Dziś jest:
Czwartek, 25 maja 2017

Motywacja jest bardzo ważna. Możemy pokazywać miłość, szacunek dla innych i uczciwość we wszystkim, cokolwiek robimy aby pomóc ludzkości.
Dalajlama, tekst wysłany za pomocą twittera - maj 2017

Komentarze: 57
Wyświetleń: 14890x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 maj 2017 22:57   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY ŚWIAT JEST W PRZEDEDNIU WYBUCHU TRZECIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ?

W Bazie FN odbyło się właśnie spotkanie z naszymi kolegami z Francji, którzy zajmują się zbieraniem przepowiedni do książki, nad którą pracują od pół roku. Interesowało ich bardzo to, co w archiwach FN jest na temat przepowiedni o wybuchu trzeciej wojny światowej. Prosili nas o pomoc, gdyż chcą zrobić kompilację przeróżnych przepowiedni i na jej podstawie ustalić przebieg przyszłego konfliktu. Było to bardzo ciekawe spotkanie, gdyż dzięki niemu mieliśmy okazję zapoznać się z kilkoma przepowiedniami z terenu Francji i Belgii, które są w Polsce zupełnie nieznane. My także przekazaliśmy kilka wartościowych rzeczy, które mają trafić do tej książki. Wszyscy uczestnicy spotkania „na pokładzie Nautilusa” byli bardzo zadowoleni z jego efektów. Wnioski są niestety mało optymistyczne.


Ze wspólnej wymiany proroctw i przepowiedni wynika jednoznacznie, że konflikt ten jest nieuchronny i nic nie jest w stanie go zatrzymać. Wzrost nacjonalizmów w Europie i powrót wydawałoby się na wieki skompromitowanej ideologii narodowo-socjalistycznej został przewidziany przez wielu jasnowidzów. Tym razem zaskoczyli nas nasi francuscy przyjaciele. Udało im się znaleźć zupełnie nieznane także we Francji zapiski świadków o człowieku, który zmarł w roku 1935 i którego przepowiednie według świadków bardzo precyzyjnie opisały II Wojnę Światową. Nie tylko bezbłędnie podał datę ataku Niemiec na Sowiecką Rosję (22 czerwca 1941), ale także koniec II Wojny Światowej i wybuch bomby słonecznej „niczym słońce na ziemi” w japońskich miastach. Co ten człowiek mówił na temat trzeciej wojny światowej? Używał bardzo ciekawego sformułowania „broń słoneczna”.


„Konflikt zacznie się od zniknięcia jednego miasta. Po prostu zniknie wraz z ludźmi, którzy w nim mieszkali. Będzie tam użyta broń słoneczna (tak nazywał broń atomową) przez jedną stronę, a potem użyje jej druga. Kolejne miasta w Europie odczują jej siłę – na Ziemi zapanuje panika i strach. Wielkie migracje ludzi, drogi pełne rodzin z dziećmi. Ludzie będą bali się przebywać w miastach, gdyż w każdym z nich będzie mogła być użyta broń słoneczna. Ogromny kryzys, upadną giełdy i banki, a ludzie stracą pieniądze całego życia. Zapanuje chaos, a potem głód. Europa będzie pełna ludzi uciekających z miast, wszędzie straszne sceny. Widzę puste miasta. Walki będą także w Afryce, a ludzie pustyni będą szukali we Włoszech jedzenia i wody. Nie znajdą tam tego i ruszą na północ i zachód. Wielka trwoga także w Ameryce. Widzę ludzi, którzy nie mogą dotrzeć do domu, a potem ogromny krach i głód.

Ludzie duszą się i umierają. Przez trzy dni będzie mrok. Kiedy zakończy się, wtedy będzie już lepiej, ale przeżyją to tylko nieliczni. Po zakończeniu wojny ludzie będą szanowali wodę tak jak my chleb. Już nigdy nie będzie jej tak dużo jak dziś. Ja i nikt z was nie doczeka tych strasznych dni, ani dzieci nasze. Ale nasze wnuki już ich doczekają.” /proroctwo było podane w 1935 roku/

Przepowiednie spisaliśmy dość pobieżnie z notatek, jakie robiliśmy podczas spotkania w Bazie FN, ale mamy nadzieję, że udało nam się podać najważniejsze informacje.

W jednym punkcie byliśmy zgodni – jedną z najbardziej precyzyjnych przepowiedni dotyczących Trzeciej Wojny Światowej podał niemiecki jasnowidz Alois Irlmaier. Jego przejmujące grozą wizje przyszłości opisał nieżyjący od wielu lat Leszek Szuman w książce „Przepowiednie i Proroctwa”. Mówiliśmy dużo na spotkaniu w Bazie właśnie o nim, więc warto mu także tutaj poświęcić kilka słów.


Alois Irlmaier (1894 - 1959) nie miał żadnych zdolności jasnowidczych aż do wypadku, który przeżył w trakcie I Wojny Światowej. Wybuch granatu doprowadził do naruszenia wału ziemi, która zasypała go w okopie, gdzie przeżył śmierć kliniczną. Wydostano go dopiero po 72 godzinach. Od tego czasu zaczął mieć intensywne wizje przyszłości, których trafność zaczęła przerażać jego przełożonych. Został natychmiast zwolniony z wojska, gdyż wskazywał ze 100% skutecznością, którzy żołnierze zostaną wkrótce zabici. Jego umiejętności były tak potężne, że stał się sławny w całej Europie

Mamy dość obszerne materiały na jego temat, ale skoncentrujmy się na jednym wątku z jego życia, a mianowicie proroctwom o III Wojnie Światowej. Na kilka lat przed śmiercią zadano mu pytanie o to, czy przewiduje jakiś wielki, trzeci światowy konflikt. Odpowiedział twierdząco i dokładnie go opisał. Jego zdaniem będzie to wielka wojna świata Islamu z światem Chrześcijaństwa. Powiedział wtedy:

„Zostanie zamordowana jakaś ważna osobistość. Może to się wydarzyć na Bałkanach albo na Bliskim Wschodzie. I to będzie oznaczało początek wojny.”

Warto wrócić do tego, jak Irlmaier widzi przebieg Trzeciej Wojny Światowej.

„Walki potrwają trzy dni albo trzy tygodnie. Rozpoczną się one od Złotego Miasta. Na Dunaju nie będzie już mostu. Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do zatoki. Złote Miasto zamieni się w popiół. Spadający pył nie pozostawi śladu życia. Ściana pyłu idzie jak krecha: z dołu aż do morza. Kto będzie próbował tę granicę przekroczyć – umrze.

Atakujący wróg musi się udać na północ, skąd nie będzie już odwrotu. Zamknijcie szczelnie okna i drzwi, nie wychodźcie na dwór. Mieszkania będzie można oświetlać tylko świecami. Na dworze wszystko będzie zatrute, tak woda, jak i pożywienie. Śmierć w postaci pyłu będzie krążyła dookoła. Ciemności potrwają siedemdziesiąt dwie godziny. Jednym z pierwszych zwiastunów będą białe gołębie, które ukażą się na niebie.

Umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. Wszystkich wezmą do wojska, tak młodych, jak i starych, lecz oni już nie będą musieli walczyć. Ostatnia bitwa odbędzie się w Kolonii nad Renem. Następnie wystąpi jakiś kataklizm i wróg będzie musiał pójść w kierunku północnym.

Aby przeżyć wspomniane ciemności, biedę i głód, należy kupić żywność w szczelnie zamkniętych puszkach, gdzie można przechowywać fasolę i ryż. To nie ulegnie zatruciu.

Bezpiecznie będzie można przechowywać także chleb i mąkę. Rzeki powysychają, a trawa zżółknie. W pobliżu Landau (Bawaria) nie pozostanie nic. Dookoła wszystko będzie żółte i zniszczone.

Papież z Rzymu będzie uciekał w kierunku południowo-wschodnim lub przez Wielką Wodę. Tam potajemnie ukoronuje cesarza. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja. W morzu pojawią się dziury, a potem powrotna fala zatopi wyspy i oderwie je od lądu. Trzy miasta znikną pod wodą. Jedno na północy, drugie na południu, a trzecie na zachodzie. Na wschodzie straszne walki. Czerwone i żółte masy wojsk na ulicach. Kiedy zakwitną znów kwiaty, papież powróci, aby opłakiwać swych braci.

Po katastrofie zmieni się klimat. Będzie cieplej, a u nas będą rosły owoce południowe. Zostaną zniesione prawa, które przynosiły dzieciom śmierć. Wysoki, szczupły starzec będzie rządził trzema koronami. Każdy będzie mógł się osiedlić, gdzie zechce i wziąć tyle ziemi, ile zapragnie. Ciężkie czasy świat będzie miał za sobą i na długo nastanie pokój. Lecz ludzie będą musieli rozpocząć życie tam, gdzie rozpoczynali ich pradziadowie. Nie mogę podać daty, kiedy to wszystko się wydarzy.”

 

Wiemy, że nasi koledzy z Francji będą czytali ten tekst, więc im pięknie dziękujemy za tak ciekawe spotkanie. Czekamy na książkę i trzymamy za nią kciuki! Miejmy nadzieję, że wszelkie proroctwa w sprawie Trzeciej Wojny Światowej okażą się błędne i do takiej wojny nie dojdzie, gdyż ludzie się opamiętają…

Na koniec dla wszystkich czytelników serwisu FN jeszcze raz wrócimy na chwile do Aloisa Irlmaiera. W sieci youtube jest materiał wideo autorstwa naszego rodaka mieszkającego w Niemczech i mającego dostęp do źródeł w języku niemieckim. Dokonał on dość precyzyjnej analizy tego, co mówił jasnowidz na temat tego konfliktu.

 

Komentarze: 57
Wyświetleń: 14890x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 3 maj 2017 22:57   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (57)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4

Sob, 13 maj 2017 22:53 | ocena: + 1

Piotrek | Gość

I po co te głupie straszenia 3 w.ś.? Działacie jak Jackowski. Wszystko powtarzane wielokrotnie przez dziesięciolecia się w końcu spełni. A nawet jak nie, to z pewnością coś da się pod to naciągnąć. Życzę Wam aby kołdra była za krótka (nie dała się naciągnąć)...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 14 maj 2017 16:26 | brak oceny

George | Gość

@Piotrek ma rację. Ile razy wsiadałem bez biletu do autobusu zawsze się napatoczył jakiś kanar. Mój kumpel z wyrachoaniem jeździł na gapę twierdząc, że mu się opłaca raz na kilka miesięcy zapłacić grzywnę. Przyciągamy to czego się obawiamy. Poza tym również nie rozumiem skąd tyle ostatnio na N takich dołujących tematów - ciągle tylko o umieraniu, utracie dziecka, wojnie itp.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 maj 2017 23:17 | ocena: -3

de press | Gość

@ggg, zastosowanie papieża ,to nasza taka europejska zj..oza ,natomiast ciekawe ,co się roi obecnie w główkach chinczykom ? może redakcja w tamtym kierunku uderzy ,a nie te ciągłe nudziarstwa zapodaje ,no ile można?

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 maj 2017 06:28 | ocena: + 3

Jacek Wozniak | Gość

Hej zaloganci!
Chyba was tam przewialo co?! Piszecie ze konflikt jest niechronny i nic go nie zatrzyma ,a slyszeliscie o podnoszacych sie wibracjach planety i ich wplywie na ludzka swiadomosc?Czy slyszeliscie o tym ze istoty swiatla wyparly ciemnosc przejmujac kontrole nad losami planety?
Przez takie straszenie nie jednemu mozecie zasiac w podswiadomosci(duszy)sporo lekow.
Pamietam wasze artykuly z tematem 2012 i tez tam bylo duzo pewnikow.


A moze czasami z mostku schodzicie do jakiejs ciemnej lozy? :) Hmmm.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 maj 2017 07:54 | brak oceny

Jacek Wozniak | Gość

@Jacek Wozniak, niejednemu* Sorki za blad:P

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 10 maj 2017 15:04 | ocena: + 3

Margot7 | Załogant

i jeszcze jedno, tutaj doczytalam w komentarzach , ze ktos tak ladnie napisal, ze my ludzie mamy taka sile, mozemy wszystko jeszcze zmienic, ze jeszcze jest czas...
Billy Meier, ktorego bardzo lubie, kiedys przekazywal, ze czeka ziemie duzo strasznego, ale jeszce mozna duzo zmienic gdyby tylko ludzie sie przebudzili.

Moze wlasnie wiecej powinno sie o takim przebudzeniu mowic?
Gdyby masa ludzi medytowala, kontemplowala , projektowala, wysylala w przestrzen swoje pragnienie harmonijnego spokojnego zycia to moze to sie zrealizuje?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 maj 2017 09:06 | ocena: -3

George | Gość

@Margot7, nareszcie ktoś z tego towarzystwa zrozumiał. Oczywiście że tak. Problem polega na tym, że przeważająca masa ludzi walczy o przetrwanie, a ta co nie walczy o przetrwanie, walczy o większą kasę. Pozostali ciężko trenują kulturystykę prawgo kciuka. Nieliczni jedynie, śiadomi sytuacji medytują z czystą intencją (nie tylko raz do roku) i być może to dzięki nim jeszcze nie ganiamy się z borsukami po pustyni. Na całym świecie, przed tybetańskim nowym rokiem, niektórzy buddyści przystępują do tygodniowej praktyki
oczyszczającej syf mentalny i emocjonalny świata, tak aby rozpocząć rok z czystym kontem. Praktyka ta nazywa się Gutor i uczestniczą w niej setki(a może i tysiące) uczestników. Podobną funkcję spełnia kilkudniowa sesja Kalaczakra, oczyszczająca i równoważąca energie w środowisku. Ludzie zjeżdżają się z całego świata, a ci mniej zasobni poświęcają swoje urlopy i oszczędności aby tylko przyłączyć się do wielkiej sprawy.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 12 maj 2017 17:43 | brak oceny

George | Gość

@George,
a ten minus, jak mniemam to od jakiegoś kulturysty od prawego kciuka pilota. Czytałem kiedyś taką opinię dot. serialu o Kiepskich, mówiącą, że nie podoba się on osobom, których cechy są podobne tym wyśmiewanym na ekranie. Kolego od minusa - jak się ze mną nie zgadzasz to zrób to jawnie a nie plując z za kątą. Co ci nie leży w moim poście?

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 10 maj 2017 14:33 | ocena: + 6

Margot7 | Załogant

Mnie jest bardzo zle kiedy czytam takie przepowiednie.
To nie jest dobrze tak straszyc ludzi bo kazdy ma inna wrazliwos i kazdy inaczej to odbiera. Podam swoj przyklad.
Wychowywalam sie w rodzinie gdzie sporo z rodziny dziadkow- zginelo w czasie drugiej WS. Babcia byla przewrazliwiona na tym puncie i ja jako dziecko ciagle slyszalam, ze zaraz bedzie kolejna wojna ze koniec swiata i tego typu rzeczy. W czasie zimnej wojny rzecz ciagle wisiala w powietrzu i ludzie wypatrywali najgorszego. Moja babcia wpadala w leki i panike i nikt sie nie przejmowal malym dzieckiem , ktore to wszystko sluchalo.
Bylam smiertelnie przerazona, balam sie spac, ciagle balam sie konca swiata. Uroslam i juz tak realnie nie ruszaja mnie takie histerie ale zawsze budzi sie w mojej podswiadomosci strach, ktory potem nie daje spac.
Wiekszosc naszych lekow i fobii pochodzi z dziecinstwa i czasami nawet nie wiemy dlaczego czegos sie boimy a przyczyna tkwi w przypadkach lub bledach wychowawczych naszych rodzicow.
Dlatego, moze lepiej nie straszmy sie juz tak.
Kiedy to czytam mam bol w piersiach i przypomina mi sie ta wariacja z zimna wojna...brrrr jakie to bylo okropne...

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 9 maj 2017 17:34 | ocena: -2

Gruzol | Gość

nie będzie żadnej wojny bo nikomu sie nie opłaca nawet siłom zła.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 maj 2017 22:08 | ocena: + 4

de press | Gość

jeśli na zachodzie nie ma już chrześcijan ,to jaką iz kim wojnę mogą prowadzić islamiści? to jakas głupia sprzeczność,druga sprawa ,jedynym sposobem ,żeby nie było III wojny światowej ,należy niezwłocznie zacząć od IV wojny światowej ,w cwany i inteligentny sposób pomijając 3

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 maj 2017 12:56 | ocena: + 2

suza | Gość

@dziad_Jag, masz coś z głową dziadzie , poza tym strasznie niedoinformowany jesteś. I nawet nie rozumiem co cie boli. Jeżeli piszę nieprawde to nie musisz sie tak denerwować.

cyt:
"Plan trzech wojen światowych jest kluczem do zrozumienia wszystkich działań religijno, polityczno, socjalnych na świecie oraz rzeczywistej struktury władzy światowej.

Zapoznajmy się bliżej z owym diabolicznym planem trzech wojen światowych.

I Wojna Światowa musi był wywołana w celu umożliwienia Iluminatom zdetronizowania mocy Carów w Rosji oraz uczynienia z tego państwa fortecy ateistycznego komunizmu.

Różnice pomiędzy agenturami Iluminatów pośród brytyjskimi oraz niemieckimi imperiami będą użyte z celu wywołania tej wojny. Na koniec tej wojny wykreowany będzie komunizm.

Zostanie on użyty do zniszczenia innych rządów w celach osłabienia religii.


"Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi.

Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.

W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu.

Celami II WŚ było zniszczenie faszyzmu, ustanowienie państwa Izrael oraz... utworzenie komunistycznego Bloku Wschodniego.

Mamy precyzyjny plan, doskonale udowodniony, który wskazuje nam jedną olbrzymią prawdę.

To nie Bóg spowodował powstanie Izraela w roku 1948 ale masońscy lucyferianie byli założycielami Izraela i powstanie Izraela nie jest z Bogiem niczym związane.

Izrael został powołany do życia przez... Lucyfera!


Faszyzm powstał jako zły niegodziwy system, który powinien być za wszelką cenę zniszczony. Hitler grał rolę obsesyjnego mordercy Żydów w sposób doskonały.

Mógł on tę wojnę całkowicie wygrać, ale wiedział on doskonale, że jego zadaniem nie jest wygrana wojna. Jego osobiste rozkazy zapobiegły zdobyciu tak Moskwy jak i Stalingradu czy innych kluczowych celów. Hitler był osobiście odpowiedzialny za klęski swych armii, ignorując rady doskonałych niemieckich strategów wojskowych. Oto główny powód 17 prób zamordowania Hitlera.

Warte wzmianki jest to, że Hitler i jego Trzecia Rzesza to wynik ingerencji sił okultystycznych w nasze dzieje. Hitler według wielu źródeł (podobnie jak Stalin czy inni) byli ludźmi opętanymi przez demony.

II Wojna Światowa była więc duchową ucztą demonów. 55 milionów ludzi, głównie cywilów zamordowano w bestialski sposób aby ów szatański plan postawił kolejny krok ku NWO!"

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 11 maj 2017 07:38 | ocena: + 1

Jacek Wozniak | Gość

@suza, Dokladnie! Hitler byl pod wplywem ciemnej sily ,ktora mieszala na Ziemi od bardzo dawna.Z mych badan wynika ze na szczycie piramidy wplywow siedzialy miedzywymiarowe pasozyty smoki majace duza moc.Wystarczy spojrzec na symbolike starych Brytyjskich rodow ,czy przejsc sie na spacer po wiekszych miastach Europy by dostrzec dziwne ,,gadzie" uliczne rzezby ,katedralne malowidla itd.Widzialem rozne dziwactwa w tym wcieleniu i jestem przekonany na 100% ze doszlo do manipulacji ciemnej sily z poza planety a czolowi politycy byli pod wplywem dlatego aby pchac ludzi w konflikty oraz wielkie wojny ,po to bo wojny generuja olbrzymia ilosc niskich emocji a wiec pokarmu.Napisalem w czasie przeszlym bo istoty te wzraz z wzrostem wysokich wibracji wyginely.Wibracje wciaz ida do gory co powoduje ze ludzie otwieraj oczy z matrixowego snu to znaczy wypalilo indiwidualne energetyczne pasozyty jakie wiele ludzi w sobie nosilo a teraz energie te mocno wgryzaja sie w ludzkie swiadomosci ,,wypalajac" zalozone przez matrix satanistyczne programy ego,ktore polegaly na zanizaniu wibracji czlowieka.
Bracia i siostry maski odpadaja! to dobry czas na ktory czekalismy bardzo dlugo! Kocham Was!
d: )

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 7 maj 2017 16:52 | ocena: + 1

me myself and I | Gość

Kiedy przeczytałam tą część przepowiedni o zamordowaniu jakiejś ważnej osobistości, która będzie zarzewiem konfliktu od razu pomyślałam o Erdoganie. Od dłuższego czasu przyglądam się temu co się dzieje w Turcji i bardzo mnie to niepokoi, nawet bardziej niż zamachy w Niemczech i Francji.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 9 maj 2017 20:03 | ocena: -1

George | Gość

@me myself and I,
co Cię niepokoi? Odstrzał sułtana? Za chwilę przywróci karę śmierci i wyda wyrok na Ocalana. Po jego egzekucji Kurdowie w akcie zemsty wywołają wojnę w rejonie, która skonsoliduje 30 milionowy naród na terenach Iraku, Iranu i Syrii celem utworzenia własnego państwa. A więc wojna z Turcją. Kurdowie mieli w Turcji kulawą co prawda autonomię ale zawsze lepsze to niż dzisiejsze atentaty przeprowadzane przez kurdyjskich watażków. Jestem przeciwny wszelkiej przemocy ale ten akurat pan, który pomniejsza wagę dokonań Ataturka, ojca rewolucji kulturalnej i twórcy państwa świeckiego a także wyzwoliciela spod okupacji europejskich okupantów nie zasługuje na szacunek. Dwa razy już wojsko w ramach zamachu stanu ratowało kraj i jego zdobycze przed żądnymi władzy islamskimi radykałami - trzeci raz nie dało rady. Dopóki żyje ErdoStalin sytuacja w rejonie będzie bardzo, bardzo nieciekawa. Chodziły plotki, że ma raka jelita gróbego, ale od około trzech lat nasz putinek-stalinek się trzyma. Śmierć na flaka była by w jego przypadku korzystniejsza niż odstrzał, który mógłby mieć nieprzewidywalne konsekwencje. A tak swoją drogą to podobno kupił głosy wieśniaków z Anatolii prezentami z pralek których nie mieli później gdzie podłączyć. Porąbane to wszystko.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 10 maj 2017 18:52 | ocena: + 1

me myself and I | Gość

@George, źle mnie zrozumiałeś. Nie niepokoi mnie ewentualny brak Erdogana, tylko właśnie jego obecność i radykalna działalność. Jednak tak jak napisałeś jego odstrzał miałby nieprzewidywalne skutki i mógłby stać się zarzewiem konfliktu. Jedynym, nazwijmy to, pozytywnym aspektem działalności takich osobników jak Erdogan jest zamordyzm, który utrzymuje pewien porządek w tak nieprzewidywalnych, miotanych wewnętrznymi konfliktami krajach jak Turcja, co brzmi fatalnie, ale taka jest prawda. Pozdrawiam.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 7 maj 2017 12:51 | ocena: + 3

suza | Gość

cyt:
"Nie żyjący już dzisiaj słynny amerykański Mason - była głowa Masonów USA - Albert Pike otrzymał szatańską wizję - precyzyjny plan doprowadzenia świata do Nowego Porządku Świata czyli Globalizacji. Czyli Globalizacja to plan... Lucyfera, a także... Watykanu, który nawołuje do Globalizacji.

Głównymi elementami okrutnego planu były trzy wojny o zasięgu światowym. Pike wysłał ten plan innemu Masonowi, Mazziniemu, ale ściśle tajny plan dostał się w niepowołane ręce i... został rozpowszechniony na cały świat.

Po raz pierwszy ten szatański plan opublikowano w roku 1871

Jedna z kopii znajdowała się przez pewien okres w londyńskim muzeum."

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 8 maj 2017 10:34 | ocena: -1

dziad_Jag | Gość

@suza, Cały ten plan to dziennikarska ściema. Zapewniam Cię ze masoni potrafią strzec swoich sekretów. Gdyby Pike chciał ustalać coś z Mazzinim to posłał by zaufanego człowieka, a nie wypisywał dyrdymały wszem i wobec. Kiedy wreszcie ludzie przestaną wierzyć w takie spiskowe dyrdymały? Już Einstein zauważył: Wszechświat ma gdzieś koniec, ludzka głupota niestety nie ma!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 9 maj 2017 01:03 | ocena: + 1

magda | Gość

@dziad_Jag, gdyby potrafili strzec to nawet nie wiedzielibysmy o ich istnieniu

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN ... [...]  znalazłem informację o pewnym lesie w Rumuni Hoia Baciu gdzie ludzie znikają w dziwnych okolicznościach ponoć coś straszy, ale nawet są informacje i zdjęcia o jakiś światłach które mogą być związane z ufo. Według profesora Uniwersytetu w Kluż-Napoce, Adriana Patruta, wszelkie zjawiska, które można w lesie zaobserwować, mogą po prostu pochodzić z innej, równoległej rzeczywistości. Jeżeli macie więcej informacji w swojej bazie chętnie bym o tym przeczytał. Pozdrawiam...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 21 maj 2017 06:59 | Od 19 maja Galeria Szara Kamienica w Krakowie zaprasza na wystawę UFO VISUAL LAB. Kuratorzy i artyści połączyli siły, by przyjrzeć się - cytat - 'ewolucji mitu i wizualnych reprezentacji UFO i życia pozaziemskiego w mediach oraz popkulturze'.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 16 maja 2017 | Wczoraj zadzwonił do mnie Krzysztof Jackowski. Długo rozmawialiśmy o historii śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Jasnowidz podzielił się ze mną swoimi obserwacjami w tej sprawie i był zaskoczony, że wcześniej doszedłem do tych samych wniosków.

czytaj dalej

FILM FN

Dzień, w którym umarłem

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"2 listopada :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maja :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.