Dziś jest:
Niedziela, 26 września 2021

Ludzie są brani przez załogi UFO na pokłady ich pojazdów. Od kiedy? Prawdopodobnie od początku pobytu człowieka na Ziemi.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 25
Wyświetleń: 16851x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 6 maj 2017 11:37   
Autor: FN, źródło: FN   

UPROWADZENIA PRZEZ UFO – OBCY OBSERWUJĄ WYBRANYCH LUDZI OD NARODZIN DO ŚMIERCI

O tym, że potrafią obserwować osobę przez wszystkie jej życiowe etapy, wiemy od dawna. Jak to wygląda? Najlepiej wytłumaczyć to na konkretnym przykładzie osoby, którą znamy i która chce zachować całkowitą anonimowość. Mieszka za oceanem w Stanach Zjednoczonych.


Kiedy nasz znajomy miał pięć lat pamięta wyraźnie, że widział dziwne rzeczy, które pojawiały się na niebie. Opowiadał o tym rodzicom, ale ci uznali, że fantazjuje. Potem w czasie studiów przeżył dziwne wydarzenie, podczas którego miał tzw. brakujący czas (missing time). Na swoim ciele z tyłu szyi zauważył trzy czerwone kropki. Miejsce to przez jakiś czas bardzo go bolało, a potem ból zniknął. Kropki także.

Już jako trzydziestolatek miał ciężki wypadek samochodowy, z którego wyszedł z bardzo silnym urazem lewej nogi. Jego leczenie i dochodzenie do zdrowia zajęło dwa lata. Walczył z bardzo silnym bólem i ktoś mu doradził, aby spróbował hipnozy. W jej trakcie doszło do rzeczy bardzo ciekawej: odblokowały mu się wspomnienia z pobytu w jasno oświetlonym pojeździe, gdzie małe istoty z dużymi oczami położyły go na stole. Kiedy na twarz nałożyły mu maskę, wtedy nagle wspomnienia się urwały. Po tym seansie dopiero zainteresował się zjawiskiem UFO, zaczął kupować książki, oglądać filmy, aż wreszcie zdecydował się pojechać na kongres MUFON-u, na którym mieliśmy okazję z nim porozmawiać.


Jego historia nie jest wcale czymś wyjątkowym. Także w Polsce mamy przypadki osób, które od wielu pokoleń (tak!) przeżywają zjawisko tzw. abductions, czyli uprowadzeń. Słowo „uprowadzenie” kojarzy się bardzo źle i ma posmak wręcz kryminalny. W rzeczywistości nie jest tak źle – sam pobyt na statku i prowadzone eksperymenty może nie są zbyt komfortowe, ale ludziom nie dzieje się żadna krzywda, wykasowuje im się całkowicie pamięć (wspomnienia mogłyby być przekleństwem dla nich i dla ich bliskich), a także czasami – znane są nam takie przypadki! – dodatkowo usuwa się jakąś ciężką chorobę, z którą ta osoba nie mogła sobie poradzić od lat.

Dlaczego obserwują ludzi od narodzin do naturalnej śmierci?

Jest wiele prób wyjaśnienia tego zjawiska, ale praktycznie jasne jest, że są to jakieś badania naukowe. Interesuje ich ludzka rozrodczość, wpływ coraz bardziej zatrutego środowiska ziemi na organizm człowieka, a także  prawdopodobnie są w stanie sięgać głębiej, czyli w sferę duchową człowieka. Być może swoimi urządzeniami albo – kto wie – umysłami mogą ocenić, czy ludzkość robi postępy na drodze duchowej.

Wiele osób za „abductions” potępia obcych i uważa za śmiertelnych wrogów ludzkości, gdyż tego typu pobyty na pokładach UFO naruszają osobistą wolność, a także często godność. Pewnie mają rację i nie zamierzamy tutaj obcych bronić, ale możemy założyć śmiało, że być może są rzeczy, o których nie mamy pojęcia i które te wszystkie działania w pewien sposób usprawiedliwiają.


Proszę pamiętać, że poruszamy się w sferze hipotez i budujemy sobie obraz układu „obce cywilizacje – ludzkość” na podstawie przeróżnych strzępów informacji, które dopiero mozolnie w Bazie FN składamy w jakąś całość.

Z naszego Archiwum FN na potrzeby tej publikacji sięgnęliśmy po odcinek świetnej serii dokumentalnej „Alien Misteries”, który był poświęcony rodzinie Reed`ów. Jest w nim znakomicie pokazana klasyczna historia obserwowania rodziny przez UFO na przestrzeni całego życia członków tej rodziny. Bracia Matt i Thomas pamiętają pierwszy pobyt na pokładzie latającego spodka, kiedy Matt miał pięć lat, a jego brat był niewiele od niego starszy. Ich relacje są zgodne, nawet w najdrobniejszych szczegółach bardzo spójne. Obaj bracia nie utrzymywali przez wiele lat ze sobą kontaktu, a jednak przy okazji spotkania w tej sprawie nie mieli wątpliwości – obaj byli wielokrotnie na pokładzie UFO, gdzie poddawani ich przeróżnym badaniom.

Odcinek o rodzinie Reed`ów wstawiamy do naszego serwisu vimeo.com/Net FN, aby mogli obejrzeć go wszyscy nasi czytelnicy.

W naszej ECHO-SONDZIE zadaliśmy także pytanie i proponujemy wszystkim wzięcie w niej udziału.

CZY WIERZYSZ, ŻE OBCE ISTOTY OBSERWUJĄ WYBRANYCH LUDZI NA ZIEMI OD ICH NARODZIN DO NATURALNEJ ŚMIERCI?

TAK

NIE

NIE MAM ZDANIA NA TEN TEMAT

/poniżej link do naszej ECHO-SONDY/

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,378,czy-wierzysz-ze-obce-istoty-obserwuja-wybranych-ludzi-na-ziemi.html


 

Ostatnio dostaliśmy ciekawy e-mail od naszego stałego czytelnika, a nawet można powiedzieć więcej - wieloletniego sympatyka. Napisał on, że uwielbia odwiedzać serwis FN (tu wymienił szereg powodów, w tym np. całkowity brak reklam), ale także napisał ciekawe słowa:

[…] Czytam tutaj o rzeczach, które w powszechnym mniemaniu ludzi są albo nieznośnymi fantazjami, albo wręcz urojeniami. Ja już wiem, że UFO czy reinkarnacja dusz to fakt, bo mnie do tego przekonaliście. Ale jak wy się czujecie, kiedy świat wokół patrzy na was jak na ludzi, którzy postradali zmysły? […]

Cytujemy ten fragment e-maila dlatego, gdyż za chwilę opowiemy o zjawisku tzw. monitorowania ludzi przez obce istoty przybywające na Ziemię w pojazdach UFO, a taki temat oczywiście natychmiast powoduje drwiące uśmiechy i mało wyszukane sugestie, aby „się leczyć i nie wciskać ludziom kitu”. Odpowiadając na pytanie naszego czytelnika mówimy stanowczo: czujemy się z tym znakomicie i nawet to działalności okrętu Nautilus dodaje niesłychanego uroku. Po 25 latach zbierania materiałów o tym zjawisku na całym świecie wiemy znakomicie, jaka jest prawda. Nie musimy posiłkować się „linkami”, nie musimy sięgać do jakiś tam książek, które „wszystko nam wyjaśnią”. Już dawno osiągnęliśmy etap, który jeden z naszych ulubionych autorów zawarł w krótkim i pięknym powiedzeniu:

„Są tacy od czytania książek, a są inni od ich pisania. Człowiek czasami zaczyna w pewnym momencie życia rozumieć, że znalazł się już w tej drugiej grupie”.

Nasza pewność w sprawie UFO, wędrówki dusz czy istnienia energii kreacji osiągnęła poziom, który w pewien sposób nas wyróżnia wśród pół tysiąca praktycznie identycznych jak nasz polskich serwisów o zjawiskach niewyjaśnionych, które są w polskiej sieci www. Tam wszędzie możecie czytać rzeczy pisane językiem „hipotez”, niesprawdzonych teorii itp. My, jeśli jesteśmy czegoś pewni, to piszemy „tak tak – nie nie”. I nie zrezygnujemy z tego! Wiemy, że nasi stali czytelnicy nam to już dawno wybaczyli i przyjęli nasze zasady, skoro czytają serwis (niektórzy nawet od połowy lat 90-tych!).

 

Komentarze: 25
Wyświetleń: 16851x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 6 maj 2017 11:37   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (25)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pt, 1 gru 2017 09:48 | brak oceny

NEANDERTHALL | Gość

Współczuję...
Jednak ja jestem sterowany całe życie; podłączony do Spectry i wyklęty.
Ale z grubsza masz rację...

Śr, 10 maj 2017 12:30 | ocena: + 2

Fastwalker | Gość

UFO to biblijni upadli aniołowie a nie inne cywilizacje;nie są materialni i tworzą rasy które opanują Ziemię i wyniszczą ludzkość. Czytajcie chociaż Biblię i przyklejone do niej Ewangelie skoro żyjemy w kraju opanowanym przez katolicyzm czyli judaizm.

Wt, 9 maj 2017 21:53 | ocena: -8

youll | Gość

Biedne szaraki od tylu wieków badają czy istnieje takie coś jak MIŁOŚĆ...
Czy jeszcze nie wiecie że MIŁOŚĆ to przelany na kogoś egoizm....
Na tym świecie nie ma nc bezinteresownego.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 12 maj 2017 17:31 | ocena: + 5

George | Gość

@youll,
bezinteresowny jest mój minus za powyższą wypowiedź.

Nie, 21 maj 2017 09:40 | brak oceny

Hara | Gość

@youll, Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, albo interesownym, skoro uważasz, że wszystko co się robi, to zaraz trzeba z tego mieć korzyść. Naprawdę szkoda mi ciebie. Masz bardzo jałowe życie,

Pon, 8 maj 2017 13:28 | ocena: + 10

|

Ziemia jest swoistym ogrodem zoologicznym doglądanym i "pielęgnowanym"
przez obce cywilizacje.Dlaczego my tu jesteśmy ,czy to jakaś kara,czy też bierzemy udział w jakimś eksperymencie ? .

Rozwiń odpowiedzi (3)

Wt, 9 maj 2017 21:35 | ocena: + 2

youll | Gość

kara za "chęć istnienia" która odczuła "nicość" zanim stała sie ciałem i doszło do "big bangu"?

Wt, 9 maj 2017 21:42 | ocena: -1

youll | Gość

PS. jakby byli mądrzy wystarczyłaby obserwacja jednego życia żeby wyciagnać jakies wnioski, ale są tępymi autystycznymi robotamii które muszą powtarzać to samo w nieskonczonosc

Czw, 11 maj 2017 11:06 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@Januszek, To chyba oczywiste że Ziemia jest planetą więzienną dla jakiejś niematerialnej cywilizacji! Popełniłeś przestępstwo więc trzask w materię. Rodzisz się na Ziemi i ileś tam lat musisz się z tą materią użerać!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 11 maj 2017 14:32 | ocena: + 3

|

@dziad_Jag, Ilość przestępców rośnie,więc i ta supercywilizacja musi mieć kłopoty.

Sob, 6 maj 2017 22:13 | ocena: + 4

Dodi | Gość

Może żyjemy w bance jak w atomie i ktoś jest ok od nas większy i nas obserwuje tak jak przez mikroskop,a tak wogóle czy życie ma sens ja przez ostatnie 5 lat stracilam 5 najblizszysych członków rodziny nie palących i nie pijacych ,katolików gdzie tu sens życia ,gdzie sprawiedliwość i wszyscy odeszli w ogromnymw cierpieniu. Nie pomogły modlittwy i do boga i innych sił, życie to jeden wielki eksperyment,ale na pewno nie nasz


..mmm

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 7 maj 2017 13:01 | ocena: -1

Toni | Gość

@Dodi, Zawsze jest jakaś przyczyna tego co nas spotyka.

Sob, 6 maj 2017 18:53 | ocena: + 3

Teresa z Torunia | Gość

Zwykle nie zgadzam się z tezami stawianymi przez załogę nautilusa ale tym razem zrobię ten jedyny wyjątek. Coś takiego faktycznie istnieje i znam osobę, która od najmłodszych lat doświadczała kontaktów z tzw. ufo. W jego przypadku przejawiało się to w niczym nieuzasadnionym lęku, snach oraz znakach na ciele. Trwało to blisko 30 lat. Z tego co wiem, to zjawiska te przestały mieć miejsce od jakiś 10 lat. Człowiek ten mógł nawet nawiązywać kontakt z tymi istotami a ów kontakt przejawiał się widocznymi, fizycznymi efektami.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 11 maj 2017 19:42 | ocena: -4

dziad_Jag | Gość

@Teresa z Torunia, Pewnie 10 lat temu dostał właściwego psychotropa i przestał majaczyć!

Sob, 6 maj 2017 16:23 | ocena: + 6

George | Gość

Mnie obserwują pod prysznicem.

Sob, 6 maj 2017 16:10 | ocena: + 5

Ruwi | Gość

W tej książeczce autorki opisującej porwania przez obcych pisze ona, że w poprzednich żywotach była szarakiem (i nie tylko ona) i przez to być może wtedy zawarła z nimi jakąś umowę lub zobowiązała się im do pomocy juz w ludzkim ciele.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 11 maj 2017 19:45 | ocena: + 2

dziad_Jag | Gość

@Ruwi, Szaraki to bioroboty, więc nie podlegają reinkarnacji. Niech ta pani przestanie wypisywać głupoty za dolary.

Sob, 6 maj 2017 13:31 | ocena: -1

nick | Gość

technologie opracowane przez Teslę, używane przez armię USA, tajne służby, poprzez satelity, nadajniki, HAARP

Sob, 6 maj 2017 12:48 | ocena: + 22

infinity_ | Gość

ale dlaczego mielibyśmy potępiać inne gatunki za to że przeprowadzają na nas doświadczenia i eksperymenty, podczas gdy codziennie sami korzystamy z leków, środków czyszczących, broni,kosmetyków testowanych doświadczalnie na innych gatunkach? byłoby to niesprawiedliwe gdybyśmy jako ludzie mieli jakieś nieuzasadnione przywileje w kosmosie...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 11 maj 2017 19:48 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

@infinity_, Jedynym uzasadnieniem wszelkich przywilejów jest salwa plutonu egzekucyjnego. Etyka nie ma tu nic do rzeczy.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

26 września: [...]  Wieczorem łączymy się z naszymi kolegami z Las Vegas - temat to scenariusze przyszłości ludzkiej cywilizacji przedstawiane przez obce istoty podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia .[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:32 | Witam FN, Wiem, że macie takich obserwacji dużo, ale sam chyba widziałem UFO. Było to 24 września 2021 w Katowicach, godzina 23.16. Wracałem od mojej dziewczyny, kiedy nagle na niebie zauważyłem jasny punkt. Pomyślałem, że to gwiazda, gdyż punkt stał nieruchomo. Nawet nie wyciągnąłem aparatu, bo wiadomo gwiazda. Ale dosłownie po chwili ten punkt ruszył w kierunku północnym i dosłownie z prędkością niewyobrażalną dla mnie odleciał. Zatkało mnie wtedy. Próbowałem szybko wyjąć z plecaka komórkę ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

POWRÓT DO EMILCINA - FN 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.