Dziś jest:
Piątek, 31 marzec 2017

Wybuchy bomb atomowych na Ziemi naruszyły tkankę czasoprzestrzeni, wpłynęły na terażniejszość, przyszłość i nawet naszą przeszłość, odczuły to także inne cywilizacje zamieszkujące obce planety i światy.  /Marc Davenport, amerykański badacz UFO/

Komentarze: 3
Wyświetleń: 3838x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 21 lis 2016 10:20   
Autor: Rafał Gabryś, źródło: FN   

ZNANI LUDZIE TAKŻE MÓWIĄ O UFO

Kiedyś były to jednostki, a dziś mamy dosłownie co tydzień nową informację o znanej postaci, która zdecydowała się powiedzieć o swojej obserwacji UFO. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia zamieszczone poniżej - każda z tych osób w ten czy inny sposób mówiła o UFO. I nie były to "drwiny" czy pełne politowania "wymądrzania się", ale bardzo często własne świadectwa. Tym razem w serwisie FN zamiast wymieniać nazwiska - zdjęcia... Mamy nadzieję, że nasi czytelnicy nie mają najmniejszych kłopotów z rozpoznaniem przynajmniej większości z nich.
Podczas pobytu w Polsce mieliśmy okazję poznać... Dalajlama XIV. To naprawdę wielki człowiek, który chyba zna tę samą prawdę, co załoga FN. Okazało się, że niedawno podczas spotkania ze studentami na Uniwersytecie w Portland (USA) nagle zaczął mówić o... obcych istotach, które mogą przybyć na Ziemię! Jego zdaniem ludzie mają tendencję do postrzegania świata w kategoriach "MY-OBCY", co jest wielkim błędem.


 

Do tego wydarzenia doszło 9 maja 2013 roku, kiedy Jego Świątobliwość Dalajlama XIV został zaproszony na spotkanie ze studentami na Uniwersytecie w Portland (USA). Jak zawsze miał wykład na temat duchowości i współczesnego człowieka, który jest zagubiony w świecie techniki i materii. W pewnym momencie zaczął mówić o lęku, jaki zawsze wytwarza w nas „obcy”. Ku zaskoczeniu wszystkich obecnych Dalajlama XIV powiedział:

- Jeśli kiedyś będziemy mieli gości z innego świata… to takie same wrażliwe istoty jak my!

Wielu znakomitych naukowców, astronautów, czy ludzi ze świata nauki przerywa milczenie, zdając relacje o swoich obserwacjach. Nasz kolega z pokładu Nautilusa postanowił przypomnieć tylko kilka ważnych wypowiedzi polityków, którzy mieli lub mają wpływ na współczesny świat.

Prezydent Ronald Reagan o obcych

„Może potrzebujemy jakiegoś uniwersalnego zagrożenia z zewnątrz. Chciałbym powiedzieć, jak szybko nasze wielkie różnice, mogą zniknąć. Jeśli zmierzylibyśmy się z obcym zagrożeniem. I pytam was czy obca siła, nie znajduje się już między nami?”

 

 

 

 

Były prezydent Rosji Dmitrij  Miedwiediew o UFO

 

„Każdy prezydent dostaje teczkę z napisem Ściśle tajne, są tam informacje o obcych którzy odwiedzili nasza planetę. Nie mogę powiedzieć jak wielu, bo mogła by wybuchnąć panika. „

 

 

 

 

 

Były minister obrony Kanady Paul Hellyer o UFO.

„Zmierzamy w kierunku zniszczenia naszej planety. I tak właśnie zdaje się, że nic z tym nie robimy. Dziesięciolecia temu istoty z obcych planet ostrzegały nas, gdzie zmierzamy oraz zaoferowały pomoc. Ale zamiast tego my, lub może niektórzy z nas, zinterpretowali te wizyty jako zagrożenie. I zdecydowali, że najpierw będą strzelać, a później zadawać pytania. „

 

 

I na koniec jeszcze Polska. Tu deklaracji o obserwacjach UFO naszych "znanych" mamy mniej, ale być może i takie wreszcie się pojawią. Nie mamy najmniejszych kłopotów z wysokimi rangą wojskowymi pilotami, którzy mówią o UFO jasnym i otwartym tekstem. Przykłady? Pierwsze z brzegu, ponizej...

 

Generał Mirosław Hermaszewski, pierwszy Polak w kosmosie.

Ja sądzę że każda załoga coś tam zauważy, mówi tylko spójrz w tym kierunku. I ten kolega patrzy i pokazuje (dwa na palcach) ja patrzę mówię, „nie „ cztery. To cztery, były takie świecące obiekty. No więc zacząłem je analizować, to jest orbita taka, a one wykonują tak dziwnie….

Patrzymy jest siedem …. No i widzimy, że te obiekty tak jakby oblatywały naszą stację dookoła. Zameldowaliśmy na ziemię o tym.”

 

Generał Apoloniusz Czernow, lot nad Wrocławiem.

„Zezwolono nam zejść do lądowania. Kiedy on mówi Poldek z prawa od tyłu coś nas atakuje. Spojrzałem , rzeczywiście. Okrągłego wielkości porównywalnej do księżyca, ale odblasku takim pomarańczowym, przechodzące w beż, świecący migoczący, szło na nas prosto. Więc poderwaliśmy do góry i to na minęło. Oczywiście szybko zameldowaliśmy z powrotem na stanowisko dowodzenia. Powiedziano, podejść rozpoznać jeżeli macie paliwo, jeszcze mieliśmy. Rozpędziliśmy samoloty, pędziliśmy ponad dwie minuty do trzech i to uciekało do góry. Kształt był talerza….

Nie dopuścił nas bliżej jak może dwa, czy trzy kilometry. Skończyło się na tym, że musieliśmy zawrócić i iść do lądowania, nad pas podeszliśmy na pięciuset metrach. I ja byłem pierwszy na trzeci skręt, wypuściłem klapy, podwozie i znowu zaatakowało mnie. Znaczy nie zaatakowało, ale bardzo blisko podeszło ja się uchyliłem, ale jednak musiałem lądować , gdyby nie, to trzeba, by się było katapultować. Wylądowałem okazuje się to nad trzecim skrętem to widziano z ziemi. To znaczy inżynierowie, technicy i inni co byli na lotnisku, a więc potwierdzone”

 

   

Jest taki moment, kiedy na pokładzie Nautilusa musi zostać przeprowadzony mały remanent i uporządkowanie materiałów. Przez ostatnie tygodnie przeżyliśmy właśnie takie małe "wewnętrzne trzęsienie ziemi". Wszystkie materiały zostały posegregowane, wiadomości i e-maile dostały odpowiedzi, zdjęcia które miały zostać wysłane zostały wysłane, a przeróżne telefony - wykonane. Dziś nad ranem zakończyliśmy ten trudny czas i teraz znowu wszystko jest on-line.

Dlaczego o tym piszemy w kontekście tekstu o UFO? Otóż mieliśmy kłopot z ogromną ilością obserwacji i ciekawych wiadomości o UFO, które przysłali do nas czytelnicy serwisów. Przed umieszczeniem tych wiadomości w naszym archiwum trafiły one do portalu www.emilcin.com, który szczerze polecamy na umieszczenie w swojej zakładce "ulubione". Dlaczego? Przekonacie się już na początku roku.

I już zupełnie na koniec - polecamy tekst w serwisie emilcin.com, który zawiera właśnie materiały o UFO "na chwilę przed zarchiwizowaniem ich w katalogach Fundacji Nautilus". Dla fanów zjawiska UFO? Bardzo ciekawa lektura!

http://www.emilcin.com/artykuly,2771,ufo-to-nie-dziesiatki-ale-tysiace-relacji.html

Do nadrobienia zaległości z ostatnich tygodni zostały już tylko nasze serwisy w mediach społecznościowych. Ale tam także powinno być wszystko on-line do środy, najpóźniej czwartku.


 

 

Komentarze: 3
Wyświetleń: 3838x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 21 lis 2016 10:20   
Autor: Rafał Gabryś, źródło: FN   


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 24 lis 2016 00:11 | ocena: -7

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Wt, 22 lis 2016 18:43 | ocena: + 4

Woj | Załogant

Stary profesor przełożywszy swój ogon przez rękę poprowadził uczniów. do wykopaliskowej dziury. To co widzicie to są artefakty z rasy która nazywała się ludźmi, ( cytat z książki SF) niestety zgubiła ich chciwość oraz różne wierzenia religijne, gotowi byli dla nich zniszczyć wszystko co żyło i prawie tak się stało, tylko my gryzonie przeżyliśmy!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 21 lis 2016 12:29 | ocena: + 1

40i4 | Gość

Aby zrozumieć trend, na youtube, szukaj filmu :
Watykan współpracuje z UFO!? Jak dojdzie do zwiedzenia milionów ludzi... https://www.youtube.com/watch?v=r_sxHmzEyG8

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN ... Gdy przeczytałam tytuł wpisu: śmierć i telefon... gęsia skórka pojawiła się na moim ciele na dowód tego że wiem doskonale o co chodzi zademonstrowałam to mojemu mężowi który niestety jest już przyzwyczajony do takich reakcji mojego ciała, a sam sceptyk ma za sobą niesamowite zdarzenie którego nie potrafi mi do dziś wytłumaczyć. Do sedna moja babcia umarła we wrześniu 1998 w grudniu tego roku konkretnie w sylwestra zadzwonił telefon (stacjonarny) starsza Pani o głosie mojej ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 16 mar 2017 11:41 | Dwie relacje o obserwacjach UFO nad Bydgoszczą i dwie sprzed kilku lat - zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu www.emilcin.com ... dział RELACJE ... polecamy!

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 28 marzec 2017 | Przez wiele lat nie rozumiałem przesłania kierowanego bardzo często przez obce istoty do ludzkości, aby skoncentrować się na najważniejszym: uświadomieniu jak największej ilości ludzi faktu istnienia duszy i tego, że inkarnuje ona w kolejnych ciałach, aby stać się coraz bardziej doskonała. Dziś absolutnie uważam to za problem numer jeden naszej cywilizacji.

czytaj dalej

FILM FN

ANNA I ZWIERZĘTA

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.