Dziś jest:
Poniedziałek, 1 maja 2017

"Jeśli zamkniesz drzwi przed wszelkim błędem, prawda zostanie za drzwiami" R. Tagore

Komentarze: 60
Wyświetleń: 10699x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 20 kwi 2017 10:21   
Autor: FN, źródło: FN   

KRZYSZTOF JACKOWSKI O BOGU, REINKARNACJI I PRZEZNACZENIU

Od pewnego czasu na swoim profilu na facebooku Krzysztof Jackowski publikuje swoje wideoblogi. Jest w tym coraz lepszy i jego przemyślenia o Bogu, śmierci, duszy czy sensie życia są naprawdę najwyższej jakości. Przykładem jest ostatni materiał zarejestrowany w drugi dzień świąt Wielkanocy. Jasnowidz dzieli się swoją refleksją o tym, jak bardzo często znajdował ludzkie zwłoki, ale cały czas miał poczucie, że człowiek którego szukał jest w innym miejscu.


- Z mojej trzydziestoletniej praktyki jasnowidzenia mogę powiedzieć, że miałem wielokrotnie przypadki, że obcowałem z duszą ludzką. Dziwna rzecz, tam gdzie znajduje zwłoki tam też nie czuje się człowieka, a znalazłem kilkaset zwłok.

Jasnowidz opisuje, jak bardzo przerażający jest zapach rozkładających się zwłok ludzkich i jakim przeżyciem jest moment, kiedy się obok nich stoi. A jednak nawet wtedy jest przemożne uczucie, że to „jest tylko powłoka człowieka, a on sam jest gdzie indziej”.

- Zawsze jak stałem obok zwłok ludzkich nigdy nie miałem poczucia, że stoję obok poszukiwanego człowieka… to była tylko jego powłoka.

Potem Krzysztof Jackowski przechodzi do reinkarnacji i mówi bez ogródek: bardzo wierzę w reinkarnację! Porusza także trudny temat pretensji do Boga o to, że ktoś jest „garbaty, ślepy, ułomny”. Jasnowidz w bardzo trafny sposób mówi o tym, że życie jest podzielone na etapy, a każdy etap, to „inne życie”.

- Bardzo wierzę w reinkarnację i nie powinniśmy Boga oceniać za pewne nieprawidłowości. Kto wie, może to jest karma naszych rożnych przeszłych czynów. Żyjemy życiem podzielonym na etapy.

Mówi także o przeznaczeniu, którego siłę miał okazję wielokrotnie doświadczyć. Także w naszych historiach z Jackowskim są momenty, kiedy przed czymś nas uprzedzał, a to i tak się zdarzało. Okazywało się, że wydarzenie przewidziane przez Jackowskiego „było zapisane w gwiazdach”.

- Miałem w swoim życiu przypadki przeznaczenia. Ostrzegałem ludzi, ale i tak do tego dochodziło. Nie mamy prawa niczego odrzucać, bo tak naprawdę nic nie wiemy. Nie wiemy, co to jest istnienie. Dlaczego na przykład „nie będziemy” w przyszłości, i to całkiem niedługiej…

Bardzo trafnie Krzysztof Jackowski mówi o ludziach, którzy określają się jako „nie wierzący” i ich zdaniem jest to powód do chwalenia się, bo to świadczy o ich „otwarciu, nowoczesności, postępowości, odrzucaniu ciemnoty itp.”. I po raz kolejny tymi słowami trafia w dziesiątkę (załoga FN podpisuje się pod nimi w stopniu absolutnym).

- Ci co nie wierzą w nic niech się tym nie chełpią, bo to znaczy, że raczej z niczego nie zdają sobie sprawy.

Cytat trafia do naszej „bazy cytatów” na stronie FN.

Cały zapis „wideo-blogu Krzysztofa Jackowskiego” poniżej.

 


Na koniec jeszcze tekst, który ukazał się rok temu o wizji dotyczącej śmierci Lecha Kaczyńskiego (jasnowidz na wiele miesięcy przed tragicznym 10m kwietnia mówił, że widzi Kaczyńskiego śpiącego na katafalku). I unikalna sprawa – zdjęcie jasnowidza z parą prezydencką.


Komentarze: 60
Wyświetleń: 10699x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 20 kwi 2017 10:21   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (60)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Sob, 29 kwi 2017 12:31 | ocena: -3

dark | Gość

Co do reinkarnacji, nie wypada mieszać/łączyć pojęcia tego zjawiska z chrześcijańskim Bogiem. Reinkarnacja jest zaprzeczeniem nauki chrześcijańskiej.
Dla tych, którzy próbują miesząc chrześcijańskiego Boga do reinkarnacji nalezy przypomnieć pewien biblijny tekst:
,,27 A jak postanowione ludziom raz umrzeć, a potem sąd, 28 tak Chrystus raz jeden był ofiarowany dla zgładzenia14 grzechów wielu, drugi raz ukaże się nie w związku z grzechem, lecz dla zbawienia tych, którzy Go oczekują. ,, [Hbr 9:27]

Mowa jest o umieraniu raz, nie 100.
Biblia , jasno określa , co dzieje się z człowiekiem po śmierci. Tam zapada decyzja wpływajca na jego dalsze losy. Ten los , to zbawienie, lub potępienie, odniesione do wieczności.

Argumentacja, że mamy ludzi, którzy czegoś doświadczyli nie jest przekonująca. Równie dobrze można przywołać ludzi, którzy doznawali mistycznych przeżyć, doświadczali istnienia nieba, czyśćca, czy piekła. To były miejsca , gdzie trafiało się po śmierci.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 29 kwi 2017 16:24 | brak oceny

Kontrapunkt | Gość

@dark, wielka to nuda żyć w nieskończoność w potępieniu, czy żyć w wiecznie z jakimś tam JAHWE ( który uchodzi za psychopatę ) i jego synem Jezusem - lepiej już nie istnieć niż współistnieć z nimi dwoma...

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 29 kwi 2017 16:26 | brak oceny

Gruzol | Gość

nikt nie będzie potępiony nawet choronzon-lucyfer/szatan
trzeba tyko jasno mu powiedzieć/uświadomić że z kreacją nie wygra

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 28 kwi 2017 22:07 | brak oceny

Wiwaldi | Gość

Przeznaczenie? chyba jest prawdą.Wiele lat temu ojciec miał sen,we snie przyjechał do niego na WSK (jak za młodzieńczych lat jezdzili)jego dawno nie żyjący,nierodzony brat,i powiedział,was czeka bieda i odjechał.Sen powiedział mi następnego dnia.Po dwóch latach stało się,miałem wypadek,pokaleczyło mnie i urwało dłoń

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 26 kwi 2017 03:59 | ocena: + 5

Ptah | Gość

Panie Jackowski kiedy nastapi upadek Islamu? Czy widzisz pan koniec tego

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 25 kwi 2017 13:57 | ocena: -1

stevan | Gość

Jackowski ostrzega przed wojną. W Gazecie Warszawskiej czytałem, że osoba wtajemniczona (Ali Agca) zdradza datę jej wybuchu- będzie to 13 maja tego roku. Sprowadzeni do Europy islamiści wzniecą powszechne powstanie. Służby w Niemczech, Francji, odkryły magazyny z tysiącami kałasznikowów i umundurowania Państwa Islamskiego. Załóżmy, że 70% magazynów nie zostało wykryte...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 25 kwi 2017 19:51 | ocena: + 1

relatysta | Załogant

@stevan, Moja karma nie przewiduje śmierci z rąk islamistów.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 24 kwi 2017 23:29 | ocena: + 1

Christi | Gość

tekst w internecie-bądż takim rodzajem człowieka,że gdy twoja stopa dotyka rano podłogi,gdy wstajesz,diabeł w piekle mówi:o k....wa wstał....!czego wszystkim życzę.I niech się boi,ten diabeł

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 23:14 | brak oceny

tomek20IX2016 | Załogant

Ahoj marynarze :)
Świetny materiał Jackowskiego o śpiącym..
Raz na jakiś czas powracam do programu Tomasza Lisa jedynie w pamięci bo tylko raz oglądałem ten materiał na żywo, mam ten urywek gdzie rozmawiał z gen.W.Jaruzelskim..
To było przed katastrofą Smoleńską,jakieś kilkanaście dni?
Uderzyła mnie wypowiedz generał W.J,jak T.Lis pod koniec rozmowy z generałem-zapytał się..to leciało mniej więcej tak..
Gdyby zostałby pan zaproszony do samolotu na przelot przez Prezydenta L.Kaczyńskiego na uroczystości zbrodni Katyńskiej,
..czy by pan,przyjął zaproszenie?..
I wtedy jakoś mnie zastanowiła ta odpowiedz gen.W.Jaruzelskiego
..dopiero po roku czy dwóch od katastrofy-jakoś to do mnie wracało,ta sytuacja..
Sądzę że-oczywiście to są moje domysły :) jedynie,że gen.W.Jaruzelski dobrze wiedział co mało się zdarzyć,ktoś mu wcześniej go ostrzegł.
Nie wiem jak to szukać w necie :) kilka razy próbowałem i jakoś dałem sobie spokój..
Ahojjj...

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 08:54 | ocena: -1

Gruzol | Gość

co do tzw.śmierci nie wiemy co po niej są tylko hipotezy lub nadzieje
jedni mówią że NIC inni że niebo.teraz pytanie podstawowe:kiedy umrzemy?
nie wiem tego to tajemnica są pogłoski że w 2019 roku wtedy także ma nastąpić kontakt z obcymi cywilizacjami.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 20:36 | ocena: + 3

George | Gość

@Gruzol, a w 2012 miał być koniec świata i najazd lizardów z Nibiru. Daj spokój pogłoskom, to już lepiej potrenować OBE. Sugeruje omijać dalekim łukiem innemedium.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 00:53 | ocena: + 5

Roy Zorro | Gość

Wszystko sie pieknie zgadza, ale co z Jaroslawem? Albo z innej beczki: kiedy w tym pieknym kraju wreszcie ktos cos zrobi z reklamami w TV! Panie Krzysztofie czy jest jakas nadzieja? Wiem, ze pan tez slucha radia i oglada telewizje... Goraco pozdrawiam Was wszystkich :)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 22 kwi 2017 22:23 | ocena: + 5

majomir | Załogant

chciałem napisać tym wszystkim co jadą na pana Krzysztofa
wara dziady
przeczytajcie o tej tragedii gdzie kobieta tragicznie wpadła autem do rzeki jak zwykle pomaga ludziom w ciężkich chwilach i nie musi być nieomylny ważne że się stara
wizję mu się nie sprawdzają bo wojna jeszcze nie wybuchła .
Wybuchła wybuchła aż kipi

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 23 kwi 2017 18:17 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@majomir, Proszę nie obrażać dziadów. A pan Jackowski ma talent do znajdowania zaginionych - to chwała mu! Ale po co wtrynia się w sprawy takie jak Bóg lub reinkarnacja? Już niejeden mędrzec i prorok zęby sobie na tych tematach połamał i mózg zwichnął.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 22 kwi 2017 20:58 | ocena: + 4

suza | Gość

@mmm,
"ludzie wola śledzić życie Ronalda , Dody czy Lewandowskiego , pasjonować sie nieustannym pojedynkiem Tusk kontra Kaczyński czy planować wyjazd na majówkę czy kupno nowych kosmetyków na promocji w Rossmannie."

słuchaj, kolego, to co napisałeś to nie jest wybór/ decyzja ludzi. na to ludzie nie mają wpływu - tzn na swoje życie (-żebyś lepiej zrozumiał;-). To jest schemat zaplanowany z " góry" i przeznaczony niestety dla bogu ducha winnych indoaryjczyków
Takiego "wspaniałego" życia to ludziom należy współczuć a nie jeszcze ich krytykować za poniżenie jakiego doznają polacy od swoich okupantów - jakże wspaniałomyślnych "starszych braci w wierze"

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Czy to możliwe, że poprzez channeling doszedł przekaz od wyższego bytu duchowego do... Załogi okrętu Nautilus?! ... Polecamy lekturę najnowszego wpisu w Tajnym Archiwum FN, który pojawił się w Kajucie Załogi. Aby odczytać jego treść, należy się zalogować do systemu i kliknąć na ikonkę KAJUTA ZAŁOGI, a następnie odnaleźć dział TAJNE ARCHIWUM FN.... ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 05:37 | Była noc z 24 na 25 kwietnia. Jeden z mieszkańców wsi Karsin (obok Chojnic) zauważył szybko przemieszczający się obiekt nad swoim domem. UFO mieniło się światłem w kolorze czerwonym - szczegóły w dziale RELACJE w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 18 kwietnia 2017 | Robert, muszę ci pomóc porzucić te czary, gusła i mamidła szatańskie… wróć do Chrystusa i ratuj swoje życie! – powiedział mi mój dobry znajomy po tym, jak poznał moją pasję, czyli badanie zjawisk niewyjaśnionych. Próbę odbijania mojej osoby z rąk szatana podjął Świadek Jehowy.

czytaj dalej

FILM FN

Scenarzysta filmu 'Przeminęło z Wiatrem' wraca na Ziemię jako... mały Eric!

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.