Dziś jest:
Sobota, 18 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 14
Wyświetleń: 10970x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 29 gru 2016 11:20   
Autor: FN, źródło: FN   

MAMY PIERWSZE IMPLANTY WSZECZEPIONE LUDZIOM PRZEZ OBCYCH

Zajmowanie się zjawiskiem UFO jest czymś fascynującym, ale także w pewien sposób przezabawnym. Kiedy człowiek odkryje to, że Ziemia od tysięcy lat jest dyskretnie obserwowana przez obce cywilizacje, kiedy stanie się jasne jak Słońce że te obiekty lądują na ziemi, pozostawiają ślady materiale, a załogi tych obiektów kontaktują się z ludźmi, wtedy nagle narasta wewnątrz zadziwiające uczucie rozbawienia. Oto nagle okazuje się, że tak fenomenalnie ważna informacja dla ludzkości jest nie tylko znana jedynie wąskiej grupie wybranych, ale – co już naprawdę jest rekordem świata – przez większość ludzi wyśmiewana jako „mity i bajki, w które wierzą naiwniacy do potęgi n-tej”. Naprawdę trudno dziwić, że ludzie zajmujący się UFO czytając wypowiedzi niektórych naukowców na ten temat cały czas lekko się uśmiechają… My też mamy ten uśmiech pisząc ten tekst. Mamy nadzieję, że widać go w trakcie czytania.. ;)

Ale wracając do sprawy implantów . To małe urządzenia, czasami wielkości ziarenka pisaku, czasami większe. Zostają one wprowadzane w ciała ludzi podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia. Zauważyliśmy, że ludzie nie znający się na zagadnieniu Niezidentyfikowanych Obiektów Latających są w stanie jeszcze jakoś przełknąć fakt „pojawiania się UFO”, ale wszczepianie małych urządzeń w ciała ludzi? No nie, to już bajki… ;) Ale to nie są bajki. To jest część naszej rzeczywistości Panie i Panowie!

Jak wyglądają implanty wewnątrz ludzkich ciał? Mamy ogromną bibliotekę zdjęć w naszym Archiwum FN, ale na potrzeby tego tekstu wybraliśmy ledwie kilka. Poniżej zdjęcia implantów „obcych”, których istnienie zostało potwierdzone i które są widoczne na zdjęciach rentgenowskich.
I coś... z Polski /zdjęcie poniżej znajdzie się wkrótce z opisem w Tajnym Archiwum FN/ ... dostęp do niego jest możliwy tylko po zalogowaniu i kliknięciu ikonki "KAJUTA ZAŁOGI"


Aby zrozumieć, co to znaczy „implant zainstalowany przez załogę UFO” trzeba spojrzeć z użyciem m.in. naszego sprzętu, czyli wysokiej jakości mikroskopów z emisją obrazu w postaci cyfrowej. Wtedy można zobaczyć, że ta „mała cząstka” ma zadziwiającą strukturę, składa się z jakiś części, prawdopodobnie organicznych, bo implanty są natychmiast w pełni akceptowane przez organizm człowieka.

...implant poniżej bardzo przypomina ten, który udało się wydobyć z ciała osoby, która zgłosiła się do FN.


 

Od kilku miesięcy, kiedy stało się jasne, że możemy badać „implanty obcych” zaczęliśmy rozsyłać informacje po całym świecie do naszych przyjaciół zajmujących się tym tematem z prośbą o przysyłanie informacji, a także konkretnych rad, wskazówek etc. I dopiero wtedy zobaczyliśmy, że ta sprawa jest ogólnoświatową historią, a implanty były wydobywane wielokrotnie na różnych kontynentach. Jak wyglądają? Czasami przypominają mikronadajniki, ale czasami… udają materię organiczną. Oto tylko mała próbka tego, co dostaliśmy na naszą skrzynkę po apelu do "całego świata o pomoc".

 


Nasza wielka akcja prośby o przysyłanie informacji z całego świata „jak postępować z wydobytym implantem” przyniosła ogromny odzew, a my zdobyliśmy bezcenną wiedzę. Oto kilka wniosków i sugestii od różnych ośrodków badających implanty obcych na świecie:

- urządzenia monitorują nie tylko funkcje życiowe człowieka, jego położenie, ale także są w stanie do ośrodka odbierającego informacje wysyłać… myśli danego człowieka (nie mówiąc o dźwiękach otoczenia!)

- bardzo często poruszają się samoczynnie w ciele i posiadają coś w rodzaju napędu. Próba wydobycia implantu z ręki człowieka w Chinach spowodowała, że implant nagle żyłami ruszył w kierunku… głowy! Następnie znowu powrócił do ręki, a więc są w stanie bez problemu wędrować po organizmie

- Nieprawdopodobnie ważne ostrzeżenie dostaliśmy kilka godzin temu od naszych przyjaciół z Nowego Jorku! Implanty po wydobycia z ciała potrafią… eksplodować! Ich wydobycie powinno następować w warunkach zachowania największej ostrożności

- Kiedy implanty są usunięte z ciała potrafią nagle… zamienić  się w zwykłą wodę na oczach wielu świadków!

- Nie ma reguły: implanty po wydobyciu z ciała ludzkiego czasami nie działają, a czasami działają nadal i zdarza się, że obcy je zabierają nawet z domów ludzi! Ukrycie ich nawet najbardziej skrytym miejscu na świecie (dół kopalni itp.) na nic się zdaje. Dotrą tam także bez problemów.

Powyższe informacje mogliśmy ujawnić, ale są także takie, które musimy zachować dla siebie. Wszystko to wymaga jeszcze przemyślenia, przedyskutowania, ustalenia jakieś strategii działania. Na pewno możemy powiedzieć jedno: mamy wydobyte implanty z ciał ludzi. Ile ich mamy? Czy są to obywatele polscy? Te informacje także na skutek stanowczych sugestii naszych przyjaciół zachowujemy dla siebie. Miejsce przebywania implantów także pozostaje tajemnicą (uprzedzamy od razu na wszelki wypadek, że nie jest to Baza FN). 

Zbliża się koniec roku, bodaj najciekawszego roku w historii badania zjawisk niewyjaśnionych. Powodem chyba jednak chyba to, że na skutek rosnącej lawinowo popularności serwisów Fundacji Nautilus zaczęło do nas docierać coraz więcej informacji z Polski i ze świata. Naprawdę, człowiek czasami nie może uwierzyć w to, czego dowiadujemy się o naszej rzeczywistości…

Jest okazja, aby wszystkim naszym sympatykom i fanom podziękować za życzenia świąteczne i noworoczne, które – to dla nas zaszczyt – otrzymaliśmy w ostatnich tygodniach. Nie sposób odpowiadać każdemu z osobna, ale wszystkim razem mówimy: pięknie dziękujemy! Nie będziemy publikować wszystkich, bo… miejsca nie wystarczy. Tylko dwie kartki pocztowe wybrane trochę „na chybił / trafił” wysłane na nasz adres pocztowy, który warto zapamiętać:

FUNDACJA NAUTILUS

Skr. 221, 00-950 Warszawa
 


Komentarze: 14
Wyświetleń: 10970x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 29 gru 2016 11:20   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 1 sty 2017 16:20 | ocena: -1

Pajchiwo | Gość

Nigdy jakoś nie wierzyłem w pozaziemskie pochodzenie implantów, zawsze mi się wydawało, że to zaawansowana, ale jednak ziemska technologia. Skoro te urządzenia są w stanie ingerować w ludzką pamięć, to może są też zdolne wszczepiać sztuczne wspomnienia? Może implanty są instalowane w trakcie leczenia dentystycznego czy chirurgicznego, a ofiary mają wierzyć, że jacyś wściekli Kosmici ich uprowadzają. Gdybym sam coś takiego robił, też starałbym się oddalić wszelkie podejrzenia. A Kosmici na kozła ofiarnego nadają się idealnie. A z innej beczki... Tyle lat UFO nad nami lata, tyle tęgich umysłów się tematem zajmowało (w Polsce chociażby Rzepecki, Piechota, Znicz), a nadal wiadomo dokładnie tyle samo, co 50 lat temu. Czyli nic. Kompletnie nic. Czy nie jest to zastanawiające?

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 31 gru 2016 21:44 | ocena: -4

księżyc | Gość

To strasznie mnie ci kosmici rozczarowali teraz.Niby tacy sa niezwykli ,przemierzaja te galaktyki, a nie potrafia stworzyc czegoś czego człowiek nie znajdzie??Może zaraz się okaże ,że wcale nie są tacy rozwinięci i wpadają na ziemie np się leczyć::)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 31 gru 2016 09:36 | ocena: + 3

JurTom33 | Gość

Wydaje się konieczne aby spróbować rozważyć dlaczego implanty nie są robione w technologii nano....a może są a nie wiemy. Implikuje to dalsze pytanie dlaczego te znane nam są w skali makro , bo widoczne gołym okiem....

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 30 gru 2016 17:58 | ocena: + 6

|

Temat niezwykle ciekawy,ale jednak trochę kontrowersyjny. Jeśli fundacja jest faktycznie w posiadaniu oryginalnych implantów,to to jest "bomba"."Ktoś" nas cały czas nadzoruje i pewnie wymusza w odpowiednich sytuacjach takie a nie inne nasze zachowanie.Pytanie:po co to robi,czy to rodzaj pewnego rodzaju stymulacji,czy coś innego ? .Po co "im" to potrzebne.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 29 gru 2016 22:36 | ocena: + 9

Kimbur | Gość

Miałem inny, z materiału przypominającego szkło, wielkości około 2 mm, o lejkowatej strukturze, ostro zakończony jakby ząbkowaniem po stronie szerszej. Najgorsze to bezsilność jaką się przy tym odczuwa. Współczuję zwierzętom (zwłaszcza dzikim), którym zakłada się czipy.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 30 gru 2016 19:39 | brak oceny

Magda | Gość

Bardzo ciekawe. Mozliwe ze ja tez mam

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 29 gru 2016 18:29 | brak oceny

Alix | Gość

implant nagle żyłami ruszył w kierunku? głowy!
Magicznie spod skóry dostał się do żyły i nie powodując zatoru nią się przemieszczał... Tiaaaa
Ten artykuł brzmi jak pryma aprylis.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 29 gru 2016 19:49 | ocena: + 8

szczyglis | Gość

Niekoniecznie. Polecam poczytać o najnowszych badaniach co do nanotechnologii. Na chwilę obecną bardzo serio myślimy o miniaturowych robocikach w stosunku co do walki m.in. z nowotworami, więc dlaczego teoretyczna technologia cywilizacji wyprzedzającej nas o X lat miałaby nie osiągnąć takiej precyzji? Pozdrawiam.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 29 gru 2016 14:04 | ocena: + 21

Neo | Gość

Implanty to żadna nowośc badał je m. inn. nieżyjący już lekarz chirurg "implantolog" dr Roger Leir, napisał o tym książkę a jego strona www to alienscalpel. Dlaczego implanty po wydobyciu się samoneutralizują (autodestrukcja) bo to co najmniej NANOtechnologia. Są też implanty niematerialne. A całośc tematu to wierzchołek góry lodowej a ludzkośc jest jak Titanic na którym zabawa trwa w najlepsze do samego końca. Najlepiej i najłatwiej jest ukryc temat dzięki gigantycznej ignorancji ludzi. Taki implant potrafi składac się z izotopów nie występujących na ziemi, dac efekt na skaningu w postaci wysokiego piku dla konkretnego pierwiastka - info za dr Leirem. Pozdrawiam.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 29 gru 2016 12:59 | ocena: + 16

Daniello30 | Gość

Oglądałem film o implantach znany badacz tych zjawisk mówił że ipmplant znikał kiedy próbowano go wykryć takjak by się chował ukrywał się podczas modlitwy iplant ukazał się powiązano to z jakim demonicznym pochodzeniem implantów i istot które to robią

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 29 gru 2016 21:28 | ocena: + 5

kris | Gość

Myślę, że te implanty to coś realnego, rzeczywistego. Zapewnie istnieją. Tyle tylko, że wcale nie pochodzą od "oczekiwanych" cywilizacji pozaziemskich. To dzieło szatana. I proszę się nie uśmiechać. Wystarczy poczytać, posłuchać lub obejrzeć co mówi Ojciec Gabriel Amorth na temat materializowania się różnych przedmiotów, które wydobywał w czasie przeprowadzanych egzorcyzmów. A jak wiadomo był On najsłynniejszym egzorcystą, który zmarł niedawno i pracował w Watykanie. Szatan szuka każdej możliwości by zwodzić człowieka i odciągać go od Boga. Wymyślił więc UFO itp. itd. Tyle tylko, że nie wszyscy chcą w to wierzyć. Będą to wyśmiewać, i mówić o ufoludkach itd. Prawda jest zapewne dużo prostsza. Też bym chciał, żeby istniały inne cywilizacje, by można się z nimi kontaktować itd. Cały Wszechświat to tylko tło obrazu na którym my jesteśmy. Obraz musi mieć swoje tło, malarz to co chce pokazać przedstawia na pierwszym planie. Pozdrawiam Noworocznie !!!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 30 gru 2016 19:38 | ocena: -1

Magda | Gość

Szatana cx. Juz Jezus powiedzial "wedlug wiary twojej sie stanie" to twoja wiara ale nie moja. nie wierze w szatana ani zadne demony. to po prostu zla energia albo zle duchy.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 30 gru 2016 21:23 | ocena: + 3

kris | Gość

Czytaj co piszesz - "to po prostu zla energia albo zle duchy"
Jak go zwał tok go zwał. O tym przecież właśnie napisałem, tyle tylko że nazwałem tego złego ducha - szatan.
Piszesz, że nie wierzysz w szatana ani złe duchy a potem jednym tchem piszesz że to złe duchy :-) a czym że jest demon jak nie złym duchem ?????
Oj, ręce opadają, kto tu pisze na tym forum.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 31 gru 2016 21:46 | brak oceny

księżyc | Gość

A ta modlitwa to była do Zeusa??Czy wystarczy zwrócić się półkę niżej np do Afrodyty::)

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 02:03 | 14 listopada 2017 to był ciekawy dzień. Tego dnia nad Niemcami przeleciał jasny bolid, a w Polsce nad Białymstokiem widziano UFO. O wszystkim piszemy w naszym serwisie ufologicznym, czyli www.emilcin.com ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.