Dziś jest:
Niedziela, 16 grudnia 2018

[...] Tu wieża, powtarzam, czy odebraliście wiadomość?! Czy macie na radarach jakieś cholerne samoloty, które widać nad Białym Domem? Bo my je widzimy, ale nie ma ich w żadnym rejestrze lotów!
/fragment komunikacji wieży lotniska Portu Lotniczego w Waszyngtonie podczas jednej z najsłynniejszych manifestacji UFO w historii, która miała miejsce nad Waszyngtonem 19 lipca 1952 roku/

Komentarze: 14
Wyświetleń: 3264x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 12 mar 2018 08:18   
Autor: FN, źródło: New York Post   

TAJEMNICZY OBIEKT LECIAŁ TUŻ NAD POWIERZCHNIĄ OCEANU ATLANTYCKIEGO I ZOSTAŁ ZAREJESTROWANY PRZEZ KAMERĘ SAMOLOTU US ARMY

Historia wydarzyła się w 2015 roku, ale dopiero teraz sprawa trafiła do mediów. Napisał o tym incydencie tekst amerykański dziennik New York Post. Załoga samolotu US Navy F/A 18 patrolowała wschodnie wybrzeże USA. W pewnym momencie operator kamery zauważył tajemniczą kulę, która z prędkością ok. 250 kilometrów na godzinę przemieszczała się nad Oceanem Atlantyckim na bardzo niskiej wysokości nad wodą.

- Co to jest?! - takie okrzyki słychać na materiale, który został właśnie opublikowany na jednym z wewnętrznych wojskowych portali informacyjnych armii amerykańskiej. Załoga F/A18 nie mogła ukryć podniecenia niespodziewanym kontaktem. Lecąc nad Atlantykiem na wysokości 7600 metrów znaleźli się nad nieznanym obiektem latającym.

Przez chwilę sprzęt na pokładzie F/A 18 "kalibruje" dziwny obiekt, aby po chwili dokładnie go monitorować, co widać na nagraniu wideo zamieszczonym w sieci.
- Mam go! - krzyczy do słuchawki oficer zajmujący się obsługą systemu monitorującego.


 Wideo zostało nagrane w 2015 roku u wschodnich wybrzeży Stanów Zjednoczonych. Zestaw kilku podobnych filmów po odtajnieniu umieściła w sieci Stars Academy of Arts and Science, prywatna firma badawcza - (donosi "New York Post").

Poniżej film pokazujący dziwny obiekt.

W sprawie opublikowanego nagrania wypowiedział się na razie tylko jeden przedstawiciel US ARMY. Christopher Mellon był w administracji George`a Busha i ma doświadczenie w analizowaniu nagrać wykonanych przez samoloty rozpoznawcze. jego zdaniem dziwna kula absolutnie nie była pojazdem wojskowym, lecz Niezidentyfikowanym Obiektem Latającym.

Podobne kule były wielokrotnie rejestrowane przez kamery monitoringu na całym świecie, ale jest to pierwszy przypadek, kiedy taki tajemniczy obiekt porusza się tuż nad wodami oceanu.
Poniżej materiał wideo pokazujący przeloty takich obiektów nad polami w Wielkiej Brytanii, na których znajdowały się kręgi zbożowe (w naszym archiwum są takie same materiały wideo pokazujące przeloty białych kul zarejestrowane w Polsce)


 


Komentarze: 14
Wyświetleń: 3264x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 12 mar 2018 08:18   
Autor: FN, źródło: New York Post   


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 18 mar 2018 13:21 | ocena: + 1

Marekk | Gość

Będąc dzieckiem stałem przed blokiem sam i widziałem też taka kulę która była absolutnie bezdzwieczna miała ok 50 cm średnicy i na środku niej były takie lampki prostokątne na chyba całej tej kuli tak było bo widziałem tylko to z jednej strony i przez parę chwil może 6 sekund może więcej !pamiętam kolor tej kuli i pamiętam że miała takie ślady jak na księżycu takie leje jak by coś w to uderzyło taki 50 centymetrów księżyc :-)nie była to idealna kuleczka tylko takie coś właśnie jak księżyc !pamiętam także ze milo to kolor taki jak na marsie raki czerwony krwawy nie wiem jak to nazwać ??i te lampki były na pewno koloru białego żółty i czerwony na wprost mnie był właśnie taki delikatny biały i tak pilnował delikatnie :-)myśląc teraz takie kolory sa uspokajające więc może ten kolor nie spowodował ze po prostu ucieklem ??miałem wtedy ja wiem 9 lat ?_teraz mam już prawie 34 i tak jakoś mało pamiętam z tamtych czasów ale to doskonale pamiętam i czasem o tym myślę co to było ale myślę tak sam w sobie :-)a tu taki artykuł wiec od razu sobie to przypominam i zdaje sobie nagle sprawę ze ta kulka pojawiła się znikąd !!!przyleciała z miedzy bloków na moim osiedlu !!jedno mnie teraz przeraża ze gdybym był tyłem do tej kuli ona by mogła być za mną dosłownie 5 centymetrów i ja bym o tym nie wiedział !!!ciekawe czy jeszcze kiedyś tak było do ona była a ja nie wiem nawet o tym o czy jeszcze takie coś zobaczę ????

Sob, 17 mar 2018 14:46 | ocena: + 1

Miła | Gość

Widziałam taką i to z bliskiej odległości max 5 metrów. Ta kula najpierw latała nad naszym polem zawisając co chwilę w powietrzu, stałyśmy wtedy z koleżanką pod moim domem i spokojnie ją obserwowałyśmy. W pewnym momencie zaczęła lecieć w naszym kierunku i zawisła przed nami bardzo blisko. Średnica max 50 cm świeciła jasnym ciepłym światłem. Gdy tak sobie wisiała odniosłam wrażenie że ktoś nam się przygląda i w tym momencie strach zwyciężył, uciekłyśmy do mojego domu. Oczywiście nikt z dorosłych nam wtedy nie uwierzył (miałam wtedy 13 lat) wyjaśniając nam zaistniałą sytuację bujną wyobraznią. Po jakimś czasie dowiedziałam się że ta kula była widziana w innej części wsi nad lasem. Te kule latają i badają teren. Ktoś systematycznie nas obserwuje ot i cała tajemnica :) Dzisiaj jako osoba dorosła wiem, że nie jesteśmy sami w tym wielkim wszechświecie, ale absolutnie mnie to nie przeraża bardziej ciekawi kim są i skąd. Pozdrawiam całą redakcję.

Czw, 15 mar 2018 22:01 | brak oceny

Newmayer | Gość

Widziałem identyczną jadąc autem. Chciałbym wiedzieć co to jest...

Wt, 13 mar 2018 21:58 | ocena: + 1

kb | Gość

Film nakręcony kamęrą termowizyjną (w opisie pełny raport) 2013 Aguadilla Puerto Rico UAP/USO: https://youtu.be/q6s5RwqnnLM

Pon, 12 mar 2018 22:09 | ocena: -4

de press | Gość

ciekawe,ale ,czy to zostało uzgodnione z knesetem ? i co na to tvn telaviv ?

Pon, 12 mar 2018 18:39 | ocena: -5

infinity_ | Gość

ahh te wszędobylskie mewy ...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 13 mar 2018 17:07 | ocena: + 4

Harrier787 | Załogant

@infinity_, Pokaż mi taką mewę, która lata z prędkością 250km/h mądralo!

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 14 mar 2018 18:46 | ocena: + 2

infinity_ | Gość

@Harrier787, UFO latające z pręðkością 250 km/h ? phii... :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 21 mar 2018 20:50 | brak oceny

Harrier787 | Załogant

@infinity_, UFO potrafi zawisnąć w bezruchu. Czytaj ze zrozumieniem, pokaż mewę, która lata 250km/h! Najszybsze śmigłowce tyle latają.

Śr, 14 mar 2018 19:14 | ocena: + 1

123 | Gość

@Harrier787, 252kts to nie bardzo 250km/h, tylko około 465km/h

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 21 mar 2018 20:45 | brak oceny

Harrier787 | Załogant

@123, W artykule było napisane 250km/h. Nie patrzyłem na wartości podane na wyświetlaczu HUD.

Pon, 12 mar 2018 16:01 | ocena: + 5

Oxi | Gość

Super! Też mam materiały zwiazane z tym rodzajem obiektów,cieszę się że są takie wojskowe wycieki potwierdzające istnienie tych obiektów. Czy ktoś jeszcze ma watpliwosci co do istnienia ufo☺

Pon, 12 mar 2018 15:02 | ocena: -1

fff | Gość

jak już to został nagrany prez kamere samolotu sił zbrojnych (Air Force) a nie przez armię....

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 13 mar 2018 17:03 | ocena: + 2

Harrier787 | Gość

@fff, Air Force to Siły Powietrzne, a Navy to Marynarka Wojenna. Uściślając U.S. Navy to Lotnictwo Marynarki. USAF nie używa samolotów F/A-18 Super Hornet, z którego to dokonano tej obserwacji i zapisu wideo.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Tym razem cały LIVESTREAM będzie poświęcony najbardziej fascynującemu ze wszystkich naszych projektów, czyli PROJEKTOWI KONTAKT ... tego dnia musicie być z nami na pokładzie okrętu NAUTILUS - początek o 21.00

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: Witam serdecznie Fundację! Ostatnio zaczęłam zgłębiać temat UFO (m. in. dlatego, że odważyłam się napisać historię z mojego rodzinnego domu).Przesłuchując różne Państwa audycje na You Tube zauważyłam, że poruszane były historie obserwacji UFO bądź czegoś więcej niż obserwacje, które zdarzyły się w sierpniu 2003 r.Czy nie uważacie Państwo, że sierpień 2003 roku był wyjątkowy, jeśli chodzi o takie manifestacje? Czy w ogóle miesiąc sierpień każdego roku (wg Państwa wiedzy) obfituje...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 12 gru 2018 09:05 | [...] dzisiaj [10 grudnia - przyp. FN]  na Krakowem w okolicy godziny 11 zaobserwowałam białą kulę sunącą po niebie.akurat jechałam autobusem linii 144 ulicą czarnowiejską (od aleji Kijowskiej) po lewej stronie na niebie, sporo nad budynkami, jednak dobrze widoczna sunęła biała kula, lub srebrna odbijąjąca biel chmur które znajdowały się nad nią. Przyznam, że ostatnio częściej sprawdzam doniesienia o UFO, z tego powodu nie wyciągnęłam telefonu. Myślałam, że za chwilę uznam to za przywidzenie...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 26 listopada 2018 | Wiele osób atakuje Krzysztofa Jackowskiego za jego wizje, które są publikowane w tabloidach. Szkoda, że nie wiedzą, jak to wygląda... wtedy zrozumieliby trudną sytuację naszego polskiego "jasnowidza numer 1".

czytaj dalej

FILM FN

MOC ENERGII CHI

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.