Dziś jest:
Wtorek, 24 października 2017

Istnienie obiektów UFO jest dla mnie równie oczywiste jak istnienie samolotów. Paul Hellyer, były Minister Obrony Kanady

Komentarze: 12
Wyświetleń: 9767x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 11 luty 2016 11:13   
Autor: FN, źródło: FN   

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA ON-LINE W SPRAWIE PRZYPADKU LINDY PORTER

Nowe środki komunikacji dają ogromne możliwości robienia międzykontynentalnych narad i wirtualnych konferencji używając takich narzędzi jak chociażby skype. W najbliższy weekend weźmiemy udział w takim właśnie przedsięwzięciu. Temat jest jeden – przypadek Lindy Porter. Monitorujemy jej historię od wielu lat, braliśmy także udział w dyskusji na ten temat w Los Angeles w 2015 roku.

Jej historia jest przypadkiem klasycznego „abduction”. Poniżej rozmowa z Lindą Porter (niestety nie mamy w tej chwili szans na przetłumaczenie tego – brak czasu!)

 

Historia Lindy Porter to także fantastyczne rysunki pokazujące sceny z jej kontaktów z UFO.

 

 

 

Przygotowując się do tej „wirtualnej międzynarodowej narady” (bardzo ciekawy pomysł!) sięgnęliśmy do naszego archiwum. W numerze kwartalnika UFO z 2002 roku jest tekst, w którym Linda Porter wspomina o sprawie kręgów zbożowych. Tę sprawę zamierzamy poruszyć podczas tej konferencji.

Poniżej materiał z „Wirtualnego Archiwum FN”.

 

 

Komentarze: 12
Wyświetleń: 9767x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 11 luty 2016 11:13   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Śr, 17 luty 2016 00:30 | brak oceny

Anunnaki7 | Gość

Jak kobieta ma na imię Linda i jest z usa to nastawiona jest na zysk pieniężny na tym marnym świecie. Tak samo jak i film Heaven is for real (cóż za KRZYKLIWY tytuł !! yeahhhhhhhh usa). Nie znaczy to jednak, że film mówi o fikcji , jak i pani linda. Przeciwnie .... prawdopodobnie mówią z dokładnością do 97%, ale te akcje są niestety robione na tym świecie dla okrutnie beznadziejnych pieniędzy.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 16 luty 2016 10:46 | ocena: + 1

Kruk | Gość

Kolejny tekst o UFO, który utwierdził mnie w przekonaniu, że te istoty nie są dobre. Moja teoria jest taka: W czasach biblijnych - gdzieś tak około 5000 lat temu, "żyli na ziemi giganci", którzy powstali jako potomstwo upadłych aniołów i "córek ludzkich". Ci giganci z racji swojego pochodzenia dysponowali wiedzą jaką posiadają upadłe anioły oraz ciałem jakie posiadają ludzie. W związku z tym byli w stanie wyprodukować technologie umożliwiające im poruszanie się we wszechświecie. Teraz jeśli się pojawiają to tylko po to żeby zwodzić ludzi - teksty o reinkarnacji, o tym że Jezus to jakiś kosmita etc. Po pierwsze Ziemia nie ma milionów lat i nie ma czegoś takiego jak ewolucja. To stek bzdur, a skoro sami "kosmici" o tym mówią (że ewolucja istnieje) ludziom to jest to jasny sygnał, skąd pochodzą i jaki jest ich cel. Mieszają prawdę z kłamstwem bo tak najłatwiej nabrać ludzi. Prawdziwe wątki biblijne z duchowością New Age, okultyzmem, spirytyzmem itp. Nie dajcie się im nabierać. To że istnieją jest dla mnie oczywiste, ale to że są dobre i że wpłynęły na rzekomy proces "ewolucji", który nie miał miejsca a nawet że nas stworzyli to stek bzdur mający nas odciągnąć od Boga. Na początek polecam ten film:https://www.youtube.com/watch?v=_lKrE-L0G-8 Pozdrawiam myślących.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 14 luty 2016 07:15 | brak oceny

k34 | Gość

A jak szaraki rozpoczną armagedon to przyjdzie Bilbo i odda im jedyny pierścień :/
Kobieta ma poważne problemy psychiczne. Jak w to można wierzyć????????????????

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 luty 2016 18:07 | ocena: + 1

Faust | Gość

ja to się tu już wypowiadać nie zamierzałem i to ostatni wpis, ale widzę, ze wielu z Was dalej wierzy do "dobre" UFO. Więc coś Wam powiem: mam z tym do czynienia od lat, a moja rodzina od pokoleń. Nie ma żadnego dobrego UFO, Jesteśmy programem badawczym; owcami. Gdy nas "biorą" to implikują nam wspomnienia "dobra, przymierza, tęsknoty"; naprawiania świata i podobne. Bo wtedy owca ma wrazenie, że jest "wybrana", bo wtedy chętniej kładzie sie na stole, bo łatwiej jej zapodać "negatywną hipnozę" na kolejne spotkanie i łatwiej ją utrzymać w zdrowiu pomiędzy "sesjami". Prowadzą ten program od bardzo dawna i bardzo starannie; nie liczą się z kosztami i psychiką ofiar (jedynie ją ugłaskują, tak by nie dochodzilo do konfliktów poznawczych). Muszą mieć cel i to cel sciśle związany z własną rasą - prawdopodobnie chodzi o stworzenie gatunku dobrze nadającego się do adaptacji ich gatunku. Musimy coś mieć, co im jest niesłychanie potrzebne. Inaczej to nie ma sensu. A schizofrenia tej pani, to albo schorzenie pierwotne, albo skutek konfliktu poznawczego po traumie wzięcia i zbełtania jej podświadomości.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 luty 2016 17:29 | brak oceny

ikar-us | Załogant

Bardzo ciekawy materiał, proszę o więcej. Mam też prośbę do sceptyków, fundacja nautilus podchodzi do wszystkich spraw otwarcie, rozumiem wasz wyczulony sceptycyzm, który jasno alarmuje, że od drugiego wyrazu w pierwszym zdaniu, wszystko to

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 luty 2016 05:10 | brak oceny

Bort | Gość

Ten tekst się kupy nie trzyma. Nie wierzę w to co opisuje ta kobieta. Amerykanie ostro fantazjują bo u nich liczy się tylko kasa albo sława, a niestety ludzie pokroju pracowników Nautilusa tak bardzo szukają sensacji, że chcą wierzyć w te bajki. Za bardzo zapędziliście się w New Age. Ci "uprowadzeni" to często ludzie słupy, którzy reprezentują masoński projekt zniszczenia chrześcijaństwa poprzez podkopanie prawd wiary. Ja wierzę w Boga. Chrystus był tym jakim go znamy z Biblii. Obce cywilizacje istnieją ale również oddają cześć Stwórcy Wszechświata. Twierdzenia kobiety z artykułu Nautilusa to zlepek kilku dogmatów New Age. Nawet można się tam doszukać motywu zaczerpniętego ze znanej serii komiksów z lat 80-tych "Bogowie z kosmosu" o stworzeniu na Ziemi ludzi przez inną rasę wyglądającą tak samo jak ludzie. Poza tym według tej kobiety z artykułu wszystko miało się zacząć w 1993 r. Chciałem zauważyć, że upłynęło już 23 lata i nic, ale zapewne ludzie szukający sensacji jakoś to wytłumaczą swoim czytelnikom. Na początek dobrym usprawiedliwieniem jest HAARP, co wymyślą potem trudno przewidzieć. Tak na prawdę wystarczy zdrowy rozsądek i spokojna logiczna analiza twierdzeń kobiety z artykułu aby po sekundzie wiedzieć, że to zmyślone bajki albo efekt jakichś halucynacji, bądź jakieś sny wzięte za "'uprowadzenie". Lepiej czasami trochę pochylić się nad tematem niż po prostu na siłę szukać sensacji. Zauważcie, że kobieta nawija wielowątkowo i występują sprzeczności, a po próbie dopytania się jej na temat tych kwestii jest zawsze ta sama odpowiedź, że ona danej kwestii nie rozumie i temat zamknięty.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 luty 2016 22:48 | brak oceny

Joa | Gość

Uszkodzenie układu krążenia w dzieciństwie u tej pani skończyło się uszkodzeniami układu nerwowego. Tekst to mieszanka treści religijnych ("wzięcie" w sensie "zabranie wszystkich wierzących przed końcem świata do nieba") oraz telewizyjnych produkcji SF. "Latające miasta" przypominają bardzo "statki matki" z "Dnia Niepodległości" (premiera 1996 rok). A co do tych "dwóch poziomych kresek na trójkącie" noszonym na mundurze szaraków, to wpiszcie sobie w graficzne Google: "starfleet badge communicator". Smutne to wszystko.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 luty 2016 18:14 | brak oceny

grove01 | Gość

witam
nie związane z tematem - ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego tylko na stronach Nautiliusa nie widac u mnie obrazków i filmów (są tylko same ramki) tak jest już ze 2 tyg, mam przegladarke Google Chrome, co mam nie zalaczone lub załaczone że nie widac?

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 luty 2016 16:00 | brak oceny

gosc | Gość

o mirażach miast widocznych nad pustyniami uczyłam się jeszcze w szkole podstawowej. W powiązaniu z tym artykułem robią wielkie wrażenie. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19043894,w-chinach-nagrano-unoszace-sie-w-powietrzu-miasto-i-od-razu.html

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 luty 2016 15:20 | brak oceny

George | Gość

Do dziada - zanim zaczniesz komentować nowy temat - czy mógłbyś wreszcie się odnieść do wypowiedzi naukowców i lekarzy wypowiadających się na temat odżywiania światłem? Kulturalny człowiek, wychodząc z toalety nie zostawia po sobie oznakowanego terytorium. Nie czepiam się ale elementarna kultura wymaga sprzątania po sobie. Nafajdać i uciec w nowy temat to żadna sztuka ale to nieładnie. Więc kolejny raz pytam. Czy obejrzałeś film o odżywianiu światłem? TAK czy NIE? I jaki jest Twój stosunek do wypowiedzi lekarzy z filmu? Popracujesz nad odpowiedzialnością za swoje słowa?

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Wiadomość z Projektu Messing - zakończyły sie poszukiwania ciała Iwony Wieczorek. W Parku Reagana w Gdańsku nic nie znaleziono - poszukiwania georadarem trwały od 4 września.... ... 

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 09:26 | Po publikacji zdjęć z lądowania UFO w lesie w Husinach odezwał się nasz czytelnik, który widział identyczne zjawisko w Laskówce w 2010 roku. Publikujemy zdjęcia, które zrobił na miejscu! Zapraszamy do serwisu www.emilcin.com do działu UFO-TEMATY ... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 września 2017 | Wiele osób myśli, że tak ‘będzie zawsze’. Co roku będą nowe modele samochodów, linie lotnicze będą otwierały nowe połączenia do egzotycznych miejsc, deweloperzy będą stawiali coraz to nowe domy na ostatnich wolnych terenach wokół miast, a życie ludzi przyszłości będzie przypominało to nasze, obecne życie. Ale dramatycznie się mylą – na naszych oczach właśnie kończy się krótki i bezwzględny okres w...

czytaj dalej

FILM FN

POWIERZCHNIA NASZEGO SATELITY W 4K

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.