Dziś jest:
Środa, 28 czerwca 2017

"Zjawisko lub przedmiot może być czasami zbyt blisko, by je dostrzec." G. K. Chesterton

Komentarze: 28
Wyświetleń: 24488x | Ocen: 40

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 3 cze 2014 08:13   
Autor: FN, źródło: FN   

LUDZIE W OSTATNICH CHWILACH ŻYCIA WIDZĄ BLISKICH ZMARŁYCH

Jak można umrzeć? Patrząc na świat wokół nas możemy wyróżnić dwa rodzaje śmierci: na skutek jakiegoś dramatycznego wypadku lub długotrwałej choroby. Ta druga albo następuje anonimowo gdzieś na szpitalnym łóżku, albo w otoczeniu najbliższych w domu.

Każde odejście człowieka jest dramatem i związane jest z ogromnym bólem, ale jest częścią naszego życia. Także te ostatnie godziny życia człowieka są związane z wielce osobliwymi momentami. Do napisania tego tekstu skłonił nas e-mail od p. Agnieszki, który przyszedł na naszą pocztę 1 czerwca, a dotyczył dziwnego zachowania jej babci i dziadka.

 

 

From: Agnieszka [nazwisko do wiad. Red.]

Sent: Sunday, June 01, 2014 8:14 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Umierający dziadek.

 

Witajcie.

Jestem wasza fanką od wielu wielu lat i podziwiam to co robicie. Piszę do was ponieważ zastanawia mnie jedna rzecz. Może zaczne od początku 4 lata temu zmarła moja babcia ale przed jej śmiercią pomagałam mamie się nią zajmować 2 dni przed jej śmiercią zauwazylam że cały czas patrzy się w górę szeroko otwartymi oczyma i dzis mój dziadek (mąż nie żyjącej babci) jest w podobnym stanie zaczyna majaczyc woła babcie i nieżyjącego ojca mówi że chce umrzeć w domu ale co najważniejsze często tak jak babcia patrzy w górę z szeroko otwartymi oczami i z otwartą buzia.

Zastanawia mnie to czemu tak się dzieje. Kojarzy mi sie film Martyrs w którym poprzez cierpienie kobiety dostawały objawienia przed śmiercią.  Spotkaliście sie może z takimi przypadkami? Jest jakieś wytlumaczenie tego? Pozdrawiam Agnieszka […]

 

 

 

 

Ta relacja nie jest żadną niespodzianką. W naszym archiwum mamy bardzo wiele opowieści ludzi, którzy towarzyszyli swoim bliskim w ostatnich godzinach życia. Autorem jednej z najciekawszych relacji jest nasz dobry znajomy, którego młodsza siostra umierała na najstraszniejszą z chorób (przynajmniej jest w pierwszej dziesiątce), czyli raka płuc. Aby uciec od bólu brała już wtedy środki oparte o morfinę, ale to i tak nie wyjaśnia wszystkiego. Do ostatnich chwil zachowywała przytomność, ani przez chwilę jej świadomość nie traciła „ostrości spojrzenia”. W pewnym momencie do naszego kolegi zaczęła mówić bardzo dziwne rzeczy. Oto przykład takiego dialogu:

- O, zobacz… przyszli jacyś ludzie tutaj… może zrobisz im miejsce na łóżku, żeby usiedli?

- Aneczko… przecież tutaj nikogo nie ma…

- Jak to nie ma? Przecież stoją tutaj. O, i uśmiechają się nawet do mnie… śmieją się z ciebie, że ich nie widzisz, a przecież oni są!

Młodsza siostra naszego kolegi zaczęła opisywać tych ludzi, którzy przyszli do jej pokoju w szpitalu. I w pewnym momencie nasz kolega zorientował się, że opisuje precyzyjnie jej zmarłych dziadków, których nie miała szans poznać, gdyż zmarli przed jej narodzeniem w wypadku! Następnie siostra zaczęła opisywać światło, które wydobywało się „gdzieś z roku sufitu”. Według jej słów w pokoju były małe „białe płomyki”. Kilka godzin później straciła przytomność, a zmarła następnego dnia.

 

 

 

Jak to wytłumaczyć? Otóż wszystko wskazuje na to, że w ostatnich godzinach życia zwiększa się u ludzi postrzeganie pozazmysłowe, otwierają się jakieś „kanały”, które pozwalają widzieć duchy zmarłych lub wszelkie zjawiska, które normalnie dostrzegają tylko swoimi zmysłami jasnowidze. Ciało człowieka w ostatnich godzinach życia jest niczym statek, który odbijając od brzegu w porcie odrzuca kolejne cumy, jest gotowy do wypłynięcia w kolejny rejs i dlatego wszelkie liny wiążące go ze światem materii są już niepotrzebne.

Mamy w naszym archiwum fantastyczny film dokumentalny z relacjami lekarzy i pielęgniarek w szpitalu, którzy przejmująco opisywali właśnie takie chwile, kiedy ich pacjenci na chwilę przed przejściem na drugą stronę zaczynali dostrzegać postacie zmarłych i światło. Mówili o tym wszystkim wokół, ale nikt poza nimi tego nie widział.

Szykujemy teraz kilka "top-tekstów" o UFO, ale jak już to zrobimy, to wprowadzimy film na jeden z naszych serwisów wideo. Warto chwilę poczekać - możecie nam wierzyć...

Komentarze: 28
Wyświetleń: 24488x | Ocen: 40

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 3 cze 2014 08:13   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (28)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Pt, 5 maj 2017 16:43 | brak oceny

Jacek65 | Gość

Kilka dni temu zmarł mój tato. Na kilka dni przed śmiercią widział coś u zbiegu ściany i sufitu (leżał już wtedy w szpitalu) i kilkukrotnie mnie pytał czy to widzę i nawet prosił żebym to coś złapał. Patrzył bardzo uważnym wzrokiem chociaż miał słaby wzrok i był przytomny bo mnie rozpoznawał i rozmawiał ze mną. Nie wiem co widział ale domyśliłem się że koniec jest już blisko

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 6 luty 2017 19:05 | ocena: + 2

Ziomcia Poziomcia xDDDDDD... | Gość

Ja mialam taki przypadek 2 lata temu z koim dziadkiem ktory miał raka, noi tak moze zaczne id poczatku. Mój dziadek gdy byl w szpitalu zauwazylam ze caly czas sie patrzy w gore bez przerwy. On juz byl krok przed smiercia, i nie mogl nic mowic, nie mial sily. Ale mogl szeptac, bardzo bardzo cicho. I nam powiedzial ze widzi swoją mame (nie zyla). Pokazywal nam palcem se widzi coraz wiecej osob z jego rodziny. Najpierw mama tata dziadkowie bracia i tak dalej i dalej. Potem niestety zaczerpnol 3 wdechy polecialy lzy i zmarl ????

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 18 wrz 2015 13:14 | ocena: -2

Elwiea | Gość

Witam! Ja rowniez byłam świadkiem takiej tragedii w naszej rodzinie... Kuzynka leżała w szpitalu i juz rodzina czekała tylko na smierć była ciezko chora na raka w którym była pierwszym w Polsce takim rakowcem i jak to mi powiedziała ze była królikiem doświadczalnym dla lekarzy i przeżyła 5 lat ... Miała raka w całym organizmie... Będąc przy niej w szpitalu kontaktowała normalnie tylko ciezko jej było mowić ponieważ guz jej naciskał na płuca ... Mowila ze idz tam do stołu a ja mowię do jakiego stołu tu nie ma żadnego stołu powiedziałam a on No tam i palcem pokazała ... Za chwile przyszedł moj tata przywitał sie z nia poznała go ... I mówiąc so swojej mamy, mamo choć ze mną a mama odpowiada gdzie mam iść córeczko z Toba do domu ? Do Taty ?(tata nie żył) a ona odpowiedziała nie nie mamo na spacer choć tylko zabierz ze sobą okulary... A potem do męża mowila pomóż mi Pomóż mi ... Łzy poleciały i zmarła ;((

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 cze 2014 15:56 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Mandarinie! Uważasz się za katolika, a bredzisz o " królowej niebios". Królowa niebios to tytuł Astoreth!, bogini żeńskiej energii, czarów, księżyca...Jeśli MB jest królową niebios to czym jest Bóg ojciec? Portierem? Ilu według ciebie może być bogów? Ponoć katolicyzm jest monoteistyczny?

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 cze 2014 20:29 | ocena: -1

a Jedi Knight | Gość

,,Mandarin'',bracie,jeśli jeszcze nie jest dla Ciebie za póżno,ostrzegam Cię słowami Zbawiciela:,,Wyjdżcie z niego mój ludu...abyście nie uczestniczyli w jego plagach(Obj,18,14).Teraz,skoro KRK zaczął praktykować Czarną Magię,jest niemal pewnym,że pojawienie się Antychrysta jest bardzo bliskie...

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 cze 2014 20:06 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Mandarin'',dlaczego świadomie nie odnosisz się do tego co się do Ciebie pisze i ,,odpowiadzasz'' na,, pytania'',których Ci nie zadawałem?!Twój Kościół Katolicki jest praktykującym silną moc Białej szatańskiej Magii,okultyzmu,którego używa się dla,,dobra''oraz,,korzyści''ludzkości...

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 cze 2014 00:20 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Mandarin'',czym jest po zapieczętowaniu prawdziwego Słowa Bożego wprowadzenie FAŁSZYWEGO Słowa Bożego,nazywanego,,Tradycją Kościoła'' lub,,Tradycją Ojców Kościoła''?!Jak zagniewany był Jezus na Faryzeuszy i Saduceuszy za tworzenie dodatkowych,pozabiblijnych pism...?!

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 cze 2014 00:08 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Mandarin'',Księga,Apokalipsy zamyka Boskie Objawienie.Bóg udzielał się ludziom przez tysiąclecia.Powołał proroków,zeby w Jego imieniu głosili przestrogi,ostrzeżenia,wskazania.Wreszcie przemówił za pośrednictwem Jezusa.Powiedziane zostało wszystko.Nie ma nic do dodania!Sic!

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 cze 2014 23:50 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Mandarin'',DOGMAT(!)o,,nieomylności papieża''z 1870 r.to kapitalny,,WYNALAZEK''...Upadły anioł w służbie szatana,który za tym stoi jest całkowicie oddany ewentualnemu pojawieniu się Duchowego Supermena,Antychrysta.Jest on wspomagany intensywnie przez Proroka FAŁSZYWEJ RELIGII-KRK!

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 cze 2014 23:05 | brak oceny

christi | Gość

A Jedi Knight mam dla ciebie zagadkę-co to za stworzenia żyją w ciemności,w schierarchizowanej społeczności,na ich czele stoi królowa-matka.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

To jedno z największych odkryć w historii astronomii. Teleskop Keplera namierzył 219 planet pozasłonecznych, w tym 10 skalistych podobnych do Ziemi. Położone są w gwiazdozbiorze Łabędzia. O wszystkim poinformował w poniedziałek Mario Perez, jeden z naukowców biorących udział w poszukiwaniach w Centrum Badawczym imienia Josepha Amesa w Kalifornii.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 22 cze 2017 08:46 | Przez kilka dni na początku czerwca rodzina w Inowrocławiu obserwowała dziwne zjawiska na niebie. Kumulacja wydarzyła się 2 czerwca 2017, kiedy ok. 22.00 po przelotach UFO pojawiły się... wojskowe śmigłowce. Opis i relacja jest w naszym serwisie o UFO, czyli www.emilcin.com w dziale POLSKA. .. zapraszamy! ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 16 maja 2017 | Wczoraj zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski. Długo rozmawialiśmy o historii śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jasnowidz podzielił się ze mną swoimi obserwacjami w tej sprawie i był zaskoczony, że wcześniej doszedłem do tych samych wniosków.

czytaj dalej

FILM FN

Patron Śmierci

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.