Dziś jest:
Wtorek, 17 maja 2022

Ludzkość na Ziemi żyje obecnie w niegodziwym nadmiarze materialnych pragnień i przyjemności.
/Billy Eduard Meier, najsłynniejszy kontaktowiec z UFO na świecie/

Komentarze: 30
Wyświetleń: 17352x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 8 cze 2014 23:03   
Autor: FN, źródło: FN   

ZWYKŁE NAGRANIA WIDEO ZAWIERAJĄ PRZELOTY OBIEKTÓW, KTÓRE NAPRAWDĘ POTRAFIĄ WPRAWIĆ W ZDUMIENIE

W sieci są miliony, a raczej miliardy filmów pokazujących wszystkie możliwe miejsca i sytuacje. Nasi czytelnicy przeglądają wiele z nich i – co oczywiste – są specjalnie wyczuleni na tzw. dziwne obiekty, które czasami można zauważyć na filmie. Wiedząc, że zjawisko UFO jest bezspornym faktem można w ciemno założyć, że znaczna część z tych filmów to nie są żadne „owady czy pyłki”, jak to drą się w niebogłosy przy okazji takich publikacji tak zwani „demaskatorzy – wybitni znawcy owadów i pyłków”. Nawet, jeśli tylko jeden na sto takich filmów zawiera coś niewyjaśnionego, to i tak ten jeden procent to jest bardzo dużo (!) i choćby dlatego warto takie filmy uważnie oglądać.

Dostajemy tego naprawdę tak dużo, że gdybyśmy skoncentrowali się na analizie tych „linków i filmów” w zasadzie musielibyśmy powygaszać wszystkie inne projekty FN. Pokażemy dzisiaj tylko przykłady takich filmów, które z tego czy innego powodu uznaliśmy za ciekawe. Na początek przelot obiektu typu „orbs”, o których dość regularnie piszemy w serwisie. Oto e-mail, który dostaliśmy 1 maja b.r.:


From: [dane do wiadomości red. FN]

Sent: Thursday, May 01, 2014 9:47 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: kule orbs

 

Znalazłem w sieci pewien film na którym najprawdopodobniej pojawiają się kule orbs. Jako, że jest teraz maj to miewam w zwyczaju oglądać nabożeństwa majowe - Litanie loretańską, tzw "majówka" w tym wypadku pod przydrożną kapliczką. Kula pojawia się dwukrotnie ok: 3.02 i 7.52 minuta filmu :

Znacie może ten materiał? i co o nim myslicie? Może znacie jakieś inne materiały "około religijne" gdzie pojawiają się kule orbs?

 

-----

Kule typu „orbs” bardzo często pojawiają się tam, gdzie są albo miejsca kultu religijnego (kościoły, świątynie), albo na przykład podczas chrztów. Dostaliśmy niesamowitą serię zdjęć i film pokazujący, jak do małego dziecka podawanego do chrztu w kościele dolatuje mała kula i zatrzymuje się tuż nad głową dziecka.

Wracając jednak do filmu, który zainteresował naszego czytelnika. Poniżej oryginał filmu, a interesujące momenty są – jak napisał autor e-maila - ok: 3`02`` i 7`52`` filmu.

 

 

 

 

Oto zdjęcie tego obiektu:

 

 

 

 

 

 

Jeden z naszych kolegów z FN zgrał z ekranu komputera ten fragment filmu i dokonał małej analizy zmieniając prędkość filmu, a także nakładając filtr. Poniżej można zobaczyć efekty jego pracy.

 

 

 

 

 

 

Kolejny film to zapis kamery ustawionej podczas meczu. O tym nagraniu powiadomił FN czytelnik serwisu.

 

 

 

 

From: Martino [dane do wiad. FN]

Sent: Sunday, June 08, 2014 2:20 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: UFO? lub odbicie światła z latarni + bonus - kumulacja UFO

 

https://www.youtube.com/watch?v=0SuE9oln49w

Prawy górny róg ekranu 3-6 sekunda 2 obiekty

+

Jedno interesujące starsze video oczywiście z obiektami UFO

https://www.youtube.com/watch?v=PGFYaRAb4S4

0:06 1:19  1:23  2:07  4:14  4:42 5:48 x2 6:00 6:16 6:20 6:39

 

--------

 

 

 

 

 

Spójrzmy na ten ostatni film pamiętając o czasach, które zaznaczył nasz czytelnik, czyli:

0:06 1:19  1:23  2:07  4:14  4:42 5:48 x2 6:00 6:16 6:20 6:39

 

 

 

W Bazie FN dwa fragmenty – naszym zdaniem najciekawsze – zgraliśmy i pokazaliśmy w trybie spowolnionym, czyli z ang. „slow motion”.

 

 

 

 

 

 

 

W sprawie obiektów typu „orbs” bierzemy udział w bardzo ciekawym projekcie międzynarodowym, który będzie miał finał w Kanadzie podczas kongresu poświęconego niewidocznym gołym okiem obiektów, które są częścią naszej rzeczywistości. Nasza ekipa weźmie udział w tym kongresie.

Pokażemy tam wybrane zdjęcia, a naprawdę kolekcja jest imponująca – do naszego archiwum trafiają tylko najlepsze fotografie. Oto przykłady zdjęć, które zaprezentujemy podczas naszej prezentacji (dwie wybrane fotografie z ostatnich tygodni).

 

 

-----Original Message-----

From: M. [dane do wiad. FN]

Sent: Thursday, June 05, 2014 7:53 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: zdjęcie - orbs?

 

Witam,

Chciałabym przesłać Państwu zdjęcie wykonane w 2009 roku w kamiennych kręgach w Odrach. Nad postacią koleżanki widoczny jest jasny kulisty punkt. […] na innych zdjęciach z tego miejsca nic takiego nie jest widoczne, jedynie na tym jednym.

Pozdrawiam

M. [dane do wiad. FN]

 

 

 

 

 

Zdjęcie przysłane przez naszą czytelniczkę to kolejna arcyciekawa fotografia wykonana na terenie kręgów kamiennych, na której widać jasną kulę „wprost” nad głową stojącej na terenie kręgów osoby. Mamy na takie fotografie oddzielny katalog.

Na koniec jeszcze jedno zdjęcie „z tych z ostatnich dni”, na którym widać także podobną kulę, która znajduje się obok… małej piłki. Zdjęcie także uznaliśmy za interesujące.

 

 

 

 

 

 

 

Nasi czytelnicy zgłaszają nam także nagrania z przeróżnych monitoringów, które zarejestrowały coś ciekawego. Niektóre materiały są na tyle ciekawe, że zamierzamy się tam wybrać naszą ekipą, aby nie tylko zobaczyć nagrania, miejsce i sprzęt, ale także wykonać pewne eksperymenty. Ich efekty także zamierzamy pokazać na kongresie w Kanadzie w tym roku. Oto przykład zdjęć takich obiektów, które zarejestrował monitoring naszych czytelników w tzw. domu letniskowym położonym ok. 50 km od Warszawy. Na pewno postaramy się tam być podczas naszego wakacyjnego „objechania wschodniej Polski”, co planujemy zrobić za miesiąc.

 

 

 

 

 

Czym jest ten obiekt, który widać obok na zdjęciu? Fantastycznie ciekawa relacja o obserwacji UFO dotarła na pokład Nautilusa od naszego załoganta, którego brat mieszka w Więcborku (woj. Kujawsko-Pomorskie).

Ok. 23.30 nagle na niebie pojawiły się obiekty, które… wprawiły go w niesłychane zdumienie. Na naszym portalu www.emilcin.com zamieściliśmy relację, zdjęcia i film z tego wydarzenia.

Polecamy zapoznanie się z tym materiałem, bo rozjaśnione zdjęcie obiektu jest nie tylko ekstremalnie ciekawe, ale jasne jest jedno: to na pewno nie był żaden lampion chiński…

http://www.emilcin.com/?p=relacja&id=262

/kliknij na link, aby przejść do www.emilcin.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec małe zdjęcie z wyprawy rowerowej FN, która miała miejsce w sobotę wieczorem w Warszawie. Podczas jazdy rowerem naszego Kapitana rozpoznali… załoganci, którzy wykorzystali okazję. Po krótkiej naradzie odbył się mały, spontaniczny wykład o zjawiskach niewyjaśnionych na lewym brzegu pięknej rzeki o nazwie Wisła.

Było bardzo nastrojowo i – z pewnością – tę godzinę nasza załoga śledząca serwis FN zapamięta na długo… zaciekawieni wykładem przystawali kolejni ludzie i na koniec słuchających było ponad 20 osób!  

Całą grupę „rowerzystów z Żoliborza” serdecznie pozdrawiamy z pokładu Nautilusa!

 

Komentarze: 30
Wyświetleń: 17352x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 8 cze 2014 23:03   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (30)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Czw, 19 cze 2014 23:16 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',jako racjonaliście...przypomnę Ci cytując:,,I nic dziwnego;wszak i szatan przybiera postać anioła światłości.Nic więc nadzwyczajnego,jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości;lecz kres ich taki,jakie są ich uczynki''./2 Kor.11,14-15/.Proszę...,pamiętaj o tym !

Czw, 19 cze 2014 23:16 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',jako racjonaliście...przypomnę Ci cytując:,,I nic dziwnego;wszak i szatan przybiera postać anioła światłości.Nic więc nadzwyczajnego,jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości;lecz kres ich taki,jakie są ich uczynki''./2 Kor.11,14-15/.Proszę...,pamiętaj o tym !

Czw, 19 cze 2014 15:18 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',jako racjonaliście...przypomnę Ci :I nic więc dziwnego

Czw, 19 cze 2014 12:41 | brak oceny

eMTe | Gość

Przecież to są ''paprochy'' przelatujące blisko obiektywu... a na zdjęciach tak mniej więcej odbiło się światło... wierzę w takie rzeczy ale to jest fake...

Pon, 16 cze 2014 16:54 | brak oceny

Bebe | Gość

Proponuję, aby Kapitan pozamykał tę niedzielną szkółkę biblijna, albo odesłał Dziady Jagy i Jedy na inna strone, no moze byc katolicka, gdzie z pewnoscia kaznodzieje znajda posłuch i aplaus. Wydaje mi sie, że szerzenie tutaj wiary jedynej i słusznej , wedlug niektorych, uderza w wolność żagli Nautil

Nie, 15 cze 2014 16:53 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',powtarzam,naucz się czegoś...!Żydowski kanon ST powstał NIE w II w.a około 90 r.n.e.czyli w I wieku(!)na słynnym sunodzie rabinów w JAMNI(Javne),gdzie hebrajscy uczeni w piśmie zdecydowali ostatecznie,które księgi(39 ksiąg) należy włączyć do,,oficjalnych''Pism Świętych Judaizmu

Pt, 13 cze 2014 21:51 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',Septuaginta...była i owszem oficjalną Biblią diaspory HELLEŃSKIEJ...czyli nie w Judei!W środowisku GRECKIM...POGAŃSKIM...To GRECKI przekład Starego Testamentu(250-150 p.n.e.).Dodano w nim APOKRYFY...niepewnego pochodzenia,NIE ZNAJDUJĄCE SIĘ w kanonie HEBRAJSKIM...!

Czw, 12 cze 2014 12:16 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',we wczesnym Kościele funkcjonował tylko podział Biblii przejęty od Żydów i złożony z 3 części:Prawo,Prorocy i PISMA,BEZ CAŁKOWITEGO WYLICZENIA ILOŚCI KSIĄG(szczególnie dotyczy to ksiąg z grupy,,PISM''...Żaden z soborów do 451 r.nie wypowiadał się autorytatywnie w tej kwestii !

Czw, 12 cze 2014 12:09 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',naucz się wreszcie czegoś...!W czasach Jezusa Chrystusa różni Żydzi(nawet w samej Judei,np.Żydzi z Qumran,saduceusze)uznawali różne wersje zbioru świętych ksiąg.Wczesny Kościół także nie rozporządzał żadną oficjalną listą.Ojcowie Apostolscy posługiwali się szerokim kanonem...

Czw, 12 cze 2014 12:03 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',jeśli chodzi o,,kanon''ST,to w czasach Chrystusa(i znacznie póżniej)NIE ISTNIAŁ JESZCZE OSTATECZNIE USTALONY i POWSZECHNIE OBOWIĄZUJĄCY zbiór świętych ksiąg,bo różni Żydzi uznawali jego różne wersje.Jezus nie podał autorytatywnego spisu ksiąg kanonicznych ST!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Rosyjscy blogerzy zajmujący się wojskowością mają być zszokowani stratami, jakie Rosjanie ponieśli podczas próby forsowania Dońca - twierdzi amerykański Instytut Studiów nad Wojną. Jak czytamy w analizie, 'próba przeprawy przez rzekę wykazała oszałamiający brak zmysłu taktycznego'.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

RODZINA WAWRZONKÓW O EMILCINIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.