Dziś jest:
Sobota, 21 maja 2022

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.
/Albert Einstein/

Komentarze: 69
Wyświetleń: 66175x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 16 luty 2013 22:10   
Autor: FN, źródło: FN   

Jasnowidz ma przeczucie w sprawie decyzji papieża Benedykta XVI

Abdykacja Benedykta XVI była szokiem nie tylko dla ludzi związanych z Kościołem Katolickim, ale śmiało można postawić tezę, że także dla całego świata. Po raz pierwszy od 700 lat papież zdecydował się ustąpić i abdykować z pełnionej funkcji. Podczas swojego przemówienia Benedykt XVI wyjaśnił, że czuje się słaby i opuszczają go siły, co akurat jest zrozumiałe ze względu na jego podeszły wiek.

"Po wielokrotnym rozważeniu w moim sumieniu w obliczu Boga nabrałem pewności, że moje siły z powodu zaawansowanego wieku nie wystarczą, by pełnić w odpowiedni sposób posługę Piotrową" - ogłosił na konsystorzu w Watykanie Benedykt XVI, który w kwietniu skończy 86 lat.

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski zapytany o abdykację papieża odpowiedział, że ma zupełnie inne przeczucie. Jego zdaniem Benedykt XVI wie coś o zbliżającej się przyszłości, co sprawiło, ze podjął tak ważną dla całego Kościoła decyzję. 16 lutego 2013 podczas rozmowy telefonicznej podtrzymał także swoją wcześniejszą wizję dotyczącą zbliżającego się światowego konfliktu. „To jest nieuchronne, to nastąpi” – utrzymuje jasnowidz.

Oto najnowszy materiał z udziałem jasnowidza:

 

 

 

 

 

Mało osób wie, że Krzysztof Jackowski należy (razem zresztą z całą FN) do grona tych osób w Polsce, które uważają najsłynniejszego polskiego przedwojennego jasnowidza Stefana Ossowieckiego za jednego z najważniejszych ludzi z dziedziny jasnowidzenia w historii naszej planety. On był żywym dowodem na to, że takie zjawiska jak lewitacja, jasnowidzenie czy telekineza są absolutnie prawdziwe. Każdy dokument, każda relacja, każde świadectwo o życiu tego niezwykłego człowieka jest dla załogi Nautilusa „na wagę złota”, a raczej znacznie cenniejsze. Tym razem Krzysztof Jackowski zadzwonił na pokład okrętu, aby podzielić się wielką radością z otrzymania unikalnej książki wydanej na początku lat 30-tych minionego wieku przez wydawnictwo „Rój”, o tytule tyleż prostym, co ujmującym – „Inżynier Stefan Ossowiecki polski jasnowidz”.

 

 

 

W książce są opisane nie tylko zupełnie nieznane nam dokonania najsłynniejszego polskiego jasnowidza, ale także ujawnione są pewne tajemnice „warsztatu mistrza”. Na potrzeby tej publikacji zrobiliśmy materiał z zapisem fragmentu rozmowy z Krzysztofem Jackowskim o tej niezwykle cennej dla nas wszystkich zdobyczy. Jasnowidz opowiada także o tym, jak zastosował w praktyce pewne wskazówki dotyczące jasnowidzenia, które są zawarte w tej książce. Mały fragment książki jest osobiście odczytany przez Krzysztofa Jackowskiego, który okazał się znakomitym lektorem! /bardzo dobrze się jego słucha/

 

 

 

 

 

W ostatnich dniach Krzysztof Jackowski otrzymał także inne materiały dotyczące postaci Stefana Ossowieckiego, które natychmiast trafiły do Archiwum Fundacji Nautilus. Poniżej publikujemy jeden z takich materiałów.

 

 

 

 

 

Komentarze: 69
Wyświetleń: 66175x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 16 luty 2013 22:10   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (69)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6 7

Śr, 30 wrz 2015 23:16 | brak oceny

Wieszcz Narodu | Gość

*Jeśli Róża kwitła 27 lat, to łatwo policzyć ile lat trwać będzie pontyfikat trzech.
Podobna miedza - jeśli spojrzymy na zakończenie Pontyfikatu:
Franciszek ustąpi z Urzędu.
Gloria Olivae ...Chwała Ogrodu Oliwnego...Gloria śpiewa się na ...Zmartwychwstanie
A więc? Benedykt ponownie obejmie urząd - przyjmując imię Augustyn
lub następca Franciszka przyjmie imię Benedykt
Potem wypełni się los Romanusa...Papieża Romanusa.

..lecz samowolnie jarzma nikt nie zrzuci
czekać potrzeba az ręka kapłana srebrny i złoty klucz
w zamku obróci
i przyjdzie Franciszek..srebrny i złoty klucz w zamku przekręci
i ślub da w kościele-czasu nie będzie miał wiele:
Boże! pioruny trzęsą biegunem!
i wkrótce ujrzycie
jak fatalny będzie pacierz księdza:
runą ołtarze
ksiądz runie mszalny
po nim kościół katedralny
a takie poprzedzą to cudy:
Lucyper i jego armia upadną wprzódy...
...i obróciłem się a ktoś krzyczał ROMA!
nie jesteś ty już Pani i Królowa
bo jesteś jak Szatan...łakoma

Patrzaj! znów jasna na stolicy siada

I od Łotyszów dawny piorun bierze,

A drugi jej grom z dala odpowiada

Śr, 6 sie 2014 16:04 | brak oceny

Karen | Gość

Jackowski przewidział konflikt.??

"Elementem szczególnie charakterystycznym dla roku 2014 jest retrogradujący Mars w znaku Wagi. Mars retrograduje, czyli cofa się, zwykle raz na dwa lata. Teraz jednak dodatkowo przemierza Wagę, gdzie nie czuje się najlepiej [...]. W związku z tym mówi się, że Mars

Sob, 8 cze 2013 18:49 | brak oceny

Izis | Gość

Zamierzalam sie z Krzyskiem zkontaktowac i chyba sobie daruje. Mlody jest tylko medium. Nie o to mi chodzilo.

Czw, 25 kwi 2013 17:03 | brak oceny

zszzzc | Gość

on co roku widzi światowy konflikt

Pt, 1 mar 2013 21:59 | brak oceny

Tecrtr | Załogant

No to, za jakieś 2 tygodnie dowiemy się kto będzie nowym papieżem.

Śr, 27 luty 2013 22:05 | brak oceny

latajacyhol | Gość

mnie zastanawia jak takie materialy trafiaja wlasnie w rece osob ktore sie tym interesuja kiedys mialem takie dziwne zdarzenie ze pewna ksiazka ktora mnie zainspirowala do interesowania sie ufo jasnowidzeniem wpadla ,,na moj trop,, nie lubie czytac a wlasnie PODROZE ASTRALNE ktore dostala moja dziewczyna od kogos tam w MONAZE sprawila ze zaczalem czytac o tych sprawach co i ma WKLAD osoba pana Jackowskiego ogladajac o nim dokumet ,,przypadkiem,,w tv czasem wydaje sie nam ze to wszystko to taki upozadkowany przypadek ale tak chyba nie jest

Śr, 27 luty 2013 00:16 | brak oceny

Cezar II | Gość

Przed wyborem na Papieża w 2005 roku miałem taki sen:
ujrzałem przyszłego Papieża o białym kolorze skóry - (kiedy wszyscy mówili że to bedzie Murzyn - po fakcie zorientowałem się że to Joseph Ratzinger) ubranego na czerwono ale ....
na rękach założone miał czarne rękawiczki a w dłoniach trzymał złożony w kwadrat "szal" (nie wiem jak sie to fachowo nazywa) - ale chodzi o ten biały we wzory "szal" który Papież zakłada na sutannę na szyję zaraz po wyborze gdy stoi w oknie.
Potem w innym śnie ujrzałem jeszcze coś - co do dzisiaj nie daje mi spokoju:
Widziałem z góry katafalk z wystawionym po śmierci ciałem obecnego Papieza -ale..Papież ubrany był na zielono, po lewej i po prawej stronie katafalku stały świece i nagle ujrzałem jak Papież otwiera na tym katafalku oczy. Nie wiem czemu ale gdy o tym myślę to ogarnia mnie jakieś skojarzenie "październik".

Czasem zastanawiam się co mogą oznaczać czarne rękawiczki...początkowo myślałem że chodzi tu o jakieś "nieczyste sprawy" lecz po jakims czasie te rekawiczki kojarzyc mi się zaczęły z rękawiczkami, które nosił Ojciec Pio dla przykrycia.... Stygmatów.
Nie daje mi spokoju ten zielony strój podczas pogrzebu - przecież Papież ma wtedy ubranie czerwone....teraz jednak - po abdykacji - zaczyna to nabierać dla mnie innego znaczenia. Zielony strój i świece po obu stronach może po prostu oznaczają pogrzeb w innym niz katolicki obrządek ? Świece kojarzą mi sie z prawosławiem.
Z kolei otwarte oczy kojarza mi się ze Zmartwychwstaniem.

Wt, 26 luty 2013 22:21 | brak oceny

www.ostrzezenie.wordpress... | Gość


Powiedzą że Bóg jest wytworem ludzkiej wyobraźńi. Nie będzie to przypadkowe lecz dobrze zaplanowane, skoordynowana kampania.(...)następnie zostanie ogłoszona nowa religia która zloży hołd bestii, ponieważ ohyda ta dokona się przez niewolników króla ciemnosci, ateiści ktorzy to zorganizują są gorliwymi zwolennikami szatana, oni wielbia bestię i maja za nic cierpienia, które przyniosa ich działania.(...)to będzie przez nich że błyskawice, trzęsienia ziemi i tsunami uderza ziemię. Zostana powstrzymani.(...)bitwa armagedonu będzie zacięta. Modlitwa będzie bronią która zgładzi bestię, nie przez moc na wysokich stanowiskach w moich kościolach...ale przez wiarę.(...)Fałszywy Prorok oświadczy, ze odbywac się będzie nowa forma mszy i że stary format nie będzie dłużej istotny, tak powie. Moja obecnośc w świętej eucharystii zostanie zapomniana wówczas reka Boga opadnie na pogan. Podziały beda się nasilały az w końcu wszystkie boże dzieci będą musiały dokonać wyboru, albo podaża za błędną iluzją przedstawiona przez fałszywego proroka który powie że mówi w imieniu Boga albo pójdzie za prawdą.
Obecnie dużo się wydarzy, burze nasilą się na całym świecie a ziemia jęczec będzie z bólu, ponieważ anychryst przygotowuje swoje wejście, to już będzie niedługo zanim się on przedstawi. Modlitwy (krucjaty) osłabią antychrysta. Hierarchia wszystkich aniołów w niebie zbiera się w tym czasie na czterech narożnikach ziemi. Przygotowują uderzenie kar które zostaną uwolnione wobec ludzkości. Muszą nadejsc: burze , wojny, glód i dyktatury...Ziemia zadrży w czterech narożach świata a wielu dozna szoku, bo nie widzieli takiego zamieszania.
Liczni przywódcy w różncyh narodach wkrótce połaczą szeregi i przygotują się do zniszczenia chrzescijaństwa na całym świecie. Z tego powodu czasze ognia i błyskawic wylane zostana na całym świecie dla ukarania nikczemnych. Wiele kar złagodzonych zostalo przez modlitwy.(...)
Wprowazą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia wobec waszych dzieci, z waszym lub bez waszego pozwolenia. Szczepienie to będzie trucizną i przedstawione będzie w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej. Ich plany urzeczywistniły się i zaczeli ich wprowadzanie. Niektóre z tych planów w jednym europejskim kraju zostały powstrzymane przez mojego Ojca z powodu modlitw ofiarnych dusz. Wprowadzenie globalnej szczepionki przeznaczonej dla niemowląt i malych dzieci będzie jedna z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa doświadczanego od śmierci żydów pod rządami hitlera.(...)zostaniecie ostateczni powaleni plagą chorób a wy którzy oddajecie hołd jednej światowej grupie zanim zacznie się bitwa armagedonu.

Teraz przygotowujemy się na negatywne skutki rozejścia biednych wyświęconych sług które będzie rezultatem nadchodzącej schizmy jaka ma wybuchnać w chrześcijańskich kościołach, reszta prowadzona będzie przez księży i innych chrześcijańskich duchownych, wielu będzie świeckim isługami ponieważ będzie to czss niedoboru kapłanów. Utworzona zostanie misja podobna do niemieckiego nazistowskiego przesladowania gdzie ścigani byli żydzi w celu wykorzenienia tzw zdrajców Światowego kościoła, o którym powiedza że jest dla wszystkich religii, zostaniecie oskarżeni o profanowanie mszy i jej nowo ukształtowanej prezentacji, która będzie ohyda w oczach Mojego Ojca.
Papież Benedykt wiele wycierpi kiedy będzie prześladowany za mówienie prawdy. Zostanie zdruzgotany jako głowa Mojego Kościoła i nie zostanie mu okazana żadna litość. Szybko zorganizuje się opozycja, ponieważ zostanie uznany za nie mającego dłużej znaczenia. Ci którzy będą twierdzić że są bardziej współcześni w swoim podejściu do apostolskich metod uderzą w niego i wyszydzą jego słowa. Następnie głowa Mojego Kościoła zostanie zastąpiona przez głowę Węża. Wąż porusza się teraz szybko

Wt, 26 luty 2013 11:41 | brak oceny

kwiatek | Gość

Szkoda, że nie przewidział abdykacji. Takie bajdu bajdu dlaczego papież ustępuje, to każdy teraz może wyśnić. Przewidzieć, że abdykacja będzie zanim media to ogłosiły mogłyby świadczyć o jakimś jasnowidzeniu.
A ja też mam wizję, Benedykt ustępuje bo zjadł nieświeżą rybę na pewien piątkowy obiad i nie chce się dalej truć. Aleluja jestem prorokiem.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6 7
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

RODZINA WAWRZONKÓW O EMILCINIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.