Dziś jest:
Niedziela, 19 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 28
Wyświetleń: 21359x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 14 maj 2015 10:51   
Autor: FN, źródło: tvnmeteo.tvn24.p   

CZY TO NA PEWNO JEST WIATR?

Od kilku lat w internecie pojawiają się nagrania dziwnych dźwięków w różnych regionach świata. Wiele osób, które słyszało te nietypowe odgłosy uważa, że rozbrzmiewają trąby apokaliptyczne zwiastujące koniec świata zgodnie z Apokalipsą św. Jana.

Ostatnie nieokreślone dźwięki zarejestrowano we wtorek 5 maja w Terrace w prowincji Kolumbia Brytyjska w Kanadzie. Melissa Harris  była wtedy w domu, kiedy zaczęły rozbrzmiewać dziwne odgłosy. Zdarzenie nagrała na telefon komórkowy.

- Miałam gęsią skórkę na ramieniu - mówi Harris.

To nie pierwszy przypadek przeraźliwego dźwięku na tym obszarze. 29 sierpnia 2013 roku również rozbrzmiewały odgłosy przywołujące na myśl trąby apokaliptyczne.

Naukowcy wyjaśniają zjawisko w sposób mało wyszukany. Ich zdaniem to… wiatr, który odbija się od wysokich budynków, drzew i gór. Czy tak jest rzeczywiście? Oto zapis umieszczony w sieci:

 

Po naszym powrocie z Naxos mieliśmy znowu cały szereg wyjazdów, które sprawiły, że nie mieliśmy zbyt dużo czasu na aktualizowanie serwisu, a raczej... w ogóle nie mieliśmy czasu na nic! Do końca tygodnia powinniśmy nadrobić zaległości, zwłaszcza w weekend.

W poniedziałek wracając z Emilcina do naszej Bazy FN odwiedziliśmy miejsce, gdzie w 2013 roku jeden z mieszkańców wykonał dwa zdjęcia UFO. Były one nawet nie dobre, one były… doskonałe! Podejrzewaliśmy, że może to być żart, prowokacja. Po rozmowie ze świadkiem nie mamy najmniejszych wątpliwości – zdjęcia są prawdziwe.

Pracujemy teraz nad opracowaniem materiału, który zarejestrowaliśmy na miejscu. Zdjęcie trafiają natychmiast do „pierwszej ligi” światowych fotografii UFO. Szczegóły chcemy opublikować w tym tygodniu.

Komentarze: 28
Wyświetleń: 21359x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 14 maj 2015 10:51   
Autor: FN, źródło: tvnmeteo.tvn24.p   


Komentarze (28)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Pt, 16 paź 2015 13:16 | brak oceny

Maja | Gość

W dniu kiedy zmarł ojciec Święty JPII, byłam po nocce i gdy wróciłam do akademika ( sama byłam) poszłam spać. Pamietam znajomi i mój chłopak oglądali w sali telewizyjnej obrady z pogrzebu lecz ja nie miałam siły i sie położyłam. Zasnęłam niemal od razu. Sen ten nie schodzi mi z pamięci. Przysniła się wizja świata tego co czeka ludność, obserwujac wszystko.czlowiek zabijał człowieka, wojny, siwat się palił, domu leżały w gruzie, z nieba padał ogień, popiół, istne piekło na ziemi, krew, smierć. Gdy spojrzałam do góry ukazalo mi się jakby trojca na niebie, jasna jak słońce, które powiedziało że koniec nastapi w listopadzie. w dodatku na koniec powiedziało módl sie razem ze mną "świeta mario, matko boska.." i obudziłam sie z tymi słowami na ustach, a drzwi od mojego pokoju były otarte. Nie wiedziałam co się dzieje, był to dla mnie szok, co zobaczyłam we śnie. Pytałam, chłopaka czy wchodził do mnie do pokoju gdy spałam, odpowiedział że nie, bo cały czas był na dole TV ogladał. Minęło parę lat od tamtego zdarzenia, sny się zapomina, a ten mam wyryty w głowie na wieki.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 28 wrz 2015 23:32 | brak oceny

Cezar II | Gość

Armagedon nie nadejdzie dopóki istnieje Święte Cesarstwo Niemiec. Choć jest kilka wariantów ludzkiej przyszłości kluczowym wydaje się w w nich wszystkich rola Chin...
Na Bliskim Wschodzi po zaangażowaniu się Chin wojna rozszerzy się o Iran, Egipt i Izrael - jej celem będzie zniszczenie Izraela.
Wojna atomowa rozpocznie sie w Europie za sprawą Niemiec - będzie to miało związek z upadkiem Francji.
Chiny zaskoczą nagłym atakiem na Rosję, po Rosji zaatakowana będzie UE, potem USA. A wtedy wydarzy się coś co dzisiaj brzmi jak mit: orkany i cyklony nawiedzą Arktykę, kula ziemska przewróci się, poprzesuwaja sie bieguny, z oceanu wyłoni się mityczny ląd, fale tsunami zaleją Europę m.in. Morze Śródziemne powiększy swoją powierzchnię o te kraje Afryki, w których dzisiaj dominuje ISIS i o południe Europy. Potęga Rzymu niszczona będzie od trzech stron: od strony lądu atakiem muzułmanów, od strony morza przez tsunami i pogodę i z nieba za sprawą martwej komety, która uderzy niedługo po tym jak zakończy sie wojna i ogłoszony będzie na ziemi z wielką pompą pokój. Niedługo po tym jak Franciszek zniesie celibat, w biegun arktyczny uderzy Perun, niepogody, burze, ogniste orkany, trzęsienia ziemi uderzą od strony bieguna w Rzym. W trzęsieniu ziemi runie Koloseum - zwiastuje ono upadek Rzymu i świata. Franciszek ustąpi z urzędu. Jego miejsce zajmie znów Benedykt. I dopiero potem nastąpi zniszczenie Rzymu. A Europa? Już widzę ją martwą i pustą, z pustymi świątyniami, bez Boga.Biada narodowi niemieckiemu. Po raz trzeci będzie przyczyną wielkiej wojny. A Rosja? Jeszcze będzie nadzieją świata - dopóki Papież na Krymie nie wypełni woli Fatimskiej Pani.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 27 sie 2015 21:27 | brak oceny

Zafkiel | Gość

Naukowcy to debile albo specjalnie z siebie debili robią takimi tekstami.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 5 lip 2015 23:15 | ocena: + 1

Fachowiec | Gość

Ludzie to jest tzw. "zrzucanie pary" w elektrocieplowniach. Dlatego tych dzwiekow nie slychac w afryce na przyklad bo tam nie ma elektrocieplowni i tyle :)

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 24 cze 2015 22:30 | brak oceny

Pienkny | Gość

Sam coś takiego słyszałem kilka lat temu na własne uszy to ten sam dźwięk ale przypisywałem to pociągom z okolicy. Jednak to było to a nie pociągi

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 19 cze 2015 09:48 | brak oceny

oxymoronkr | Załogant

mineło kilka dni.... gdzie te zdjęcia podbijające pierwsą ligę fotografii UFO? ;-)

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 3 cze 2015 21:18 | brak oceny

olo | Gość

ja sam słyszałem ten dźwięk, o którym było głośno jakieś dwa czy trzy lata temu. mieszkam w okolicach Świdnicy na Dolnym Śląsku, dźwięk trwał nieprzerwanie około dwóch dni, roznosil się w przestrzeni, był trochę podobny do dźwięku silników samolotowych, jakiś miesiąc po tym ktoś zapytał znaną jasnowidzącą o ten dźwięk i ona użyła słowa "wypiętrzanie- cokolwiek to znaczy". nie wiedziała co to słowo znaczy, ale jest taki termin w geologii, odnoszący się do wypiętrzania górotworu w czasie ruchów tektonicznych. Moim zdaniem na terenie, na którym mieszkam ma to swój sens, uzasadnienie, ponieważ jest to teren na styku płyt (przedgórze sudeckie) . Być może jest to zapowiedź jakiś ruchów tektonicznych- w tym sensie "trąby apokalipsy" również nabierają całkiem fizycznego- realnego znaczenia....
Pozdrawiam
olo

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 23 maj 2015 01:51 | brak oceny

Garwolek | Gość

To wszystko ściema. Wystarczy wpisać do Youtube "ship horns sounds" i będzie tam setki filmów ze świrami, którzy trąbią gdzie się tylko da.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 22 maj 2015 10:52 | brak oceny

Tomasz | Gość

Może ktoś się orientuje w ilu miejscach na świecie było już takich odgłosów trąb?

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 21 maj 2015 23:43 | brak oceny

Tomasz | Gość

co nie którzy Jasnowidzowie mówią że Apokalipsa się już zaczęła ja podchodzę do tego z dystansem wszystko jest możliwe.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 23:39 | 17 listopada 2017 był obserwowany obiekt UFO, który miał kształt walca - według świadka UFO emanowało jasnym, silnym światłem. Obiekt był widzialny nad autostradą A2 w okolicy miejscowości Jordanów. Czekamy na świadków, którzy także widzieli ten obiekt. Więcej w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.