Dziś jest:
Piątek, 17 sierpnia 2018

Dlaczego zabierają płody i w ten sposób powstają ludzkie hybrydy na ich planetach? Myślę, że chcą wprowadzić na Ziemi nowy gatunek człowieka.
Maria Rosario, uczestniczka CE III z UFO na wyspie Puerto Rico

Komentarze: 23
Wyświetleń: 4829x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 14 sty 2018 21:00   
Autor: FN, źródło: FN   

MINĘŁA DWUNASTA ROCZNICA OBSERWACJI UFO W ZDANACH


Historia wykonania zdjęć UFO w Zdanach okazała się najbardziej fascynującym epizodem związanym ze zjawiskiem Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, z jakim mieliśmy okazję kiedykolwiek się zetknąć. W 12-tą rocznicę wykonania tych zdjęć pojechaliśmy na miejsce wydarzenia, aby tam przypomnieć sobie szczegóły najbardziej niezwykłego śledztwa w historii FN. Być może są czytelnicy, którzy nie znają dokładnie tej historii, a – co więcej – nie znają tych zdjęć.

Wszystkie fotografie, a także wyjaśnienie związane z najważniejszą fotografią nazwaną przez nas „obiekt UFO i odbicie od jego powierzchni drutów wysokiego napięcia” znajdziecie po kliknięciu na poniższy link:

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3049,oto-dowod-na-istnienie-zjawiska-ufo.html?cat_id=19

Poniżej kilka zdjęć z projektu "ZDANY", które były użyte do naszej najważniejszej analizy w sprawie Zdanów, czyli oceny wielkości obiektu UFO dzięki temu, że na jednym ze zdjęć od powierzchni obiektu odbiły się druty wysokiego napięcia! Okazało się, że ten obiekt był naprawdę dużych rozmiarów, co widać dopiero na zdjęciu pokazującą tzw. prawdziwą (a nie pozorną) perspektywę.

 

12 lat po tym wydarzeniu ponownie odwiedziliśmy to miejsce. Pogoda była bardzo podobna do tej sprzed 12 lat– był pięciostopniowy mróz i wspaniałe, bezchmurne niebo. Niestety nie było śniegu.

 

Do pełnej dokumentacji zdjęcia „Obiekt UFO i odbicie od jego powierzchni drutów wysokiego napięcia” brakowało nam kilku ujęć z góry. Tym razem nakręciliśmy film naszym dronem, którym przelatywaliśmy dosłownie tuż nad drutami wysokiego napięcia.


 

 

8 stycznia 2018 na miejsce do Zdanów pojechaliśmy tym razem nie naszym potężnym kamperem, ale samochodem osobowym. To oznaczało, że nie mogliśmy wziąć dużo sprzętu, ale… i tak było wspaniale, a warunki pogodowe bardzo podobne do tych z 2006 roku. Poniżej panorama 360 stopni tego miejsca, którą wykonaliśmy 8 stycznia 2018 ok. godz. 12.30

W historii ze Zdanów jest wiele bardzo ciekawych wątków, o których mało kto słyszał i które zostały przypomniane podczas spotkania w Zdanach 8 stycznia 2018. Jednym z bardzo ciekawych jest sprawa informacji o tym, że nad Zdanami krążą „jakieś obiekty”, która dotarła do redakcji RMF FM. Miało to miejsce 2 dni przed wykonaniem serii zdjęć przez policjantów.

Jest piątek 6 stycznia 2006 roku. Do Radia RMF FM dzwoni zaaferowany mieszkaniec Zdanów, który słucha porannego programu tej stacji. Prowadzący zaprasza wszystkich, aby zgłaszać „ciekawostki z Polski”. Ten mówi, że nad lasem we wsi obok Siedlec „latają jakieś dziwne światła”. Na miejsce wyrusza reporter Paweł Świąder, który przyjeżdża na miejsce samochodem w barwach RMF FM i rozmawia ze świadkiem obserwacji, który wcześniej zgłosił ją dzwoniąc do rozgłośni. Relacja trafia potem na antenę radia RMF FM. Wszystko jest utrzymane w tonie „żartów”, bo przecież „UFO to niepoważny temat”. Potem w serwisie RMF FM ukazuje się nawet wzmianka na ten temat.Dokumentując to wydarzenie udało nam się zdobyć relację świadka.


Ale jest jeszcze jeden, bardzo ciekawy wątek związany z 8 stycznia 2006, który dotyczy… siedleckiej Agencji Towarzyskiej! ;)

Dlaczego? Bo właśnie tam (!) jechali obaj panowie, o czym (pełni wstydu i lęku przed poznaniem prawdy przez ich rodziny) powiedzieli nam dopiero kilka lat później. I dokładnie o tym „wątku obyczajowym” nagraliśmy na miejscu krótki materiał, który oczywiście polecamy wszystkim śledzącym sprawę Zdanów od 12 lat.

 

Załączona mapa miejsca:

[zobacz więcej wydarzeń na mapie XFiles]

Komentarze: 23
Wyświetleń: 4829x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 14 sty 2018 21:00   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (23)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 22 sty 2018 12:11 | ocena: + 1

ewt | Gość

http://www.newsweek.pl/wiedza/historia/ufo-i-latajace-spodki-w-polsce-historia-prawdziwa,artykuly,398198,1.html
posze sobie poczytac, szczególnie panowie z nautilusa , jeżeli maja odwagę poznać "ciemna stronę mocy" jakże inna niz prawda objawiona przez pana robetrta...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 22 sty 2018 21:14 | ocena: -2

relatysta | Załogant

@ewt, A co Cię tak za ekscytowało w tym artykule?
Artykulik, bez żadnych dowodów kontrargumentów, światków...
Ot takie sobie dywagacje, jak np.moje na temat prawdziwości Bibli.

Nie, 21 sty 2018 11:49 | ocena: + 1

Nie jestem religijny | Gość

Bog? Szarak? Superman? NIE to tylko czlowiek. Znana w galaktyce gwiazda wykonuje nowy hymn kosmosu z alpejskich szczytow.

Pokoj dla swiata! ;)

https://www.youtube.com/watch?v=y3oNfYCh5Vg

Sob, 20 sty 2018 19:50 | ocena: + 1

ufom | Gość

Na stronie głownej, pomiedzy artykulami (po dwa obok siebie) moznaby wstawic pionowa kreske od gory do dolu. Ciekawe jakby to wygladalo?

Albo cos innego/podobnego bo troszke w moich oczach sie artykuly stapiaja. :P

Wt, 16 sty 2018 21:33 | ocena: + 7

infinity_ | Gość

Nie dosłuchałem w sumie, czy w końcu dojechali do tej agencji czy nie? bo jeśli tak to moim zdaniem należałoby przesłuchać dodatkowych świadków z agencji. Mogliby rzucić nowe światło na sprawę , lub uzupełnić szczegóły. Bez tego uważam śledztwo za niedokończone.

Wt, 16 sty 2018 13:29 | ocena: + 4

HARAKIRI | Gość

Zdany podobnie jak Emilcin to wielki sukces Fundacji ! Wiele ryzykujecie siedząc w szczerym polu na mrozie w krzesełkach fu-turystycznych i to bez grilla mit 1/2 na osobę (tak to by był jakiś logiczny cel wg.przejezdnych) obok mieżdonarodnej.A ktoś mógł zadzwonić i całe świętowanie rocznicy wizyty druzjóf iz kosmosa mogło zakończyć się obserwacją w budynku bez klamek z dofinansowaniem NFZ...

Wt, 16 sty 2018 10:18 | ocena: + 11

Teresa z Trunia | Gość

Dokładnie, mija 12-ta rocznica opublikowania fotek pochodzących z redakcji Faktu. Dziwnym zbiegiem okoliczności najlepsze fotki ufo zawsze mają media tego pokroju (i co ciekawe dotyczy to całego świata).

Pon, 15 sty 2018 23:03 | brak oceny

szczyglis | Oficer Techniczny

A ja się przyznam, że jak dla mnie to forma w jakiej nakręcony został materiał ze Zdanów zasługuje wręcz na opatentowanie. Chodzi mi o pomysł, że mówiący znajduje się "tam", a dźwięk "tutaj". Dla mnie bomba! To naprawdę świetnie wyszło. Aż się chce napisać "Wincyj!". Tym sposobem oczywiście :)

Pozdrawiam!

Pon, 15 sty 2018 21:35 | ocena: + 4

Ddd | Gość

20 lat temu tajemnicze meteoryty spadły na Ziemię. Przywiozły ze sobą "ładunek".

https://tech.wp.pl/20-lat-temu-tajemnicze-meteoryty-spadly-na-ziemie-przywiozly-ze-soba-ladunek-6208509318908033a

Naukowcy nie mogą wyjść z podziwu. Na dwóch meteorytach różnego pochodzenia znaleźli materię niezbędną do powstania życia. Może ona mieć nawet 4,5 miliarda lat.

Dwie kosmiczne skały, pochodzące z różnych źródeł, rozbiły się na Ziemi w 1998 roku. Przywiozły ze sobą zaskakujący ładunek. Odkryto na nich między innymi wodę oraz mieszaninę złożonych związków organicznych takich jak aminokwasy czy węglowodory.

Pon, 15 sty 2018 21:05 | ocena: + 2

Ddd | Gość

Przeglądając zdjęcia Księżyca z satelitów, astronomowie odkryli coś, czego nikt nigdy do tej pory nie zauważył. Olbrzymie dziury najlepiej pokazują, jak mało wiemy jeszcze o naszym najbliższym sąsiedzie.

https://tech.wp.pl/dziwaczne-dziury-na-ksiezycu-moga-prowadzic-do-podziemnych-tuneli-6209552152705153a

Nie wiadomo jeszcze, jak głębokie są i jak bardzo się rozciągają księżycowe jaskinie. NASA tworzy już plany zagospodarowania kraterów. Biorą pod uwagę ich potencjał w przyszłych misjach kolonizacji Księżyca.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN ... Witam załogę Nautilusa ... Jestem państwa stałą czytelniczką i z ciekawością przeczytałam artykuły o reinkarnacji. Szczególnie zaciekawiła mnie teza dotycząca symultaniczności. Możliwość życia w różnych okresach czasu. Jedną z bardzo znanych osób była Elżbieta Bawarska znana jako cesarzowa Sisi. W tym roku mija 10.09.1898r. 120 rocznica jej śmierci. Czytając jej biografię nie mogę się oprzeć wrażeniu że ta kobieta musiała żyć przed tym jak urodziła się w swoich czasach. Jej...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 14 sie 2018 10:44 | [...] Witam.obserwacja z dnia dzisiejszego,tj.13.08.2018,godzina 22.30 +/-.miejsce bielsko-biała (rejon straconka)po grillu,gdy goście się rozeszli,postanowiliśmy z moją drugą połówką uspać synka na polu,przy okazji pooglądać sporadyczne pokazy spadających gwiazd.zażartowałem ze jeszcze jedna spadająca gwiazda i wchodzimy do domu,ale po chwili zobaczylem najpierw dwa punkty lecące równolegle,następnie jeden słabszy przed nimi.całośc tworzyła formacje trójkąta.zanim zdążyłem coś powiedzieć,moja...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 30 czerwca 2018 | Nikt tego nie zauważył, nikt tego nie doceniał, a minęła niedawno 22 rocznica pojawienia się okrętu Nautilus w sieci www. Zakręciła mi się łezka w oku i… muszę o czymś ważnym napisać.

czytaj dalej

FILM FN

ŻYCIE PO ŻYCIU

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.