Dziś jest:
Wtorek, 24 października 2017

Istnienie obiektów UFO jest dla mnie równie oczywiste jak istnienie samolotów. Paul Hellyer, były Minister Obrony Kanady

Komentarze: 3
Wyświetleń: 4213x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 21 lis 2016 10:20   
Autor: Rafał Gabryś, źródło: FN   

ZNANI LUDZIE TAKŻE MÓWIĄ O UFO

Kiedyś były to jednostki, a dziś mamy dosłownie co tydzień nową informację o znanej postaci, która zdecydowała się powiedzieć o swojej obserwacji UFO. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia zamieszczone poniżej - każda z tych osób w ten czy inny sposób mówiła o UFO. I nie były to "drwiny" czy pełne politowania "wymądrzania się", ale bardzo często własne świadectwa. Tym razem w serwisie FN zamiast wymieniać nazwiska - zdjęcia... Mamy nadzieję, że nasi czytelnicy nie mają najmniejszych kłopotów z rozpoznaniem przynajmniej większości z nich.
Podczas pobytu w Polsce mieliśmy okazję poznać... Dalajlama XIV. To naprawdę wielki człowiek, który chyba zna tę samą prawdę, co załoga FN. Okazało się, że niedawno podczas spotkania ze studentami na Uniwersytecie w Portland (USA) nagle zaczął mówić o... obcych istotach, które mogą przybyć na Ziemię! Jego zdaniem ludzie mają tendencję do postrzegania świata w kategoriach "MY-OBCY", co jest wielkim błędem.


 

Do tego wydarzenia doszło 9 maja 2013 roku, kiedy Jego Świątobliwość Dalajlama XIV został zaproszony na spotkanie ze studentami na Uniwersytecie w Portland (USA). Jak zawsze miał wykład na temat duchowości i współczesnego człowieka, który jest zagubiony w świecie techniki i materii. W pewnym momencie zaczął mówić o lęku, jaki zawsze wytwarza w nas „obcy”. Ku zaskoczeniu wszystkich obecnych Dalajlama XIV powiedział:

- Jeśli kiedyś będziemy mieli gości z innego świata… to takie same wrażliwe istoty jak my!

Wielu znakomitych naukowców, astronautów, czy ludzi ze świata nauki przerywa milczenie, zdając relacje o swoich obserwacjach. Nasz kolega z pokładu Nautilusa postanowił przypomnieć tylko kilka ważnych wypowiedzi polityków, którzy mieli lub mają wpływ na współczesny świat.

Prezydent Ronald Reagan o obcych

„Może potrzebujemy jakiegoś uniwersalnego zagrożenia z zewnątrz. Chciałbym powiedzieć, jak szybko nasze wielkie różnice, mogą zniknąć. Jeśli zmierzylibyśmy się z obcym zagrożeniem. I pytam was czy obca siła, nie znajduje się już między nami?”

 

 

 

 

Były prezydent Rosji Dmitrij  Miedwiediew o UFO

 

„Każdy prezydent dostaje teczkę z napisem Ściśle tajne, są tam informacje o obcych którzy odwiedzili nasza planetę. Nie mogę powiedzieć jak wielu, bo mogła by wybuchnąć panika. „

 

 

 

 

 

Były minister obrony Kanady Paul Hellyer o UFO.

„Zmierzamy w kierunku zniszczenia naszej planety. I tak właśnie zdaje się, że nic z tym nie robimy. Dziesięciolecia temu istoty z obcych planet ostrzegały nas, gdzie zmierzamy oraz zaoferowały pomoc. Ale zamiast tego my, lub może niektórzy z nas, zinterpretowali te wizyty jako zagrożenie. I zdecydowali, że najpierw będą strzelać, a później zadawać pytania. „

 

 

I na koniec jeszcze Polska. Tu deklaracji o obserwacjach UFO naszych "znanych" mamy mniej, ale być może i takie wreszcie się pojawią. Nie mamy najmniejszych kłopotów z wysokimi rangą wojskowymi pilotami, którzy mówią o UFO jasnym i otwartym tekstem. Przykłady? Pierwsze z brzegu, ponizej...

 

Generał Mirosław Hermaszewski, pierwszy Polak w kosmosie.

Ja sądzę że każda załoga coś tam zauważy, mówi tylko spójrz w tym kierunku. I ten kolega patrzy i pokazuje (dwa na palcach) ja patrzę mówię, „nie „ cztery. To cztery, były takie świecące obiekty. No więc zacząłem je analizować, to jest orbita taka, a one wykonują tak dziwnie….

Patrzymy jest siedem …. No i widzimy, że te obiekty tak jakby oblatywały naszą stację dookoła. Zameldowaliśmy na ziemię o tym.”

 

Generał Apoloniusz Czernow, lot nad Wrocławiem.

„Zezwolono nam zejść do lądowania. Kiedy on mówi Poldek z prawa od tyłu coś nas atakuje. Spojrzałem , rzeczywiście. Okrągłego wielkości porównywalnej do księżyca, ale odblasku takim pomarańczowym, przechodzące w beż, świecący migoczący, szło na nas prosto. Więc poderwaliśmy do góry i to na minęło. Oczywiście szybko zameldowaliśmy z powrotem na stanowisko dowodzenia. Powiedziano, podejść rozpoznać jeżeli macie paliwo, jeszcze mieliśmy. Rozpędziliśmy samoloty, pędziliśmy ponad dwie minuty do trzech i to uciekało do góry. Kształt był talerza….

Nie dopuścił nas bliżej jak może dwa, czy trzy kilometry. Skończyło się na tym, że musieliśmy zawrócić i iść do lądowania, nad pas podeszliśmy na pięciuset metrach. I ja byłem pierwszy na trzeci skręt, wypuściłem klapy, podwozie i znowu zaatakowało mnie. Znaczy nie zaatakowało, ale bardzo blisko podeszło ja się uchyliłem, ale jednak musiałem lądować , gdyby nie, to trzeba, by się było katapultować. Wylądowałem okazuje się to nad trzecim skrętem to widziano z ziemi. To znaczy inżynierowie, technicy i inni co byli na lotnisku, a więc potwierdzone”

 

   

Jest taki moment, kiedy na pokładzie Nautilusa musi zostać przeprowadzony mały remanent i uporządkowanie materiałów. Przez ostatnie tygodnie przeżyliśmy właśnie takie małe "wewnętrzne trzęsienie ziemi". Wszystkie materiały zostały posegregowane, wiadomości i e-maile dostały odpowiedzi, zdjęcia które miały zostać wysłane zostały wysłane, a przeróżne telefony - wykonane. Dziś nad ranem zakończyliśmy ten trudny czas i teraz znowu wszystko jest on-line.

Dlaczego o tym piszemy w kontekście tekstu o UFO? Otóż mieliśmy kłopot z ogromną ilością obserwacji i ciekawych wiadomości o UFO, które przysłali do nas czytelnicy serwisów. Przed umieszczeniem tych wiadomości w naszym archiwum trafiły one do portalu www.emilcin.com, który szczerze polecamy na umieszczenie w swojej zakładce "ulubione". Dlaczego? Przekonacie się już na początku roku.

I już zupełnie na koniec - polecamy tekst w serwisie emilcin.com, który zawiera właśnie materiały o UFO "na chwilę przed zarchiwizowaniem ich w katalogach Fundacji Nautilus". Dla fanów zjawiska UFO? Bardzo ciekawa lektura!

http://www.emilcin.com/artykuly,2771,ufo-to-nie-dziesiatki-ale-tysiace-relacji.html

Do nadrobienia zaległości z ostatnich tygodni zostały już tylko nasze serwisy w mediach społecznościowych. Ale tam także powinno być wszystko on-line do środy, najpóźniej czwartku.


 

 

Komentarze: 3
Wyświetleń: 4213x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 21 lis 2016 10:20   
Autor: Rafał Gabryś, źródło: FN   


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 24 lis 2016 00:11 | ocena: -7

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Wt, 22 lis 2016 18:43 | ocena: + 4

Woj | Załogant

Stary profesor przełożywszy swój ogon przez rękę poprowadził uczniów. do wykopaliskowej dziury. To co widzicie to są artefakty z rasy która nazywała się ludźmi, ( cytat z książki SF) niestety zgubiła ich chciwość oraz różne wierzenia religijne, gotowi byli dla nich zniszczyć wszystko co żyło i prawie tak się stało, tylko my gryzonie przeżyliśmy!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 21 lis 2016 12:29 | ocena: + 1

40i4 | Gość

Aby zrozumieć trend, na youtube, szukaj filmu :
Watykan współpracuje z UFO!? Jak dojdzie do zwiedzenia milionów ludzi... https://www.youtube.com/watch?v=r_sxHmzEyG8

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Wiadomość z Projektu Messing - zakończyły sie poszukiwania ciała Iwony Wieczorek. W Parku Reagana w Gdańsku nic nie znaleziono - poszukiwania georadarem trwały od 4 września.... ... 

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 09:26 | Po publikacji zdjęć z lądowania UFO w lesie w Husinach odezwał się nasz czytelnik, który widział identyczne zjawisko w Laskówce w 2010 roku. Publikujemy zdjęcia, które zrobił na miejscu! Zapraszamy do serwisu www.emilcin.com do działu UFO-TEMATY ... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 września 2017 | Wiele osób myśli, że tak ‘będzie zawsze’. Co roku będą nowe modele samochodów, linie lotnicze będą otwierały nowe połączenia do egzotycznych miejsc, deweloperzy będą stawiali coraz to nowe domy na ostatnich wolnych terenach wokół miast, a życie ludzi przyszłości będzie przypominało to nasze, obecne życie. Ale dramatycznie się mylą – na naszych oczach właśnie kończy się krótki i bezwzględny okres w...

czytaj dalej

FILM FN

POWIERZCHNIA NASZEGO SATELITY W 4K

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.