Dziś jest:
Piątek, 15 grudnia 2017

Kiedy byłem mały, zawsze chciałem dojść na koniec świata. Ryszard Riedel 

Komentarze: 51
Wyświetleń: 5873x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 18 lis 2017 16:21   
Autor: FN, źródło: FN   

NA JESIENI 2006 ROKU DOSZŁO DO NIEPRAWDOPODOBNIE CIEKAWEGO INCYDENTU Z UFO

O sprawie dowiedzieliśmy się od znajomego świadka obserwacji, któremu ten kiedyś opowiedział o swoim nieprawdopodobnym incydencie z potężnym Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym, który trzykrotnie przeleciał mu – jak opisywał – „prawie nad głową”.

Oto treść e-maila, który przyszedł do redakcji FN 4 listopada:

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Saturday, November 4, 2017 10:32 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Obserwacja UFO

 

Witam,

 Prawdopodobnie mój kolega z pracy miał kontakt z UFO. Podejrzewam, że został wzięty na pokład i tam został mu wszczepiony implant. Pracujemy razem w firmie remontowej i nasza praca odbywa się często w delegacjach w różnych miastach. Dowiedziałem  się o tym miesiąc temu podczas rozmowy z kolegą.  Nasza rozmowa z neutralnego tematu skierowała się na temat UFO. Po wymienieniu paru zdań na ten temat mój kolega oświadczył wprost, że był trzykrotnie świadkiem obserwacji przelatującego nad  nim wielkiego obiektu. Pierwszy raz odbyło to w roku 2004 niedaleko Opola w miejscowości Czarnowąsy. Kolega po południu wybrał się na spacer drogą biegnącą wzdłuż lasu. Było jeszcze jasno. Nad lasem zobaczył pomarańczową kulę wiszącą nad drzewami. Początkowo myślał, że to wschodzi księżyc, ale po krótkiej obserwacji kula zaczęła nieznacznie wznosić się i opadać.

Po jakimś czasie owa kula zaczęła się przybliżać do niego zmieniając się w wielki latający obiekt. Obiekt ten przeleciał powoli nad nim na wysokości około 100m. Był w kształcie wielkiego trójkąta o długości około 60 metrów! Od spodu emitował różnokolorowe światła. Przelatując idealnie nad nim wydawał dźwięk podobny do klepania drewnianych klepek po czym oddalił się w kierunku południowym. Według kolegi obserwacja ta trwała kilka może kilkanaście minut. Na moją uwagę, że mógł być wzięty na pokład zdecydowanie zaprzeczył. Nie przypominał sobie tego. Wtedy wytłumaczyłem mu, że podczas takich obserwacji ludzie mają poczucie brakującego czasu. A on do mnie, "wiesz, wtedy wydawało mi się wtedy, że do hotelu wróciłem późno, bo na dworze było już ciemno".

Dwie następne obserwacje miały już miejsce w Austrii gdzie był także w delegacji. Druga obserwacja miała taki sam przebieg.

Kolega także był sam na spacerze i wszystko odbyło się tak samo. Widział najpierw świecącą kulę a później przelatujący nad nim wielki trójkątny obiekt. Podczas trzeciej obserwacji nie był już sam. Świadkami było dwóch innych kolegów, jednego z nich znam. Wszystko odbyło się tak samo  jak dwie poprzednie obserwacje. Podczas obserwacji kuli wymieniali poglądy a gdy obiekt zaczął przelatywać nad nimi jeden z nich powiedział "nie, to nie może być samolot!".

Kolega jest pewny, ze te dwa ostatnie spotkania nie były przypadkowe. Zasugerowałem że być może podczas pierwszej obserwacji miało miejsce jego wzięcie na pokład gdzie wszczepili mu implant poprzez który można było go namierzyć. Opowiedziałem mu dobrze znaną historię spotkania załogi kutra rybackiego z UFO i wszczepionym implantem jednemu z członków załogi. Wtedy on popatrzył na mnie i stwierdził "A wiesz, mam takie coś na udzie już od paru lat i nie wiem skąd to się wzięło". Mówiąc to wskazał na wewnętrzną stronę prawego uda około 15 cm poniżej pachwiny. W dotyku mogłem wyczuć małe wybrzuszenie pod skórą wielkości ziarenka pieprzu. Wspomniał mi jeszcze, że kiedyś chciał porozmawiać na ten temat z kolegami, świadkami trzeciej obserwacji, ale oni nic nie pamiętają.

Jeżeli ktoś chciałby bliżej się przyjrzeć temu przypadkowi i go zbadać to mogę udostępnić kontakt do kolegi. Wyraził na to zgodę.

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

Opole

 

Sprawa bardzo nas zainteresowała i z pewnością postaramy się spotkać ze świadkiem i odwiedzić miejsce jego obserwacji w miejscowości Czarnowąsy. Trzy przeloty UFO „nad głową” co dwa tygodnie – jeden w Polsce, a drugi w Austrii? Nie ma wątpliwości, że świadek może mieć implant, który pozwolił „obcym” bezbłędnie go namierzyć ponownie.

Pierwsza obserwacja UFO w kształcie trójkąta miała miejsce „na jesieni” (taką informację podaje świadek) w 2006 roku. Ok. 18.00 wychodzi na samotny spacer w pobliżu elektrowni Opole w okolicy miejscowości Czarnowąsy.


Na początku dostrzega kule nad lasem, którą początkowo bierze za Księżyc. Obiekt jednak rusza w jego kierunku i okazuje się gigantycznym obiektem w kształcie trójkąta o średnicy – jak ocenia świadek – ok. 50-60 metrów. Ma krawędziach tego obiektu i na linii go przecinającej pulsują kolorowe światła – zielone, żółte, czerwone i niebieskie. Świadek z niedowierzaniem obserwuje przelot obiektu „tuż nad jego głową”, czyli na wysokości ok. 40-50 metrów. Obiekt wydaje charakterystyczny odgłos „klekocących klepek, zaworów”. UFO znika za horyzontem.


Do kolejnych dwóch obserwacji tego samego obiektu (!) dochodzi w austriackiej miejscowości Linz, gdzie świadek pracował przy „budowie kotłów”.


UFO w identyczny sposób nadlatuje od tej samej strony, czyli z północnego wschodu. Przelatuje nad świadkiem na tej samej wysokości i ponownie znika za horyzontem. Najciekawszy jest trzeci raz, kiedy świadek widzi przelot tego potężnego UFO nad swoją głową w okolicach obiektu w Linz, który nazywa „spalarnią”. Wtedy bowiem nie jest sam – świadków przelotu UFO jest ok. dziesięciu. Zapamiętał nawet słowa jednego ze swoich kolegów, który na widok lecącego UFO powiedział:

- To nie może być samolot!

Kiedy kilka lat później zapytał o ten incydent swojego kolegę ten odparł, że… nic nie pamięta. To nie jedyna ciekawa okoliczność tego incydentu. Świadek ma poczucie, że jak wrócił na kwaterę do elektrowni, to minęło „sporo czasu”. Niestety nie miał na ręku zegarka. Tego typu rzeczy mogą świadczyć o tym, że być może doszło tam do Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia z UFO, a to, że świadek pamięta jedynie niski przelot tego obiektu naprawdę o niczym nie świadczy – tego typu obraz mógł mu być jedynie sztucznie wprowadzony do pamięci. To samo dotyczy jego kolegów.

Na koniec dodajmy jeszcze jeden ważny element – świadek trzech obserwacji ma w swoim ciele obiekt pod skórą „wielkości ziarnka pieprzu”, który zauważył u siebie kilka lat temu. Jest wielce prawdopodobne, że jest to implant czyli mikro-nadajnik, który pozwala obcym istotom z UFO lokalizować świadka w dowolnym miejscu na Ziemi, a także monitorować jego działalność. Dobrze znamy działanie podobnych implantów na świecie.

Ze świadkiem zamierzamy się spotkać i dopiero wtedy dokładnie udokumentować wszystkie trzy incydenty, ale już teraz warto posłuchać krótką rozmowę ze świadkiem nagraną 15 listopada 2017 roku nagraną przez telefon z Bazy FN.

 

To jedna z tych historii, która trafia do naszego Projektu Kontakt. Zajmujemy się w nim tylko najciekawszymi historiami z Polski i świata, które są związane ze zjawiskiem UFO. Jeśli świadek może mieć implant wszczepiony przez obcych praktycznie mamy pewność, że... sprawa będzie miała swój ciąg dalszy.

Komentarze: 51
Wyświetleń: 5873x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 18 lis 2017 16:21   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (51)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 26 lis 2017 23:38 | brak oceny

Wodzu13 | Gość

To nie musi być odrazu obca cwilizacja, ludzkość mogła posunąć się w nauce o parę wieków dalej, reasumując odkrycia archologiczne może być zawarta wiedza naukowa która nam się nie sniła

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 7 gru 2017 13:17 | ocena: + 1

replikant3d | Załogant

@Wodzu13, Tesla się kłania. Utajniono ponad 90% jego patentów. Zastanów się dlaczego. Głowę daję że te pojazdy to efekt rozwinięcia tych patentów. Mieli z górą ponad 60 lat by to rozwinąć. Zwłaszcza te trójkątne to nasze konstrukcje. Ale ludzie mają o tym nie wiedzieć. Po co? żeby koncerny paliwowe i chemiczne zbankrutowały? Pomyśl nad tym.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 23 lis 2017 19:31 | ocena: -1

promagna | Załogant

Ktoś jest chętny na wymianę wiedzy z prof. fizyki Ruggero Maria Santilli?

Jak już wcześniej napisałem: wielu ludzi ma niedobory wiedzy ze szkół, a co dopiero mówić o wiedzy akademickiej. Ludzie w ogóle nie mają poęcia co się dzieje w świecie nauki.

A jeśli nikt się nie chce zmierzyć z fizykiem z najwyższej półki to może poczytać artykuły i zapoznać się z dorobkiem tego naukowca.

http://www.world-lecture-series.org/santilli-cv

pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 21 lis 2017 11:06 | ocena: -7

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Wt, 21 lis 2017 10:32 | ocena: + 3

promagna | Załogant

@,

Wystarczy poprosić FN, aby wyłączyli funkcję dodawania komentarzy przez osoby, które nie są zalogowane.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 22 lis 2017 10:51 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@promagna, A najlepiej wprowadzić cenzurę! Banować wszystkich przytomnych na umyśle. Zostanie kółko różańcowe św. Zyty.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 22 lis 2017 14:11 | ocena: + 3

promagna | Załogant

@dziad_Jag,

Wielu ludzi ma niedobory wiedzy ze szkół, a co dopiero mówić o wiedzy akademickiej. Niestety są wśród nich osobnicy, którzy w dyskusji używają technik poniżej pasa, a to już nie jest dyskusja, a poniewieranie kimś.

Każdy powinien brać odpowiedzialność cywilną, a przy najmniej mieć świadomość tego, że to co pisze pod adresem kogoś, może stanowić przekroczenie dóbr osobistych tj. jak cześć (godność i dobre imię), wizerunek.

Każdy z nas ma inną konstrukcję psychiczną i należy to uszanować. Można nie mieć w ogóle wiedzy na jakiś temat, ale można mieć jakąś elementarną wrażliwość i skromność wypowiedzi w dyskusji. Natomiast Ci co mają wiedzę mogą ją w kulturalny sposób przekazywać innym.

pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 22 lis 2017 23:39 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

@promagna, No proszę! Można normalnie? Można! Ale to Ty przyjacielu proponowałeś wprowadzenie czegoś w rodzaju cenzury. Bardzo mi przykro, ale czasem mnie ponosi, gdy ktoś neguje kilka tysięcy lat rozwoju nauki, a w zamian proponuje przesądy z epoki kamiennej! Gdyby nie kilka zdarzeń z mojego życia, w ogóle nie zawracałbym sobie głowy Nautilusem. A tak...Kto wie? Ale na UFO patrzę bardzo podejrzliwie. Bo to sprawa techniczna a nie parapsychiczna! W dodatku stała się wielkim businessem!

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 23 lis 2017 00:15 | brak oceny

promagna | Załogant

@dziad_Jag,

To jest bardzo miłe z Twojej strony, by być Twoim przyjacielem. Jednak cenzura powinna być do momentu, gdy każdy zrozumie, że pisze sam do siebie. My jako ludzie na poziomie fizycznym mamy osobne ciała, natomiast na poziomie świadomości stanowimy jedność (całość). Iluzją jest wyodrębnianie "własnej" świadomości tak samo jak to ma miejsce z naszymi ciałami.

Z nauką to trzeba ostrożnie. Istnieją dowody, że bez krytyczna wiara w teorię naukową może prowadzić na manowce. System edukacji na świecie dotycząca dużych skal czasowych, jak i dużych skal przestrzeni jest nieaktualna.

tłumaczenie cyt"W rzeczywistości wszystkie obecnie dominujące modele kosmologiczne implikują powrót do średniowiecza z Ziemią w centrum wszechświata, ze względu na promieniowy charakter we wszystkich kierunkach z Ziemi przewidywanej ekspansji wszechświata i jego domniemanego przyspieszenia."

"In fact, all current dominating cosmological models imply a return to the Middle Ages with Earth at the center of the universe due to the radial character in all directions from Earth of the conjectured expansion of the universe and its conjectured acceleration."

prof. Ruggero Maria Santilli
https://en.wikipedia.org/wiki/Ruggero_Santilli

Właściwie to wg tego profesora nauka powinna cofnąć się do czasów przedkopernikańskich. Ten człowiek ma rację. Czytałem kilka jego artykułów. Niejednemu magikowi kapcie mogą spać z wrażenia. I co ciekawe, skonstruował On teleskop na soczewkach obustronnie wklęsłych przez który mozna do woli obserwować obiekty UFO, które w postaci niewidzialnej dla oka ludzkiego i zwykłych teleskopów typu Galileo, kontrolują różne obiekty przemysłowe, administracji publicznej i wojskowe w USA. ONE te UFO są dla nas niewidzialne, bo emitują światło pod innym kątem załamania, którego my nie odbieramy wzrokiem.

Więc, jak piszesz o epoce kamiennej to mi się scyzoryk otwiera w kieszeni. To my jesteśmy w epoce kamienia łupanego, a nie w epoce światłowodów.

pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 21 lis 2017 08:51 | ocena: + 16

|

Mysle o usunieciu swojego konta z FN ku uciesze kilku osob.
Uczestniczac tutaj myslalam, ze znalazlam miejsce dla siebie bo tematy tutaj poruszane posrednio jak i bezposrednio tez mnie dotycza.
Rodacy jednak zniszcza indywidualnosc ...
Nie myslalam, ze bede tu musiec walczyc o swoje zdanie bo nie to mnie interesuje. Okazuje sie , ze masa ludzi karmi sie konfliktami, dlatego w naszym kraju nigdy nie bedzie spokoju. Brak tolerancji i szacunku dla kazdego kto rozni sie czyms , np zdaniem!

Szkoda , ze tak to tutaj wyglada bo Fundacja moze stracic osoby , ktore naprawde maja do opowiedzenia niesamowite historie swojego zycia.
Uwierzcie mi, ze tych ludzi jest bardzo duzo!
Niektorzy sa odporni, przebija sie i napisza, jest jednak masa ludzi, ktorzy widzieli cos, przytrafilo im sie cos i bardzo boja sie komukolwiek do tego przyznac. Widac po tych komentarzach jakie mamy spoleczenstwo, wiec nie ma mowy zeby komukolwiek ci ludzie mogli opowiedziec swoja niesamowita historie. Wsrod tych ludzi sa osoby bardzo delikatne , wrazliwe i szybko mozna je przestraszyc.
Niech wsrod dziesieciu klamstw, pojawi siedna prawdziwa historia. Szybko jednak mozna ja przeoczyc poprzez ataki malkontentow.
Nigdy nie wiadomo kto klamie a kto wariat a kto mowi szczerze, dlatego zanim sie kogos lub cos osadzi to nalezy to najpierw sprawdzic, zwlaszcza na takich stronach jak FN, ktora chyba wlasnie w tym celu istnieje i sciaga ludzi, ktorzy w konkretnym zagadnieniu maja cos do powiedzenia.
Czesto to ludzie, ktorych FN jest jedyna deska ratunku, wiec nalezaloby wziasc tez pod uwage rozny typ charakteru czlowieka tutaj piszacego.

Nie chce mi sie patrzec na te zlosliwe minusy, na te zlosliwe teksty lapiace ludzi za slowka, ani na zawziete gonitwy , ani na wypociny chamskie ...
pzdr

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 21 lis 2017 10:25 | ocena: + 10

George | Gość

@, No cóż - jedni są dobrze wychowani inni mniej dobrze, jak się kiedyś wyraził poseł Godson. Ja dodam, że jedni są młodzi a inni bardzo młodzi i stąd brak ogłady człowieka dorosłego. Są osoby bardziej i mniej doświadczone w "tych sprawach" i te, których nazywam ignorantami. Nie jest grzechem czegoś nie wiedzieć ale niechęć do poznawania rzeczywistości na granicy naszego postrzegania - tak właśnie postrzegam pojęciem ignorancji. Ignorantem można być będąc inżynierem, doktorem a nawet prezydentem, chowającym się za parawanem dowodów naukowych.
Niestety, ponieważ panuje w naszej kulturze porąbany kult demokracji, mamy niejako z zasady obowiązek tolerować głupie, ignoranckie, chamskie itp. zachowania. W demokracji ignorancka większość decyduje również o przyszłości np. kraju. Jeśli większość inteligentnych obywateli, aby się nie babrać w ignoranckim społeczeństwie wyjedzie lub ukryje w Puszczy Białowieskiej (dopóki istnieje) to kiepsko to widzę. Mało światła większość decyduje o przyszłości całości. To w skali makro - w skali mikro tymi samymi zasadami rządzą się inne społeczności (w tym tutejsze forum). Osądzanie dyskutantów i tworzenie ich profili psychologicznych zamiast dyskusji merytorycznej jest infantylne i przynosi negatywne skutki w każdej strukturze społecznej. Debilne jest wzajemne plucie do zupy, podglądanie kto z kim i gdzie, grzebanie w życiorysach i dowalanie z prawa i lewa zostawiając odłogiem prawdziwe problemy. Nasza młodzież ma świetne wzorce w osobach sprawujących władzę. Małpy też się uczą poprzez obserwację dorosłych osobników - niczym się z nimi w tym aspekcie nie różnimy. Ratunkiem jest tu edukacja ale skoro modlimy się do Ignorancji, mamy co mamy. Zarówno w kraju tak i na Nautilusie.
Moja rada - ignoruj złośliwych, kradnących Ci energię i rozmawiaj tylko z tymi którzy coś wnoszą. Reagowanie na każdy komentarz powoduje nawiązywanie związku karmicznego z komentatorem. Chyba nie chciałabyś w przyszłości znów się nadziać na kogoś kto Ci tu robi wstręty.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 21 lis 2017 11:42 | ocena: -6

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Wt, 21 lis 2017 01:58 | ocena: -6

Damian Moroz | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Wt, 21 lis 2017 00:44 | ocena: + 2

Maria13 | Załogant

Ja też widziałam takie pojazdy trójkątne z czerwonymi i białymi światłami , nawet niedawno w Toruniu , i może się mylę, ale mam wrażenie że można w pewien sposób nawiązać jakąś łączność telepatycznie, poprzez myśli , badam te zjawiska i czekam co dalej , co jeszcze odkryję , i przyznam że jednak chyba mają w jakimś stopniu wpływ na życie . Jeszcze wiele pytań które czekają na odpowiedź.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 20 lis 2017 09:13 | ocena: + 13

abcd... | Gość

Opowiesc moze byc prawdziwa.
Ja mam podobna kulke dokladnie w tym samym miejscu nogi co ten facet i tez pojawila sie jakis czas temu nagle.
Tez od tamtego czasu zmienia sie moje zycie i podejscie do pewnych rzeczy.
Wysostrzyly mi sie pewne zmysly, zawsze czulam wiecej ale teraz dzieja sie dziwne naprawde rzeczy ..Raczej nie wariuje i niestety nie ma komu tego powiedziec. Zwlaszcza jak sie prowadzi wlasne biznesy.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Pon, 20 lis 2017 12:00 | ocena: -9

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Pon, 20 lis 2017 00:55 | ocena: + 3

Kasia | Gość

W 2007 roku widziałam taki sam trojkat razem z mężem z okien naszego mieszkania w Radomiu. Tez najpierw myśleliśmy, że to jasna gwiazda, która sie powiększała, gdyż leciała w naszym kierunku. Ten obiekt leciał bardzo wolno, trochę zbyt wolno jak na lotnię i miał również kolorowe światła na krawędziach. Do tej pory zastanawiam sie co to było. Jedynie co mi przychodzi na myśl, to że to jakiś prototyp samolotu lub drona. Pod Radomiem jest lotnisko, dawniej było wojskowe. Po tym artykule już nie jestem pewna co myśleć na ten temat.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 19 lis 2017 20:16 | ocena: + 9

Gawes22 | Gość

Witam
Wszyscy oczekują zdjęć ,dowodów na istnienie UFO ale ludzie nie są gotowi na takie informacje ,mogę potwierdzić że są i tak to nie zmieni podejścia ludzi do innych form istnienia i życia :)

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 26 lis 2017 18:10 | brak oceny

George | Gość

@Gawes22,
mam jakieś dziwne podejrzenie, że u części potencjalnych obserwatorów ufo istnieje jakaś blokada. Pewnego słonecznego popołudnia, obserwowaliśmy z żoną harce "białych gwiazdek" na niebie. A to tworzyły formacje niczym perełki na sznurku, potem pierwsza się zatrzymała a reszta z nią połączyła. Chwile tak trwały w grupowym zespoleniu i wreszcie jako jeden obiekt wystrzeliły pod kątem prostym w stosunku do poprzedniej trajektorii. Kiedy zwróciłem uwagę pewnej pani, która tak samo jak my trawiła niedzielny obiad na powietrzu, stwierdziła, że nic takiego nie widzi.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 26 lis 2017 23:45 | brak oceny

Wodzu13 | Gość

Ufo nie ufo, a ty jak idziesz do lasu, i spotykasz kopiec mrówek to co ukrywam się? Lub dzień dobry jestem człowiek?

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN ... Witam. Odnośnie artykułu 'SKY WRITING' to inne ,ale znaki pisane na niebie były widoczne i nad Polską. Było to ok. 1972-75r. Na pewno były widoczne na Lubelszczyźnie,na pewno w niedzielę i było to opisane w poniedziałkowym dzienniku (Sztandar Ludu lub podobny tytuł). W tytule artykułu było coś o 'kryształkach lodu' które utworzyły takie znaki. Nie mogę odszukać w archiwach tego artykułu. Na pewno było też zdjęcie tego zjawiska. Może Fundacja ma większe możliwości poszukiwawcze...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 02:48 | Witam serdecznie załogę NAUTILUSA!  Dzisiaj [13 grudnia 2017 - przyp. FN] w południe zaobserwowałam dziwny obiekt na niebie. Było gdzieś około godziny 13- tej. Patrząc przez okno w kuchni dostrzegłam na niebie białą kule. Z początku pomyślałam, że to balon albo jakaś planeta. Jednak nie mógł być to balon, gdyż nic pod kulą nie wisiało. Kula poruszała się powoli jednak z czasem zaczęła się zmniejszać aż stała się świecącym punktem na niebie. A zjawisko było obserwowane jakieś 14 km od Opola...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.