Dziś jest:
Niedziela, 5 lipca 2020

Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę.
franciszkanin o. Klimuszko.

Komentarze: 45
Wyświetleń: 45137x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 8 cze 2012 09:10   
Autor: FN, źródło: FN   

Krzysztof Jackowski o ostatnich sprawach kryminalnych i zbliżających się wydarzeniach w Europie

Krótka porcja informacji o Krzysztofie Jackowskim,  o którą prosi wielu czytelników serwisu FN. Cały czas znajduje zwłoki i zauważa u siebie ciekawą zależność (polecamy wysłuchanie materiału dźwiękowego). Miesiąc temu nagraliśmy rozmowę z jasnowidzem o dwóch sprawach związanych z zaginięciami osób, których kulisy okazały się tragiczne. Oto artykuły z prasy lokalnej:

 

 

5 kwietnia 2012 roku nagraliśmy rozmowę z jasnowidzem o tych właśnie wydarzeniach.

 

I jeszcze jeden materiał. Tym razem jasnowidz mówi o najbliższych miesiącach, które czekaja Polskę i... Europę.

 

Komentarze: 45
Wyświetleń: 45137x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 8 cze 2012 09:10   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (45)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5

Sob, 30 cze 2012 00:33 | brak oceny

diplodok | Gość

Krzysztof Jackowski o roku 2012
Styczeń w polskiej gospodarce będzie względnie spokojny. W lutym dojdzie do finansowego trzęsienia ziemi. Nastąpi wielki krach na giełdzie. W ciągu następnych dwóch miesięcy sytuacja się pogorszy i dojdzie do załamania gospodarczego. Ceny wzrosną o jedną trzecią, a bezrobocie sięgnie 23 procent.

W pierwszej połowie roku z Unii Europejskiej wystąpi Wielka Brytania i Irlandia.
( 1 lipca w niedzielę więc jeszcze jest szansa ;) )

Leszek Miller przegra partyjne wybory w SLD z Ryszardem Kaliszem.

Do półfinału awansuje drużyna Ukrainy. Mistrzem Europy zostanie Francja.

Wiosna będzie zatruta. Coś się będzie działo z powietrzem.

Euro będzie przez nas mniej przeżywane z powodu napiętej sytuacji i niepokojów. W jednym z krajów europejskich zacznie się totalna rewolucja.

Nie, 24 cze 2012 17:46 | brak oceny

zioman | Gość

Panie Jackowski znów Pan przewidział "poprawnie" wynik meczu! miał Pan 100% racje mistrzem europy na euro 2012 zostanie Francja hahaha ŻAL!!!!

Wt, 19 cze 2012 01:00 | brak oceny

azontor | Gość

Witaj Krzyśku wiem, że to przeczytasz również mam pewne możliwości.
Proszę zacznij informować ludzi o tym co ważne co ich czeka w najbliższym czasie mówię o mieszkańcach Europy głównie właśnie niegdysiejszy wschód a obecne centrum.
Na pewno masz te same obawy co ja z tym, że Ciebie wysłuchają lub art przebije się do publiki. Czemu to jest istotne kiedy nie da się tego uniknąć? ano jest opcja przygotowania i zminimalizowania strat. Ciebie też czekają straty wiesz o tym doskonale ale jak zwykle nie mówisz i unikasz jej pytań.

Zacznij informować ludzi teraz póki nie jest jeszcze za późno. To już tylko kwestia 4minut

Pon, 18 cze 2012 14:04 | brak oceny

lala | Gość

- Pchał się do polityki z ramienia Samoobrony. Ale bez powodzenia.
- W roku 2000 Komenda Główna Policji wydała raport stwierdzający znikomą skuteczność jasnowidzów i Krzysztof Jackowski ogłosił zamiar wystąpienia na drogę sądową, aby w oparciu o dokumentację prowadzonych przez siebie spraw uzyskać potwierdzenie swoich zdolności w sądzie. Do dziś jednak żaden pozew tego typu nie wpłynął.
- Jesienią 2011 roku fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych stwierdziła, że:

Nie znamy sprawy, w której informacje jasnowidza przyczyniłyby się bezpośrednio do odnalezienia osoby zaginionej. Nie znamy też sprawy, w której informacje od jasnowidza byłyby precyzyjne. Najczęściej brzmią: "żyje, wyjechał za granicę" albo "nie żyje, leży w dole przy domu, który jest blisko lasu" albo rodziny dostają mapkę, która obejmuje ogromny teren i przeszukanie go właściwie nie jest możliwe K. Jackowski w Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Jackowski_(jasnowidz)

Pon, 18 cze 2012 00:04 | brak oceny

draculinna | Gość

Nawet Policja sie wypiera tego oszusta i mowia otwarcie ze ten czlowiek nigdy im w niczym nie pomagal a policja nie powinna klamac w takich sprawach

Sob, 16 cze 2012 23:57 | brak oceny

szafranowa | Załogant

DO CZECH RAZY SZTUKA!!!! No i tu pan Jackowski się nie pomylił, z grupy nie wyszliśmy. A jednak się kręci.....jak ktoś kiedyś powiedział.

Sob, 16 cze 2012 16:58 | brak oceny

trewski-na-wolnym | Załogant

A propos futbolu, oto piękna piosenka kibiców Anglii, która mówi o oczekiwaniu w wielkim bólu już 30 lat, ale ciągle z nadzieją, że może w końcu teraz spełnią się marzenia. Zastanawiam się, czemu nikt nie może skomponować czegoś podobnego dla polskich kibiców, tylko same smuty, od których słuchania autentycznie płakać się chce. http://www.youtube.com/watch?v=zGttr1ZptA8

Czw, 14 cze 2012 12:20 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Jest 14 czerwca 2012 roku.Żeby nie było niedomówień,spieszę donieść,że jest mi bardzo smutno...ale moja wiedza i informacje mówią mi,że Polska nie wygra meczy z Czechami we Wrocławiu dnia 16 czerwca 2012 roku.Niestety będzie REMIS...remis,który nic Nam nie daje a powoduje tylko,że owszem nie przegramy meczy na na EURO 2012 ale nie awansyjemy do ćwierćfinału...?!Wcześniej pisałem,że awansujemy do ćwierćfinału ale teraz wiem,że tak się nie stanie.Jest mi z tego powodu bardzo smutno...bardzo...będę oczywiscie całym sercem kibicował polskiej drużynie...ale prawda jest taka,że nie wygramy tego meczu.No chyba,że stanie się cud...Piszę o tym 2 dni wcześniej,żeby potem nie było...Remis z Rosją przewidziałem bezbłędnie...Dodam,przypominając,że pisałem iż mistrzem Europy zostanie ZBORNA ROSJI...wygrywając z pewnymi siebie Niemcami w finale EURO 2012...i tak się stanie...?!Jeśli się stanie tak jak przewiduję,a remis z Rosją był...,to udowodnię tutaj wszystkim kto tu komu może,,prać kalesony''odnosnie prekognizji...?!Pozdrawiam specjalnie serdecznie siostrę,,Nieistotne'',która ma mnie za maskotkę tego forum...ciekawe co powie o mnie i nie tylko ona 1 lipca 2012 roku...?!:-)Cesarz tego forum jest tylko jeden...i ja nim jestem...!Pozdrawiam wszystkich serdecznie!Mądremu dość.C.d.n.

Śr, 13 cze 2012 09:30 | brak oceny

Kris | Gość

Zastanawiam się po co Pan Krzysztof to robi - tzn po co próbuje przepowiadać przyszłość. Jego przepowiednie to zawsze jakieś katastrofy, kataklizmy, wojny - prawie nic się nie sprawdza. Przepowiada, przepowiada, przepowiada - i czasami coś się sprawdzi (rachunek prawdopodobieństwa, nic więcej) i co z tego. Czy celem Pana Krzysztofa nie jest wyłącznie zrobienie sobie reklamy? Zrozumiałbym gdybyśmy mogli coś zmienić np. gdyby przepowiedział: w tym miejscu w czasie następnej powodzi Wisła przerwie wały przeciwpowodziowe i zaleje pół województwa - trzeba wzmocnić to miejsce, ale on nie przepowiada takich rzeczy. Gdzieś będzie jakaś wojna, jakieś zamieszki, jakiś samolot spadnie, Unia Europejska będzie miała kłopoty - tak to każdy może przepowiadać przyszłość - bez ani jednego konkretu. A tak - to tylko niepotrzebne straszenie ludzi. Ja nie wierzę w Jego przepowiednie, ale niektórzy wierzą i zamiast szczęśliwie żyć czekają - kiedy w końcu będzie ta wojna...

Śr, 13 cze 2012 00:00 | brak oceny

ziomus | Gość

Panie Ciemnowidzu i " przewidział " Pan wygraną polski z grecja i przegraną z rosją i co ??? Miala unia europejska się rozpaść w zeszłym roku tak samo jak królowej angili miała coś sie stać i niby coś na mistrzostwach euro miało coś się stać i co? Tak samo jak Francja ma zostać mistrzem haha . Weź Pan czarnowidzu się już nie reklamuj i przestań Pan zbijać kapustę na naiwnych Polaczkach a nautilus powinien dać sobie z tym kimś spokój i nie zaśmiecać stron jego artykułami i niby "przepowiedniami" to zwykłe prognozy jego i nic więcej ten many powinien pracować w urzędzie statystycznym

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 30 cze 2020 07:04 | Witam, Czy zgłosił się może do Was ktoś kto dokonał 'jakiejś' obserwacji z powiatu cieszyńskiego w nocy 27 na 28 czerwca (noc z soboty na niedziele)?Np. z gminy Brenna, bądź dalej Ustroń, Skoczów albo sam Cieszyn etc.? Albo i Bielsko-Biała? Jeśli można oczywiście prosić. Niekoniecznie spodziewam się twierdzącej odpowiedzi, ale... nie zaszkodzi zapytać, prawda? Takiej obserwacji mógł ktoś dokonać gdzieś w godzinach pomiędzy 22:50 a 00:20Nie miałem przy sobie zegarka, więc nie potrafię ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - ten fenomen z roku na rok staje się coraz bardziej rzeczywisty

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.