Dziś jest:
Niedziela, 23 lutego 2020

Jeśli są gdzieś inne światy daleko w kosmosie, to na pewno stoją tam piramidy.
/Jon M. Taylor, badacz Egiptu/

Komentarze: 25
Wyświetleń: 14612x | Ocen: 78

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Śr, 11 sty 2017 11:11   
Autor: FN, źródło: FN, gazeta.pl, PAP, onet.pl, se.pl   

ZADZIWIAJĄCA WIZJA JASNOWIDZA WŁAŚNIE SPEŁNIA SIĘ NA NASZYCH OCZACH!

Ostatnie wydarzenie w Polsce wprawiają w zdumienie nawet tych ludzi, którzy już „chyba wszystko widzieli i chyba wszystko słyszeli”. Kolejne dni przynoszą alarmistyczne wiadomości o zabójczym stężeniu pyłów w powietrzu spowodowanych spalaniem tzw. brudnego węgla i brakiem wiatru. Początkowo te informacje były kwitowane jedynie wzruszeniem ramion, potem lekkim niepokojem, ale dziś można mówić o rozgrywającym się w Polsce dramacie, którego skutków nikt do końca nie jest w stanie przewidzieć.

Szaleństwo związane z kolejnymi rekordami zanieczyszczeń w powietrzu i ogłaszaniem zagrożenia skażeniem siarczanami zaczęło się już w październiku ubiegłego roku. Kolejne miasta ogłaszają stany alarmowe. Władze miast apelują do mieszkańców o niewychodzenie z domów, gdyż stężenie rakotwórczych substancji w powietrzu przekracza wszelkie dopuszczalne granice i stanowi zagrożenie dla zdrowia. Oto przykład tego, co można przeczytać w lokalnej prasie w ostatnich dniach.

http://www.nowiny.pl/raciborz/124473-oddychamy-trucizna-normy-przekroczone-kilkanascie-razy.html


http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1712881,Alarm-smogowy-w-Polsce-Bardzo-zla-jakosc-powietrza-w-wielu-miastach-Apele-o-pozostanie-w-domach 

 

Od kilku dni dostajemy wiadomości od naszych czytelników zaintrygowanych słowami Krzysztofa Jackowskiego, które wypowiedział w 2015 roku! Oto przykłady takich wiadomości:

[..] Witam Pan Krzysztof Jackowski w swoich wizjach mówił coś o tym że ludzie będą się bali oddychać, o ile dobrze zapamiętałem. Czy nie sądzicie że chodzi o smog, który aktualnie daje się we znaki w Polsce? Pozdrawiam serdecznie

 

[...] Szanowni Państwo, może to mylna interpretacja, ale przeczytałem dzisiaj informację o znacznym przekroczeniu w Warszawie norm powietrza (po raz któryś w ciągu miesiąca). Pan Jackowski w przepowiedniach AD 2017 wspominał, że "ludzie będą bali się oddychać" (niedokładny cytat). Może nie chodziło mu o atak z użyciem broni, ale o problemy ze środowiskiem? Nie jest to żadna odkrywcza wiadomość, ale chętnie poznam Państwa zdanie na ten temat. Na wszelki wypadek poproszę o nieujawnianie moich danych. Pozdrawiam


[...] Z powodu zanieczyszczenia powietrza lekarze odradzają spacery i przebywanie na wolnym powietrzu

Przepowiednia K. Jackowskiego - ludzie będą bali się oddychać ?
Pozdrowienia,

 

Sprawa jest niezwykle intrygująca, gdyż faktycznie Krzysztof Jackowski mówił to wielokrotnie, a przykładem może być jego wypowiedź dla Super Expressu z 31 grudnia 2015 roku.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/jasnowidz-krzysztof-jackowski-przewiduje-w-europie-beda-zamachy_757216.html

Krzysztof Jackowski mówi tam o terroryzmie islamskim, zamachach, ale także o tym, że „wokół jakiejś instytucji rządowej powstaną barykady”. Wtedy nikt nie przypuszczał, że kiedyś sejm zostanie otoczony specjalnymi płotami, aby nie podchodzili do niego demonstranci.


To jednak nic wobec tego, co Krzysztof Jackowski mówi w dalszej części swoich wizji na 2016.  Nagle wypowiada zagadkowe zdanie, którego znaczenia wtedy nikt nie rozumiał.

[…] Bez zamachów w Polsce

W Polsce nic bardzo złego się nie stanie, nie będzie zamachów, choć władze mogą wykorzystywać sytuację zagrożenia terrorem, by robić porządek. Szary Polak będzie się gotował w swoim piekiełku. Ale później przyjdzie czas, że ludzie w Polsce będą się bali oddychać i wtedy trzeba będzie uciekać tam, gdzie leżą Węgry i Bułgaria.

…poniżej screen ze strony se.pl
Ekipa Fundacji Nautilus ostatnie dni spędziła na Śląsku. Już jadąc samochodem przeżyliśmy szok, gdyż nagle wczesnym rankiem wjeżdżając do Rybnika zauważyliśmy coś w rodzaju mgły, która unosiła się w przestrzeniach pomiędzy ulicami. Wyczuwało się woń... spalenizny, dymu powstającego po spalaniu śmieci, a w gardle dało się wyczuć… niektóre osoby z naszej ekipy zaczęły kasłać. Kilka godzin później dowiedzieliśmy się, że ze względu na skażenie zostały odwołane zajęcia w szkołach.


W poniedziałek przyjechaliśmy do Krakowa.


W Krakowie okazało się, że temat skażonego powietrza jest tematem numer jeden większości rozmów. Ludzie rzeczywiście coraz częściej – tak jak przewidywał jasnowidz – po prostu zaczynają bać się oddychać! Na ulicach coraz częściej widać ludzi w maskach.


 

 

 

 

Jeżeli założymy, że wizja Krzysztofa Jackowskiego zaczyna się sprawdzać na naszych oczach, to warto zastanowić się nad tym, co oznacza jej dalsza część. Jasnowidz powiedział bowiem, że będzie czas o wiele gorszy, kiedy ludzie w obawie o swoje zdrowie zaczną po prostu fizycznie uciekać w kierunku Węgier i Bułgarii. Te słowa można by potraktować jako żart, ale sami w Rybniku zaczęliśmy odwoływać spotkania ze względu na to, że część osób z naszej ekipy zaczęła czuć silne mdłości i zawroty głowy. Było to wszystko jeszcze przed tym, zanim dowiedzieliśmy się o stanie alarmowym w tym mieście, więc o „sile sugestii” nie może być mowy!

Wystarczy sobie wyobrazić, że na skutek rosnącego spalania w Polsce tzw. brudnego węgla (mocno zanieczyszczonego siarczanami) dojdzie do sytuacji, kiedy obecne rekordy skażenia będą ledwie „żartem” wobec zupełnie nowych rekordów. Ludzie będą czuli się tak źle, że w desperacji chcąc chronić swoje dzieci i rodziny ruszą w kierunku innych krajów, gdzie „nie stawia się na węgiel”… Ta wizja po naszym ostatnim doświadczeniu wydaje się naprawdę coraz bardziej prawdopodobna.

Komentarze: 25
Wyświetleń: 14612x | Ocen: 78

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Śr, 11 sty 2017 11:11   
Autor: FN, źródło: FN, gazeta.pl, PAP, onet.pl, se.pl   


Komentarze (25)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Wt, 24 sty 2017 15:01 | brak oceny

Sen | Gość

Przepowiednia w sprawie rewolucyjnego nośnika pamięci już się spełnia?
http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nadchodzi-przelom-polski-sposob-na-ultraszybki-zapis-informacji/9degteb

Pt, 20 sty 2017 01:02 | brak oceny

Christi | Gość

Pan Jackowski również pomylił się przed wyborami prezydenckimi,według niego miał wygrać Komorowski. I co z tego,no pomylił się w tej "zabawie".Ważniejsza jest dokumentacja,jeśli ją posiada,świadcząca o tym jak bardzo POMÓGŁ ludziom zrozpaczonym po ZAGINIĘCIU osoby bliskiej.Jakie mają znaczenie banialuki o końcu świata,o wojnie czy katastrofach.Co ma nadejść to nadejdzie i bez bajdurzenia o tym.Kiedy oglądam mecze piłkarskie nie tylko nożną ale ręczną i siatkę to zawsze modlę się by nasi wygrali ale z drugiej drużyny też się modlą.Kogo Bóg ma wysłuchać ,chyba tego kto gra lepiej.Mówię Mu Panie Boże codziennie będę odmawiać różaniec niech tylko wygrają.

Czw, 19 sty 2017 13:54 | ocena: + 2

Andrzej | Gość

Przypomnę, że Pan Jackowski prorokował, że Barack Obama nie doczeka końca prezydentury - nie pamiętacie tego? A wynik naszej reprezentacji na ostatnim Euro? A wyniki poszczególnych meczy? I tak można wymieniać.
O smogu dowiedzieliście się od niego? Ja o nim wiem od lat, widocznie dowiedział się ode mnie.

Przeanalizujcie jego wcześniejsze przepowiednie, ale nie te które już z założenia muszą się spełnić, bo te nie są żadnymi przepowiedniami, jak np. wojna, smog, czy zamach terrorystyczny. Na świecie cały czas jest kilkadziesiąt wojen. Smog? to stan faktyczny istniejący od lat. Zamachy terrorystyczne były są i prawdopodobnie będą - to nie są przepowiednie, to opisywanie rzeczywistości, o której średnio inteligentny człowiek wie. Niech powie kiedy, gdzie...
To tak, jak z wynikami meczy. O ile pamiętam, chyba ani razu nie trafił. Jakiś pechowy to jasnowidz, tyle razy typował, ani razu nie trafił???

Nie, 15 sty 2017 21:54 | ocena: -4

maneo | Załogant

To jest wciskanie podstępem przez UE rosyjskiego gazu.

Sob, 14 sty 2017 18:07 | brak oceny

Kontrapunkt | Gość

Przypominam, że p. Krzysztof Jackowski przewidział w roku 2006 wielki Exodus ludności z bliskiego wschodu, który miał się wydarzyć w tamtym czasie - oczywiście on tak interpretował swą wizje, ale wyszło inaczej: http://nautilus.org.pl/artykuly,739,jasnowidz-krzysztof-jackowski-przepowiedzial-na-poczatku-roku.html

Czw, 12 sty 2017 12:27 | brak oceny

czujne_oko | Gość

Porównajcie sobie wizje Pana Jackowskiego na rok 2017: http://nautilus.org.pl/pytania,69,1-styczen-2017--czy-mozecie-zapytac-jasnowidza-krzysztofa-jackowskiego.html?year=2017&month=1&day=1 oraz http://strefatajemnic.onet.pl/przepowiednie/co-czeka-polske-w-2017-roku/00lzft dotyczących rządów PIS.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 sty 2017 20:20 | brak oceny

Michał | Gość

A możesz po krótce wyjaśnić jakie są różnice między tymi widzeniami? Nie mam ochoty tego czytać jeszcze raz i jeszcze na onecie.

Czw, 12 sty 2017 11:48 | ocena: + 2

Zofia | Gość

Pan Jackowski wspominał także w swojej przepowiedni o przemieszczaniu się przez terytorium Polski obcego wojska.Myślę, że chodziło o żołnierzy amerykańskich, którzy właśnie przybyli do naszego kraju.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 17 sty 2017 22:15 | brak oceny

Christi | Gość

kiedyś śniłam sen o amerykańskim wojsku w Polsce,szli w stronę mojego domu a ja chowałam się w szafie naiwnie uwazając że mnie nie znajdą.

Czw, 12 sty 2017 03:20 | ocena: -22

Jacek W. | Gość

Z czałym szacunkiem szanowna Redakcjo ale p. Jackowski to zwykły oszust a nie jasnowidz. Biorąc pod uwagę znaczny wzrost zuzycia paliw kopalnych nie trzeba być jasnowidzem żeby przewidzieć wzrost zanieczyszczenia powietrza. Odpowiednio sformułowane zdanie zabrzmi jak proroctwo.

pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 13 sty 2017 11:06 | ocena: + 3

alumbrado | Gość

tez byłem kiedyś "sceptykiem";
Jednakże, gdy w styczniu 2010 w swojej noworocznej przepowiedzni, pan Krzysztof, na pytanie, czy Lech Kaczyński zostanie prezydentem na druga kandencję odpowiedział, że "... nie widzi Lecha kaczyńskiego. On śpi."; przestałem powątpiewać, lecz zacząłem badać mechanizm.
Wnioski są wręcz wywrotowe...


Pozdrawiam.

Sob, 14 sty 2017 09:00 | ocena: + 1

kera15 | Załogant

A to dobre. Nazwać K. Jackowskiego oszustem hehe. Podejrzewam że gdybyś to powiedział rodzinie dziewczynki którą K.J. pomógł odnaleźć na dworcu w grudniu ubiegłego roku to usłyszał byś radykalnie odmienny pogląd na osobę tego jasnowidza. Wiesz, życie jest przekorne. Żeby się nie okazało że spodka Cię taka sytuacja w życiu i sam w pośpiechu udasz się do tego człowieka z jakąś szmatą, zdjęciem i ostatnią nadzieją. Każdy z Nas ma bliskich, z krwi lub nie ale bliskich.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 14 sty 2017 10:13 | brak oceny

noname | Gość

Ale zauważ, że nikt nie kwestionuje dokonań Pana Jackowskiego jeśli chodzi o odnajdywanie zaginionych. Tu raczej chodzi o wizje przyszłości co do których można mieć poważne zastrzeżenia. To występami w mediach typu Fakt czy Super Express Pan Jackowski psuje sobie opinie. No bo jeśli wypowiada się w różnych mediach i te wypowiedzi w niektórych kwestiach diametralnie się różnią no to co o tym myśleć? A tłumaczenie FN " z Krzysztofem Jackowskim jest tak, że on ma absolutnie prawdziwe wizje tego, co się wydarzy, ale trudno jest mu je prawidłowo zlokalizować w czasie i mają one ?małe przesunięcie?. Ostatnio dowiedziałem się, że dotyczy ten problem wielu jasnowidzów na całym świecie. A więc to się zdarzy, ale niekoniecznie w tym roku, ale być może w przyszłym lub nawet nieco później." jest co najmniej lekko naciągane.
Ja mogę przepowiedzieć, że Pis straci władzę, ale nie jestem pewny czy w tym roku, przyszłym a może później...
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 14 sty 2017 11:50 | brak oceny

kera15 | Załogant

Nikt nie kwestionuje powiadasz.? Więc napisz mi proszę jak Ty interpretujesz tą wypowiedź.? CYTUJE: "p. Jackowski to zwykły oszust a nie jasnowidz" Jakiej w tym zdaniu jasności brakuje lub jakiej dwuznaczności można się doszukać.?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 14 sty 2017 21:04 | brak oceny

noname | Gość

Dalsza wypowiedź tego Pana "Biorąc pod uwagę znaczny wzrost zuzycia paliw kopalnych nie trzeba być jasnowidzem żeby przewidzieć wzrost zanieczyszczenia powietrza. Odpowiednio sformułowane zdanie zabrzmi jak proroctwo." sugeruje, że chodziło mu o przepowiadanie przyszłości ogólnej społeczeństwa, a nie rozwiązywanie problemów jednostek. Przynajmniej ja tak to odbieram, stąd moja odpowiedź na Twój wpis. Chociaż wypowiedź faktycznie trochę niefortunna. Myślę, że ten Pan po prostu oceniał na podstawie właśnie takich mediów jak Fakt itp., a nie zna innych faktów z życia Pana Jackowskiego. Stąd też napisałem, że wypowiadając dla tego typu gazet Pan Krzysztof psuje sobie opinie, bo ludzie "niewtajemniczeni" znają go tylko właśnie z nietrafionych przepowiedni na temat przyszłości ludzkości. Sądzę, że Jego popularność jest na tyle duża "w branży", że nie potrzebuje dodatkowego rozgłosu. Pozdrawiam.

Śr, 11 sty 2017 22:50 | ocena: -7

maneo | Załogant

To jest efekt nadmiaru samochodów w Polsce. Jeszcze parę lat temu jak znaczna część społeczeństwa korzystała z transportu publicznego , tak katastrofalnie jak teraz niebyło .

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 sty 2017 12:00 | brak oceny

brodacz | Załogant

To dlaczego taki efekt np w W-wie tylko w zimie? Czyżby jeździło więcej samochodów niż latem?.
Jest dokładnie odwrotnie. To na zimę ludzie zostawiają samochody na parkingach. Smrod z samochodów jest zupełnie inny niż swąd spalonych butelek pet czy gazet. Mieszkam na wsi pod W-wą i co raz czuję co ludzie spalają. Poza tym w kominkach palą wilgotnym drewnem co też potęguje efekt mgły. Zresztą na Pradze na osiedlach starych kamienic efekty podobne.

Śr, 11 sty 2017 20:29 | ocena: -9

Dak | Gość

A może to chodzi o wybuch wulkanu , a jeżeli chodzi o mgłę to właśnie była mgła jest bardzo zimno jak wstaje słońce zaczyna robić się cieplej i powstaje mgła dzisiaj jechałem dość rano około 250 km i było to dokładnie widać a nie m,a wiatru wydaje się że to właśnie ten smog

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Witam. W latach 80-90 był tyki tygodnik czy miesięcznik 'Skandale'. Czytałem go tam były opisane tak niewiarygodne historie że aż ciężko w to było uwierzyć, mniemam iż część z nich mogła by być nawet prawdą takie porównanie mam do dzisiejszych czasów do tych wszystkich stron www o sprawach co najmniej dziwnych. Pzdr. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 19 luty 2020 11:11 | Dzień dobry , Dziś w godzinach wieczornych około 19 , widziałam na niebie dziwny świecacy punk na zachodzie. Z poczatku myslalam że to Syriusz ale wydawal sie byc za nisko. Z zaciekawieniem obserwowalam ta pseudogwiazde okolo 30 min i zauwazylam ze zmienila polozenie o kilka centymetrow ( w moim ) odniesieniu. Świeciła jasnym światłem [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

KRZYSZTOF JACKOWSKI RZUCIŁ PALENIE!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.