywotności osoby nieżyjącej cieleśnie,że nie mówimy tylko o postrzeganiu pozazmysłowym ale,że,,jest kontakt doczesny z osobą nieżyjącą(sprawa,,Białego szkawału''i pana Lipiny).W innej podobnej sytuacji i okolicznosciach w Woli Przypkowskiej koło Warszawy(sprawa sołtysa Ryszrda Perzyny)pan Jackowski stwierdził,że usiadł w pokoju tego człowieka i w pewnym momencie skupienia,jak twierdzi,,poczuł:szukaj mnie obok kopca na kartofle''.Z tego Bożyszcze i Idol Fundacji Nautilus wyniósł w swoim,,geniuszu''czy,,darze od Boga znad pewnego jeziora'',że dało mu to,,dowód na to,że ludzie po śmierci zdecydowanie żyją'',mało tego twierdzi,,nie odtwarza się ich martwej pamięci,oni funkcjonują''...?!Czy trzeba jeszcze coś więcej dodawać...?!Bez komentarza...Uczciwi czytelnicy i tym bardziej chrześcijanie...mądremu dość.Pozdrawiam wszystkich serdecznie!C.d.n.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7 8
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

22 lipca 2019 po ciężkiej chorobie zmarł nasz wieloletni przyjaciel, redaktor naczelny miesięcznika Nieznany Świat Marek Rymuszko. Pogrążona w smutku Załogą Okrętu Nautilus żegna Ciebie drogi Marku... Do zobaczenia kiedyś przy Tęczowym Moście - czekaj tam na nas! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 20 lip 2019 08:52 | UFO [...] Witam i pozdrawiam Zachodniopomorskie 18 lipca 2019 Godz.17:57 Dziś porobiłem trochę zdjęć nagrałem filmik oceńcie sami co na nich jest. /zapraszamy do działu RELACJE w serwisie www.emilcin.com/ ....

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 23 lipca 2019 | 22 lipca 2019 roku odszedł w stronę światła Marek Rymuszko. Twórca i pomysłodawca miesięcznika ‘Nieznany Świat’, który przebudził miliony ludzi ze snu i sprawił, że dostrzegli inny, nieznany świat. Ale odszedł przede wszystkim bliski mi człowiek, którego brak odczuwać będę do końca mojej ziemskiej wędrówki.

czytaj dalej

FILM FN

Apollo 11 - Day 5 (Full Mission)

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.