Dziś jest:
Niedziela, 29 listopada 2020

Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu.
/Marcel Proust/

Komentarze: 31
Wyświetleń: 10926x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 4 lip 2017 06:55   
Autor: FN, źródło: FN   

GINIE TRÓJKA DZIECI - PO SZEŚCIU MIESIĄCACH... KOBIETA JEST W CIĄŻY Z TROJACZKAMI

O sprawie poinformowała nas czytelniczka serwisu FN, która przeczytała o tym na jednym z portali publikującym tzw. ciekawostki ze świata. W tekście nie ma mowy o żadnej reinkarnacji czy wędrówce dusz, ale bardzo możliwe, że trójka tych istot być może postanowiła wrócić ponownie do swoich rodziców.
Amerykańskie małżeństwo Lori i Chris Coble przeżyło straszną tragedię, kiedy w maju 2007 kobieta odwoziła trójkę swoich dzieci do domu w jej samochód uderzyła ciężarówka. Uderzenie było tak silne, że dzieci zmarły, a przeżyła tylko ich matka. Kierowcą ciężarówki był Jorge Miguel Romero, który już wcześniej był karany przez policję za wyjątkowo brawurową jazdę. W sądzie nie przyznał się do winy o spowodowanie tragicznego wypadku.

Minęło sześć miesięcy od śmierci dzieci, kiedy Lori Coble zaszła w ciążę i okazało się, że to trojaczki. Konfiguracja płci była taka sama jak dzieci, które straciły życie w wypadku - dwie dziewczynki i chłopiec.W maju 2015 Ashley, Ellie i Jackie obchodziło swoje 7 urodziny.
Rodzice wyczuwają, że sprawa może mieć ukryte przed ich wzrokiem podłoże, ale oczywiście nie biorą pod uwagę reinkarnacji. Oto, co powiedziała matka dzieci:
- Myślę, że to cud. Myślę, że Kyle, Emma i Kotie mieli z tym coś wspólnego. Sądzę, że nam pomogli, może nawet zrobili to dla nas.Historia "na kilometr" pachnie powrotem dzieci do swoich rodziców ze "świata światła" do "świata materii". Dobrym pomysłem byłoby skontaktowanie się z rodzicami tych dzieci i ustalenie, czy przypadkiem nie mówią "dziwnych rzeczy" o tym, że już kiedyś żyły w tej rodzinie i ponownie do niej wróciły. Z drugiej strony takie pytanie jest szalenie ryzykowne. Dlaczego? Bardzo możliwe, że rodzina jest wychowana w kościele protestanckim (jak większość rodzin w USA), a tam wszelkie dywagacje o wędrówce dusz wzbudzają nie tylko drwiny, ale nawet wściekłość. W każdym razie historia ciekawa i natychmiast trafia do naszego archiwum.

Komentarze: 31
Wyświetleń: 10926x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 4 lip 2017 06:55   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (31)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 14 sie 2017 17:08 | ocena: + 3

niala | Gość

Moja historia jest bardzo podobna, umiera bardzo bliska osoba- kuzyn który był dla mnie jak brat od dzieciństwa byliśmy bardzo zżyci,do dziś nie mogę się pogodzić z jego śmiercią. Ginie w wypadku motocyklowym, kilka dni walczy o życie, dzień przed śmiercią przychodzi się ze mną pożegnać już jako duch, tego samego dnia zachodzę w ciąże i dokładnie 9 miesięcy po jego śmierci rodzi się nowe życie mój syn. Z jego śmiercią jest wiele dziwnych nie wyjaśnionych sytuacji o których muszę szczegółowo opisać.

Pon, 24 lip 2017 20:12 | ocena: + 4

RZ | Gość

Zero sensacji. Dzieci urodziy sie z in vitro.

For medical reasons, the Cobles tried in vitro fertilization. On their first try, they started with 10 eggs. Three were successfully fertilized -- two girls and a boy. "We were only going to put two back in, but once we found out that it was two girls and a boy, we took that as a sign from above," Lori says.

W wolnym tumaczeniu: mielismy wlozyc dwa jajeczka z powrotem ale zdecydowalismy sie dolozyc trzecie po tym jak dowiedzielismy sie ze to dziewczynka.

http://edition.cnn.com/2011/LIVING/01/18/o.coble.tragedy.miracle/index.html

Pon, 24 lip 2017 06:20 | brak oceny

Kasia Sk | Gość

W obliczu tak wielkiej tragedii dla tych rodziców to jest prawdziwy cud.A czy reinkarnacja ? Wielce prawdopodobne ,chociaż faktycznie brakuje tutaj w całej sprawie głosu dzieci .

Wt, 11 lip 2017 23:13 | ocena: + 1

Asia | Gość

Hmm... Przypadek jest dziwny w tej sytuacji. Nie wiem czy to jest reinkarnacja,trudno powiedzieć. A może Bóg im wynagrodzi łatwo tę straszną stratę. Ktoś tu się dziwił że seks i te sprawy, dla mnie to nic dziwnego,seks przecież jednoczy małżonków, także w trudnych chwilach, to wyraz miłości obojga,pomaga przetrwać trudne momenty. Może chcieli po tej tragedii mieć dziecko a może im się przydarzyło nieplanowo zupełnie i to od razu troje. Cieszyli się z tych dzieci na zdjęciach, to jest takie dziwne?

Pon, 10 lip 2017 16:24 | ocena: -2

Księżyc1983 | Gość

Większych głupot jak w tym artykule w życiu nie czytałem.Ten portal chyba zupełnie oderwał się od rzeczywistości ,skoro takie brednie się tu wypisuje.Tych rodziców mogę jeszcze zrozumieć,ludzie różne rzeczy sobie wmówią byle mniej cierpieć ,ale osoby patrzące na do zboku powinny zachować trzezwość umysłu.Większość komentarzy jest sensownych, więc ja już się nie będę rozwodził.Dodam tylko od siebie ,że znam kilka matek które straciły dzieci.Większości te kobiety potrzebowały lat by wrócić do normalnego życia.Ta pani straciła trójkę ,nie mówię przez to ,że do końca świata powinna nosić żałobę(choć w sercu chyba tak)ale widze że szybciutko się pozbierała ,skoro już pół roku pózniej zaszła w ciąże i uśmiecha się od ucha do ucha.Ja po śmierci psa przez kilka tygodni chodziłem jak zabity ,nawet sobie nie chce wyobrażać co by było gdybym stracił trójkę dzieci.Sex??Usmiech??Może kiedyś, ale raczej nie prędko.Widać pani się specjalnie nie przejeła.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 10 lip 2017 20:36 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

@Księżyc1983, Toż to Hameryka. Czyż można nie wykorzystać takiego przypadku, żeby nie zrobić szumu medialnego? A z szumem jakieś pieniążki... A hamerykański uśmiech to prezentacja hollyłudzkiego uzębienia, a nie objaw zadowolenia czy serdeczności. Dzieci uśmiechają się naturalnie, ale rodzice? Szczerzą zęby.

Sob, 8 lip 2017 11:32 | ocena: + 34

Zuza Gasherbrum Stęcelewska... | Gość

Mam nadzieję, że ubranek w międzyczasie nie powywalali.

Pt, 7 lip 2017 19:13 | ocena: + 3

Z | Gość

Billy Meier potwierdził, że ludzie w hipnozie opowiadają historię innych ludzi, może to być przeszłość hipnotyzera albo dowolnej innej osoby. Napisał też osobną książkę na temat sił fluidalnych, z którymi wiążą się takie zjawiska jak pamięć komórkowa, zjawy, psychokineza, samospalenie i wiele innych.

Więcej o reinkarnacji dla tych, co mają mało czasu i nie mogą sięgnąć do pierwotnych źródeł:
Najważniejsze informacje w 13 i pół minuty:
https://www.youtube.com/watch?v=HF3SuQjGUhA
Proces reinkarnacji na jednej kartce:
https://creationaltruth.org/Portals/0/Documents/Reference%20Material/Spiritual/Reincarnation-Incarnation-Process-sec.pdf

I jeszcze jedno:
Eduard Albert (Billy) Meier jest od urodzenia Szwajcarem, nie Austriakiem. ;)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 8 lip 2017 20:41 | ocena: + 1

relatysta | Gość

@Z, Czy Meier pytał Plejadan ile lat żyją?
Czy muszą się ponownie wcielać?
Czy ich stan zaawansowania technicznego pozwala Im dogłębnie doświadczyć "różnych" aspektów życia bez nieskończonych powrotów?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 12 lip 2017 22:00 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@relatysta, Pytał. Tylko Plejadianie popatrzyli jak na wariata i wynieśli się z tak marnie rozwiniętej Ziemi.

Pt, 7 lip 2017 14:33 | ocena: + 4

Gabriel | Gość

Jakby mi ktoś powiedział po stracie 3 dzieci, że to te same co się inkarnowały to bym mu dał w ryj, że głupoty gada. Nie żebym miał coś przeciwko, każdy ma prawo do wiary w co chce, ale jak czytam jakie dywagacje na tym forum dot. reinkarnacji to ręce opadają.
Nie będę się wgłębiał w temat, ale Nautilus piszę, że nie sugeruje się wiarami, gdybaniem, domysłami i guru, tylko składa niezależne układanki do kupy i wyciąga wnioski. Zatem odrzucając wszystkie dywagacje dochodzimy do momentu że a) ludzie pod hipnozą opowiadają historię innych ludzi, b) w stanie świadomym lub mniej świadomym pamiętają zdarzenia z życia innych ludzi c) innego źródła (dowodu, faktu) na pamięć z poprzednich żyć nie ma.
Skąd zatem pogląd że to reinkarnacja, może po śmierci ciało emituję na poziomie molekularnym (atomowym) zapis wspomnień, a my jako ludzie jesteśmy w stanie w niekontrolowany sposób odczytać te informację i odtworzyć? Bo jak wyjaśnicie kwestie typu: 1) pamięć po przeszczepie narządów - gdzie osoba która otrzymała obcą część ciała często ma wspomnienia z życia ofiary (sny, przeczucia, zmiana charakteru, zmiana upodobań) 2. Cała masa oświadczeń, opisów ludzi którzy widzieli piekło/niebo np. Niebo istnieje na prawdę - skoro za pewnik uznaje się wspomnienia otrzymane pod hipnozą to czemu odrzuca się wspomnienia osób z śmierci klinicznej, lub które przeżyły jakąś traume, wypadek i mówią coś zupełnie innego o śmierci i umieraniu. 3. Hinduizm i buddyzm wędrówkę dusz nazywa udręką, czymś złym, a nautilus (forumowicze) czymś dobrym jak pobieranie nauk itp. 4- hinduizm i buddyzm ma całkowicie inne podjeście do duszy gdzie w jednym dusza jest całością a 2 dusza się składa z kawałków rozpadających 5. Teoretycznie - czego człowiek ma się nauczyć ciągle inkarnując ? gdyby zrobić listę (ja zrobiłem) wszystkich zdarzeń mających na nas wpływ np bycie mężczyzną/ kobietą, rodzicem, samotnikeim, kochanym, nie kochanym, zabitym, zmarłym ze starości, sławnym, nikim, biednym, bogatym itd. to za 1 życie większość jesteśmy w stanie przeżyć, ale żeby obskoczyć wszystkie warianty to ok 6 (tak mi wyszło) biorąc pod uwagę różne długości życia rozbija się to na 200lat - przyjmijmy że jesteśmy debilami i musimy wszystko 3x przeżyć mamy 600lat - człowiek istnieje ok 2mln tj. 0,03% ... wrzućmy jeszcze zwierzęta to niech będzie nawet 10% tyle że świat zwierząt istnieje jeszcze dłużej... wiec już dawno wszystko powinniśmy umieć, wiedzieć, rozumieć... coś się tu nie dodaje, ale to rozważanie na dłuższą rozprawkę

Wt, 4 lip 2017 21:41 | ocena: -1

Jan | Gość

ZRÓBCIE O TYM ART. !! jest to coś niezwykłego i na faktach !! Istoty w bieli (Anioły) pomogły dzieciom w szkole napadniętym przez terrorystów !! Dzieci nie kłamią !!

Cud w Cokeville - NA AUTENTYCZNYCH WYDARZENIACH !

http://www.telemagazyn.pl/film/cud-w-cokeville-1883395/

Wt, 4 lip 2017 15:59 | ocena: + 4

boldoo | Gość

A może nie wszystko jest dokładnie zaplanowane? Może ta tragedia nie miała mieć miejsca i dlatego wrócili?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Słynny brytyjski naukowiec Stephen Hawking (zm. w 2018) twierdził, że data zakończenia kalendarza Majów (czyli słynny rok 2012) opiera się na błędnych obliczeniach: - 'Pod wieloma względami Majowie wyprzedzali swój czas, ale w pewnych kwestiach przekalkulowali. W tym przypadku popełnili błąd polegający na podwójnym liczeniu dni, na które przypadały święta, co oznacza, że ich kalendarz nie zakończy się jeszcze przez kolejne osiem lat. Ludzie powinni naprawdę martwić się o rok 2020, czyli prawdziwy...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 26 lis 2020 03:00 | Witam, 23.11.2020 nad Białołęką na wysokości osiedla Regaty był widoczny bardzo duży obiekt tuż nad chmurami. Obiekt widziała moja partnerka oraz jeszcze jeden sąsiad podczas spaceru z psami.Jak na razie odnalazłem jeszcze jedną osobę która widziała ten obiekt 15 min później już szybko lecący. Wstępnie oceniamy że obiekt mógł mieć kilkaset metrów długości. Był bardzo dużyProszę popytajcie czy ktoś na Białołęce 23.11.2020 koło godziny 23.15 czegoś nie widział.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

KORONAWIRUS - bestialskie polowania i zjadanie dzikich zwierząt kluczem do zrozumienia tajemnicy pandemii koronawirusa

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.