Dziś jest:
Piątek, 17 sierpnia 2018

Dlaczego zabierają płody i w ten sposób powstają ludzkie hybrydy na ich planetach? Myślę, że chcą wprowadzić na Ziemi nowy gatunek człowieka.
Maria Rosario, uczestniczka CE III z UFO na wyspie Puerto Rico

Komentarze: 12
Wyświetleń: 3870x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 5 luty 2018 11:36   
Autor: FN, źródło: FN   

OGROMNA SIŁA DUCHÓW I DEMONÓW - ONE POTRAFIĄ PRZESUWAĆ PRZEDMIOTY!

To niezwykłe, jak wiele osób w swoim życiu widziało ducha lub zna kogoś, kto miał okazję taki fenomen zobaczyć. Oczywiście jest to kolejny dowód z niekończącej się serii dowodów na to, że zjawisko „życia po śmierci” jest prawdziwe, ale manifestacje istot niematerialnych bardzo często zawierają ciekawe elementy, że takie istoty potrafią wpływać na świat materii.


Oczywiście nie mówimy tutaj o znakomicie znanych i wręcz banalnych „krokach po podłodze pustego strychu”, stukach w ściany czy zatrzymywaniu zegarów (przygotowujemy o tym oddzielny tekst).

Duchy potrafią znacznie więcej! W naszym archiwum są opisy wydarzeń obserwowanych przez wielu świadków, jak niewidzialne gołym okiem byty były w stanie zrobić „piramidę” z krzeseł lub dziecięcych zabawek ułożonych w taki sposób, że żaden żyjący człowiek nie mógłby osiągnąć takiego efektu. O co nam chodzi? Ot choćby o zdarzenie z 2016 roku ze wschodniej Polski, gdzie w nawiedzonym domu cała rodzina była świadkiem, jak krzesła stały (ustawione przez niewidzialny byt) na stole i opierały się o blat stołu jedynie… jedną nogą – rzecz po prostu niemożliwa, ale jednak wiarygodni świadkowie zaklinali się, że tak właśnie było.

Otrzymaliśmy ciekawy e-mail, w którym znalazł się opis ciekawego wydarzenia, które mogło mieć jak najbardziej związek z działalnością niewidzialnego bytu. Wiemy z opisu i materiałów z Archiwum FN, że duchy (jeśli oczywiście są na tyle silne, aby móc przesuwać przedmioty) bardzo lubią ustawiać drobne rzeczy w symetryczne „układy”. Czy tak było w tym przypadku? Nie można tego wykluczyć.

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Sunday, February 4, 2018 2:19 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Obserwacje

 

Witam,

 

[…] zdjęcia ukazujące patyczki higieniczne to raczej ciekawostka. Zdjęcie zrobione jakoś w maju 2017 w dniu, w którym miałem z dziewczyną jechać do Torunia. Uszykowałem kilka patyczków, aby je spakować do kosmetyczki i poszedłem do sypialni na góra 10 minut, jak wróciłem to były ułożone w kształty widoczne na zdjęciu. Zdjęcie pokazujące stertę w jakiej leżały zostały zrobione później, aby zobrazować, jak je zostawiłem. Byłem w mieszkaniu sam z dziewczyną, a Ona zrobić tego nie mogła, bo przebywała ze mną w sypialni.

/zdjęcia poniżej/

 


Przez wiele lat analizowania przypadków manifestacji duchów (czy może szerzej – istot niematerialnych czyli także demonów) mamy kilka nieprawdopodobnie ciekawych relacji, kiedy duchy potrafiły „teleportować” przedmioty przez ściany budynków czy mieszkań. 

Jak wygląda taka sytuacja? Specjalnie na potrzeby tego tekstu umieściliśmy w sieci film z naszego archiwum. Tam pewien bardzo złośliwy i niebezpieczny dla życia ludzi byt zaczął nękać ludzi w niesłychany sposób, ale także przeprowadzał bardzo widowiskowe teleportacje figurki małego kotka – polecamy obejrzeć cały odcinek serii „Doświadczyć Niezwykłego”, który jest w naszym archiwum FN.

Zapewniamy, że są to prawdziwi świadkowie (nie żadni aktorzy!). I jeszcze jedno – w drugiej części materiału jest niezwykle ciekawa relacja o dziwnej istocie, którą pojawiła się w lesie.

Komentarze: 12
Wyświetleń: 3870x | Ocen: 7

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 5 luty 2018 11:36   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 18 luty 2018 19:31 | brak oceny

rambaba | Gość

Jest w tym za dużo paniki i strachu stwarzanego przez przesadne wychowanie religijne i filmy. To bodaj telekineza, wiele znanych fenomenow miało te zdolności. To trzeba próbowac pojąć a nie straszyć tym. Podobnie z duchami.Z jednej strony pragniemy dowodow na życie po drugiej stronie. Ale jak już je spotkamy to nie tylko panika ale dla wielu...ojej demony. Kiedys na jakiejś para stronie gość dojrzał demona....bo hindusi modlili się do Swamiego i został ślad na kliszy. To był dla nich dowod że on jest, tylko uprzedzeni i wystraszeni do nieprzytomności tak dziwnie reagują. I to nasi katolicy. Nie rozumiem tego

Czw, 8 luty 2018 21:43 | ocena: + 2

Mori | Gość

Słyszeliście o zjawisku "krwawienia energii"? Jeżeli nie, to polecam poszukać. A występuje owo zjawisko wtedy, gdy nie rozwiązane, tłumione i podzielone wspomnienia gromadzą energię czy siłę w ludzkiej świadomości, ponieważ nie są rozpoznane. Ostatecznie następuje potem swoiste krwawienie do rzeczywistości, połączone bezpośrednio z tymi stłumionymi wspomnieniami. Energia musi w jakiś sposób wykrwawić się i uwolnić ciśnienie, tak aby nie pojawiał się psychiczny ból. To wykrwawianie nadmiernej energii ze stłumionych wspomnień zdarza się o wiele częściej, niż sobie to uświadamiacie. Emocja jest energią w ruchu. Jakakolwiek stłamszona energia w człowieku musi zostać uwolniona. Często wyjdzie w formie emocji. Ludzie mają tendencję do tłumienia emocji, jeśli nie rozumieją ich przyczyn. Wówczas występuje podwójna represja. Represja pierwotnej energii doświadczenia oraz represja próby uwolnienia tłumionej energii. To zdecydowanie sprawę komplikuje. Kiedy występuje tak intensywna represja energii, energia musi znaleźć jakieś ujście. Dlatego wychodzi w czysto energetycznej formie. Często może to przybrać formę zjawiska parapsychicznego – czegoś, co zwiemy działalnością poltergeista. Ludzie, którzy zajmowali się poltergeistami, wiedzą, że ta energia wiązana jest często z pojedynczym osobnikiem lub grupą ludzi. Często energia poltergeista wiązana jest z dziećmi, szczególnie w wieku dojrzewania. (To oczywiście jest czas, kiedy ciało emocjonalne jest najbardziej zdezorientowane). Kiedy ludzka świadomość tłumi nie rozpoznany kontakt z jakąkolwiek istotą/zjawiskiem z innej rzeczywistości, energia tego tłumienia przecieknie do fizycznej rzeczywistości między innymi jako właśnie energia poltergeista. Znaczy to, że mogą latać przedmioty, dadzą się słyszeć dziwne głosy czy dźwięki lub pojawią się zjawy. Niektórzy z badaczy parapsychologicznych doszli do wniosku, że poltergeist rzuca przedmiotami po pokoju, ale czynność ta jest przełożeniem stłumionej energii kontaktu uchodzącej przez człowieka, gdy ten łączy się z energią ducha. Działanie poltergeista, to tylko jeden z symptomów wykrwawiania się energii. Są też inne, jak choćby zakłócenia elektryczne itp. Ani duchy ani żadni niematerialni Obcy sami z siebie nie powodują, że przedmioty latają po pokoju. Żeby takie rzeczy się działy, to człowiek musi nawiązać z nimi kontakt (najczęściej dzieje się to nieświadomie) i umożliwić transfer energii na plan fizyczny. Dopiero wtedy mogą dziać się takie "cuda". To wykrwawianie energii, które my, ludzie, sami (jako uczestnicy kontaktu) sprowadzamy i to jest najbardziej jak dla mnie prawdopodobna teoria tego zjawiska.

Śr, 7 luty 2018 21:03 | ocena: + 2

mandarin | Załogant

Gościu z drugiej części nagrania spotkał leśnego ducha: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2015/11/dodatek-63-lesne-duchy-w-rozmiarze.html

Wt, 6 luty 2018 15:28 | ocena: + 7

stevan | Gość

A jakby tak kazać im kręcić generatorami w elektrowniach? Nie, takiej pożytecznej pracy nie chcą wykonywać.
Znajomy, przed laty, robił seans spirytystyczny. Ciężka, masywna szafa poszła do góry.
A u mnie wczoraj coś 40 minut stukało w torbach plastikowych z zakupami (serio, to nie żart, jeden stuk na ok. 30- 60 sek). Nie chciało mi się wstawać, bo pracowałem w łóżku z laptopem. Zdenerwowany przestawiłem je i ucichło.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 9 luty 2018 18:40 | brak oceny

stevan | Gość

@stevan, Szerzej to opisałem w wątku transkomunikacje.
https://nautilus.org.pl/artykuly,1589,8222powiedzcie-im-ze-smierc-nie-istnieje8221-8211-to-zdanie-.html
Uzupełnię to jeszcze, że na drugą noc, po tym wydarzeniu, coś strzeliło w kącie, ale tylko jeden raz. Ni to niegłośny strzał, ni to stuk, trudno określić.

Wt, 6 luty 2018 14:10 | ocena: + 6

logic | Gość

A ciekawe czy te byty potrafiły by na przykład rozłożyć wodę na wodór i tlen albo przeprowadzić jakąś inną reakcję chemiczną która wymaga doprowadzenia energii.

Wt, 6 luty 2018 00:42 | ocena: + 7

tedyda | Załogant

W czasie studiów, żeby mieć bliżej na zajęcia wynajęłyśmy z koleżanką pokoje w domu u pewnej wdowy. Zignorowałam moje negatywne odczucia związane z dziwnie przytłaczającą atmosferą w tym obejściu bo cieszyłam się na bardzo dogodną lokalizację. Szybko jednak pożałowałam swojej decyzji, gdyż od początku pobytu zaczęłam gorzej spać. Już pierwszej nocy, pierwszy raz w życiu, miałam paraliż przysenny, okropne uczucie którego nie zapomnę. Potem było tylko gorzej, miałam co noc koszmary. W końcu bałam się zasnąć.
Śnił mi się mały chłopczyk może 4 czy 5-letni, zostawiony gdzieś w środku nocy, chyba na jakimś dworcu- zabudowań widziałam tylko zarysy. Matka trzymała go za ręce i powtarzała mu kilka razy „pamiętaj masz na imię ......”, a on powtarzał po niej przerażony. Ona musiała odejść i zostawić go tam samego, robiła to wbrew własnej woli. Gorączkowo zabiegała jednak, aby nigdy nie zapomniał kim jest. I on stale pamiętał.
Zaczęłam podupadać nieco na zdrowiu, cierpiałam na chroniczne zmęczenie. W garażu tego domu nieustannie sam włączał się i wył alarm, którego nie sposób było wyłączyć. Któregoś dnia ciężka, solidnie zamocowana, podwieszana szafka kuchenna runęła niedotykana w moim kierunku, wbijając się głęboko rogiem w blat kuchenny. Wiedziałam już, że nie mogę tam zostać i jeszcze tego samego dnia wyprowadziłam się. Myślę, że właścicielka wiedziała co się dzieje i nie chciała być tam sama – bała się.
Niedawno dowiedziałam się, że na cmentarzu, który leży w bliskim sąsiedztwie tego domu, jest cała część przeznaczona dla małych dzieci.

Pon, 5 luty 2018 22:00 | ocena: + 4

Natan | Gość

Też umiem przesuwać przedmioty, też mi tam. No dobra, może nie ułożę piramidy krzeseł opartej na jednej nodze, ale proszę was, w talent show ciekawsze rzeczy były. Do czego zmierzam? Mam pytanie. Po co te duchy to robią? W sensie okej, rozumiem np. potrzebe kontaktu, czy zasygnalizowania swojej obecności lub wypłoszenia żyjących lokatorów itp. No ale to mogą sobie budować "krzesłowe" piamidy i inne bajery, ale powiedzieć pisemnie czy ustnie normalnie nie mogą o co im chodzi?
Teraz sam sobie odpowiem.
Duchy są niepełnosprawne. To nie żart czy kpina, tylko stwierdzenie. Tak jak czasem jakiś autysta, nie może mówić, a jedynie krzyczy, miota i rzuca przedmiotami, bo nie może czegoś nam przekazać albo.. buduje piramidy z czegoś tam. Z duchami, też jak z autystami, można próbować komunikować się alternatywnymi metodami: obrazkami i tablicami ze znakami. Wpiszcie sobie jak wygląda przykładowa "tablica ułatwionej komunikacji", a od razu zobaczycie pewne podobieństwa.
Dlatego, nie należy walczyć z duchami, także tymi złymi. Tylko je zrozumieć i współczuć im.

Pon, 5 luty 2018 13:19 | ocena: + 2

Kepos | Gość

Byłem świadkiem seansu spirytystycznego gdzie prowadząca wróżyła z czarta, bo jak mówiła, że czart nie oszukuje i zna języki. Wywoływała ich z płomienia lampki i wróżyła talerzykiem ze strzałką, na ceracie z wypisywanymi literami alfabetu. Różne przedmioty m.in. pasyjka unosiły się w powietrzu, ale wcześniej posypywała je czarnym popiołem. Miała dwa popioły; czarny i siwy. Czarny służył do wywoływania duchów potępionych w aurach ludzi, a siwy do wywoływania Aniołów też w aurach ludzi. Doszło do sytuacji gdzie przemówiły Aniołowie Stróżowie ludzi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 5 luty 2018 20:35 | ocena: + 7

Fred | Gość

@Kepos, rozumiem, że nagrałeś wszystko komórką i nam pokażesz

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 6 luty 2018 12:09 | ocena: + 1

Kepos | Gość

@Fred, Było to 26 lat temu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 12 luty 2018 14:34 | brak oceny

po | Gość

@Kepos, vhs,kalkulator...?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] Jakiś czas temu napisałem do was o duchu przypominającym cień którego widziałem gdy byłem mały. Ten duch to mógł być człowiek cienia.Opisuje się go często, jako człowieka w kapeluszu i płaszczu, czyli dokładnie tak jak to zapamiętałem.Czy moglibyście napisać o tym jakiś artykuł? [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 14 sie 2018 10:44 | [...] Witam.obserwacja z dnia dzisiejszego,tj.13.08.2018,godzina 22.30 +/-.miejsce bielsko-biała (rejon straconka)po grillu,gdy goście się rozeszli,postanowiliśmy z moją drugą połówką uspać synka na polu,przy okazji pooglądać sporadyczne pokazy spadających gwiazd.zażartowałem ze jeszcze jedna spadająca gwiazda i wchodzimy do domu,ale po chwili zobaczylem najpierw dwa punkty lecące równolegle,następnie jeden słabszy przed nimi.całośc tworzyła formacje trójkąta.zanim zdążyłem coś powiedzieć,moja...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 30 czerwca 2018 | Nikt tego nie zauważył, nikt tego nie doceniał, a minęła niedawno 22 rocznica pojawienia się okrętu Nautilus w sieci www. Zakręciła mi się łezka w oku i… muszę o czymś ważnym napisać.

czytaj dalej

FILM FN

ŻYCIE PO ŻYCIU

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.