Dziś jest:
Poniedziałek, 20 września 2021

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Komentarze: 14
Wyświetleń: 9138x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 26 cze 2017 11:04   
Autor: FN, źródło: FN, fakt24.pl   

TAJEMNICZA ENERGIA NAD KOŁYSKĄ DZIECKA

O tej historii poinformowali nas czytelnicy serwisu z Wielkiej Brytanii. Piszą o tym brytyjskie media i rzecz jest na tyle głośna, że artykuły o tym wydarzeniu pojawiły się także w polskich tabloidach (fakt24.pl).

Co wiemy?

Laura Haigh (39 l.) i jej partner Dean (42 l.) z Anglii z przerażeniem zauważyli na elektronicznej niani, jak do kołyski ich syna zbliża się "chmura białej energii", a następnie przebywa w pobliżu niemowlaka. "Duch" przebywał w łóżeczku kilka godzin.


Laura Haigh i jej partner Dean zamontowali elektroniczną nianię z kamerką w pokoju ich 18-miesięcznego synka Sebastiana, bo chłopcu kilka razy zdarzyło się wyjść w nocy z kołyski. Ostatnio jednak dzięki urządzeniu parze udało się zaobserwować pewne niepokojące zjawisko. Laura i Dean zauważyli, jak do kołyski Sebastiana zakrada się "duch". Potem tajemnicza zjawa położyła się koło chłopca i pozostała tam przez kilka godzin.

- Czasami Sebastian bierze ze sobą do kołyski misia i myśleliśmy, że to właśnie to. Dean pobiegł na górę sprawdzić, ale powiedział, że niczego tam nie ma. Tymczasem ja wciąż widziałam na ekranie, jak coś się porusza w kołysce obok syna. Dean nie wierzy w takie rzeczy, ale tego po prostu nie potrafił wytłumaczyć - opowiada Laura.

Jak twierdzi para, duch przebywał w łóżeczku Sebastiana do godz. 1.30 w nocy. Gdy Laura poszła nakarmić synka, zjawa ulotniła się.

- W ciągu tych kilku godzin zmieniała pozycje, a Sebastian nawet tak jakby się do niej przytulał. Dlatego myślę, że nawet jeśli to był duch, to nie chciał skrzywdzić mojego dziecka. W przeciwnym razie Sebastian nie spałby tak spokojnie - przekonuje kobieta.

Laura twierdzi, że to nie pierwszy raz, gdy w jej domu dochodzi do dziwnych zjawisk. Mówi, że często słyszy różne dźwięki dobiegające z głębi domu, czy zauważa poprzewracane rami ze zdjęciami.

- Wydaje mi się, że Sebastian może widzieć różne rzeczy. Czasem przyłapuję go na tym, jak siedzi w kołysce, wpatruje się w jeden punkt i uśmiecha się, choć niczego tam nie ma. Czasami też macha do kogoś, kogo nie ma - mówi 39-latka.

/poniżej rodzina z dzieckiem/W Polsce także mieliśmy okazję dokumentować przypadki pojawienie się "białej energii" w pobliżu dzieci, co rejestrowały albo elektroniczne nianie, albo po prostu rodzice wykonując zdjęcia dzieci w kołyskach. Ciekawe, że bardzo podobne "białe jasne smugi" mamy na zdjęciach osób, które udały się do "tamtego świata", z którego małe dzieci dopiero przyszły... Podobieństwo tych obiektów jest oczywiste. Czym są? To dobre pytanie... prosimy o następne!
Komentarze: 14
Wyświetleń: 9138x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 26 cze 2017 11:04   
Autor: FN, źródło: FN, fakt24.pl   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 28 cze 2017 15:03 | ocena: + 2

brodacz | Załogant

Przypomnę, żenię widzimy podczerwieni, a jednak kamery ją rejestrują. Jak nie wierzycie to skierujcie pilota w stronę obiektywu i naciśnijcie klawisz. Może ta energia też znajduje się poza pasmem widzialnym dla nas ale dostępnym dla matrycy.

Wt, 27 cze 2017 20:28 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

Ciekaw jestem niezmiernie, jak sobie wyobrażacie sfotografowanie ENERGII.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 29 cze 2017 20:33 | ocena: -1

brodacz | Załogant

@dziad_Jag,
Tak jak napisałem powyżej, podczerwień jest energią (cieplną) i pomimo, że dla nas jest nie widoczna, może zostać zarejestrowana przez kamery.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 2 lip 2017 18:55 | ocena: -5

dziad_Jag | Gość

@brodacz, Podczerwień jest promieniowaniem w zakresie poniżej widzialnego, ale NIE JEST energią. Natomiast posiada energię. Po drugie jak sobie wyobrażacie SKUPIENIE energii? I to nad Bogu ducha winnym dzieciakiem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 3 lip 2017 17:54 | ocena: + 1

Natenczas Wojski | Gość

@dziad_Jag, coś mi się wydaje, że laser akurat służy właśnie skupieniu energii, w tym wypadku świetlnej. A maser - mikrofalowej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 lip 2017 11:31 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@Natenczas Wojski, Ktoś wycelował z lasera w dzieciaka? A to drań. A mówiąc serio, skumulowaną energię lasera ( czy masera-na jedno wychodzi) nie sposób zobaczyć ani sfotografować. Dopiero jej uwolnienie w postaci promieniowania jest widzialne lub mierzalne (maser). Konkludując, wszelkie zdjęcia z tzw. energią FN powinna wrzucać do kosza jeśli chce być czymś więcej niż Superekspresem!

Wt, 27 cze 2017 19:11 | brak oceny

stevan | Gość

Kamerki są różne w elektronicznych nianiach i fotopułapkach. Widocznie ta miała optymalne parametry dla zarejestrowania takiego zjawiska. Szkoda, że nie podali nazwy tej kamerki, firmy. Może to być prawda, bo sam mam zdjęcie dziecka z białą energią w kształcie serca.
Można by podłączyć kamerkę z niani do fotopułapki, ustawić w odpowiednim miejscu i czekać aż coś się nagra. Fotopułapka nagrywa tylko wtedy, jak coś się dzieje, jak jest ruch w kadrze. Nie trzeba czatować całą noc nie śpiąc.
Dobra propozycja dla pasjonatów nieznanego.

Pon, 26 cze 2017 23:31 | ocena: + 7

Aaa | Gość

Anonimowi opublikowali nowy materiał w serwisie YouTube, gdzie sugerują, że NASA przymierza się do ogłoszenia istnienia inteligentnych form życia, które żyją w kosmosie. Stwierdzenie jest bardzo śmiałe, ale specjaliści sugerują, że Anonymous nie mają tak naprawdę żadnych niezbitych dowodów na poparcie własnych słów.

Pon, 26 cze 2017 18:19 | ocena: + 14

margo0307 | Załogant

Nie tylko dzieci wpatrują się czasami w jeden punkt, albo wędrują wzrokiem za czymś - czego nie widzą inni ludzie, mam tu na myśli oczywiście zwierzęta... :)
Obserwowałam wielokrotnie jak moje dwie kocice wpatrywały się w "coś", co tylko one widziały..., "coś" usadowionego np. kilka centymetrów pod sufitem...
I nieraz miałam wielką ochotę głośno zapytać: - i co tam widzicie ? ;)

Jedna z moich kotek ma już prawie 14 lat, więc jak na swój koci wiek... powinna być "stateczną matroną" ;) ale ona... czasami dostaje takiego szwungu, że młodsza i zdawałoby się - zwinniejsza od niej 3-letnia kotka - nie jest w stanie jej dogonić... :) i właśnie podczas jednej z takich zabaw, nagle... starsza kotka zatrzymała się w miejscu... uważnie obserwując jedno miejsce na kanapie rogowej...
Akurat wtedy, siedziałam na tej kanapie i malowałam obrazek...
W domu nie było nikogo innego prócz mnie i dwóch harcujących kotek...
Ze zdziwieniem więc spojrzałam na starszą kotkę, którą słyszałam biegnącą z kuchni, jak nagle się zatrzymała i zaczęła wpatrywać się w miejsce tuż obok mnie...
Hmm, nie powiem... poczułam się trochę nieswojo i choć wiedziałam, że nikogo nie zobaczę - skierowałam wzrok na miejsce obok mnie, w które wpatrywała się kotka..., oczywiście nic nie zobaczyłam, pomimo że kotka przez dłuższą jeszcze chwilę wpatrywała się w ten jeden punkt... :)

Pon, 26 cze 2017 14:04 | ocena: + 4

human | Gość

Odnoszę wrażenie że, im lepsza technika tym lepsze narzędzia w odkrywaniu prawdy, na górze rozwoju technicznego zobaczymy Boga.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 30 cze 2017 22:18 | brak oceny

Natenczas Wojski | Gość

@human, profesor Pająk, na antypodach, już teraz do tego doszedł... Z obliczeń i wzorów tak mu wyszło.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

19 września: [...]  19 września 1961 roku. Małżeństwo Hillów wracało do domu z weekendu spędzonego nad wodospadem Niagara. Wracając uczestniczyli w jednym z najbardziej niezwykłych Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO - dziś mija 60 lat od tego wydarzenia. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - KULA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI, 3 września 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.