Dziś jest:
Środa, 21 lutego 2018

Wybuchy bomb atomowych na Ziemi naruszyły tkankę czasoprzestrzeni, wpłynęły na terażniejszość, przyszłość i nawet naszą przeszłość, odczuły to także inne cywilizacje zamieszkujące obce planety i światy.  /Marc Davenport, amerykański badacz UFO/

Komentarze: 15
Wyświetleń: 8558x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 27 paź 2017 17:16   
Autor: FN, źródło: gazeta.pl, CNN   

MAMY PIERWSZE WIADOMOŚCI DOTYCZĄCE OTWARCIA AKT DOTYCZĄCYCH ZAMACHU NA JFK

Donald Trump ujawnił część dokumentów dotyczących zabójstwa Johna F. Kennedy'ego. Jak podaje CNN, resztę utajnił, m.in. pod naciskami CIA. Dokumenty miały być udostępnione przez Amerykańskie Archiwa Narodowe 26 października.


Według CNN, Donald Trump w ostatniej chwili zablokował ujawnienie tysiąca z 3815 dokumentów. Wpływ na jego decyzję miały naciski ze strony CIA i FBI. Agencje wywiadowcze obawiały się, że inaczej zostaną ujawnione nazwiska żyjących agentów, co będzie miało negatywny wpływ na amerykańskie służby.

Amerykańskie władze w czwartek wieczorem ujawniły ponad 2800 dokumentów dotyczących zabójstwa Johna F. Kennedy'ego. Dokumenty zostały utajnione decyzją Kongresu z 1992 roku. Zdecydowano wtedy,że będą mogły zostać ujawnione w ciągu kolejnych 25 lat, chyba że urzędujący prezydent uzna, że taka decyzja zaszkodzi bezpieczeństwu narodowemu. 25 lat minęło 26 października.

Mamy już pierwsze sygnały, co jest w tych dokumentach.

Zacznijmy od ciekawego wątku, o którym powiadomił nas czytelnik serwisu z Tokio.

 

 

From: [dane do wiad. FN]
Sent: Friday, October 27, 2017 3:08 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Odtajnione dokumenty CIA odnośnie JFK

 

Witam serdecznie, 

 Przeglądając dokumenty odtajnione w związku z JFK można znaleźć jeden bardzo ciekawy, choć nie na temat JFK.  Jest tam notatka, mówiąca o tym że Hitler jednak przeżył i uciekł do Ameryki Południowej 

 https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/HITLER%2C%20ADOLF_0003.pdf

 Oczywiście, nie wiadomo na ile prawdziwe jest zdjęcie bo dokument sam w sobie jest autentyczny. 

Pozdrawiam z Tokyo 
[dane do wiad. FN]


 

Poniżej zdjęcie Adolfa Hitlera... po ucieczce z Niemiec!

 

 

Kolejna ciekawa sprawa to „polski akcent” – w odtajnionych aktach pojawia się postać polskiego dziennikarza (zmarł w 2012) Zygmunta Broniarka.


Raport z 20 stycznia 1964 r. ma nagłówek „Lee Harvey Oswald, bezpieczeństwo wewnętrzne, Rosja, Kuba”, a jego bohaterem jest korespondent Trybuny Ludu. W styczniu 1964 r. Broniarek spotkał się z Markiem Lane’em, adwokatem wdowy po domniemanym zamachowcu Lee Harveyu Oswaldzie, który dwa dni po zabiciu Kennedy’ego sam został zastrzelony przez związanego z półświatkiem Jacka Ruby’ego.

Broniarek nie tylko zgodził się z tezą Lane’a, że to nie Oswald odpowiada za śmierć prezydenta, ale napisał o tym korespondencję dla „Trybuny”, która bardzo zainteresowała agentów CIA prowadzących śledztwo.


Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje dotyczące ujawnionych akt - o wszelkich nowych wiadomościach będziemy informowali w serwisie FN.

Komentarze: 15
Wyświetleń: 8558x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 27 paź 2017 17:16   
Autor: FN, źródło: gazeta.pl, CNN   


Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 3 luty 2018 21:47 | brak oceny

Piotr | Gość

Może pan Jackowski wykonałby wizję?

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 5 lis 2017 16:53 | ocena: + 2

kriss | Gość

Otto Skorzeny nie był jakimś tam zbrodniarzem ,tylko komandosem dowódcą sił specjalnych Niemieckich. A to ,że Hitler przeżył wiadomo od wielu lat. Nawet rosjanie potwierdzili, że szczęka Hitlera z miejsca pochówku , którą mają należy do kobiety!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 30 paź 2017 10:02 | ocena: + 1

|

Bede sie powtarzac i wrzuce jeszcze raz ten film bo bardzo sie mnie i moim znajomym podoba. Sama ten film tutaj w FN znalazlam poleconego przez kogos, ale nie pamietam kogo. Tam jest tez watek o JFK :-)

https://www.cda.pl/video/1494954af

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 31 paź 2017 16:11 | brak oceny

Rafcio | Załogant

@Margot7, Bardzo wartościowy film.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 29 paź 2017 15:57 | ocena: + 9

Iceman | Załogant

Każdy rozgarnięty człowiek wiedział że Hitler przeżył wojnę i uciekł.Czy drogą powietrzną czy okrętem to już mało istotne.Fakt jest taki że żył sobie w Ameryce Południowej jak gdyby nigdy nic.Ameryka o tym wiedziała i nic z tym nie zrobiła.Po wojnie większość naukowców którzy pracowali dla III Rzeczy przeszła na stronę Amerykanów.Inny zbrodniarz wojenny Otto Skorzeny pracował dla Niemiec i Mossadu.Historia jest pełna nieścisłości.Pozdrawiam wszystkich załogantów i załogę statku.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 28 paź 2017 21:46 | ocena: + 7

czytelnik | Gość

Niedawno był program w telewizji gdzie dziennikarze śledczy podążali śladami Hitlera i co kiekawe dotarli do dowodów które doprowadziły ich do Argentyny tam nawet znaleźli jego dom ze sfastygą.Amerykanie wiedzieli o ucieczce Adolfa w łodzi podwodnej.Prawdopodobie zrobiono transakcje i zabrano niemieckich naukowców w zamian za wolność Hitlera.Podręczniki historii trzeba bedzie napisać od nowa.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 28 paź 2017 19:27 | ocena: -2

dziad_Jag | Gość

Dawno temu pracowałem z facetem, który jak uczesał się w "ząbek" i przykleił sobie wąsik z czarnego papieru, to był wypisz wymaluj Adolf jak żywy! Więc podobieństwo o niczym nie świadczy! Król Edward II Plantagenet i pewien krawiec londyński byli podobni jak bliźnięta.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 28 paź 2017 12:33 | ocena: + 3

tomek20IX2016 | Załogant

Witam :)
Hitler nie zginął w Berlinie. Zmarł 13 lutego 1962 roku w Argentynie ...

Tu jest link: i miłej lektury :)

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/03/01/hitler-nie-zginal-w-berlinie-zmarl-w-argentynie/

Ahoj..

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 29 paź 2017 16:23 | brak oceny

Magda | Gość

@tomek20IX2016, a nawet dwa hoje

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 11 lis 2017 18:02 | brak oceny

Piotrek | Gość

@tomek20IX2016, Ta strona (tajnearchiwum...) i wszystkie informacje na niej to chłam dla ubogich w rozum :)

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 27 paź 2017 18:43 | ocena: + 9

Hg | Gość

I co nawet nie zmienił fryzury ani nie zgolił tych charakterystycznych wąsów??? Tylko i jedno i drugie jest dłuższe... No bo minęło 20 lat! Mało wiarygodne

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 27 paź 2017 17:50 | ocena: + 8

|

W odtajnionych jakiś czas temu aktach ,bodajże FBI,dotyczących czasu bezpośrednio po 1945 roku,na pierwszym miejscu najbardziej poszukiwanych osób widnieje Hitler,tak że jest prawdopodobne że przeżył upadek Rzeszy.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 27 paź 2017 17:38 | ocena: + 13

promagna | Załogant

Pan Igor Witkowski zaciera już ręce z powodu tego zdjęcia Hitlera :)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pt, 27 paź 2017 23:57 | ocena: + 5

Magda | Gość

@promagna, czemu zaciera?

"Jest tam notatka, mówiąca o tym że Hitler jednak przeżył i uciekł do Ameryki Południowej " powiedz mi cos czego nie wiem. gdzies w jakies ksiazce bylo wiecej zdjec z hitlerem w ameryce poludniowej. juz nie pamietam gdzie

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 28 paź 2017 11:55 | ocena: + 2

promagna | Załogant

@Magda,

Pan Igor Witkowski napisał książkę o dalszych losach Hitlera.

https://youtu.be/tz1l62EENzc

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] Kilka lat temu jadąc samochodem przez gęsty las sosnowy (20-30 letni) zauważyłem regularny okrągły obszar, ja wiem jakieś 30m średnicy, gdzie wszystkie co do jednej sosny były złamane w połowie swojej wysokości !  Było to w okolicach wsi Leszcze, przy drodze od Kamionki, gdzie jest ośrodek wypoczynkowy do wsi Niwiska. A jakiś czas później ktoś inny przysłał do Was podobne zdjęcie z zupełnie innego rejonu Polski. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 10:57 | Świadkowie poruszali się samochodem po autostradzie na Białorusi. W pewnym momencie zauważyli dziwny obiekt - był 17 lutego 2018. Film pokazujący UFO prezentujemy w serwisie www.emilcin.com w dziale RELACJE .... .... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 14 stycznia 2018 | Brawo "my"! Kolejny sukces w „nadrabianiu zaległości” – znowu serwisy FN są aktualne, a poczta całkowicie czysta, czyli wszystkie e-maile i listy doczekały się odpowiedzi. Cała maszyneria Fundacji Nautilus wymaga absolutnej precyzji i ciężkiej, systematycznej pracy. I nie znosi błędów! Odpuścisz sobie na kilka dni? Natychmiast powstaje zator, który trzeba usuwać tygodniami.

czytaj dalej

FILM FN

UFO I TAJEMNICE TRZECIEJ RZESZY - film z Arhiwum FN

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.