Dziś jest:
Sobota, 18 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 11231x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 4 sty 2016 08:35   
Autor: FN, źródło: http://www.sm.fki.pl   

OJCIEC PIO O UFO

O słynnym włoskim zakonniku, stygmatyku, Ojcu PIO, który został ogłoszony przez Jana Pawła II świętym, i który zasłynął nie tylko ze swego życia pełnego cierpień i poświęceń, lecz także niezwykłych umiejętności (jasnowidzenie, uzdrawianie, a nawet zdolność do bilokacji, tj. przebywania w kilku miejscach naraz) napisano wiele książek, artykułów i esejów.

Na tle tej przebogatej literatury stosunkowo mało spopularyzowane wydają się wypowiedzi Ojca Pio dotyczące istnienia rozumnego życia poza Ziemią.

Jeden z największych w historii kościoła katolickiego duchownych tak mówił na ten temat:

Pytanie: - Ojcze, słyszy się, że na innych planetach istnieją inne stworzone przez Boga istoty.
Odpowiedź: - A jakże. Chciałbyś, aby ich nie było, aby wszechmoc Boga ograniczyła się wyłącznie do planety Ziemi? Czy chciałbyś, aby nie istniały inne istoty kochające Boga?
- Pomyślałem - to rozmówca ojca Pio - że Ziemia jest niczym w porównaniu z gwiazdami i wszystkimi innymi planetami.
Odpowiedź: - Tak! My, którzy wychodzimy z Ziemi, również jesteśmy niczym. Pan nie ograniczył z pewnością swej chwały do tej jednej, małej planety. Na innych znajdują się byty, Które nie zgrzeszyły jak my.


Zdania te zaczerpnięte zostały z wydanej we Włoszech książki "Cosi' parlo' Padre Pio"(,.Tak mówi Ojciec Pio"), którą przygotował i opracował ksiądz Nello Castello, przypomina je zaś numer 2 periodyku "NONSIAMOSOLI”. My zaś odnotujmy przy okazji, że całkiem niedawno - o czym poinformował w artykule "Odkrywana (z wolna) prawda Piotr Skórzyński - w znanym na świecie piśmie jezuitów "Etudes" ukazała się publikacja poświęcona niezidentyfikowanym obiektom latającym oraz hipotezie ich pozaziemskiego pochodzenia. "W rzeczowym artykule opisano tam wszystkie kontrowersje narosłe wokół tego, jakże goracego tematu - przypominając na końcu, że Bóg jest bogiem całego Universum".

Nieznane objawienia Ojca Pio
Cywilizacja przy księżycu Jowisza


Z innych objawień św. Ojca Pio (nieżyjącego od 1968r) dowiadujemy się, że na jednym z księżyców Jowisza - tam gdzie jest woda (nie mówi konkretnie, który to księżyc), istnieje Życie i Cywilizacja. Wskazuje, że to jedyne miejsce w Układzie Słonecznym, poza Ziemią, gdzie jeszcze znajduje się Cywilizacja Techniczna. Kiedyś kontakty ziemian z nimi były częstsze. Dysponują bardzo wysokimi zdobyczami technologicznymi. Posiadają szybkie statki kosmiczne itd. Życie ich jest jednak zdecydowanie inne od naszego.

Wiedzą o tym, że Chrystus przebywał na Ziemi, pozostawiając naukę miłości. Ich gorącym pragnieniem jest rodzić się tutaj wśród nas. Oczywiście mają taką możliwość, ale nie wszyscy. Niektórzy z nich są już ludźmi i nawet chodzą do kościoła.

Z tych samych objawień wiemy, że Wszechświat materialny wypełniony jest różnorodnymi cywilizacjami, które wszystkie dążą do wyzwolenia i zjednoczenia się z Bogiem. Ziemianie stanowią jedną z miliardów Cywilizacji. Ojciec Pio mówi, że prawie przy każdej gwieździe (Słońcu) istnieją układy planetarne a na nich życie. Wspomina też o satelicie Ziemi - księżycu, który kiedyś został przesunięty ludzką ręką.

Św. Ojciec Pio podaje nam jeszcze jedną ważną i przełomową informację, jakże zbieżną z odkryciami archeologicznymi i teoriami naukowców. Mianowicie, że w minionej, dalekiej przeszłości na Ziemi kwitły wspaniałe Cywilizacje. Stały one na znacznie wyższym poziomie intelektualnym i technicznym niż nam współczesna. Dlaczego więc znikły i jakby ślad po nich zaginął? Ojciec Pio mówi, że to wskutek pychy wybuchały ogromne konflikty z użyciem przerażającej broni. Dokonano takich zniszczeń, że człowiek powrócił do kamienia łupanego. Minęło setki tysięcy lat. Ewolucja, filozofia, religia i nauka dokonała tego w czym obecnie żyjemy.

Czy ewentualnie czeka nas w przyszłości podobny los? Wiele wskazuje na to, że tak. Wszystko zależy jednak od nas samych, od osobistego zaangażowania w szerzenie dobra, tolerancji i miłości.

 

 

 

Szukacie ciekawego pomysłu na wypoczynek i jednocześnie pasjonujecie się zjawiskiem UFO? Mamy coś dla Was! Nasi koledzy z Brazylii zajmujący się Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi zapraszają na "rejs z UFO".

Na luksusowym statku jest wszystko, czego dusza zapragnie - baseny, SPA, kasyno, a nawet sklepy. Ale najważniejsze jest to, że codziennie będą wykłady o UFO prowadzone przez znakomitych gości, najlepszych z Ameryki Południowej.

Oprócz tego będzie medytacja na pokładzie statku, która może "przywołać obcych", a także spotkanie z uczestnikiem CE III. Mamy zaproszenie na ten rejs, więc... kto wie, może spotkacie tam załogę N?! Pozdrawiamy wszystkich w poniedziałek - zaczynamy nowy tydzień w 2016.

 

Komentarze: 9
Wyświetleń: 11231x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 4 sty 2016 08:35   
Autor: FN, źródło: http://www.sm.fki.pl   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 8 sty 2016 20:19 | brak oceny

antyue | Gość

Trochę z innej beczki, ale też powiązanej i zajmującej Nautilusa.
Podobno słowa " Wiedzą o tym, że Chrystus przebywał na Ziemi, pozostawiając naukę miłości. Ich gorącym pragnieniem jest rodzić się tutaj wśród nas. Oczywiście mają taką możliwość, ale nie wszyscy. Niektórzy z nich są już ludźmi i nawet chodzą do kościoła. " były słowami wypowiedzianymi prywatnie i są rzekomo autentyczne. Dlaczego akurat uczepiłem się tej wypowiedzi. Ano dlatego, że jest ona sprzeczna z tym co twierdził O. Pio, że reinkarnacji nie ma. A słowa te mówią o czym, jak nie o reinkarnacji istot innej cywilizacji wśród nas ? Czyli co, inne istoty mogą się odradzać a ludzie zamieszkujący obecnie planetę Ziemia nie ? Nie sądzę. Tak więc O.Pio się gdzieś myli, względnie Bóg uchylił mu tylko rąbek tajemnicy, względnie nie są to jednak jego słowa ? Co o tym myślicie nautilusie ?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 6 sty 2016 00:45 | brak oceny

mirek | Gość

mieliście być niezależni,a tylko promujecie ufo i obcych,juz sie nie chce was czytać,nawet sw.do tego mieszacie,grozi nam wojna,takie są plany ale wy to wysmiewacie,dla kogo wy pracujecie?
?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 22:42 | brak oceny

na_chwilkę | Gość

@ razdwatrzy

Sorry, odpowiedź poszła, ale cenzura nie potrafi przegryźć własnych błędów... :)

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 19:21 | brak oceny

Juda | Gość

Ojciec Pio był naprawdę świętym i zacnym człowiekiem bezgranicznie oddanym Bogu.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 17:55 | brak oceny

na_chwilkę | Gość

Skąd szanowna redakcja wzięła ten tekst? A może to opracowanie własne? A może stąd (na dole strony)?

http://sm.fki.pl/index.php?nr=Ojciec_Pio_o_Kosmosie

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 5 sty 2016 07:18 | brak oceny

Lisek | Gość

Cytat:
Europa (Jowisz II)

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 sty 2016 19:44 | brak oceny

czytelnik | Gość

Ojciec Pio to bardzo ciekawa postać już pomijając fakt,że jest święty.Całe życie tego człowieka to obraz nadnaturalnych dziwnych zdarzeń.Oto jedno z takich zdarzeń w jaki sposób pomógł swojemu przyjacielowi,któremu groziła eksmisja.Ojciec polecił biedakowi,aby wysłał los na loterii i przyniósł mu pokazać.Przyjaciel wykonał zalecenia Ojca Pio i już w wkrótce stał się bogaty.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 sty 2016 15:32 | ocena: + 1

ToTam | Gość

Ganymede jest największym księżycem w naszym Układzie Słonecznym, jest również jedynym księżycem z własnym polem magnetycznym. Nowe obserwacje Kosmicznego Teleskopu Hubble

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 4 sty 2016 09:13 | brak oceny

ojciec dino | Gość

mnie tam bardziej od chytrusa itd ciekawi czy pio to byl szarlatan czy faktycznie cos bylo na rzeczy.... nie dowiemy sie.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 02:03 | 14 listopada 2017 to był ciekawy dzień. Tego dnia nad Niemcami przeleciał jasny bolid, a w Polsce nad Białymstokiem widziano UFO. O wszystkim piszemy w naszym serwisie ufologicznym, czyli www.emilcin.com ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.