Dziś jest:
Poniedziałek, 1 maja 2017

"Jeśli zamkniesz drzwi przed wszelkim błędem, prawda zostanie za drzwiami" R. Tagore

Komentarze: 87
Wyświetleń: 5685x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 18 kwi 2017 08:25   
Autor: FN, źródło: FN   

KAŻDY Z NAS MOŻE JESZCZE DZIŚ ODWIEDZIĆ OBCĄ PLANETĘ… W CIELE ASTRALNYM!

To jedna z największych tajemnic jasnowidza Stefana Ossowieckiego. Dowiedzieliśmy się o niej przypadkiem, kiedy zbieraliśmy materiały o życiu tego najsłynniejszego polskiego jasnowidza Polski przedwojennej. W rozmowach prywatnych ze swoimi przyjaciółki przyznawał się do tego, że widział obce światy i inne planety.

Wykorzystując potęgę swojego umysłu bez najmniejszego problemu mógł zobaczyć pokój w domu oddalonym od Polski o
tysiące kilometrów. Kiedyś robiąc takie doświadczenia poszedł krok dalej – postanowił wykorzystując swój dar sprawdzić, czy jest życie na obcych planetach.

To, co zobaczył, wprawiło do w bezgraniczne zdumienie. Nie chciał o tym zbyt wiele mówić obawiając się narażenia się na śmieszność, ale małe ślady jego „pozaplanetarnych podróży” znajdują się w różnych miejscach jego twórczości. Przykład? Pierwszy z brzegu – w książce „Świat mego ducha” w rozdziale pierwszym znajdziemy takie oto słowa:

 

 

Będę tu mówił tylko o ziemi, chociaż mocno wierzę w istnienie życia również na innych planetach. Robiłem nawet ciekawe doświadczenia co do istnienia tamtejszego życia, lecz o tym pisać nie mam zamiaru, gdyż chcę być jak najściślejszym w dziedzinie moich przeżyć, nawet mistycznych, i trzymać się tu pozytywnych form. [...]

 

Z relacji innych ludzi wiemy, że Ossowiecki w rozmowach prywatnych mówił wprost, że widział na obcych planetach istoty podobne do ludzi, które jednak nie były ludźmi. Bał się jednak, że powiedzenie o takich doświadczeniach w kraju o bardzo silnej pozycji kościoła katolickiego mogłoby go narazić na represję, a nawet potępienie. Warto przypomnieć, że wszystko działo się w czasach, kiedy hasło „UFO” w ogóle nie istniało, a hipoteza o odwiedzaniu Ziemi przez obce cywilizacje nie pojawiała się nawet w książkach fantastyczno-naukowych.


Idąc tym tropem można natrafić na kolejne postacie, które przyznawały się do zaskakującego odkrycia: jeśli ktoś potrafi opuścić swoje ciało fizyczne i mieć kontrolę nad ciałem astralnym, wtedy jest w stanie wysłać je w dowolny punkt wszechświata.

Czas i odległość nie jest wtedy żadnym problemem. Można pokonać przestrzeń dzielącą Ziemię od odległej planety o miliardy lat świetlnych i znaleźć się na jej powierzchni od razu po tym, kiedy się tego zapragnęło. Moglibyśmy podawać wiele nazwisk amerykańskich tzw. teleobserwatorów z tajnych amerykańskich projektów rządowych w latach 60-tych, którzy pod koniec życia przyznali się do podróży na obce planety w ciałach astralnych. Podamy tylko jedno: Ingo Swann (ur. 14 września 1933 w Telluride, zm. 1 lutego 2013 w Nowym
Jorku)Ten amerykański były wojskowy miał okazję opanować sztukę wysyłania ciała astralnego w dowolne miejsca na Ziemi, co było wykorzystywane przez amerykańską armię do szpiegowania. Opisał to szczegółowo w takich książkach jak "Penetracja" czy "Ponad umysł i zmysły". Pracował w Stanford Research Institute International, Amerykańskim Towarzystwie Badań Parapsychicznych (ASPR - American Society for Psychical Research), a przede wszystkim przewodził projektowi Remote Viewing. Stworzył podstawy współczesnej teleobserwacji, w tym przyczynił się do utworzenia nowej terminologii oraz badań nad Remote Viewing.


Wśród licznych sesji związanych z wysyłaniem swojego ciała astralnego na odległość Ingo Swann robił także doświadczenia z odwiedzaniem obcych planet, na których widział nieprawdopodobnie zaawansowane technologicznie cywilizacje, które wyprzedzają naszą o miliony lat.

Niektóre istoty zamieszkujące obce planety były na tak wysokim poziomie rozwoju duchowego, że dostrzegały astralnego podróżnika i natychmiast reagowały, kiedy Swann swoim umysłem pojawiał się w ich pobliżu.

Czy w Fundacji Nautilus zajmujemy się tym tematem? Jak najbardziej – jest to jeden z celów naszego Projektu Messing, którego istnienie delikatnie sugerowaliśmy w naszym serwisie (będzie o nim wkrótce głośno z innego powodu, ale to uwaga na marginesie). Nie mieliśmy także nikogo, kto byłby w stanie używając swojego umysłu (ciała astralnego) przekroczyć barierę podróży na inne planety. Znaleźć osoby nadające się do teleobserwacji jest bardzo trudno, o czym także pisał Ingo Swann.

Być może właśnie zgłosił się do nas taki człowiek. Sprawę zamierzamy zbadać, jego słowa zweryfikować, ale… zapisaliśmy ją sobie w naszym projekcie. Oto e-mail, który dostaliśmy kilka godzin temu:

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Monday, April 17, 2017 8:29 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject:

 

                                 Witam  

Ponieważ wiem , że fundacja Nautilus zajmuje się różnego typu zjawiskami to chciałbym  zainteresować takim zjawiskiem jak podróże poza ciałem. Na początku to miałem tylko takie wrażenie, że gdzieś się przemieszczam a nawet z kimś rozmawiam. Z czasem uświadomiłem sobie, że nie jest to wrażenie, a tym bardziej sen. To realne zjawisko, które się powtarza . Zacząłem się przemieszczać w różne miejsca. Jednym z takich miejsc była planeta , która do złudzenia przypomina naszą Ziemię.

Gdy ją zobaczyłem pomyślałem sobie, że to Ziemia. Po chwili zostałem cofnięty do naszej Ziemi i od niej pomału zacząłem się przemieszczać do planety, która do złudzenia przypomina naszą Ziemię. Muszę też dodać, że po drodze minąłem planetę, która jest  podobna do Jowisza. W sumie  byłem w różnych miejscach i muszę przyznać, że warunki  tam panujące nie różnią się tak bardzo od naszych. Dodam, że przemieszczałem  się  w  tunelach. Na przykład czarny tunel oznaczał, że moja podróż będzie krótka, a tunel niebieski, że podróż jest dłuższa . Gdy już tam dotrę, to sprawdzam czy mam nogi i dłonie. Jestem całkowicie świadom tego, że się przemieściłem choć nie wiem gdzie się znajduję. Myślę, że na tym zakończę.

[dane do wiad. FN]

 

Sprawa trafiła do Projektu Messing. Mamy kontakt z autorem relacji.

 

Komentarze: 87
Wyświetleń: 5685x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 18 kwi 2017 08:25   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (87)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Sob, 29 kwi 2017 12:41 | brak oceny

JA | Gość

Warto pamiętać, że niektóre zaburzenia psychiczne również dają poczucie pełnego realizmu doświadczania pewnych zjawisk. Kto, wie, czy wchodzenie w OBE nie jest wprowadzeniem się w stan jakiegoś mirażu umysłowego, nie mającego nic współnego z rzeczywistością. . Może to jak stan umysłu pod wpływem narkotyków, albo pod wpływem choroby, tylko wywołany innym narzędziem.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 28 kwi 2017 20:40 | ocena: + 5

suza | Gość

cyt:
"Taaaa... jak łatwo oceniać innych, bo wasza wiara w kulistą ziemię mającą miliony lat, loty na księżyc itd. jest oparta na "mocniejszych" argumentach, a może "faktach"? ... tylko żaden z was nie zadał sobie trudu aby sprawdzić to co mu do główki wkładają. Łykacie wszystko jak małpy kit. No cóż, jesteście przykładem jak skuteczna może być propaganda. "

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 29 kwi 2017 22:17 | brak oceny

George | Gość

@suza, to niby w związku z odwiedzaniem obcych planet?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 29 kwi 2017 23:02 | ocena: + 1

suza | Gość

@George,
co cie tak mocna zabolało??

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 27 kwi 2017 18:55 | ocena: + 6

suza | Gość

Te pytania nie powstały pod czyimś wpływem, tylko pojawiały sie w mojej głowie w ciągu życia, ale olewałam je, gdyż przecież pewnym jest że jest tak a nie inaczej a mianowicie że jesteśmy kulą w przestrzeni.
Przyznam sie że zaskoczeniem dla mnie było kiedy zaczełam zgłębiać temat i odkryłam że nie jestem sama. Jest wiele osób które myślą tak jak ja.
Więc uważam że coś jest na rzeczy. Jak to sie mówi nie ma dymu bez ognia.

Podchodząc do tematu z drugiej strony, który moim zdaniem również powinien być w jakimś stopniu rozpatrzony- to całe tabuny naukowców współpracujących przy "mydleniu oczu" ludzkości:
ziemia kula/kosmos, GMO, CHEMITRAILS, HAARP itp.itd jak myślicie czyją wolę wypełniają ci zatrudnieni (jako niewolnicy?) naukowcy?
Oni kopią dołek również na siebie samych. Nie są w stanie tego zobaczyć??
To jacy z nich geniusze??

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 27 kwi 2017 20:45 | ocena: + 3

promagna | Załogant

@suza,

Nie wiem, czy to jest prawda, bo nie byłem na imprezce urodzinowej u królowej mateczki. Jeśli prawda to masz suza info prawie z drugiej ręki od kamerdynera królowej

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/krolowa-elzbieta-ostrzega-iii-wojna-swiatowa-musi-rozpoczac-sie-2017-2017-04

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 26 kwi 2017 20:56 | ocena: + 3

promagna | Załogant

@suza,

Polacy nie byli rozpieszczani od Targowicy.

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 26 kwi 2017 20:47 | ocena: + 8

suza | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Śr, 26 kwi 2017 12:31 | ocena: + 12

suza | Gość

@promagna,
tak, rząd amerykański troszczy sie o bezpieczeństwo ludzi, żeby czasem nie zmarzło sie im na antarktydzie...
tak samo jak podczas wyworzenia polaków na sybir w zsrrr
Tam bóg izraela (prawdziwy władca obecnej/ byłej ameryki, byłego zsrr i obecnej federacji) nie przejmował sie dobrem zesłańców
wręcz przeciwnie
to z jego rozkazu zginęło w okrutnych męczarniach miliony polaków tu nie wspominając o międzywojniu na ukrainie
Daje ci filmik jak to władca świata kieruje sie dobrem ludzi

https://www.youtube.com/watch?v=dSEIFumQSFc

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 26 kwi 2017 02:05 | brak oceny

promagna | Załogant

@suza,

Wycinasz cytaty z mojej dłuższej wypowiedzi i zmieniasz tym samym kontekst dotyczący lotów nad biegunem. Już jeden taki samolot rozbił się o wulkan Erebus na Antarktydzie. Zginęło 257 ludzi.

Każdy lot samolotem dokładnie nad biegunem południowym jest rejestrowany przez każde krajowe ministerstwa komunikacji i transportu dla wydziałów lotów cywilnych. Pozwolenia te są koordynowane z rządem USA, który jest depozytariuszem Traktatu Antarktycznego przy ONZ i głównym rozgrywającym na tym terytorium, gdzie jest 1400 obywateli USA. Rejestracja i pozwolenia mają związek z bezpieczeństwem lotów.

Nawet cywile, którzy chcą sobie pomaszerować na biegun południowy muszą mieć pośrednictwo cywilne A.L.E. Nie ma lekko przy -50 stopniach i wietrze 100km/h

I odpowiedz na pytanie, jak zachowuje się kompas na biegunie magnetycznym i geograficznym

http://fri.info.pl/biegun-osobliwy-punkt/

Teraz spróbuj się pośmiać.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 25 kwi 2017 12:21 | brak oceny

suza | Gość

promagna
"Problemy powinno się rozwiązywać metodami jak najbardziej naukowymi, a nie jakimiś domysłami. "

"Cywile na dokładny biegun antarktyczny raczej nie będą mieli dostępu jeszcze bardzo długo, dopóki jest tam lód i zimnica. "

hahahaha

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 25 kwi 2017 10:18 | brak oceny

suza | Gość

promagna
ja pisze w oparciu o swoje osobiste doświadczenia
czy ty wiesz że w dniach szczytu nato w warszawie w lipcu ub roku przez te dni zaobserwowałam nagły wysyp robaków?
wtedy jeszcze nie wiedziałam że tytuł władca much odnosi sie do belzebuba
potem wszystko stało sie nieco jaśniejsze

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 25 kwi 2017 10:42 | ocena: + 1

promagna | Załogant

@suza,

Rozumiem Cię doskonale. Własne doświadczenia są najbardziej przekonywujące. Pozdrawam

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 25 kwi 2017 17:59 | ocena: + 3

dziad_Jag | Gość

@suza, 1. Belsebub to szydercze przezwisko boga Baala wymyślone przez Żydów.
2. Wiadomo, że najwięcej robali koło konfitur.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 25 kwi 2017 09:47 | brak oceny

promagna | Załogant

@suza,

Zanim coś napiszesz to sprawdź, czy piszę prawdę.

Obama to czarnoskóry, a ta rasa wydziela pewien rodzaj zapachu, który wabi muchy. A wiadomo, gdzie muchy latają do WC. Ludzie, którzy jedzą dużo mięsa wydzielają dużo CO2, a to wabi komary.

Film z chmurką i Obamą ma byt małą ilością klatek na sekundę, aby stwierdzić cokolwiek.

Powinieneś rozdzielić strefę złych mocy od geodezji Ziemi.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Po zalogowaniu się w systemie serwisu FN w KAJUCIE ZAŁOGI pojawił się nowy dział: FILMY PRZYSŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW, w którym prezentujemy materiały polecane przez naszych czytelników. Zapraszamy do KAJUTY ZAŁOGI, w której wkrótce kolejne nowości.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 05:37 | Była noc z 24 na 25 kwietnia. Jeden z mieszkańców wsi Karsin (obok Chojnic) zauważył szybko przemieszczający się obiekt nad swoim domem. UFO mieniło się światłem w kolorze czerwonym - szczegóły w dziale RELACJE w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 18 kwietnia 2017 | Robert, muszę ci pomóc porzucić te czary, gusła i mamidła szatańskie… wróć do Chrystusa i ratuj swoje życie! – powiedział mi mój dobry znajomy po tym, jak poznał moją pasję, czyli badanie zjawisk niewyjaśnionych. Próbę odbijania mojej osoby z rąk szatana podjął Świadek Jehowy.

czytaj dalej

FILM FN

Scenarzysta filmu 'Przeminęło z Wiatrem' wraca na Ziemię jako... mały Eric!

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.