Dziś jest:
Poniedziałek, 20 września 2021

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Komentarze: 31
Wyświetleń: 39284x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 22 sty 2013 09:06   
Autor: FN, źródło: FN   

Czy na Księżycu jest Baza UFO?

"Ziemia jest odwiedzana przez obce cywilizacje poruszające się w zaawansowanych technologicznie pojazdach" - to zdanie jest prawdziwe dla każdego, kto choć raz miał okazję na poważnie zająć się tematem Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Jest ono poza dyskusją.

Skoro tak jest, to jest oczywiste także, że dla tych obiektów nie jest żadnym problemem lądowanie na Księżycu, a także - to także można śmiało założyć - założenie stałej tam Bazy. Dlaczego na Księżycu? Chociażby po to, aby obserwować, jak pewna rasa drapieżnych i dwunogich istot postanowiła doprowadzić swoją planetę do całkowitej zagłady wyniszczając jej zasoby naturalne. W każdym razie w światowych archiwach UFO jest wiele relacji mówiących o tym, że Księżyc jest miejscem, gdzie istnieje jakaś "Baza Obych".

Tę zaskakującą tezę wydaje się potwierdzać film nagrany przez mieszkańca Stanów Zjednoczonych, który przy pomocy teleskopu z możliwością nagrywania z jakością HD rejestrował Księżyc. Na świecie tysiące ludzi zajmuje się filmowaniem nocnego nieba, w tym Księżyca. Kiedy zaczął w domu analizować nagranie zwrócił uwagę na rzecz zdumiewającą - od powierzchni Księżyca odrywają się małe, świecące punkty, który błyskawicznie oddalają się. Kiedy na programie montażowym powiększył ten fragment zapisu dostrzegł, że owe tajemnicze obiekty wylatują z jednego punktu "Srebrnego Globu". Oto klatki z tego filmu:

 

 

O istnieniu tego nagrania powiadomił nas jeden z naszych czytelników. Cały zapis jest jakości HD. Niezwykłe zjawisko zostało zarejestrowane 15 września 2012 roku.

 

 

 

W serwisie urochomiliśmy nową pokładową ECHO-SONDĘ.

Pytanie jest proste: "CZY NA KSIĘŻYCU MOŻE BYĆ BAZA UFO?".

- KLIKNIJ NA LINK, ABY SPRAWDZIĆ WYNIKI -

 

 

 

 

Ostatnie lata przyniosły wręcz gigantyczne poprawienie się jakości zdjęć, co pozwala na zobaczenie rzeczy, które "umknęły uwadze" i były niewidoczne gołym okiem. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że mamy do czynienia ze zwykłymi zjawiskami (ptaki, balony, samoloty itp.), wykluczyć tego nie sposób, ale zawsze jest możliwość, że są to owe Niezidentyfikowane Obiekty Latające, które obserwują ludzie na całym świecie od czasu, od kiedy człowiek tylko spojrzał w niebo. Zdjęć bardzo wysokiej rozdzielczości, na których potem autorzy znaleźli "dziwne punkty" są dosłownie dziesiątki. Pokażemy dwa przykłady tej grupy zdjęć. Najpierw fotografia z naszej operacji "Otwarte Niebo" w Emilcinie. Widać na niej pojazdy stojące obok Pomnika UFO. W sumie banał, ale... nasz kolega Bartek dostrzegł, że na niebie są jakieś punkty. Wystarczy tylko odpowiednio powiększyć ten fragment nieba.

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze ciekawszy przykład zdjęcia wysokiej rozdzielczości, na którym widać "coś dziwnego" jest fotografia przedstawiająca... śmieci rozspypane na polu. Oto opis:

W dniu 2013-01-20 08:08,
> Witam, zdjęcie wykonałem podczas zbierania dokumentacji o nielegalnych
> wysypiskach śmieci w okolicy naszego domu (okolice Lublina ,
> południowa część miejscowośc Dominów), obiekty są w lini na świdnik,
> lublin nieco w prawo od nich, zdjęcie nie modyfikowane  tylko przyciete, prosze o opinie.
>


Kiedy zasugerowaliśmy, że mogą to być... ptaki, wtedy autor zdjęcia napisał kolejnego e-maila, a także przysłał... oryginalny plik. I wtedy dopiero sprawa okazała się ciekawa, bo owe "ptaki" miały kształt kul. Przynajmniej jeden na pewno.

-----Original Message-----
From: [...]
Sent: Sunday, January 20, 2013 6:41 PM
To: Fundacja Nautilus
Subject: Re: Odpowiedz z nautilus.org.pl

Witam, dziękuję za odpowiedź, oglądałem to zdjęcie dokładnie powiększałem i rożne inne rzeczy jeszcze z nim robiłem ... i mam wrażenie ze jest to 3 +3 + 1 kula jakby metalowa lub biała sadząc z perspektywy obiekty mogły być duże, obiektów nie widziałem wtedy, i dopiero po kilku latach zobaczyłem to na zdjęciach.
załączam oryginalne zdjęcie, prosze jeszcze popatrzec w oryginale jak to wygląda..
J.

Zobaczmy w takim razie "powiększenia" owego fragmentu fotografii.

 

 

 

 

 

Zima zawitała na całego także na teren naszej Bazy FN. W ostatnią sobotę miała debiut nasza odśnieżarka - najnowszy nabytek załogi FN. Okazało się, że ludzka pomysłowość nie ma granic i przy pomocy dość zabawnego urządzenia można odśnieżyć dowolny teren przy okazji wzbijając w powietrze prawdziwe fontanny śniegu!

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka związana z pięknym zjawiskiem atmosferycznym, które jest nazywane "słońcem pobocznym". Jeden z naszych czytelników przysłał zdjęcia, a także film.

------ Wiadomość oryginalna ------
Temat: "SŁOŃCE POBOCZNE"
Data: 2013-01-21 21:31
Nadawca: krzysztof
Adresat:
 

>
> Witam,
> przesyłam nie zwykle rzadkie zjawisko tzw."Słońce Poboczne" nad Gryficami w Zachodniopomorskiem przy fabryce wanien z hydromasażem ROCA POOLSPA.Zjawisko miało miejsce dziś,tj. 21-01-2013 przy fabryce wanien z hydromasażem ROCA POOLSPA O GODZINIE 10.40.(Temperatura powietrza wynosiła -9*C).Film i foto bardzo rzetelnie pokazują to zjawisko.
> Pozdrawiam Krzysztof
>


Oto zdjęcia:

 

 

I jeszcze film:

Komentarze: 31
Wyświetleń: 39284x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 22 sty 2013 09:06   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (31)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Czw, 31 sty 2013 23:05 | brak oceny

George | Gość

Tytul pasuje sie do Faktu a nie takiej pozycji jak Nautilus. Bazy sa absolutnie wszedzie i w zwiazku z tym nie zabardzo wiedze o czym tu tyle dywagowac.

Śr, 30 sty 2013 08:24 | brak oceny

ksti | Gość

Śr, 30 sty 2013 02:03 | brak oceny

zbyszek | Gość

@
kamilos wiem że tęsknisz za mną ,hahahah przypomniały mi się chwile kiedy anka von biwak tak tęskniła i kiedy podważyłem teorie albercika hahah no i to co mówiłem 15 latek też to podważył hahahah mów mi zbyszek von wielki hahahahahaha mój profesor z bankowości taki starszy gościu za króla świeczka mawiał że tylko o ludziach nic nie wartych nic się nie mówi dobrego czy krytycznego więc dziękuję ci za pamięć :P

Śr, 30 sty 2013 01:57 | brak oceny

zbyszek | Gość

@Krzysiu a no miałem psychologie którą bardzo lubię. lubię poruszać różne tematy gdyż mam wszechstronne zainteresowania,ciekawi mnie wszystko,mam otwarty umysł jak również dyskutować na każdy temat. rozmawiam z ludźmi z izraela,afryki,chin gdyż ciekawi mnie ich zdanie ich kultura,nie myśl że władam .... językami,od tego mam google translator,a przeważnie rozmawiam po angielsku,pozdrawiam cię serdecznie,czasami przeczytaj mój blog,ostatnio poruszyłem ciekawy temat,następny właśnie piszę,może się przyłączysz do rozmowy zamiast pluć jadem.jak nie pamiętasz mojego bloga to oto jego adres.miłego dnia.następnym tematem który będę opisywał to multiświaty:-)) ale i także znaczenie kilku kręgów w zbożu:P
http://skandalicznie-kontrowersyjne.blogspot.ie/

Pon, 28 sty 2013 15:08 | brak oceny

gggg | Gość

Widziałem kiedyś kilka filmów na youtube z tzw efektem pobocznego słońca W Tatrach kiedyś zaobserwowano efekt tzw widma Brockena Kiedyś nawet na tej stronie można było to przeczytać. Te obiekty wg. mnie mogą wylatywać z Księżyca a nawet pewnie tak jest.Na nautilusie kiedyś widziałem artykuł o bazie kosmitów na Księżycu Znaleziono tam 3 lub 4 kosmitów Jedna miała twarz podobną do ludzkiej , pisało że żyła i że zabrano ją na Ziemię Nadano jej imie Mona Lisa.

Pon, 28 sty 2013 02:03 | brak oceny

Słotwiński | Gość

Arystarch... i wszystko jasne. W odległości 55 km na północny zachód od krateru Arystarcha i ok. 40 na północ od krateru Herodota znajduje się miejsce często podejrzewane o to, że coś takiego się tam mieści. Niejednokrotnie obserwowano tam pojawianie się nietypowych obiektów, wiele wskazuje na to, że amerykańscy i radzieccy badacze Księżyca dobrze wiedzą o co chodzi, ale oficjalnie oczywiście pary z gęby nie puszczają. Dlatego nie znajdziemy szczegółowych zdjęć tego rejonu Księżyca, mimo że takie zdjęcia były wielokrotnie wykonywane. Poczytajcie u Wetzela, pisze o tym dość sporo.

Nie, 27 sty 2013 16:34 | brak oceny

Arek | Gość

"Zjawisko miało miejsce dziś,tj. 21-01-2013 przy fabryce wanien z hydromasażem ROCA POOLSPA O GODZINIE " - to na pewno niezwykle istotna informacja, że to zjawisko mogliśmy oglądać przy fabryce wanien z hydromasażem ROCA POOLSPA :) może obcy też się zainteresują wannami z hydromasażem ROCA POOLSPA?

Pt, 25 sty 2013 12:00 | brak oceny

A | Gość

Stać się obserwatorem własnego życia [...] znaczy uwolnić się od jego cierpień.
/Oscar Wilde

Czw, 24 sty 2013 23:39 | brak oceny

kamilos | Załogant

O wielki BIG ZBIG słuchający fotonów na ubuntu czemu nic nie piszesz !!!! nie mogę się doczekać!!!!

Czw, 24 sty 2013 20:05 | brak oceny

ferfv | Gość

filmik jest falszywy odrazu widac juz po samych nawet trajektorach tych obiektow bezsensownych i nie przemyslanych. od poczatku gdy sie patrzy na ten filmik widzi sie manipulacje typu " dobra zrobie filmik ze dziwnie wylatują to bedzie bardziej realistycznie" ale cos napewno jest na rzeczy i są tam bazy na pewno nawet powiedzial bym na 100% tylko ze ten film jest fake

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - KULA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI, 3 września 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.