Dziś jest:
Niedziela, 19 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 13
Wyświetleń: 6272x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 21 luty 2016 22:16   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO NAD ŚWIĄTYNIAMI

Do napisania tego tekstu skłonił nas czytelnik serwisu FN, który na naszą prośbę sporządził bardzo uproszczony, ale wystarczający w pełni rysunek pokazujący dziwne zjawisko świetlne, którego był świadkiem wiele lat temu. Miało ono miejsce wokół wieży kościoła w Resku. Oto jego relacja.

Witam

Chciałem wam opisac jedno zdarzenie które mi się przydarzyło w latach 80 -siatych ,pochodze z Reska w Zachodniopmorskim razem z kolegą przed domem budowaliśmy iglo ze śniegu  jak to dzieci było to juz po zmieszchuu nie pamietam godziny dnia ani miesiaca na pewno to było w okresie zimowym.

W Resku jest kościół pochodzi z około 14-15 wieku ma on teraz 61 metrów wysokości wcześniej w roku 1972 był 8 metrów wyższy ale  strawił go pozar sytuacjia którą chce opisac zdarzyła sie jak juz pisałem w latach 80 tych a było to tak był niski pułap chmur nad Reskiem z kolega robiliśmy iglo i w pewnym momencie zauważyliśmy coś dziwnego!

A mianowicie nad kościołem z chmur zeszły trzy smugi różnokolorowego światła wychodziły z chmur az do ziemi wkoło kościoła z naszej perspektywy  wyglądało to tak a byliśmy jakieś 300 metrów od kościoła i nic nam nie zasłaniało było tak słup swiatła wolna przestrzeń  i słup swiatła. Cięzko mi to opisac ale moge jeżeli bedziecie chcieli zobrazowac  owe światła zeszły z chmur do ziemi i zaczeły kręcic sie w prawa strone nie wiem jak to długo trwało ale na pewno troche bo zdążyliśmy z kolegą wejść do domu na pierwsze piętro i oglądać to zjawisko z klatki na piętrze. Zaznaczam że nie widzieliśmy skąd te swiatła wychodziły,na pewno z chmur a co było w chmurach albo nad nimi to nie wiemy.

 

Oto rysunek, który sporządził świadek wydarzenia:

 

 

Bardzo ciekawy opis trafił do Archiwum FN w roku 2000, choć dotyczył obserwacji UFO przed Drugą Wojną Światową z Wołynia, czyli z Kresów. Babcia jednego z mieszkańców Warszawy opowiadała o zadziwiającym wydarzeniu z 1936 roku z miejscowości Cumań, kiedy razem ze swoją siostrą i mamą znajdowały się w pobliżu Kościoła Wszystkich Świętych w ich miejscowości. Był wieczór, bardzo ciepły letni dzień. Nagle zauważyły, że nad kościołem unosi się coś ciemnego. Początkowo myślały, że jest to jakaś dziwna, ciemna chmura, ale potem… uznały, że obiekt miał kształt ogromnej „miski”. Kiedy postanowiły podejść do kościoła, aby lepiej przyjrzeć się „tej dziwnej misce nad kościelną wieżą”, obiekt nagle ruszył i z ogromną prędkością odleciał. W internecie znaleźliśmy zdjęcie Kościoła w Cumaniu z 1936 roku.

Warto przypomnieć, że w latach 30-tych nikt nie słyszał o „latających spodkach”. Jest to tym bardziej cenna relacja pokazująca, że zjawisko UFO absolutnie istniało w przedwojennej Polsce. Nie mamy takich relacji zbyt wiele, ale jest to kolejna obserwacja UFO z terenów Wołynia.

 

 

 

Ten krótko raport „UFO nad świątyniami” musimy zakończyć mocnym akcentem z Jerozolimy z 2011 roku. Do incydentu doszło 28 stycznia 2011 roku w Jerozolimie. Wtedy z różnych punktów miasta (!) kilkanaście osób widziało niezwykły obiekt, który unosił się nad kopułą świątyni na Skale - miejscem szczególnie ważnym dla wyznawców Islamu. Miało to miejsce około pierwszej w nocy. Film rok temu obiegł wszystkie telewizje informacyjne świata, także na łamach FN w 2011 pojawił się tekst o tej sprawie. Warto przypomnieć ten materiał. Były próby zdyskredytowania go sugerując, że to tzw. „fake” (materiał będący fotomontażem), ale problem powstał wtedy, kiedy zaczęli się zgłaszać kolejni świadkowie dziwnego „obiektu w kształcie rozżarzonej skały” świątynią, którzy także zarejestrowali to zjawisko.

 

 

UFO i religie… to temat trudny, który w wielu osobach bardzo zaangażowanych w przeróżną działalność religijną wzbudza prawdziwą wściekłość. Nie ma bowiem wątpliwości, że zjawisko Niezidentyfikowanych Obiektów Latających nie tylko jest 100 procentowym faktem (o czym dobrze wiedzą nasi stali czytelnicy), ale także istniało sto czy tysiąc lat temu. A skoro tak, to było przy powstaniu wielkich światowych religii. Czy potęga stojąca za UFO mogła w jakikolwiek sposób „zaingerować” w dzieło powstania religii? Nie mamy co do tego wątpliwości, że jak najbardziej. Zawsze słuchając fragmentów świętych pism o przeróżnych „gwiazdach i światłach”, które pokazywały kierunek lub zapowiadały jakieś wydarzenie, mamy z tyłu głowy tę nieznośną myśl…

Na koniec jeszcze ciekawostka wynikająca z naszych materiałów. Bardzo często się zdarza, że osoby przebywające w pobliżu UFO zaczynają płakać. Jest to tak silne wzruszenie, że nie potrafią się od niego powstrzymać nawet w momentach, kiedy tylko przypominają sobie swoje spotkanie z UFO… Ta sprawa jest fantastycznie ciekawa i wkrótce przedstawimy na łamach serwisu ciekawą teorię na ten temat.

Bardzo się cieszymy, że wreszcie pokazaliśmy zebrany materiał w sprawie zdjęć UFO wykonanych w lipcu 2013 roku. Naszym zdaniem to prawdziwe zdjęcia, które śmiało mogą konkurować z najlepszymi zdjęciami na świecie.

LINK DO TEKSTU O ZDJĘCIACH UFO Z 2013 ROKU!

Przygotowujemy publikację opisują rzecz naprawdę zapierającą dech w piersiach, gdyż dotyczącą próby kontaktu z UFO, którą nasza Fundacja Nautilus podjęła w ub. roku na jednej z małych, greckich wysp… gwarantujemy wszystkim, że warto poczekać na ten tekst. Czegoś takiego na pewno w tym serwisie jeszcze nie czytaliście. Do tej pory nie możemy uwierzyć, że to wszystko działo się na naszych oczach… Niedługo minie rok od tych niesamowitych wydarzeń.

Komentarze: 13
Wyświetleń: 6272x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 21 luty 2016 22:16   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 29 luty 2016 20:42 | brak oceny

Erazm | Gość

youtube. ufo attacked in syria

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 26 luty 2016 21:33 | brak oceny

Hanys | Gość

Może byli przy powstawaniu religii ale więcej im chodziło o udział w budowli świątyni tak żeby mogli pobierać energię z ziemi do swoich napędów My potrzebujemy dużej ilości energii do naszych maszyn a sami jesteśmy napędzani bardzo znikomym prądem i bardzo wydajni jak na dziesiętne Volta Kiedyś mieli do dyspozycji tylko piramidy a teraz kościoły i świątynie, takie przybliżenie do świątyni może świadczyć o przyspieszonym ładowaniu akumulatorów Uważam że niedługo będą maszyny które same pobiorą sobie prąd z planety potrzebny do wykonania pracy Ale to jest związane z wartością pieniądza bo wtedy trzeba wymyślić coś innego

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 26 luty 2016 14:25 | brak oceny

mandarin | Załogant

Podczas objawień we Włoszech w 1953 roku, jakiś obiekt wisiał nad świątynią. Na trzecim nagraniu przez chwile go widać (możliwe że ktoś ma dłuższy fragment owej rejestracji): http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/10/pacz-niebian.html

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 23 luty 2016 14:39 | brak oceny

Pela | Gość

Matko Boska, ale nie "półap" tylko "pułap"................. Język polski schodzi na psy! A Wy przyzwalacie na publikację tekstu z takim bykiem!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 21:04 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Widocznie przylatują paciorek zmówić!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 19:13 | brak oceny

Mori | Gość

William Bramley - "Bogowie Edenu". Obowiązkowa lektura dla wszystkich zainteresowanych zjawiskami paranormalnymi, UFO i genezą wszelkich religii. Tam są mocne dowody na ingerencję Obcych w nasze życie. Polecam.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 16:35 | brak oceny

George | Gość

Myślę, że ciekawym hobby było by fotografowanie takich obiektów w full spectrum, czyli po ludzku w zakresie UV i podczerwieni. Nie tylko obiektów ale i nieba i chmur. W sieci można nabyć takie kamkordery jak i aparaty z wyjętymi filtrami (trzy razy droższe od oryginalnych) oraz latarki jak na podczerwień tak i UV. Właśnie zajęłem się takimi głupotami zamiast oświecać swój umysł w medytacji. Mam nadzieję że szybko się zniechęcę i wrócę do sensowniejszego hobby.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 16:26 | brak oceny

George | Gość

Ufo ufie nie równe. Cyt. "Na koniec jeszcze ciekawostka wynikająca z naszych materiałów. Bardzo często się zdarza, że osoby przebywające w pobliżu UFO zaczynają płakać". Wzruszenie to może wynikać z wejścia w pole subtelne osoby/osób promieniujące autentyczną, bezwarunkową miłością. Kto miał szczęscie być na audiencji czy choćby prelekcji takiej osoby może potwierdzić. Wyszukajcie może w sieci filmów z udzielania błogosławieństwa przez Dalaj Lamę i innych wielkich mistrzów a możecie na nich zobaczyć jak silnie działa takie pole. Można to tłumaczyć rewolucją we wszystkich polach subtelnych delikwenta (od energetycznego do duchowego - wg. europejskiego nazewnictwa). Niejaki George sam tego doświadczył wielokrotnie i nie zamierza o tym dyskutować z oponentami.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 10:54 | brak oceny

Bolobolo | Załogant

Przypominam sobie zdjęcie, które było zamieszczone w Waszym serwisie przed kilku laty. Ukazywało ono Klasztor w Trzebini (woj. małopolskie), nad którym była świetlna kolumna. Od dwóch lat Klasztor ten jest Bazyliką Mniejszą.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 22 luty 2016 06:52 | ocena: -1

SLAYER | Gość

najbardziej lubie wizualizowac sobie TOTALNE wymarcie religii i innych sekt :D

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 23:39 | 17 listopada 2017 był obserwowany obiekt UFO, który miał kształt walca - według świadka UFO emanowało jasnym, silnym światłem. Obiekt był widzialny nad autostradą A2 w okolicy miejscowości Jordanów. Czekamy na świadków, którzy także widzieli ten obiekt. Więcej w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.