Dziś jest:
Środa, 28 czerwca 2017

"Zjawisko lub przedmiot może być czasami zbyt blisko, by je dostrzec." G. K. Chesterton

Komentarze: 10
Wyświetleń: 8896x | Ocen: 48

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 4 mar 2015 10:42   
Autor: FN, źródło: FN   

PRZEZ NIEBO CZASAMI BŁYSKAWICZNIE PRZELATUJE NIEZIDENTYFIKOWANY OBIEKT

O tego typu przelotach informują ludzie zajmujący się UFO na całym świecie. Czasami na filmach rejestrowanych przypadkiem widać dziwne zjawisko – na tle chmur nagle widoczny jest jakichś ciemny obiekt, który przelatuje przez niebo z zapierającą dech w piersiach prędkością. Owady? Ptaki?! Zapomnijcie o tym! Czasami można ustawić kamerę w letni dzień tuż nad wodą, gdzie latają miliony owadów, ale taki efekt może się w ogóle nie pojawić, a czasami pojawi się tylko raz – o określonej sekundzie. Przez niebo wyraźnie przelatuje Niezidentyfikowany Obiekt Latający, który leci tak szybko, że ludzkie oko nie jest w stanie jego wychwycić. Widać go dopiero po uważnym obejrzeniu nagrania wideo.

Oto przykład takiego właśnie nagrania z naszej ostatniej poczty:

 

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Monday, March 02, 2015 4:09 PM

To: Fundacja Nautilus

Subject: Odp: RE: Dyskoidalny obiekt przelatujący nad jeziorem Wilkowskim

 

W dniu 19-go lipca 2014 roku wybrałem się z moimi przyjaciółmi nad jezioro Wilkowskie, gdzie nakręciłem krótki film, na którym widać mnie i moich przyjaciół, a także przelatujące owady. Oprócz owadów zarejestrowałem też dyskoidalny obiekt, który w mgnieniu oka przeleciał nad zbiornikiem wodnym, czyli nad jeziorem Wilkowskim, na którym przebywałem razem z przyjaciółmi.

Podczas odtwarzania w normalnym tempie nie widać przelatującego obiektu. Jedynie podczas odtwarzania w wolniejszym tempie można zobaczyć przelot tego tajemniczego obiektu. Wielokrotnie oglądałem fragment tego nagrania w zwolnionym tempie i jestem przekonany, że nie jest to ani owad, ani ptak, a już na pewno współcześnie istniejący statek powietrzny.

Obiekt pojawia się w 9-sekundowym nagraniu, które w sumie trwa 2 minuty i 42 sekundy. Zrobiłem kilkanaście zrzutów ekranu z filmu. Na poszczególnych klatkach filmowych wyraźnie widać tor lotu tego obiektu. Cały film został nagrany przy użyciu aparatu cyfrowego (Nikon Coolpix L310), który w tym czasie był przymocowany do statywu.

Oryginalne nagranie mogę wysłać komukolwiek, w celu dokładnej analizy, pod warunkiem, że cały film nie zostanie nigdzie udostępniony, a jedynie jego fragment, na którym widać zarejestrowany dyskoidalny obiekt.

Ten sam film obejrzałem po raz któryś z kolei, dzięki czemu odkryłem inny obiekt, który w 47-sekundowym nagraniu wyłania się z trzcin i wznosi się ku górze. Na początku sądziłem, że to owad, ale potem, po dokładnym przyjrzeniu się nagraniu, zmieniłem zdanie. Jestem niemal pewny na 100%, że to materialno-techniczny obiekt. Pytanie tylko, czy ten drugi obiekt to sonda telemetryczna pochodząca z UFO?

 

 

Autor filmu zmontował na potrzeby tej publikacji materiał wideo.

 

Na koniec kilka klatek z tego filmu:
http://imageshack.com/a/img538/7186/YDn40z.png
http://imageshack.com/a/img661/8788/oZuCzi.pnghttp://imageshack.com/a/img908/1780/x9tDCd.png


http://imageshack.com/a/img673/7428/zdIr4g.png

Komentarze: 10
Wyświetleń: 8896x | Ocen: 48

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 4 mar 2015 10:42   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 10 mar 2015 18:54 | brak oceny

epsylon x | Gość

Ufo nigdy nie istniało,to co się kryje pod tą nazwą na pewno wykracza poza ramy naszego pojmowania.Te obiekty to plaga,nawet jak oglądam teledyski z lat 90 tych często na niebie widać błyski lub szybko poruszające się obiekty.W niektórych filmach również możemy to obserwować często brane jako owady,czy nawet błędy zapisu są realnym potwierdzeniem tego zjawiska.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 6 mar 2015 10:06 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Jaskółka do jaskółki: Ty! Zobacz toto w wodzie! Jakieś obdarte z pierza, skrzydeł nie mają.. Niechybnie kosmici!

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 21:49 | brak oceny

zeglarz | Gość

Tak poważna instytucja jak Fundacja Nautilus chyba nie powinna po raz 20-sto tysięczny analizować zdjęć z jakimiś niewyraźnymi plamkami bo to do niczego nie prowadzi... Każdy człowiek robiący zdjęcia ma w swoich kolekcjach nie jedno na którym są jakieś kropki, które można wziąć za UFO albo jasne kulki brane bez refleksji za orbs...

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 16:02 | brak oceny

J | Gość

To jest dron militarny, ufo nie istnieje

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 08:11 | brak oceny

mandarin | Załogant

Ludzie zazwyczaj myślą że barierą z powodu której prawdziwi kosmici nie kontaktują się z ludźmi w sposób globalny, jest przeskok technologiczny, a nie zwracają uwagi na to że o wiele większa przepaść może tkwić w obszarach moralnych. Ludzkość po rajskim upadku uległa tak wielkiej degeneracji, że istoty z innych światów stając przed człowiekiem, są w podobnej sytuacji, jak dziewica stojąca w obliczu oślinionego zboczeńca dla którego patologia to norma. Albo można to porównać z przybyciem europejczyków na jakąś nieznaną wyspę, gdzie tubylcy są tak zdegenerowani, że wchodząc w kontakt z przybyszami, nie widzą nic zdrożnego w tym, by odciąć ich koledze głowę, upiec ją na ogniu i zaoferować z sympatią nowo przybyłym obcym - dziwiąc się że europejczyk nie chce dobrego mózgu. I potem jeszcze zdegenerowana ludzkość pyta, dlaczego oni trzymają dystans. Chore.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 mar 2015 00:28 | brak oceny

mandarin | Załogant

Czy terrorysci z IS nie planują wysadzenia elektrowni atomowych we Francji, by zniszczenia były szokiem na skalę dotychczas niespotykaną?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 20:00 | brak oceny

marta | Gość

Widzę , że jeszcze się taki nie urodził , który by wam dogodził. Weźcie się sami do roboty zamiast narzekać.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 18:12 | brak oceny

Kontrapunkt | Gość

Po jakości tego filmu można śmiało stwierdzić, że to może być wszystko i nic nadzwyczajnego.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 13:48 | brak oceny

Smith | Gość

Badacie, podróżujecie, zbieracie materiały, badacie, podróżujecie, zbieracie materiały, badacie... itd od wieeeelu lat. Czy jako fundacja doszliście już do jakichś wniosków? Jak na razie to chyba tylko zbieracie materiały :( a szkoda. Poczytajcie proszę o projekcie "filadelfia" i "skoczek polny" (z wykorzystaniem cewki Tensora / Kaduceusza. Jeśli jeszcze powiążecie to z teorią Jana Pająka dot. napędu magnetycznego (też występują przeskoki w czasie jak ma to miejsce w przypadku "the grasshopper project") - obraz tego, co nazywamy ufo, nieco się Wam droga fundacjo rozświetli. Co ciekawe, teoria Jana Pająka, choć ma już kilkadziesiąt lat i została rozesłana na wiele najważniejszych uczelni, jeszcze nigdy nie została obalona. Wyjaśnia ona również możliwość podrózowania w czasie. Inną ciekawostką są prace Victora Schaubergera i poszukiwania latającej maszyny prowadzone przez nazistów w Himalajach (ale o tym na pewno wiecie). To może jeszcze na koniec rozprawcie się z pracą naukową "Zakazana archeologia - ukryta historia człowieka". Częściowo zazębia się ona z pracami von Daniken'a i Pająka.

Pozdrawiam i życzę więcej analiz i wyciągania wniosków a mniej zbierania dokumentacji, bo tej macie już sporo. Czas na wnioski.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 4 mar 2015 10:57 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Worek ogromnych zdjęć z których nic nie wynika!

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

To jedno z największych odkryć w historii astronomii. Teleskop Keplera namierzył 219 planet pozasłonecznych, w tym 10 skalistych podobnych do Ziemi. Położone są w gwiazdozbiorze Łabędzia. O wszystkim poinformował w poniedziałek Mario Perez, jeden z naukowców biorących udział w poszukiwaniach w Centrum Badawczym imienia Josepha Amesa w Kalifornii.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 22 cze 2017 08:46 | Przez kilka dni na początku czerwca rodzina w Inowrocławiu obserwowała dziwne zjawiska na niebie. Kumulacja wydarzyła się 2 czerwca 2017, kiedy ok. 22.00 po przelotach UFO pojawiły się... wojskowe śmigłowce. Opis i relacja jest w naszym serwisie o UFO, czyli www.emilcin.com w dziale POLSKA. .. zapraszamy! ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 16 maja 2017 | Wczoraj zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski. Długo rozmawialiśmy o historii śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jasnowidz podzielił się ze mną swoimi obserwacjami w tej sprawie i był zaskoczony, że wcześniej doszedłem do tych samych wniosków.

czytaj dalej

FILM FN

Patron Śmierci

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.