Dziś jest:
Piątek, 22 stycznia 2021

Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. Dzisiaj jest właściwy dzień, aby kochać, wierzyć i żyć w pełni.
XIV Dalajlama – duchowy i polityczny przywódca narodu tybetańskiego

Komentarze: 45
Wyświetleń: 46291x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 8 cze 2012 09:10   
Autor: FN, źródło: FN   

Krzysztof Jackowski o ostatnich sprawach kryminalnych i zbliżających się wydarzeniach w Europie

Krótka porcja informacji o Krzysztofie Jackowskim,  o którą prosi wielu czytelników serwisu FN. Cały czas znajduje zwłoki i zauważa u siebie ciekawą zależność (polecamy wysłuchanie materiału dźwiękowego). Miesiąc temu nagraliśmy rozmowę z jasnowidzem o dwóch sprawach związanych z zaginięciami osób, których kulisy okazały się tragiczne. Oto artykuły z prasy lokalnej:

 

 

5 kwietnia 2012 roku nagraliśmy rozmowę z jasnowidzem o tych właśnie wydarzeniach.

 

I jeszcze jeden materiał. Tym razem jasnowidz mówi o najbliższych miesiącach, które czekaja Polskę i... Europę.

 

Komentarze: 45
Wyświetleń: 46291x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 8 cze 2012 09:10   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (45)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5

Sob, 30 cze 2012 00:33 | brak oceny

diplodok | Gość

Krzysztof Jackowski o roku 2012
Styczeń w polskiej gospodarce będzie względnie spokojny. W lutym dojdzie do finansowego trzęsienia ziemi. Nastąpi wielki krach na giełdzie. W ciągu następnych dwóch miesięcy sytuacja się pogorszy i dojdzie do załamania gospodarczego. Ceny wzrosną o jedną trzecią, a bezrobocie sięgnie 23 procent.

W pierwszej połowie roku z Unii Europejskiej wystąpi Wielka Brytania i Irlandia.
( 1 lipca w niedzielę więc jeszcze jest szansa ;) )

Leszek Miller przegra partyjne wybory w SLD z Ryszardem Kaliszem.

Do półfinału awansuje drużyna Ukrainy. Mistrzem Europy zostanie Francja.

Wiosna będzie zatruta. Coś się będzie działo z powietrzem.

Euro będzie przez nas mniej przeżywane z powodu napiętej sytuacji i niepokojów. W jednym z krajów europejskich zacznie się totalna rewolucja.

Nie, 24 cze 2012 17:46 | brak oceny

zioman | Gość

Panie Jackowski znów Pan przewidział "poprawnie" wynik meczu! miał Pan 100% racje mistrzem europy na euro 2012 zostanie Francja hahaha ŻAL!!!!

Wt, 19 cze 2012 01:00 | brak oceny

azontor | Gość

Witaj Krzyśku wiem, że to przeczytasz również mam pewne możliwości.
Proszę zacznij informować ludzi o tym co ważne co ich czeka w najbliższym czasie mówię o mieszkańcach Europy głównie właśnie niegdysiejszy wschód a obecne centrum.
Na pewno masz te same obawy co ja z tym, że Ciebie wysłuchają lub art przebije się do publiki. Czemu to jest istotne kiedy nie da się tego uniknąć? ano jest opcja przygotowania i zminimalizowania strat. Ciebie też czekają straty wiesz o tym doskonale ale jak zwykle nie mówisz i unikasz jej pytań.

Zacznij informować ludzi teraz póki nie jest jeszcze za późno. To już tylko kwestia 4minut

Pon, 18 cze 2012 14:04 | brak oceny

lala | Gość

- Pchał się do polityki z ramienia Samoobrony. Ale bez powodzenia.
- W roku 2000 Komenda Główna Policji wydała raport stwierdzający znikomą skuteczność jasnowidzów i Krzysztof Jackowski ogłosił zamiar wystąpienia na drogę sądową, aby w oparciu o dokumentację prowadzonych przez siebie spraw uzyskać potwierdzenie swoich zdolności w sądzie. Do dziś jednak żaden pozew tego typu nie wpłynął.
- Jesienią 2011 roku fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych stwierdziła, że:

Nie znamy sprawy, w której informacje jasnowidza przyczyniłyby się bezpośrednio do odnalezienia osoby zaginionej. Nie znamy też sprawy, w której informacje od jasnowidza byłyby precyzyjne. Najczęściej brzmią: "żyje, wyjechał za granicę" albo "nie żyje, leży w dole przy domu, który jest blisko lasu" albo rodziny dostają mapkę, która obejmuje ogromny teren i przeszukanie go właściwie nie jest możliwe K. Jackowski w Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Jackowski_(jasnowidz)

Pon, 18 cze 2012 00:04 | brak oceny

draculinna | Gość

Nawet Policja sie wypiera tego oszusta i mowia otwarcie ze ten czlowiek nigdy im w niczym nie pomagal a policja nie powinna klamac w takich sprawach

Sob, 16 cze 2012 23:57 | brak oceny

szafranowa | Załogant

DO CZECH RAZY SZTUKA!!!! No i tu pan Jackowski się nie pomylił, z grupy nie wyszliśmy. A jednak się kręci.....jak ktoś kiedyś powiedział.

Sob, 16 cze 2012 16:58 | brak oceny

trewski-na-wolnym | Załogant

A propos futbolu, oto piękna piosenka kibiców Anglii, która mówi o oczekiwaniu w wielkim bólu już 30 lat, ale ciągle z nadzieją, że może w końcu teraz spełnią się marzenia. Zastanawiam się, czemu nikt nie może skomponować czegoś podobnego dla polskich kibiców, tylko same smuty, od których słuchania autentycznie płakać się chce. http://www.youtube.com/watch?v=zGttr1ZptA8

Czw, 14 cze 2012 12:20 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Jest 14 czerwca 2012 roku.Żeby nie było niedomówień,spieszę donieść,że jest mi bardzo smutno...ale moja wiedza i informacje mówią mi,że Polska nie wygra meczy z Czechami we Wrocławiu dnia 16 czerwca 2012 roku.Niestety będzie REMIS...remis,który nic Nam nie daje a powoduje tylko,że owszem nie przegramy meczy na na EURO 2012 ale nie awansyjemy do ćwierćfinału...?!Wcześniej pisałem,że awansujemy do ćwierćfinału ale teraz wiem,że tak się nie stanie.Jest mi z tego powodu bardzo smutno...bardzo...będę oczywiscie całym sercem kibicował polskiej drużynie...ale prawda jest taka,że nie wygramy tego meczu.No chyba,że stanie się cud...Piszę o tym 2 dni wcześniej,żeby potem nie było...Remis z Rosją przewidziałem bezbłędnie...Dodam,przypominając,że pisałem iż mistrzem Europy zostanie ZBORNA ROSJI...wygrywając z pewnymi siebie Niemcami w finale EURO 2012...i tak się stanie...?!Jeśli się stanie tak jak przewiduję,a remis z Rosją był...,to udowodnię tutaj wszystkim kto tu komu może,,prać kalesony''odnosnie prekognizji...?!Pozdrawiam specjalnie serdecznie siostrę,,Nieistotne'',która ma mnie za maskotkę tego forum...ciekawe co powie o mnie i nie tylko ona 1 lipca 2012 roku...?!:-)Cesarz tego forum jest tylko jeden...i ja nim jestem...!Pozdrawiam wszystkich serdecznie!Mądremu dość.C.d.n.

Śr, 13 cze 2012 09:30 | brak oceny

Kris | Gość

Zastanawiam się po co Pan Krzysztof to robi - tzn po co próbuje przepowiadać przyszłość. Jego przepowiednie to zawsze jakieś katastrofy, kataklizmy, wojny - prawie nic się nie sprawdza. Przepowiada, przepowiada, przepowiada - i czasami coś się sprawdzi (rachunek prawdopodobieństwa, nic więcej) i co z tego. Czy celem Pana Krzysztofa nie jest wyłącznie zrobienie sobie reklamy? Zrozumiałbym gdybyśmy mogli coś zmienić np. gdyby przepowiedział: w tym miejscu w czasie następnej powodzi Wisła przerwie wały przeciwpowodziowe i zaleje pół województwa - trzeba wzmocnić to miejsce, ale on nie przepowiada takich rzeczy. Gdzieś będzie jakaś wojna, jakieś zamieszki, jakiś samolot spadnie, Unia Europejska będzie miała kłopoty - tak to każdy może przepowiadać przyszłość - bez ani jednego konkretu. A tak - to tylko niepotrzebne straszenie ludzi. Ja nie wierzę w Jego przepowiednie, ale niektórzy wierzą i zamiast szczęśliwie żyć czekają - kiedy w końcu będzie ta wojna...

Śr, 13 cze 2012 00:00 | brak oceny

ziomus | Gość

Panie Ciemnowidzu i " przewidział " Pan wygraną polski z grecja i przegraną z rosją i co ??? Miala unia europejska się rozpaść w zeszłym roku tak samo jak królowej angili miała coś sie stać i niby coś na mistrzostwach euro miało coś się stać i co? Tak samo jak Francja ma zostać mistrzem haha . Weź Pan czarnowidzu się już nie reklamuj i przestań Pan zbijać kapustę na naiwnych Polaczkach a nautilus powinien dać sobie z tym kimś spokój i nie zaśmiecać stron jego artykułami i niby "przepowiedniami" to zwykłe prognozy jego i nic więcej ten many powinien pracować w urzędzie statystycznym

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI W NAJNOWSZYM TELEDYSKU GRUPY KOKON 'WIDZĘ JASNO'

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.