Dziś jest:
Niedziela, 19 listopada 2017

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości" J. Cocteau

Komentarze: 32
Wyświetleń: 13798x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 13 lip 2014 09:53   
Autor: FN, źródło: FN   

MAPA NIEZWYKŁYCH MIEJSC NA ŚWIECIE

Tworzenie tej mapy jest wyłącznie na własny użytek FN. Oczywiście fajnie byłoby zrobić taką mapę w serwisie FN, ale oznacza to jedno: kolejne godziny pracy i to regularnie. Na to nas nie stać, musimy bardzo ostrożnie gospodarować naszym czasem. Nauczyliśmy się na różne sposoby oszczędzać nas czas, o czym kiedyś będzie w Dzienniku Pokładowym.

Warto zobaczyć kilka takich miejsc, które zostały uznane przez nasz zespół za ciekawe, warte uwagi. Zacznijmy od słynnego „Oka Moskwy”, zagadkowego kompleksu gigantycznych anten, który znajduje się na terenie Federacji Rosyjskiej.

 

O tym miejscu napisał nam jeden z czytelników.

 

 

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Oko Moskwy

 

Witajcie

 Nie było mnie tu sporo czasu, widzę, że sporo się pozmieniało. Pamiętam jeszcze starą stronę i jak Was prosiłem, żebyście zrobili forum. 

Przejdę do sedna:

Na pewno słyszeliście o Oku Moskwy, czyli o Duga-2. Radar pozahoryzontalny pracujący na krótkich falach. Dwie konstrukcje o wysokości 135m i 85m.

 http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Czarnobyl,+Obw%C3%B3d+kijowski,+Ukraina&sll=51.412457,30.01615&sspn=0.007896,0.022724&ie=UTF8&hq=&hnear=Czarnobyl,+Obw%C3%B3d+kijowski,+Ukraina&ll=51.304312,30.065471&spn=0.003957,0.011362&t=h&z=17)

 Większa, antena odbiorcza, mniejsza to nadawcza. I to właśnie nadawcza jest największą tajemnicą. "Wieść niesie, że nie służyła jedynie do emisji sygnałów, jakie miałyby się odbijać od wrogich rakiet i wracać do anteny odbiorczej. Niektóre sygnały przez nią wysyłane zostały rzekomo sklasyfikowane jako zakłócające pracę ludzkiego mózgu, zatem prawdopodobnie był to jakiś prototyp broni psychotronicznej. Prof. Fuller Royal (patrz narrator up pl bibliografia) podaje, że sygnał o częstotliwości 4,75MHz powoduje rozdrażnienie, ból głowy oraz inne objawy."

 Mówi się, że konstrukcja jest porzucona i nie działająca. I tu właśnie moja przygoda.

2 tygodnie temu byłem u przyjaciela na Ukrainie. Postanowiliśmy pojechać w okolice Czarnobyla i Czarnobyla-2.

Okolica Zony dzieli się na strefy, zamknięta, stałej kontroli i tymczasowej kontroli. Duga-2 leży w strefie stałej kontroli, ale patrole łatwo ominąć pieszo.Zostawiliśmy samochód 10km wcześniej, jeszcze w strefie otwartej. Poszliśmy na pieszo od kierunku południowo-zachodniego. Okolica jest bardzo dobrze patrolowana jak na opuszczoną. Przyjaciela poznałem na misji w Kosowie, oboje jesteśmy żołnierzami dlatego w miarę postanowiliśmy to wykorzystać. W razie czego dostałem mundur ukraiński, w razie pytań mieliśmy udawać wojskowych turystów. Na szczęście nie było problemu. Problem pojawił się później. W miarę zbliżania pojawił się straszny ból głowy. Chciałem iść dalej, ale zostałem namówiony by zawrócić.

W odległości było słychać ciężki sprzęt, dokładnie nie wiem.

Może Fundacje zechce się tam wybrać?

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Prype%C4%87&sll=51.275649,30.096531&sspn=0.00792,0.022724&ie=UTF8&hq=&hnear=Prype%C4%87&ll=51.412879,30.04286&spn=0.001974,0.005681&t=h&z=18)

Odbicia z terenu Prypecia.

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Kolejne ciekawe miejsce, zmieniamy kontynent. To cel naszej najbliższej wyprawy, czyli Australia. Znajduje się tam rzecz, która podobno powstała w sposób naturalny, ale nawet jeśli tak się stało, to i tak robi ogromne wrażenie. To odcisk gigantycznej stopy! Niezwykle precyzyjny, wyraźny.

 

 

O tym miejscu dowiedzieliśmy się także od naszego czytelnika. To niezawodny sposób budowania Bazy Miejsc Niezwykłych! /za wszystkie e-maile pięknie dziękujemy!/

 

 

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Saturday, April 05, 2014 8:35 AM

To: FN

Subject: Dowód na istnienie gigantów?

 

Przesyłam załodze interesujący filmik ukazujący coś, co może być dowodem na istnienie gigantów w zamierzchłych czasach. Możliwe, że jest to tylko dzieło natury ale mimo wszystko i tak robi duże wrażenie. Pozdrawiam!

 

 

 

 

 

 

 

Kolejny nasz czytelnik zawiadomił nas o… gigantycznej dziurze, która powstała w Rosji.

 

 

 

 

 

-----Original Message-----

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Saturday, July 12, 2014 9:44 AM

To: FN

Subject: witam przesyłam film z 10 lipca wielka dziura w Rosji

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz kolega z pokładu Nautilusa Igor przesłał informacje o miejscu na pustyni, gdzie pojawił się bardzo precyzyjny… piktogram!

 

 

Cześć,

Przesyłam linka do filmu o wzorze na pustyni, przypominającym krąg zbożowy,  tyle że na pustyni i wielkości... 20 na 20 km. Duża precyzja wykonania. Można zaryzykować twierdzenie, że jest to nowe zjawisko:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 JUŻ PO TEJ PUBLIKACJI OTRZYMALIŚMY e-mail:

 

 

From: Piotr [dane do wiad. FN]
Sent: Monday, July 14, 2014 1:05 AM
To: FN

Subject: Mapa niezwykłych miejsc - yantra

 Dzień dobry,

W nawiązaniu do artykułu z 13 lipca „Mapa niezwykłych miejsc na świecie”, w którym pokazano piktogram na pustyni, informuję, że mam obraz takiego piktogramu. Jest to mandala „Yantra”. Obraz załączam do listu.

 Z poważaniem

 Piotr [dane do wiad. FN]

 /zdjęcie z załącznika poniżej/

 

 

 

Na koniec ciekawostka z RPA, choć tu nie można wykluczyć, że jest to jakiś lokalny sposób uprawy roli lub - co równie prawdopodobne - jakieś formy maskowania przez google mapy ze względów, których trudno się domyślać.

 

 

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Thursday, March 20, 2014 2:27 AM

To: FN

Subject: Piktogramy

 

Szanowni Państwo

 

W RPA jest pełno piktogramów, które wysyłam w załączniku. Czy jesteście w stanie powiedzieć, co to jest, czy to ludzkie dzieło stworzone na potrzeby gospodarcze ludności, czy może piktogramy na które nie ma odpowiedzi?

Pozdrawiam

Mariusz

 

 

 

 

 

Nasz okręt znowu płynie pełną mocą silników! Wiemy, że tego nie widać na stronach, ale w tej chwili są nadrobione wszelkie zaległości w korespondencji. Na pewno niektórzy z Państwa byli trochę zaskoczeni tym, że otrzymywali odpowiedź na swoją wiadomość na przykład sprzed miesiąca, ale niestety dopiero teraz przyszedł na to czas.

Mechanizm napływu informacji do FN jest taki, że wystarczy naprawdę „chwila nieuwagi”, kilka dni słabości, a całość niczym dziki koń wyrywa się spod kontroli i nagle w sposób niekontrolowany pojawia się tysiąc spraw, które wymagają natychmiastowej interwencji.

Wiele osób nie znających naszej szczególnej sytuacji ma do nas pretensje, że obiecaliśmy napisać to czy tamto, a w serwisie… tego nie ma. Problem polega wyłącznie na tym, że wszystkie te rzeczy są w naszych katalogach „DO PUBLIKACJI – PILNE”, ale co dzień pojawiają się nowe… Jeśli czyta nas jakiś szejk z Kuwejtu i kiedyś przekaże nam kilka milionów dolarów, to wtedy zbudujemy za pieniądze redakcję z prawdziwego zdarzenia.

Mamy 20-letnie doświadczenie w pracy z dużymi grupami ludzi. Opieranie się na ludzkiej „chęci bezinteresownej pomocy i pasji” jest tragicznym błędem, choć intuicja podpowiada nam co innego. Jaka jest prawda? Ów „pasjonat chcący pomagać” okazuje się szybko nudzić, kiedy dostrzega, że mechanizm FN to zajęcie wymagające pracy nie „raz na rok z nudów”, ale systematycznie i precyzyjnie. Potem są z takimi ludźmi tylko kłopoty, czasami aż wstyd o tym pisać… Praca w FN przypomina prawdziwą pracę załogi na okręcie Nautilus, który kiedyś opisał Juliusz Verne. Nie ma tutaj „twarzy, nazwisk i bohaterów”, jednoczy nas idea. I wielka tajemnica, której nie sposób znaleźć nigdzie indziej, choć w sieci www jest ok. tysiąca serwisów identycznych jak FN (i „lepszych o niebo”) o zjawiskach niewyjaśnionych i codziennie powstają nowe… Ale to na marginesie.

Teraz zajmiemy się komentarzami, gdyż od dawna ich nawet czytanie (nie mówiąc o moderacji) po prostu zniechęca setki osób do czytania komentarzy w ogóle, w tym także nas – twórców tego serwisu… To sytuacja niedopuszczalna. W każdym razie zapowiadamy koniec wymiany zdań – wewnętrznego forum wariactwa nawiedzeńców prowadzonego w komentarzach przez dwóch góra trzech mocno nawiedzonych, megapłodnych (to typowe dla takich ludzi) pisarsko panów. Zmian w serwisie będzie znacznie więcej, ale o tym napiszemy w kolejnych komunikatach. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, które dostajemy wszelkimi kanałami kontaktu z czytelnikami. Państwa wszystkie sugestie będziemy starali się stopniowo uwzględniać w serwisie. I przypominamy raz jeszcze – każda wiadomość jest przeczytana i każda ma swoją odpowiedź.

Może czasami zbyt krótką, zbyt lapidarną, ale taka odpowiedź się pojawia. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie naszej sytuacji. I tak uważamy, że w sztuce gospodarowania czasem i energią doszliśmy do – powiedzmy to bez fałszywej skromności – bardzo dużej sprawności! :)

Komentarze: 32
Wyświetleń: 13798x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 13 lip 2014 09:53   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (32)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Czw, 17 lip 2014 23:15 | brak oceny

iza | Gość

W ostatnim liście, na fotografiach widać okrągłe pola uprawne sztucznie nawadniane po okręgu.Europa zachodnia też obfituje w taki sposób upraw...

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 17 lip 2014 15:20 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',a o tym,że w 1 P 4,6 a wcześniej w 3,19 chodzi o grupę aniołów,którzy spółkowali z kobietami ludzkimi potwierdza już 2 P 2,4(a więc tego samego autora...):,,Bóg bowiem nie oszczędził aniołów,którzy zgrzeszyli,lecz strąciszy ich do otchłani(Tartaru)...aby byli zachowani na SĄD''...

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 17 lip 2014 14:21 | brak oceny

artur448 | Gość

Myślę, że warto również wskazać miejsce na syberii:
https://www.youtube.com/watch?v=aSaygLdmBOI

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 17 lip 2014 13:47 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',zauważ,jak czytamy w 1 Liście apostoła Piotra w 4 rozdziale,w jego 6 wierszu,mamy:,,...aby w CIELE osądzeni zostali NA SPOSÓB LUDZKI,ale w duchu żyli na sposób Boży''...,,w CIELE''...,,NA SPOSÓB LUDZKI''(za OLBRZYMÓW...).Chodzi bowiem nie o ludzi a o grupę upadłych aniołów...!

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 17 lip 2014 12:37 | brak oceny

lp | Gość

Wycliffe Well is the UFO capital of Australia and a great place to stay when
travelling along the Stuart Highway between Alice Springs and Tennant Creek.
wpiszcie w wyszukiwarke!!

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 17 lip 2014 12:36 | brak oceny

lp | Gość

a może by tak
Tajemniczy krater ma 80 metrów średnicy, ale wciąż nie wiadomo, jak bardzo jest głęboki. W rejonie, który miejscowi nazywają "końcem świata", pojawił się ok. dwóch lat temu, lecz odkryto go dopiero teraz. Naukowcy chcą ustalić, jak powstał.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 17 lip 2014 12:04 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Na polu politycznym,żadna partia demo(N)kratyczna nie dopuszcza do publicznych wystąpień w celu zasięgnięcia opinii publicznej(oprócz grona własnych KLAKIERÓW),jak,np.cicha walka z rodziną,akceptacja homoseksualizmu,walka z patriotyzmem,tożsamością narodową czy rasową,gdyż rozkazy idą z góry...

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 16 lip 2014 12:16 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',gdy czytamy NT napotykamy takie słowa określające różne miejsca(stany) zmarłych,duchów : HADES,ABYSSOS(otchłań),GEENNA(piekło)i PHYLAKE(więzienie),np.1 Piotra 3,19 i 4,6.W 2 Piotra 2,4 nie mamy żadnego z nich ale :TARTAROSAS czyli imiesłów czynny od czasownika TARTAROS - utartarowić.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 16 lip 2014 12:08 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',piszesz o możliwości transformacji do Boskości upadłych aniołów,archaniołów...Dla mnie jest to możliwe tylko w przypadku tych aniołów,którzy spólkowali z kobietami ludzkimi,i którzy teraz uwięzieni przebywają w otchłani(Tartarze)...To im jako tzw.umarłym Jezus głosił Ewangelię...

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 16 lip 2014 11:59 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Bebe'',Jezus mówiąc o Janie Chrzcicielu,porównując go do mieszkanców Królestwa Niebios,że najmniejszy z nich jest większy niż on jednocześnie udzielił informacji o zróżnicowaniu i herarchii wśród bytów anielskich a nie o,,wielorasowości''i,,wielocywilizacyjności''...rzekomych,,Kosmitów''..

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 23:39 | 17 listopada 2017 był obserwowany obiekt UFO, który miał kształt walca - według świadka UFO emanowało jasnym, silnym światłem. Obiekt był widzialny nad autostradą A2 w okolicy miejscowości Jordanów. Czekamy na świadków, którzy także widzieli ten obiekt. Więcej w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.