Dziś jest:
Wtorek, 1 kwietnia 2025

"Cokolwiek mógłbyś zrobić lub o czym marzysz - po prostu to zrób. Taka zuchwałość ma w sobie geniusz, moc i magię."
 J. W. Goethe

Komentarze: 0
Wyświetleń: 22092x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 6 sie 2013 11:01   
Autor: FN, źródło: http://www.tvp.pl/bydgoszcz   

KRĄG ZBOŻOWY MIAŁ KSZTAŁT ZAMKNIĘTEJ KŁÓDKI

W tym roku w Polsce pojawiło się kilka kręgów zbożowych, które - to była absolutna reguła - były praktycznie natychmiast koszone przez właścicieli pól. To zresztą pokazuje, jak idiotyczne były te tłumaczenia powstania kręgów chęcią "sławy i kasy" jakiś mitycznych "właścicieli pól". Była to bzdura, co zresztą pisaliśmy wielokrotnie. Jedyne co można było naprawdę zyskać dzięki piktogramom to wymierne straty finansowe.

We wrześniu zamieścimy raport w sprawie polskich kręgów zbożowych w 2013 roku. Praktycznie 99% z nich w ogóle nie trafiło do ogólnopolskich mediów. Były małe wyjątki - oto jeden z nich:

W Łosośnikach (kuj.-pom.)w połowie lipca 2013 pojawiły się kręgi zbożowe, które zostały natychmiast skoszone przez właściciela pola. Krąg miał średnicę 33 m. Zboże układało się równo, tworząc kształt zamkniętej kłódki. Piktogram pojawił się na polu rodziny Pryków. Pierwszy zauważył go paralotniarz. Ale dopiero, kiedy rolnik wjechał na pole, udało się potwierdzić, że coś w tym miejscu jest.

 

- Nie spodziewałam się, że to będzie takie duże - przyznaje Elżbieta Pryka. TVP Bydgoszcz wyemitowała reportaż o tym piktogramie, w którym znalazła się wypowiedź właściciela pola.

Tego piktogramu nie mógł zrobić człowiek - mówi gospodarz.

- Ręką by nie zrobił, za dokładne to jest. Słoma i koło tak równo i w ogóle śladu nie ma żadnego - twierdził Adam Pryka. Na naszym profilu na facebooku pokazaliśmy fragment materiału wyemitowanego przez TVP Bydgoszcz.

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=638826482796407

 

 

 

 

 

 

Powoli porządkujemy materiały po powrocie z Nevady. Jedno zdjęcie obudziło wspomnienia. Miało to miejsce 17 lipca w czasie podróżowania ET Highway do Strefy 51. Jechaliśmy niczym po obcej planecie - zero samochodów, zero ludzi, zero zwierząt, zeroczegokolwiek... tylko droga, pustynia, miażdżące słońce i 48 stopni w cieniu. Nagle zatrzymaliśmy samochód, a jeden z naszych kolegów zaczął nagrywać za pomocą specjalistycznego noktowizora (z możliwością dziennej obserwacji w podczerwieni) wzgórza, za którymi znajduje się pas startowy Area 51. I nagle na drodze pojawił się... samochód firmy dostawczej UPS. Widać go na tym zdjęciu. Bardzo powoli, niczym od niechcenia ominął naszą grupę i pojechał dalej. Ot, taki jeden z wielu przypadków, zwykłych zbiegów okoliczności.


Komentarze: 0
Wyświetleń: 22092x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 6 sie 2013 11:01   
Autor: FN, źródło: http://www.tvp.pl/bydgoszcz   


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

W USA przypadki

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 24 mar 202

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 24 marca 2025 | O tym, że spotkanie ze mną zostało uznane za "dobry znak" i niezwykłym zdjęciu czegoś dziwnego na niebie nad Oceanem Atlantyckim..

czytaj dalej

FILM FN

Gorzów Wielkopolski: Bez żadnego dźwięku i hałasu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.