Dziś jest:
Niedziela, 19 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 69
Wyświetleń: 43449x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 2 sie 2012 09:58   
Autor: FN, źródło: http://www.newser.com   

Czy znaleziono dowód na ingerencję obcych w ludzki kod DNA?

Erich von Daniken od dawna twierdzi w swoich książkach, że przed tysiącami lat doszło do sztucznej ingerencji w ludzki kod DNA. Ślady owej ingerencji znajdują się w setkach starożytnych przekazów czy wierzeń. Wydają się potwierdzać tę tezę najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu w Waszyngtonie. Analizowali oni DNA czaszki neandertalczyka, która była znaleziona w Nigerii. Okazało się, że ma ona wprowadzony „fragment obcego DNA”, który w żaden sposób nie pasuje do łańcucha typowych ludzi tamtego okresu.

Naukowcy postawili tezę, że „coś lub ktoś” eksperymentował na ludzki materiale genetycznym i tworzył tzw. „gatunki siostrzane”. Wspomniany fragment DNA nie przypomina bowiem ani DNA Neandertalczyków, ani tym bardziej ludzi.

Oczywiście w tekstach opublikowanych przez zespół naukowy nie ma mowy o „ingerencji obcych”, ale na pewno te ustalenia bardzo ucieszą Ericha von Danikena. Ekipa FN będzie zresztą już za kilka tygodni w jego słynnym szwajcarskim „Mistery Park”.

 

Przy okazji wspomnijmy o jeszcze jednej sprawie.

 

Życie na Ziemi ma pochodzić z kosmosu – przekonuje prof. Chandra Wickramasinghe. Nie chodzi jednak o teorie związaną z pozaziemskimi cywilizacjami, ale raczej z kometami.

- Wszyscy ludzie mieszkający na Ziemi są obcymi, którzy przybyli na naszą planetę z przestrzeni kosmicznej – przekonuje prof. Chandra Wickramasinghe brytyjski naukowiec wykładający matematykę stosowaną i astronomię na uniwersytecie Cardiff w Walii - informuje "Daily Telegraph". Zdaniem naukowca, przeprowadzone przez niego badania zdecydowanie poparły pogląd, iż życie ludzkie swoimi korzeniami sięga poza Ziemią.

Astrobiolog twierdzi, że pierwsze "nasiona życia" zostały zdeponowane na naszej planecie prawie cztery miliardy lat temu. Przekonuje także, że mikroby z kosmosu trafiły na Ziemię dzięki kometom. Mikroby następnie zostały "pomnożone i zasiane" w postaci ludzkiego życia. Tezy naukowca zostały opublikowane w Journal International Cambridge University of Astrobiology - donosi "Daily Telegraph".

- Tak, wszyscy jesteśmy kosmitami, dzielimy swoje kosmiczne pochodzenie – mówi prof. Wickramasinghe.

Badacz uważa, że życie jest przekazywane z planety na planetę już od wielu miliardów lat. Model profesora nie wyjaśnia jednak, w jaki sposób i gdzie życie miało swój początek.

Sprawa jest oczywiście ciekawa, gdyż teoria o „pozaziemskim pochodzeniu rasy ludzkiej” jest jedną z najbardziej przekonujących i logicznych. Prof. Chandra Wickramasinghe ma jednak na myśli wariant „asteroidowy”. Pomysł jest prosty: oto w Ziemię uderza asteroida, na której są jakieś „aminokwasy i proste związki chemiczne”, które zaczynają ewoluować i tak powstaje życie. Można jednak pójść „krok dalej”.

Kiedy w Polsce przebywał Erich vov Daniken, ten temat pojawiał się wielokrotnie. Mówił on wprost, że wszystkie wielkie religie światowe opowiadają „ten samą historię człowieka na Ziemi”, choć różnymi słowami. Według Danikena jeśli zdejmie się owe „alegorie i przenośnie”, obraz jest bardzo prosty. Kiedyś, przed tysiącami (a nie milionami!) lat na Ziemi doszło do ważnego wydarzenia. Jakaś zaawansowana technicznie cywilizacja przyłożyła rękę do tego, aby powstał „homo sapiens”. Jak oni to zrobili, co zrobili, dlaczego – te wszystkie pytania są ciekawe, ale niejako wtórne. Najważniejsze, że była ingerencja.
Daniken mówił nam tak: jak to możliwe, że patrząc na dzieje ludzkości jest etap, kiedy ludzie ganiają za dzikimi zwierzętami rzucając w nich kamieniami, a chwilę, dosłownie sekundę potem piszą piękne poematy, Iliadę czy Odyseję, powstaje teatr, demokracja i gigantyczna Kultura starożytnej Grecji czy Rzymu? To jest niemożliwe. A to jedynie jeden z wielu „etapów” powstawania naszej cywilizacji. Te wcześniejsze były może nawet jeszcze ciekawsze.

Komentarze: 69
Wyświetleń: 43449x | Ocen: 5

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 2 sie 2012 09:58   
Autor: FN, źródło: http://www.newser.com   


Komentarze (69)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7

Nie, 21 paź 2012 13:49 | brak oceny

pozdrawiam | Gość

WSZYSCY pochodza od Adama i Ewy ; Polacy , Niemcy , czarni , indianie , japonczycy , i inni . Mieli bardzo duzo dzieci ,róznych ras

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 3 paź 2012 21:22 | brak oceny

gh | Gość

czy wierzycie w Boga?

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 28 wrz 2012 12:28 | brak oceny

Czlo - wiek | Gość

Jakoś nikt nie chce pamiętać...,że to zwycięzcy zwykle piszą historię..., piszą podręczniki, budują szkoły, czasami palą niewygodne książki, tworzą prawo według własnych paradygmatów i wygody oraz obdarzają darmowymi pismami i informacją bo mają za co i z czego szerzyć własne na własny użytek informacje, siać po forach...ech...Dziwne ,że nadal trudne to dla niektórych do pojęcia... i zrozumienia. Wojują niektórzy z sektami a sami w największych i najpotężniejszych sektach siedzą..., wojują z innowiercami a sami nawet nie wierzą w siebie ..., wytykając innym walkę, dopatrując się zła u innych a sami nadal wojują i nawracają na własne uwarunkowane behawioralnie stereotypy... Myśląc,że to ma jakiś sens..., nawracanie na siłę..., namawianie na własny produkt myślenia i tak to trwa od już tysiącleci..., to "gorliwe" nawracanie, wyzwalające na poziomie nieświadomości indywidualnej i zbiorowej nowe wojny..., bo jak zwykle nie wiedzą co czynią nawracający..., przecząc wciąż własnemu gatunkowi...I oczekują jak nie przyjścia zbawiciela... który ich wyzwoli z ich uwarunkowań i stereotypów, kodów, programów, projekcji, pomylenia pojęć, to znów - oczekują na kosmitów ,że się ujawnią... (tylko po co...? ) Zadziwienie mnie bierze,że tego nawet nie chcą dostrzec.... co się dzieje... Jezus nie wyzwoli nas od stereotypów i uwarunkowań sam musisz się od tego uwolnić istoto ludzka... przerobić to w sobie, po to tu jesteś, uświadomić sobie ile tkwi w Tobie kodów i uwarunkowań od urodzenia w które czasami fanatycznie wierzysz i powtarzasz,powielając je nadal zarzucając innym a nie sobie fanatyzm. Nadal sobie wdrukowujesz to samo, zamykając się przed nowym. Aż stajesz się tykającą bombą...eksplodującą napiętym programem własnych uwarunkowań i stereotypów. Jezus był można to tak ująć, kosmicznym mistrzem...on wskazał drogę jak Budda... MIŁOŚĆ. Nikt jak dotąd w pełni nie może pojąć i zrozumieć Jezusa..., Buddy..., bo to dalekie czasy i jak zwykle nadużyć się trochę nazbierało...,można co najwyżej domniemać..., kierować się sercem, empatią by zrozumieć jak się czuje istota ludzka po drugiej stronie rzeczywistości. Tylko poprzez empatię, czucie i wyczucie, zrozumienie jak się czuje Twój wróg..., czy druga istota poszerzasz świadomość i spektrum pojmowania o nowe paradygmaty czyli nowe punkty odniesienia..., czyli o nowe informacje. Poszerzona świadomość...niestety zawsze może się zawęzić gdy sobie pozwolisz...na regres cofnięcia... Zatem i nie jedna cywilizacja może się cyklicznie pojawiać... i znikać, ech, małe muszki gdy położysz cytrynę lub gnijące jabłko też się z czasem pojawią... zależy to od sprzyjających warunków w kosmicznym rezerwuarze zdarzeń. Skup się na pozytywach poczuj miłość..., empatię, czucie to zrozumiesz co napisałam..., dostrzeżesz więcej...Bo piszę to do Ciebie kochany człowieku z punktu miłości... a byłam tu od paru lat...(dziś gdy to piszę jest 2012.09.27). I chcę tu już nie wchodzić.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 26 wrz 2012 16:19 | brak oceny

n | Gość

Bog wszystko stworzyl

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 18 wrz 2012 22:36 | brak oceny

grakuz46 | Załogant

Bardzo ciekawie , wręcz fascynująco, opowiada na temat ingerencji "obcych" w stwarzanie czlowieka myslacego opisuje w swoich ksiązkach Zecharia Sitchin. Pierwszą z nich jest "Dwunasta Planeta", a o tej ingerencji "obcych" pisze w "Genezis jeszcze raz", odwolując sie często do fragmentów Pisma Świetego. Dokladnie tłumaczy działania gosci z planety Nibiru i powodów, dla których, mamipulując kodem DNA, w drodze wielu prób stworzył czlowieka, jakim jest dzisiaj. Mozna wierzy c lub nie, ale czyta sie wspaniale. Polecam, bo warto.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 17 wrz 2012 03:09 | brak oceny

Lik | Gość

Teoria panspermii nie tłumaczy natomiast skąd się wzięło życie na kometach... Gdzieś powstało przecież.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 14 wrz 2012 23:04 | brak oceny

Villa Angelo | Gość

Jesteśmy kosmitami proste jak drut , każdy jest bogiem proste jak drut , ziemia jest plaska proste jak drut Pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 5 wrz 2012 16:09 | ocena: -1

Julko | Gość

Erich von Danike - tego człowieka nie da się traktować poważnie. Poza tym wielu naukowców twierdzi, że nie ma stuprocentowego dowodu aby neandertalczyk był w ogóle naszym przodkiem.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 26 sie 2012 14:51 | brak oceny

niko | Gość

Wszyscy ludzie pochodzą od jednego przodka i nie było żadnej ingerencji obcych cywilizacji z kosmosu, chociaż takie istnieją i istnieć będzie jeszcze mnóstwo. Jedynie Stwórca który jest życiem może takiego życia udzielać, bo wszystko od Niego pochodzi, może dawać też różne sposoby rozmnażania, a działając przez swoich aniołów albo ludzi którzy uzyskali taką moc może związywać stworzenia na różne sposoby. Związywać światłem i grawitacją. Szczątki stworzeń które badają naukowcy pochodzą z innej strefy czasoprzestrzennej, istoty te już nie posiadają ducha, a gdy go posiadały przebywały w innej modalności bytu. Nasza historia stworzenia zaczyna się od Adama w ziemskim raju. Jeżeli mamy podobny kod genetyczny to dlatego że program którym byliśmy tworzeni tak właśnie działa. Skąd to wiem? Każdy kto intensywnie szuka prawdy może ją znaleźć, może też ona zostać komuś dana z wysokości.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 26 sie 2012 10:59 | brak oceny

Villa Angelo | Gość

Zaczęło się !? pierwsze oznaki transformacji ? wyładowania atmosferyczne uaktywniały nowe energie kosmiczne na terenie Japonii , dziwnym trafem ?przypomina to nieraz uchwycone slupy światła (energii ) nad piramidami na kontynencie łacińskim , co w konsekwencji uważaliśmy za ewentualny foto-szop , tylko czekać na powszechność tego zjawiska, 12.12. 12. już niedaleko !?http://www.youtube.com/watch?v=aa9X9J8RHzA&feature=player_embedded

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 23:39 | 17 listopada 2017 był obserwowany obiekt UFO, który miał kształt walca - według świadka UFO emanowało jasnym, silnym światłem. Obiekt był widzialny nad autostradą A2 w okolicy miejscowości Jordanów. Czekamy na świadków, którzy także widzieli ten obiekt. Więcej w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.