Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 66
Wyświetleń: 13318x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 18 kwi 2017 08:25   
Autor: FN, źródło: FN   

KAŻDY Z NAS MOŻE JESZCZE DZIŚ ODWIEDZIĆ OBCĄ PLANETĘ… W CIELE ASTRALNYM!

To jedna z największych tajemnic jasnowidza Stefana Ossowieckiego. Dowiedzieliśmy się o niej przypadkiem, kiedy zbieraliśmy materiały o życiu tego najsłynniejszego polskiego jasnowidza Polski przedwojennej. W rozmowach prywatnych ze swoimi przyjaciółki przyznawał się do tego, że widział obce światy i inne planety.

Wykorzystując potęgę swojego umysłu bez najmniejszego problemu mógł zobaczyć pokój w domu oddalonym od Polski o
tysiące kilometrów. Kiedyś robiąc takie doświadczenia poszedł krok dalej – postanowił wykorzystując swój dar sprawdzić, czy jest życie na obcych planetach.

To, co zobaczył, wprawiło do w bezgraniczne zdumienie. Nie chciał o tym zbyt wiele mówić obawiając się narażenia się na śmieszność, ale małe ślady jego „pozaplanetarnych podróży” znajdują się w różnych miejscach jego twórczości. Przykład? Pierwszy z brzegu – w książce „Świat mego ducha” w rozdziale pierwszym znajdziemy takie oto słowa:

 

 

Będę tu mówił tylko o ziemi, chociaż mocno wierzę w istnienie życia również na innych planetach. Robiłem nawet ciekawe doświadczenia co do istnienia tamtejszego życia, lecz o tym pisać nie mam zamiaru, gdyż chcę być jak najściślejszym w dziedzinie moich przeżyć, nawet mistycznych, i trzymać się tu pozytywnych form. [...]

 

Z relacji innych ludzi wiemy, że Ossowiecki w rozmowach prywatnych mówił wprost, że widział na obcych planetach istoty podobne do ludzi, które jednak nie były ludźmi. Bał się jednak, że powiedzenie o takich doświadczeniach w kraju o bardzo silnej pozycji kościoła katolickiego mogłoby go narazić na represję, a nawet potępienie. Warto przypomnieć, że wszystko działo się w czasach, kiedy hasło „UFO” w ogóle nie istniało, a hipoteza o odwiedzaniu Ziemi przez obce cywilizacje nie pojawiała się nawet w książkach fantastyczno-naukowych.


Idąc tym tropem można natrafić na kolejne postacie, które przyznawały się do zaskakującego odkrycia: jeśli ktoś potrafi opuścić swoje ciało fizyczne i mieć kontrolę nad ciałem astralnym, wtedy jest w stanie wysłać je w dowolny punkt wszechświata.

Czas i odległość nie jest wtedy żadnym problemem. Można pokonać przestrzeń dzielącą Ziemię od odległej planety o miliardy lat świetlnych i znaleźć się na jej powierzchni od razu po tym, kiedy się tego zapragnęło. Moglibyśmy podawać wiele nazwisk amerykańskich tzw. teleobserwatorów z tajnych amerykańskich projektów rządowych w latach 60-tych, którzy pod koniec życia przyznali się do podróży na obce planety w ciałach astralnych. Podamy tylko jedno: Ingo Swann (ur. 14 września 1933 w Telluride, zm. 1 lutego 2013 w Nowym
Jorku)Ten amerykański były wojskowy miał okazję opanować sztukę wysyłania ciała astralnego w dowolne miejsca na Ziemi, co było wykorzystywane przez amerykańską armię do szpiegowania. Opisał to szczegółowo w takich książkach jak "Penetracja" czy "Ponad umysł i zmysły". Pracował w Stanford Research Institute International, Amerykańskim Towarzystwie Badań Parapsychicznych (ASPR - American Society for Psychical Research), a przede wszystkim przewodził projektowi Remote Viewing. Stworzył podstawy współczesnej teleobserwacji, w tym przyczynił się do utworzenia nowej terminologii oraz badań nad Remote Viewing.


Wśród licznych sesji związanych z wysyłaniem swojego ciała astralnego na odległość Ingo Swann robił także doświadczenia z odwiedzaniem obcych planet, na których widział nieprawdopodobnie zaawansowane technologicznie cywilizacje, które wyprzedzają naszą o miliony lat.

Niektóre istoty zamieszkujące obce planety były na tak wysokim poziomie rozwoju duchowego, że dostrzegały astralnego podróżnika i natychmiast reagowały, kiedy Swann swoim umysłem pojawiał się w ich pobliżu.

Czy w Fundacji Nautilus zajmujemy się tym tematem? Jak najbardziej – jest to jeden z celów naszego Projektu Messing, którego istnienie delikatnie sugerowaliśmy w naszym serwisie (będzie o nim wkrótce głośno z innego powodu, ale to uwaga na marginesie). Nie mieliśmy także nikogo, kto byłby w stanie używając swojego umysłu (ciała astralnego) przekroczyć barierę podróży na inne planety. Znaleźć osoby nadające się do teleobserwacji jest bardzo trudno, o czym także pisał Ingo Swann.

Być może właśnie zgłosił się do nas taki człowiek. Sprawę zamierzamy zbadać, jego słowa zweryfikować, ale… zapisaliśmy ją sobie w naszym projekcie. Oto e-mail, który dostaliśmy kilka godzin temu:

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Monday, April 17, 2017 8:29 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject:

 

                                 Witam  

Ponieważ wiem , że fundacja Nautilus zajmuje się różnego typu zjawiskami to chciałbym  zainteresować takim zjawiskiem jak podróże poza ciałem. Na początku to miałem tylko takie wrażenie, że gdzieś się przemieszczam a nawet z kimś rozmawiam. Z czasem uświadomiłem sobie, że nie jest to wrażenie, a tym bardziej sen. To realne zjawisko, które się powtarza . Zacząłem się przemieszczać w różne miejsca. Jednym z takich miejsc była planeta , która do złudzenia przypomina naszą Ziemię.

Gdy ją zobaczyłem pomyślałem sobie, że to Ziemia. Po chwili zostałem cofnięty do naszej Ziemi i od niej pomału zacząłem się przemieszczać do planety, która do złudzenia przypomina naszą Ziemię. Muszę też dodać, że po drodze minąłem planetę, która jest  podobna do Jowisza. W sumie  byłem w różnych miejscach i muszę przyznać, że warunki  tam panujące nie różnią się tak bardzo od naszych. Dodam, że przemieszczałem  się  w  tunelach. Na przykład czarny tunel oznaczał, że moja podróż będzie krótka, a tunel niebieski, że podróż jest dłuższa . Gdy już tam dotrę, to sprawdzam czy mam nogi i dłonie. Jestem całkowicie świadom tego, że się przemieściłem choć nie wiem gdzie się znajduję. Myślę, że na tym zakończę.

[dane do wiad. FN]

 

Sprawa trafiła do Projektu Messing. Mamy kontakt z autorem relacji.

 

Komentarze: 66
Wyświetleń: 13318x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 18 kwi 2017 08:25   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (66)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Wt, 2 maj 2017 23:44 | ocena: + 1

robertcb | Gość

Rzeczywiście, można w ten sposób odwiedzić inne planety - ale nie można zrobić zdjęć, nagrać filmów i zabrać z nich pamiątek, np kamieni - by pokazać innym co się widziało.
To jest ta różnica w odniesieniu do podróży kosmicznych w ciele fizycznym.

Sob, 29 kwi 2017 12:41 | brak oceny

JA | Gość

Warto pamiętać, że niektóre zaburzenia psychiczne również dają poczucie pełnego realizmu doświadczania pewnych zjawisk. Kto, wie, czy wchodzenie w OBE nie jest wprowadzeniem się w stan jakiegoś mirażu umysłowego, nie mającego nic współnego z rzeczywistością. . Może to jak stan umysłu pod wpływem narkotyków, albo pod wpływem choroby, tylko wywołany innym narzędziem.

Pt, 28 kwi 2017 20:40 | ocena: + 3

suza | Gość

cyt:
"Taaaa... jak łatwo oceniać innych, bo wasza wiara w kulistą ziemię mającą miliony lat, loty na księżyc itd. jest oparta na "mocniejszych" argumentach, a może "faktach"? ... tylko żaden z was nie zadał sobie trudu aby sprawdzić to co mu do główki wkładają. Łykacie wszystko jak małpy kit. No cóż, jesteście przykładem jak skuteczna może być propaganda. "

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 29 kwi 2017 22:17 | ocena: -1

George | Gość

@suza, to niby w związku z odwiedzaniem obcych planet?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 29 kwi 2017 23:02 | ocena: + 2

suza | Gość

@George,
co cie tak mocna zabolało??

Czw, 27 kwi 2017 18:55 | ocena: + 5

suza | Gość

Te pytania nie powstały pod czyimś wpływem, tylko pojawiały sie w mojej głowie w ciągu życia, ale olewałam je, gdyż przecież pewnym jest że jest tak a nie inaczej a mianowicie że jesteśmy kulą w przestrzeni.
Przyznam sie że zaskoczeniem dla mnie było kiedy zaczełam zgłębiać temat i odkryłam że nie jestem sama. Jest wiele osób które myślą tak jak ja.
Więc uważam że coś jest na rzeczy. Jak to sie mówi nie ma dymu bez ognia.

Podchodząc do tematu z drugiej strony, który moim zdaniem również powinien być w jakimś stopniu rozpatrzony- to całe tabuny naukowców współpracujących przy "mydleniu oczu" ludzkości:
ziemia kula/kosmos, GMO, CHEMITRAILS, HAARP itp.itd jak myślicie czyją wolę wypełniają ci zatrudnieni (jako niewolnicy?) naukowcy?
Oni kopią dołek również na siebie samych. Nie są w stanie tego zobaczyć??
To jacy z nich geniusze??

Śr, 26 kwi 2017 12:31 | ocena: + 13

suza | Gość

@promagna,
tak, rząd amerykański troszczy sie o bezpieczeństwo ludzi, żeby czasem nie zmarzło sie im na antarktydzie...
tak samo jak podczas wyworzenia polaków na sybir w zsrrr
Tam bóg izraela (prawdziwy władca obecnej/ byłej ameryki, byłego zsrr i obecnej federacji) nie przejmował sie dobrem zesłańców
wręcz przeciwnie
to z jego rozkazu zginęło w okrutnych męczarniach miliony polaków tu nie wspominając o międzywojniu na ukrainie
Daje ci filmik jak to władca świata kieruje sie dobrem ludzi

https://www.youtube.com/watch?v=dSEIFumQSFc

Wt, 25 kwi 2017 12:21 | ocena: -3

suza | Gość

promagna
"Problemy powinno się rozwiązywać metodami jak najbardziej naukowymi, a nie jakimiś domysłami. "

"Cywile na dokładny biegun antarktyczny raczej nie będą mieli dostępu jeszcze bardzo długo, dopóki jest tam lód i zimnica. "

hahahaha

Wt, 25 kwi 2017 10:18 | ocena: -3

suza | Gość

promagna
ja pisze w oparciu o swoje osobiste doświadczenia
czy ty wiesz że w dniach szczytu nato w warszawie w lipcu ub roku przez te dni zaobserwowałam nagły wysyp robaków?
wtedy jeszcze nie wiedziałam że tytuł władca much odnosi sie do belzebuba
potem wszystko stało sie nieco jaśniejsze

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 25 kwi 2017 17:59 | ocena: + 3

dziad_Jag | Gość

@suza, 1. Belsebub to szydercze przezwisko boga Baala wymyślone przez Żydów.
2. Wiadomo, że najwięcej robali koło konfitur.

Pon, 24 kwi 2017 23:25 | ocena: -2

suza | Gość

ale mi wszyscy jedziecie za ten filmik że nie istnieją prawdziwe zdjęcia planety ziemi z kosmosu, toć moim zdaniem ten kosmos(postrzegany jako miejsce istnienia bytów inteligentnych moim zdaniem mających na celu zdyskredytowanie człowieka jako korony stworzenia)
nie istnieje
Bez względu na to jaki kształt ma planeta ziemia
Ta kwestia porusza tematyke stworzenia . Prosiłabym mocno zastanowić sie nad światem, połączyć ze sobą pewne informacje, które burzą porządek poukładany przez wasze święte szkoły i uniwersytety
Które to jak byście sie dłużej zastanowili zostały zrobione przez nazwijmy to wrogów ludzkości (bo określenie diabeł źle brzmi bo to przecież bajka-:)

podaje linki do filmów w których to jest mowa o tajemniczym związku insektów ze "złymi mocami" promagna, to też chcesz wyjaśnić swoim uniwersytetem i nauką???

https://www.youtube.com/watch?v=ebFcfwXCH-w
https://www.youtube.com/watch?v=3LmMJTFFqug

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 25 kwi 2017 18:03 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Wiesz co @suza, ? Idź Ty na kółko różańcowe, i nie wypowiadaj się o sprawach, o których nie masz najmniejszego pojęcia!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 25 kwi 2017 19:03 | brak oceny

suza | Gość

@dziad_Jag,
a ty masz pojęcie

Nie, 23 kwi 2017 23:09 | ocena: + 3

suza | Gość

odwróć wszystko do góry nogami a dowiesz sie prawdy
https://www.youtube.com/watch?v=SFE4ZBbPq_k

Nie, 23 kwi 2017 21:22 | ocena: + 2

suza | Gość

cytuje komentarz z yt - tajemnicza podróż obamy na antarktyde

"...Trump i Clinton grają do tej samej bramki...NASA , banki , globalne
ocieplenie , lot na MARSA itp. , SAME BZDURY...ludzie wierzą w to co
widzą , media głównie amerykańskie od lat programują umysły głównie po
przez Hollywood , warner broos ( gdzie założyciele są polakami )...czy
ktos kiedyś widział obszerny film o Antarktydzie pokazany w sposób
horyzontalno - przestrzenny...jakies zdjęcia z kosmosu ( pomijam że
ludzie przy obecnej technologii walili by zdjęcia jak szaleni a tak nie
robią ) , oczywiście mamy ale zawsze z tej samej perspektywy...przez
ostatnie 15-naście lat mamy dziwnie różniące się wielkością kontynenty
na tej samej ziemi...a co jeśli wszyscy ci , którzy mówią o płaskiej
ziemi mają rację ...a polityka globalna jest tylko po to by wyciągać
pieniądze od społeczeństw...dlaczego samoloty latają na trasach tak
jakby ziemia była płaska...dlaczego samoloty , wszelkie eskapady na
Arktykę kończą się katastrofami albo oględnymi komentarzami...dlaczego
lecimy na marsa a nie na ksiezyc...dlaczego , dlaczego , dlaczego
...można by mnożyć przykłady wygrzebane z netu...a co z rakietą z
kamerą , którą wystrzelono na 93mile... i co pokazała...płaską ziemie i
księżyc , który powinien być po drugiej stronie globu...jaskrawe odbicie
słonca na chmurach oraz rozchodzenie sie promieni słonecznych przez
chmury ( gdyby ziemia była tak daleko jak sie twierdzi to cienie padały
by prosto z góry na dół a nie w sposób piramidalny ) po przez co można
obliczyc jego odległość od ziemi...jakoś nie widziałem żeby to była
sensacja tak jak ta mistyfiksacja z lądowaniem na
księżycu...itd...itp...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 24 kwi 2017 16:37 | brak oceny

relatysta | Załogant

@suza, ",,.dlaczego samoloty , wszelkie eskapady na
Arktykę kończą się katastrofami..."
To Ziemia jest płaska czy cylindryczna? Na górze czyli północy jest ściana, czy może urwisko, a na wschód i zachód można podróżować dookoła świata, np. w 80 dni.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.