Dziś jest:
Piątek, 31 marzec 2017

Wybuchy bomb atomowych na Ziemi naruszyły tkankę czasoprzestrzeni, wpłynęły na terażniejszość, przyszłość i nawet naszą przeszłość, odczuły to także inne cywilizacje zamieszkujące obce planety i światy.  /Marc Davenport, amerykański badacz UFO/

Komentarze: 12
Wyświetleń: 3871x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 13 gru 2016 09:57   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY KTOŚ JESZCZE WIDZIAŁ TĘ MANIFESTACJĘ UFO? 12 GRUDNIA 2016 DZIWNE ŚWIATŁA NAD SOCHACZEWEM

O obserwacji zawiadomił dobrze znamy nam człowiek, pasjonat UFO od wielu lat o wiarygodności poza dyskusją. Oto jego wiadomość:

Może ktoś się zgłosi i to potwierdzi!  Świadek jechał autem autostradą w kierunku Warszawy. Po lewej stronie pojawiły się świata. Pomarańczowo - czerwone punkty pokazały się zapalając się w pewnej sekwencji. Trwało to kilka minut. W momencie, kiedy świadkowie (było ich kilku w aucie) chcieli to nagrać na video, światła momentalnie zgasły. Dalej już nic nie widzieli na niebie. Działo się to dzisiaj ok 18:20. Światła były na tyle mocne, że powinny zostać jeszcze przez kogoś zauważone.
 

Oto miejsce obserwacji:

 

Tak wyglądała sama manifestacja UFO:


 

JEŚLI KTOKOLWIEK BYŁ ŚWIADKIEM TEJ MANIFESTACJI, PROSIMY O KONTAKT: redakcja@emilcin.com

 

Przy okazji tego apelu jeszcze jedna sprawa związana z obserwacją, a nawet kilkoma filmami z obiektem UFO. Dostaliśmy pocztą zwykłą  na nasz adres (ze względu na wielkość plików!) bardzo ciekawy materiał wideo związany z kilkoma obserwacjami UFO, które miały miejsce w tym roku na Mazurach. Obiekt był bardzo jasny i przypominał kulę z jasnym paskiem pośrodku (zdjęcie/klatka z filmu)

* ADRES FN: Fundacja Nautilus, skr. 221, 00-950 WarszawaUFO NAD SZCZYTNEM - 19 lipca 2016

Świadek obserwował dziwny obiekt, który nocą poruszał się niebie. Obiekt pojawił się ponownie kilkanaście dni później. Jego zdaniem wykluczony jest tzw. chiński lampion ze względu na to, jak wyglądał obiekt.

Komentarze: 12
Wyświetleń: 3871x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 13 gru 2016 09:57   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 14 luty 2017 00:14 | brak oceny

Gość | Gość

Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego (mimo że wielu ludzi widziało rzekomo UFO) to jest utrzymywane w jakiejś niezrozumiałej tajemnicy? Dla mnie to chore,bo skoro coś (ktoś) żyje poza naszą cywilizacją,to po co to ukrywać? Gdzieś wyczytałam,że rząd ujawni całą prawdę o kosmitach dopiero około 2025 roku.Nie rozumiem,dlaczego czekać tak długo ? Ani nie jestem wierząca (w sensie religijnym),ani nie wierzę w kosmitów,mimo że słyszałam w dzieciństwie opowieść mojej ciotki,która widziała świetlistą kulę nad swoją wioską .I tak na zdrowy rozum,przecież jest wiele planet we wszechświecie i różne wyładowania,wybuchy,więc jakieś cząstki trafiają do naszej atmosfery,a co do dziwnych światełek na niebie to zwyczajne cywilizacja,od lat konstruujemy nowe (maszyny) powietrzne i trzeba to gdzieś wypróbować,czyli w powietrzu.Większą tajemnicą są bazy wojskowe (lotnicze),niż wymyślone UFO :-D :-D :-D

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 5 sty 2017 16:28 | brak oceny

Waldek | Gość

Wykonałem analizę zapisu video świadków z Szczytna i mogę zapewnić, ze to nie chiński lampion. Analiza wykazała ze to był najprawdopodobniej dysk ze światłami na krawędzi i całkowicie otoczony czerwonym światłem.
Wypowiedz w powyżej zamieszczonym tekście: "Obiekt był bardzo jasny i przypominał kulę z jasnym paskiem pośrodku " jakby wspiera moje przypuszczenie. Ten jasny pasek jest moim zdaniem wynikiem świateł umieszczonych na krawędzi tego pojazdu.
Ale zobaczcie sami i oceniajcie. Analiza pod tytułem "2016 UFO nad Szczytnem - Analiza - Prawdziwe UFO! " jest do znalezienia na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=jPgyU-hOkEo

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 20 gru 2016 22:17 | ocena: + 2

przemo | Gość

Potwierdzam światełka. Wykluczone aby to były drony. Zjechałem z S8 na Oleśnicę i tam aż do Domaszowic światełka były WYRAŹNE, pojawiały się co jakiś czas. Najczęściej były to dwa obiekty, z którego odłączały się kolejne dwa i całość gasła. Wykluczam zabawkowe drony, bo te nie mają takiego zasięgu. Nie było sygnalizacji lotniczej. Siła świateł była na tyle mocna, że wyróżniała się na przykład na tle elektrowni wiatrowej. Kierunek: północny wschód od drogi wojewódzkiej 451 i kawałek krajówki 42.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 31 sty 2017 02:40 | brak oceny

Waldek | Gość

Dzięki za wpis. ;-)
ciekawe obserwacje - to były z daleka widziane czerwone kule światła?
Może było widać jakieś zmiany w kolorze albo kształcie?

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 16 gru 2016 21:12 | brak oceny

Pedro | Gość

Witam,
Coś podobnego widziałem w Częstochowie ok. godz. 17 12.12.2016. Stojąc na skrzyżowaniu zobaczyłem pojawiające pomarańczowe kółka. Kółka nagle się pojawiły pojedynczo. Najpierw jedno nagle i powoli gasło, potem drugie, trzecie. Po przejechaniu ok. 30 km na zachód Częstochowy zauważyłem powtórzenie tego zjawiska - patrzyłem wtedy w kierunku zach-poł. Dodam, że nie wierzę w UFO ale nasz mózg czasem widzi to co my chcemy zobaczyć

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 14 gru 2016 09:20 | ocena: -11

rozwiazwezly.pl | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Śr, 14 gru 2016 00:46 | ocena: + 1

kamil | Gość

takie samo zjawisko widział moich trzech kolegów ale 13 grudnia w mojej okolicy

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 31 sty 2017 02:43 | brak oceny

Waldek | Gość

A gdzie jest twoja okolica - jest jakaś nazwa miejscowości albo miejsce? Nie Szczytno?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 14 gru 2016 00:33 | brak oceny

olo868 | Gość

Podobny obiekt jak na fotografii 'UFO NAD SZCZYTNEM' widziałem we Wrocławiu dzisiaj, obserwowaliśmy z żoną - koło godziny 23:30 - tylko trochę jaśniejszy.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 13 gru 2016 21:55 | brak oceny

maks | Gość

Wczoraj niedaleko Radoszyc kilka minut po godzinie 17 widziałem dwie pomarańczowo-czerwone duże kule światła. Unosiły się one nad ziemią i po kilkunastu sekundach gasły. Gdy wybrałem się na spacer w ich stronę, kule światła znowu się zapaliły. Z daleka było widać, że kręcą się wokół własnej osi oraz nie zmieniają swojego miejsca położenia. Światła znowu zgasły i później pojawiły się ponownie, tylko były już w trochę innym położeniu. Po kilkunastu sekundach zgasły i ich już więcej nie widziałem.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 31 sty 2017 02:47 | brak oceny

Waldek | Gość

No ciekawe, a pojawiły się jeszcze raz do dzisiaj?

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 13 gru 2016 20:57 | ocena: + 3

przemo | Gość

Zobaczcie Państwo poniższy materiał, robi wrażenie:
http://simplecapacity.com/2016/12/usaf-veteran-films-ufo-flying-at-mach-17-sends-4k-video-to-nasa/

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN ... Gdy przeczytałam tytuł wpisu: śmierć i telefon... gęsia skórka pojawiła się na moim ciele na dowód tego że wiem doskonale o co chodzi zademonstrowałam to mojemu mężowi który niestety jest już przyzwyczajony do takich reakcji mojego ciała, a sam sceptyk ma za sobą niesamowite zdarzenie którego nie potrafi mi do dziś wytłumaczyć. Do sedna moja babcia umarła we wrześniu 1998 w grudniu tego roku konkretnie w sylwestra zadzwonił telefon (stacjonarny) starsza Pani o głosie mojej ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 16 mar 2017 11:41 | Dwie relacje o obserwacjach UFO nad Bydgoszczą i dwie sprzed kilku lat - zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu www.emilcin.com ... dział RELACJE ... polecamy!

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 28 marzec 2017 | Przez wiele lat nie rozumiałem przesłania kierowanego bardzo często przez obce istoty do ludzkości, aby skoncentrować się na najważniejszym: uświadomieniu jak największej ilości ludzi faktu istnienia duszy i tego, że inkarnuje ona w kolejnych ciałach, aby stać się coraz bardziej doskonała. Dziś absolutnie uważam to za problem numer jeden naszej cywilizacji.

czytaj dalej

FILM FN

ANNA I ZWIERZĘTA

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.