Dziś jest:
Sobota, 24 czerwca 2017

"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia" Platon

Komentarze: 9
Wyświetleń: 7780x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 5 gru 2016 09:48   
Autor: FN, źródło: Bisztynek.wm.pl   

DRAMAT W BISZTYNKU

O sprawie dowiedzieliśmy się dzięki informacji nadesłanej nam przez witrynę FN na facebook`u (polecamy: https://www.facebook.com/BazaFN/)

Wiadomość nas natychmiast zainteresowała. Dotyczyła morderstwa, którego dokonał 3 grudnia 2016 młody 25-letni mężczyzna. Chodzi o to, co mówił tuż po tym, jak udusił młodą dziewczynę.

Napisał o tym portal Bisztynek.wm.pl

http://bisztynek.wm.pl/402597,Dramat-w-lesie-kolo-Bisztynka-Dziewczyna-walczy-o-zycie.html#axzz4RwsFi0l5


Oto fragment tekstu:

Późnym popołudniem 3 grudnia do jednego z domów na tzw. kolonii w Bisztynku wpadł 25-letni chłopak i powiedział, że chyba zabił dziewczynę. Miał to zrobić w środku lasu. Odnalazł ją tam mieszkaniec Bisztynka. 19-latka walczyła o życie kilka godzin. Mimo wysiłków lekarzy zmarła. Nie wiadomo dokładnie, co się stało w lesie.

To co dziś się stało w lesie między Bisztynkiem a Sątopami jest jedną wielką zagadką. Wiadomo na pewno jedynie tyle, że 19-letnia mieszkanka gminy Bisztynek walczyła o życie. Nie wiadomo czy był to efekt pobicia przez starszego o 6 lat mieszkańca Bisztynka, czy też efekt zażycia dopalaczy, lub innych środków psychoaktywnych.

O dramacie opowiedział nam świadek, który zakrwawioną dziewczynę odnalazł na leśnej drodze, w miejscu oddalonym o około 1,5 km od drogi Bisztynek - Sątopy.

GADAŁ COŚ O DIABLE, KTÓRY KAZAŁ TO ROBIĆ

- Chłopak wpadł do mojego domu jakoś po godz. 17. Było już ciemno. Był cały we krwi. Miał ranę na głowie. Nie mam pojęcia od czego ta rana. Powiedział: "chyba zabiłem dziewczynę!" - relacjonuje mężczyzna.

- Dopytywałem co się dokładnie stało, ale on gadał bez sensu, coś o diable i że mu kazał to zrobić. Natychmiast narzuciłem na siebie kurtkę i z latarką po śladach zacząłem szukać tej dziewczyny. Myślę, że znalazłem ją gdzieś po pół godzinie kluczenia po krzakach. Leżała twarzą do ziemi w śniegu. Była zakrwawiona. Natychmiast wezwałem pogotowie - opowiada mężczyzna.

- Gdy dotarłem do dziewczyny jeszcze była przytomna, ale na moich oczach ją straciła - opowiada. Musiał ją pozostawić samą w lesie, aby dotrzeć do drogi Bisztynek - Sątopy i pokierować służbami ratunkowymi.

Karetka nie mogła dojechać na miejsce zdarzenia. Ratownicy musieli do niej dotrzeć piechotą. Dojechał tam tylko policyjny radiowóz z napędem na cztery koła.

Na miejsce wezwano także zastęp OSP w Bisztynku, aby udzielił pomocy karetce w dotarciu na miejsce. Ratownicy OSP pomagali też w czynnościach resuscytacyjnych.

My dotarliśmy tam razem z wezwaną karetką specjalistyczną ze szpitala w Bartoszycach. Idąc przez las dotarliśmy do miejsca zdarzenia. W policyjnym radiowozie trwała akurat dramatyczna walka o życie dziewczyny. Ratownicy prowadzili masaż serca i sztuczne oddychanie. Podawano jej leki zaordynowane przez lekarza. W pewnym momencie zaczęła się poruszać. Podjęto wtedy decyzję, że zostanie dowieziona radiowozem do drogi Bisztynek - Sątopy.

Gdy radiowóz dojechał do tej drogi, ratownicy i lekarz znów przystąpili do resuscytacji. Wreszcie dziewczynę przeniesiono do karetki. Lekarz polecił przygotowanie defibrylatora. Po kilku minutach karetka na sygnale pojechała do Bartoszyc. Ratownicy nie kryli tego, że dziewczyna, poza objawami wychłodzenia organizmu i ranami głowy miała także objawy zażycia bliżej nieokreślonych substancji psychoaktywnych.

Domniemanym sprawcą, domniemanego pobicia także zajęli się ratownicy. W domu do którego dotarł pilnował go policjant. Mężczyzna także był wyraźnie pobudzony.

Mieszkaniec Bisztynka, który opowiadał nam o przebiegu zdarzeń nie krył, że wyglądał i zachowywał się tak, jakby zażył jakieś środki psychoaktywne. 19-latka zmarła w szpitalu.

Na końcu tekstu jest nawet film pokazujący moment reanimowania dziewczyny w karetce.

 


 

Ile mamy takich spraw? W naszym Archiwum FN z terenu całej Polski ponad dwadzieścia. W nich sprawca morderstwa mówi, że po zażyciu środków psychotropowych (lub alkoholu) nagle usłyszał w głowie wyraźny i nie znoszący sprzeciwu głos, aby „kogoś zabił”. Był on tak silny i przekonujący, że natychmiast zrealizował to żądanie. Policja traktuje to zawsze tak samo: żenujące, prymitywne usiłowanie wytłumaczenia swojego haniebnego czynu jakimiś „podszeptami niewidzialnej istoty”. Tymczasem sprawa jest o wiele poważniejsza. Wzięcie środków psychotropowych to tak naprawdę otwarcie niewidzialnych drzwi do umysłu, przez które mogą spróbować się do niego dostać przeróżnej maści paskudne byty, których naprawdę na świecie jest pełno. Nie chodzi tu tylko o tzw. demony, ale także duchy złych ludzi, którzy także po śmierci potrafią być złośliwe i złe.

Można śmiało założyć tezę, że na tym odludziu tego młodego mężczyznę „zlokalizował” właśnie taki byt, który był w pobliżu. I postanowił wykorzystać szansę. Czy jeśli tak było, to czy to sprawia, że sprawca jest mniej winny? Oczywiście nie, gdyż tego przed sądem nie udowodni. Jedno jest pewne – branie środków psychotropowych (zwłaszcza w miejscach odludnych, choć w zasadzie to bez znaczenia) jest niczym zapalanie zapałki w składzie prochu. Można mieć szczęście i nie stanie się nic, a można trafić na moment, kiedy znajdziemy się na celowniku zła.

W naszym Archiwum FN mamy wstrząsającą rozmowę z nieżyjącą już znaną polską egzorcystką (nagranie jest z 1991 roku). Rzeczy, które ona mówi o tzw. przejmujących kontrolę nad ludźmi złych duchach (tylko na podstawie jej własnych historii) dosłownie są w stanie pozbawić człowieka snu na wiele tygodni.

Komentarze: 9
Wyświetleń: 7780x | Ocen: 12

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 5 gru 2016 09:48   
Autor: FN, źródło: Bisztynek.wm.pl   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 6 gru 2016 15:44 | brak oceny

Gabi | Gość

Nawet księża egzorcysci współpracują z psychiatra mi, żeby wyeliminować chorobę psychiczną, to skąd nautilius taki mądry?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 6 gru 2016 14:59 | ocena: + 2

a Jedi Knight | Gość

NeoGNOSTYCKA,satanistyczna religia NEW AGE praktykuje także magię,okultyzm starożytnej żydowskiej Kabały...,której zasady posiadają przemożny wpływ na ten ruch religijny.Jednym z mediów umożliwiającym połączenie,a jakże,z,,duchowymi opiekunami''...są sztucznie wytwarzane narkotyki,które poszerzają postrzeganie transcendentalne poprzez umożliwienie INTERAKCJI w świecie duchowym...z tych właśnie przyczyn rządy państw generowanych przez biblijną,a media w zasadzie je reklamują...głownie za pomocą takich mediów,jak,np.MTV ( Music Television ) oraz przemysłu kinematograficznego ( Hollywood ).Rezultat : wystarczy wejść na dowolne konto młodego i średnio młodego użytkownika na Fac ebooku,,Szajsbukiem''zwanym...Wielu z tych,którzy zażywali LSD z czasem zorientowało się,że to co widzą to nie iluzja wywołana narkotykiem,ale postrzegany przez nich inny wymiar czyli świat duchowy...Demony i smoki widziane przez nich to nie iluzja,ale realne ISTOTY,widziane pod wpływem owych narkotyków.Podobną rolę odgrywa tzw.CRYSTAL METH - narkotyk wytworzony sztucznie,popularny na nieomal całym świecie.O polskich i nie tylko...DOPALACZACH...chyba nie trzeba przypominać...???

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 10 gru 2016 12:01 | ocena: + 1

a Jedi Knight | Gość

W moim powyższym tekście powinno być :biblijną,,SYNAGOGĘ SZATANA''...Ta figura ( symbol ) pochodzi z Objawienia Jana ( Apokalipsy ) - pełna nazwa : Objawienie Jezusa Chrystusa...

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 5 gru 2016 20:31 | ocena: + 5

Magda | Gość

Nie mam zamiaru tego ogladac. to zbyt wrazliwe dla mnie. ale jesli chlopcy szukajacy adrenaliny chca to prosze bardzo

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 6 gru 2016 10:30 | ocena: + 1

Anna | Gość

Dokładnie, mam tak samo.. Takie tematy mnie przerastają i nie radze sobie potem długo z nimi.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 6 gru 2016 14:44 | ocena: + 1

ojej | Gość

chlopcy i kobiety ;/

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 5 gru 2016 10:13 | ocena: + 1

edd | Gość

Głupoty!O opętaniu można mówić,gdy nie ma podejrzenia spożycia alkoholu,czy zażycia środków psychoaktywnych.W tym przypadku powinni sprawdzić,czego się naćpali.W dopalaczach jest tyle dziadostwa niewiadomego pochodzenia,że każdy może słyszeć czy widzieć demony.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 5 gru 2016 15:03 | brak oceny

sirAzgar | Moderator

Mocno się mylisz. Otóż wielu ludzi zajmujących się magią, szamanizmem czy spirytyzmem specjalnie się odurza różnymi środkami by mieć lepszy dostęp do tamtej strony. Brakuje ci wiedzy twierdząc, że o opętaniu można mówić tylko, gdy ktoś jest bez spożycia.

Śr, 7 gru 2016 00:47 | brak oceny

Natenczas Wojski | Gość

Może być i tak i tak. Dopalacze potrafią człowiekowi poszatkować mózg, ale opętanie demoniczne potrafi sprawić podobny efekt, choć natura jego, proweniencja będzie odmienna. Można też oczywiście połączyć jedno z drugim i wtedy faktycznie - wpływ środków sprowadzających na człowieka odmienne stany świadomości implikuje przejęcie nad nim kontroli przez złe, duchowe byty. Od tego momentu do tragedii jest tylko mały krok. Wystarczy jedynie posłuchać świadectwa i relacji ludzi, którzy byli opętani i udało się ich z tego stanu wyrwać. Normalnie, włos na głowie się jeży ze zgrozy!...

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

To jedno z największych odkryć w historii astronomii. Teleskop Keplera namierzył 219 planet pozasłonecznych, w tym 10 skalistych podobnych do Ziemi. Położone są w gwiazdozbiorze Łabędzia. O wszystkim poinformował w poniedziałek Mario Perez, jeden z naukowców biorących udział w poszukiwaniach w Centrum Badawczym imienia Josepha Amesa w Kalifornii.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 22 cze 2017 08:46 | Przez kilka dni na początku czerwca rodzina w Inowrocławiu obserwowała dziwne zjawiska na niebie. Kumulacja wydarzyła się 2 czerwca 2017, kiedy ok. 22.00 po przelotach UFO pojawiły się... wojskowe śmigłowce. Opis i relacja jest w naszym serwisie o UFO, czyli www.emilcin.com w dziale POLSKA. .. zapraszamy! ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 16 maja 2017 | Wczoraj zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski. Długo rozmawialiśmy o historii śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jasnowidz podzielił się ze mną swoimi obserwacjami w tej sprawie i był zaskoczony, że wcześniej doszedłem do tych samych wniosków.

czytaj dalej

FILM FN

DUCH NA DRODZE oraz ATAK UFO NA HELIKOPTER

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.