Dziś jest:
Środa, 28 czerwca 2017

"Zjawisko lub przedmiot może być czasami zbyt blisko, by je dostrzec." G. K. Chesterton

Komentarze: 20
Wyświetleń: 7453x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 18 maj 2016 10:47   
Autor: FN, źródło: FN   

DLACZEGO OBCY CZĘSTO POKAZUJĄ UCZESTNIKOM BLISKICH SPOTKAŃ TRZECIEGO STOPNIA MAŁE MODELE PIRAMID?

Na pokład Nautilusa trafiła właśnie prywatna korespondencja od naszego znajomego z Roswell (poznaliśmy go podczas pobytu w tym pięknym miejscu w 2013 roku). Wspomina on, że jeden z mieszkańców przeżył tzw. Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia. Miało ono co prawda miejsce w 2008 roku, ale dopiero niedawno poddał się tzw. regresji hipnotycznej, która odblokowała mu wspomnienia, które sztucznie „wymazali” obcy. Robią to oni bardzo często prawdopodobnie po to, aby w ten sposób pozbawiać taką osobę problemów, niepokoju itp.

Co się okazało? Otóż pamięta on wyraźnie, że na pojazd wprowadziła go humanoidalna istota, wyglądem zbliżona do człowieka, ale o niebieskim  odcieniu skóry. Na pokładzie pojazdu (w kształcie lekko spłaszczonej kuli) był jeszcze drugi humanoid. Najciekawsze było to, że trzymał on w ręku mały model piramidy, która mieniła się kolorami i silnie opalizowała. W środku piramidy było widoczne światło, które przypominało silnie emanujący światlem fioletowo-jasnoniebieskim płomień palnika gazowego, ale który jednocześnie nie raził oczu.

Świadek był przekonany, że ten model piramidy został mu pokazany nieprzypadkowo. Została mu przekazana wiadomość, że ten kształt jest „kluczem do rozwiązania wielu problemów ludzkości”. Potem dostał bardzo poważne ostrzeżenie dotyczące dalszych losów Ziemi, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo przez „zakłócenie równowagi drapieżnych wydobywaniem naturalnych surowców”.

Ta relacja nie była dla nas żadnym zaskoczeniem. Często się bowiem zdarza, że obce istoty pokazują ludziom albo przedmioty w kształcie piramid, albo hologramy w tym kształcie, albo… wprost ich pojazdy potrafią być w kształcie piramid. Trudno mówić o przypadku, choć z drugiej strony nie sposób znaleźć właściwego klucza, aby poskładać te elementy układanki w „jedną całość”.

Podczas naszego pobytu w Hong Kongu dowiedzieliśmy się o bardzo osobliwej historii związanej z postacią znanego łącznika z UFO, który utrzymuje stały kontakt z jedną z ras. W jego domu w podziemiach jest model piramidy, który widział jeden z dziennikarzy piszący o tej postaci tekst, choć o tym łącznik zabronił mu pisać. W każdym razie po wejściu do tej piramidy (wchodziło się tunelem pod spodem, gdyż nie ma ona żadnych „drzwi bocznych” nagle… przestało obowiązywać prawo ciążenia i po prostu swobodnie się w niej unosił! Podobno człowiek zaklinał się na wszystkie świętości, że przeżył to naprawdę!

Wątki piramid i dziwnych urządzeń opartych o ten kształt znajdujemy w różnych częściach świata. Oto zdjęcie urządzenia, które mamy wkrótce dostać w prezencie od naszego przyjaciela z Chin. Jego kształt jest… wielce osobliwy. Instrukcja użycia urządzenia jest dość skomplikowana i wymaga nawet światła o odpowiedniej barwie, a także dźwięku!


Jest to specjalna „piramida do medytacji”, której szczegóły budowy zostały rzekomo przekazane łącznikowi z UFO przez obce istoty. Nie ma sensu pisać teraz o tym więcej, gdyż sami zamierzamy przetestować działanie tego… wielce dziwnego urządzenia. Ma być ono wysłane do nas jeszcze w maju.

W naszej Bazie FN mamy przeróżne modele piramid, które używamy do eksperymentów.


Na koniec element "zabawny" związany z miłym naszemu sercu stworzonkiem. Przy okazji tej publikacji warto wspomnieć bowiem o doświadczeniu z piramidą szkieletową, które było zrobione na terenie naszej Bazy FN. Zaprzyjaźniony kot Czaruś nie wołany i nie proszony sam nagle przyszedł i położył się idealnie… pod piramidą. Ktoś powie: ot, przypadek… Kotek was lubi i po prostu położył się na trawie. Zgoda, to jest prawda, ale… w każdym razie zdjęcia poniżej.

Komentarze: 20
Wyświetleń: 7453x | Ocen: 11

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 18 maj 2016 10:47   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (20)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 23 maj 2016 07:18 | ocena: + 6

Giova | Gość

Kolejna ciekawa sprawa. Dobrze, że badacie to wszystko i porównujecie. A ten Wasz kotek Czaruś - to niezły z niego agent :-) Dużo zdrówka dla niego!

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 22 maj 2016 11:02 | ocena: + 2

internauta | Gość

Koty tolerują promieniowanie i nawet na telewizorze potrafią się połozyć. Psy niestety nie. Może pieska warto postawic w piramidzie?

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 21 maj 2016 13:52 | ocena: + 18

rob | Gość

Usuncie te wyskakujace okienka. Nie da sie normalnie czytac.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 20 maj 2016 23:52 | ocena: + 20

mm | Gość

Artykuły ciekawe, lecz wyskakujące okienka bardzo irytujące, zniechęcają do czytania całości i wcale nie zachęcają do wybrani innego artykułu ..
Pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 20 maj 2016 01:17 | ocena: + 7

mala 73 | Gość

20 lat temu straciłam przytomność , wieczorem idąc na urodziny do znajomego na jednym z poznanskich osiedli. Jacyś ludzie mnie znalezli, nie pamiętałam niczego, nie wiedziałam kim jestem i dokąd idę. Pamięć wróciła po mniej więcej pół godzinie ale do dzisiaj mnie prześladują obrazy istot nade mnąi przerażające miejsce gdzie ludzie są przechowywani w kapsułach tak wysoko że nie widzę końca, Zimne(nie odczuwałamwtedy chłodu, tylko takie wrażenie ze względu na wszechobecną metaliczność),przerażające miejsce. Do dzisiaj nie wiem czy to tylko sen czy....

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 20 maj 2016 00:54 | ocena: + 3

mala 73 | Gość

Mam pytanie. Dlaczego tzw. celebryci illuminaci tak zaciekle promują trójkąt ? Banda idiotów promująca lucyferianizm jako główną ideologię dążącą do obalenia podstawowego , moralnego porządku świata. CZY KTOKOLWIEK WŚRÓD ODWIEDZAJĄCYCH TEN PORTAL SŁYSZAŁ O NWO ?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 20 maj 2016 22:11 | ocena: + 2

infinity | Gość

podstawowy moralny porządek tego świata w którym zgodnie z prawem miliardy istot są niewolone w obozach koncentracyjnych, maltretowane a potem mordowane i jedzone...nie specjalnie wart jest obrony....
no chyba że ma się demoniczną naturę... ta planeta wyczekuje Nowego Porządku Świata albo zginie....

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 19 maj 2016 19:03 | brak oceny

stevan | Gość

Tak, o tej piramidzie szeroko pisze dr P. z Nowej Zelandii. Podobnież można z niej uzyskać jakąś mierzalną energię. Radzi ją konstruować, na podstawie schematu od tej Włoszki. Podaje też schemat konstrukcji grzałki telekinetycznej. Zrobiłem ją, ale to nie działa. Podobnież trzeba dobrać odpowiedni rezonans.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 19 maj 2016 17:51 | ocena: + 1

Maciej | Gość

Piramida z okrągłą anteną na drewnianej skrzynce to piramida do medytacji,która pochodzi od FIGU Billy Meiera

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 19 maj 2016 15:01 | ocena: -1

Visci | Załogant

Muszę sprawdzić na swoim kocie ^^, dowodów na ufo jest aż w nadmiarze niestety tracą się przy tych wszystkich podróbach i ciężko je rozróżnić, oni nie mogę wprost przylecieć i paradować po mieście bo wybuchła by u nas panika

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 19 maj 2016 11:04 | ocena: + 1

ciachop.pl | Gość

prosze chociaz o JEDEN dowód że ufoki istnieją! Tylko prosze sobie darować te prawdziwe zdjęcia misek ze zdanów...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 27 maj 2016 20:44 | brak oceny

Anna | Gość

Dowodem moze byc to, ze potrafia sterowac czasem i przestrzenia. Wylaczenie osoby z otoczenia. Niby to samo, ale ruch fizycznie wykonuja tylko oni i wybrana osoba. Brak innych osob, samochodow, czy chocby poruszenia sie lisci na drzewach. Kiedy podejmuja probe kontaktu to raczej sam na sam. Mysle, ze nie maja zlych zamiarow. Moze nawet odwrotnie.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie




* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

To jedno z największych odkryć w historii astronomii. Teleskop Keplera namierzył 219 planet pozasłonecznych, w tym 10 skalistych podobnych do Ziemi. Położone są w gwiazdozbiorze Łabędzia. O wszystkim poinformował w poniedziałek Mario Perez, jeden z naukowców biorących udział w poszukiwaniach w Centrum Badawczym imienia Josepha Amesa w Kalifornii.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 22 cze 2017 08:46 | Przez kilka dni na początku czerwca rodzina w Inowrocławiu obserwowała dziwne zjawiska na niebie. Kumulacja wydarzyła się 2 czerwca 2017, kiedy ok. 22.00 po przelotach UFO pojawiły się... wojskowe śmigłowce. Opis i relacja jest w naszym serwisie o UFO, czyli www.emilcin.com w dziale POLSKA. .. zapraszamy! ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 16 maja 2017 | Wczoraj zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski. Długo rozmawialiśmy o historii śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jasnowidz podzielił się ze mną swoimi obserwacjami w tej sprawie i był zaskoczony, że wcześniej doszedłem do tych samych wniosków.

czytaj dalej

FILM FN

Patron Śmierci

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"



2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.